mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 20:10 
Cytuj  
Forum Gola dwa posty obok siebie i niezmierzona inteligencja Soulcatchera - nie ma to jak osobiste porachunki i inteligentny (oczytany) przeciwnik :lol:

Cytuj:
18.10.2004 | 21:07 Soulcatcher [ Prefekt ]

Zygmunt Tresowana Mysz ---> żeby dopełnic potwornego obrazu mojej osoby zapewniam cię że minie wiele lat zanim Mark24 legalnie napisze coś na tym forum, jego posty będą kasowane niezależnie od tego pod jaką ksywką będzie pisał. A stanei się tak nie dlatego że sprawia to komuś przyjemnośc tylko dlatego że jeżeli bedzie jeden user który twierdzi że jego zasady nie obowiązują to nikt nie będzie na tym forum przestrzegał reguł

EverQuest 2 - Where Adventure Comes Alive
18.10.2004 | 21:09


Zygmunt Tresowana Mysz [ Legionista ] » edytuj post

buhahaha Zygmunt Tresowana Mysz aka Mark24 :) Zbłaźniłeś się po raz kolejny chłopcze :)


brechtam do tej pory :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 20:15 
Cytuj  
Cytuj:
18.10.2004 | 21:13 Soulcatcher [ Prefekt ]

a i wiesz co Mareczku :) zapłacę z własne kieszeni żeby cię na pozostałych twoich ulubionych forach też zbanowali :) fajny pomysł co nie :)


Fergerod - nie sprzedawaj mojej skóry tanio :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 20:21 
Cytuj  
Obrazek

Obrazki zaczynaja mi sie konczyc =/


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 20:36 
Cytuj  
fakt, ten juz byl :<

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 21:45 
Cytuj  
roball napisał(a):
kogo obchodzi to ze jest glupkiem.


Kto? ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 21:49 
Cytuj  
karol666 - czy mógłbyś sie nie wypowiadać na temat na który nie masz zielonego pojecia?
A jeżeli tak imponuje Ci inteligencja szanownego pana moderatora Soulcatchera nie znoszącego sprzeciwu oraz nie lubiącego ludzi z innym zdaniem zapraszam na forum Gry-Online - przyklaskiwanie moderatorom wskazane (radzę zapoznać się z nudą pn. EQ2 i zachwalanie tym zdobędziesz jego serce)


Ostatnio edytowano 18 paź 2004, 21:53 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 00:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
karol666 - czy mógłbyś sie nie wypowiadać na temat na który nie masz zielonego pojecia?
A jeżeli tak imponuje Ci inteligencja szanownego pana moderatora Soulcatchera nie znoszącego sprzeciwu oraz nie lubiącego ludzi z innym zdaniem zapraszam na forum Gry-Online - przyklaskiwanie moderatorom wskazane (radzę zapoznać się z nudą pn. EQ2 i zachwalanie tym zdobędziesz jego serce)


mark24 - po cholere sie wcinasz - zapytalem grzecznie robala kogo mial na mysli bo nie sprecyzowal tego a po stylu w postow naprawde nie sposob zgadnac ;)

Ale skoro juz sie wtraciles to bede tak mily i Ci odpowiem: tak, zdecydowanie imponuje mi ludzka inteligencja.
To ze Soul sobie cos tam gdzies moderuje - chuj mnie to obchodzi i nie uwazam zeby to bylo znakiem inteligencji albo jej braku => mozna mowic o braku klasy, gowniarskim zachowaniu i 500 innych rzeczach ale z inteligencja nie ma to nic wspolnego - myslisz pojecia.
Wedlug profesora psychiatrii klinicznej S. Greenspana "Inteligencja reprezentuje dwie powiazane zdolnosci: zdolnosc tworzenia intencji i idei, a takze zdolnosc ujmowania tych tworow w logiczne czy analityczne ramy". Mozna ja tez zdefiniowac jako "wielorakosc dostosowywania sie", "zdolnosc do korzystania z doswiadczenia", "umiejetnosc laczenia roznych aspektów zagadnienia w nowe kombinacje" czy "wyobrazanie sobie niezwykłych mozliwosci i redukowanie ich do kategorii zrozumiałych dla ogółu".
Mozna to tez skrocic - inteligencja to zdolnosc zrozumienia powyzszego tekstu :)
Przestan wiec prosze uzywac slow ktorych znaczenia nie rozumiesz - osmieszasz sie tylko.

P.S. A forum gry-online nie odwiedzalem, nie odwiedzam i nie planuje odwiedzac - mmorpg.pl rzadzi ;)
Zaintrygowala mnie ta sytuacja bo chyba nie do konca rozumiem... Tobie sprzedali tam kopa w dupe i mimo wszystko "wrociles oknem"?
LOL, musisz miec niska samoocene jesli tak Ci zalezy zeby sie tam produkowac.
Albo nie jestes inteligentny :D

Anyway nie chce mi sie z Toba juz dluzej gadac - EOT :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 00:44 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
z inteligencja nie ma to nic wspolnego - myslisz pojecia.


Erm nie chcialbym sie wtracac do wypowiedzi czlowieka tak Inteligentnego uzywajacego tak madrych i skomplikowanych definicji ale chyba mialo byc "Mylisz Pojecia" . No chyba ze moja inteligencja jest za niska i czegos nie rozumiem to z gory przepraszam ...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 03:47 
Cytuj  
Na forum GOL-a nie zagladalem ale na forum WoW gdzie postowali jego wypowiedzi (soulcatcher), mam zdanie ze to jest osoba o baaardzo niskiej inteligecji. Uzasadnic? Jedyny fakt, ktory mnie utwierdzil o nim ze jest osoba o niskiej inteligecji to ze jest osoba "paradoksalna", a w moim rozumowaniu i ocenie taka osoba jest "nie inteligetna". Wiec Karolu co nie odwiedzasz GOL-u, moja ocena ludzi i ich inteligecji ma gleboko w du*** pana S.Greenspana, jak i u wielu innych osob. W koncu kazdy ma prawo oceniac innyh wedlug wlasnego rozumowania, a nie tylko jedna osoba wielce wyksztalcona ma ustalac i wszyscy maja sie podporzadkowac.

PS.Jak ktos cie wyzwie od idiotow to tez przedstawiasz tej osobie regulke S.Greenspana i prezentujesz swoja wzorowa "asertywnosc"?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 06:37 
Cytuj  
Karol66 - z postu robala jednoznacznie wynikało kogo ma na myśli. Twoje uprzedzenia co do mojej osoby i pytanie "Kto ;)" sugerowało też dosyć jednoznacznie.
Ja się nie wcinam - to Ty się wciąłeś do tego wątku.

Inteligencja to też kojarzenie faktów, rozpoznawanie ludzi nie tylko po kroście na nosie ale też po ich poglądach. A jak nie wie (byłem na 100% że wie), że nick który powstał w 2 minuty po banie Mark24 i dyskutuje z nim na ten sam temat przyjmując identyczną postawę (chociaż jest nowy na forum), pisząc podobnie itd. to mogę uznać, że jest to całkowity brak inteligencji.
Założę się, że Ty od razu byś wiedział z kim masz do czynienia.

P.S. Na GOL wróciłem w jakimś celu. Ludzie przeczytali, że profesjonalny moderator GOL-a tak da się sprowokować (nie uzywałem ani inwektyw, nikogo nie atakowałem personalnie), że zacznie wyzywać, grozić, banować na prawo i lewo (kilka nicków oprócz mnie też poleciało nawet nie wiem kim byli) czyli nic innego jak błaźnić sie publicznie. I to banować nie dlatego, że złamałem jakieś ogólnoprzyjęte zasady, FAQ GOL-a, netykietę, tylko za zwykłą różnicę poglądów.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 08:02 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
Karol66 napisał(a):
z inteligencja nie ma to nic wspolnego - myslisz pojecia.


Erm nie chcialbym sie wtracac do wypowiedzi czlowieka tak Inteligentnego uzywajacego tak madrych i skomplikowanych definicji ale chyba mialo byc "Mylisz Pojecia" . No chyba ze moja inteligencja jest za niska i czegos nie rozumiem to z gory przepraszam ...


spoko - Tobie chetnie wyjasnie: literowka
o 2 am nie takie bledy juz robilem ;)

mark24 - gdy pisalem skromne slowko "kto" zupelnie nie bylo moja intencja poznanie calej story (w sumie to wyszlo jak w "Przygodzie z fraszką" Załuckiego ;) ) ale dziekuje - wzruszajace i pouczajace.
Mysle jednak ze przeceniasz Soula przypisujac mu banowanie userow "za roznice pogladow". Ja bym obstawal za tym ze on po prostu nie lubi zydow :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 08:19 
Cytuj  
*wcina sie z pelna premedytacja*

Oki m. juz wszyscy wiemy ze cie bardzo zle potraktowali na forum GOL i w ogole bardzo Cie zalujemy :cry: :cry:
Forum pogawedki nie sluzy jednak do prania brudow z innych for.. Tak mi sie przynajmniej wydawalo?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 08:45 
Cytuj  
Soulcatcher też jest tutaj zarejestrowany, pisuje (pisywał) na tym forum oraz gra w gry mmorpg. Tutaj nie może wykorzystać swojej uprzywilejowanej pozycji moderatora, a z chęcią bym z nim wymienił poglądy na różniące nas tematy (gry mmorpg oczywiście) na neutralnym gruncie. Zresztą dlatego tutaj nie pisuje bo pewnie czuje się nieswojo nie mając przycisku edytuj, banuj obok postów innych osób.

Zły dział? Napisałem, ze prywata - w sumie całość ma więcej wspólnego z grami mmo niż cała reszta wątków w tym dziale. A spora część osób pisuje równolegle tutaj i na GOL-u.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 09:08 
Cytuj  
Ale po co debatowac nad tym jakie ktos ma poglady?

Ja nie chodze na GoL, bo nie ma tam informacji jakie mnie interesuja.Forum mnie drazni, bo ma koszmarny format.

Nawet jesli Soul ma inne zdanie niz ja, do glowy by mi nie przyszlo zeby sie pchac na JEGO forum i tam sie z nim uzerac...
Po co?

To juz jest po prostu nudne.Ktory topic nie otworze to mi ksywa Soulcatcher wyskakuje!
Robisz mu tylko reklame, i dostarczasz rozrywki.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 09:48 
Cytuj  
A nie sądzisz, że opinia moderatora/prefekta na forum GOLa (większość to dzieciaki/młodzież) jest opiniotwórcza i powinna być bardziej rzetelna i subiektywna? "WoW ma bardziej mangowatą grafikę niż L2", "Laga w EQ2 praktycznie nie ma - jeżeli macie problemy to wina waszego ISP, hardware" - czytając takie bzdury nie sprostowałbyś tego?
Ja sprostowałem i zostałem nazwany kłamcą - a na to akurat reaguję impulsywnie ;)
I jestem pewien że zbyt dobrze się nie bawił ani nie przyniosło mu to żadnej reklamy na GOL-u. Chociaż kto wie.. w dzisiejszych czasach ważne aby ludzie gadali, nie ważne czy pozytywy czy negatywy wymieniają.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 10:11 
Cytuj  
Ciesz sie ze nie wspomnial o sredniej wieku ludzi grajacych w WoW :P 5-ta klasa szk. podst. im. Lorda Lothara :D

Ja ciagle musze prostowac to co ty piszesz (zlapal Cie kiedys lag albo miales LD a piszesz w sposob jak by sie to dzialo non stop.. owszem zdarza sie ale NIE jest tak 24/7 itp. itd.) a jakos nie szukam wspolczucia na pogawedkach. Nie wspominam ile osob przeciagnales w ten sposob do WoW.. i jak? podniosla sie chociaz troche srednia wieku? :D


Ahh, jeszcze jedna sprawa.. moglbys usunac Balcerowicza z podpisu moze? Bo do tego Pana to ci raczej daleko.. :har:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 10:17 
Cytuj  
A Ty co papiez jestes?

Nie rozumiem skad u Ciebie taka nagla chec pomocy tym biednym ludzikom z GoLa.

Jak ktos ogranicza sie tylko i wylacznie do czytania tego co ktos napisze na GoL'u to sorry ale imho nie ma czego szukac w WoW, czy EQ2.
Jego poziom znajomosci angielskiego musi byc bliski zeru, skoro nie jest w stanie sam wyrobic sobie opinii czytajac fora blizzardu/SoE czy innych zagranicznych serwisow.

Normalny czlowiek nigdy nie opiera swoich pogladow tylko i wylacznie po zasiegnieciu informacji z jednego zrodla.
Jesli ktos uwaza ze dla niego GoL jest wyrocznia, to tylko pozostaje wspolczuc.

edit:
Acha zapomnialem BALCEROWICZ MUSI ODEJSC!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Ostatnio edytowano 19 paź 2004, 10:20 przez Zematis, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 10:17 
Cytuj  
A nie sądzisz, że opinia moderatora/prefekta na forum GOLa (większość to dzieciaki/młodzież) jest opiniotwórcza i powinna być bardziej rzetelna i subiektywna?

Mareczku ja pierdole czy do ciebie jeszcze nie dotarlo ze to jest jego forum i moze tam robic co mu sie podoba. Nie podoba mu sie twoj nick ban nie podoba sie mu czyjas morda ban nie podobaja mu sie czyjes wypowiedzi ban itp a ty tylko mozesz przyjsc na mmorpg.pl i cry more....
Zaloz sobie swoje forum i banuj kogo chcesz.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 10:29 
Cytuj  
no bo ja taki trochę Don Kichot jestem ;)

ok, ok - przekonaliście mnie :oops:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 10:39 
Cytuj  
Obrazek

On podziela Twoja ekscytacje tematem =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.