mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 12:00 
Cytuj  
Witam, pilnie poszukuję stron internetowych, a właściwie dobrych centrum MMORPG. Mógłby ktoś zapodać linki?

PS: Owe strony, potrzebne są mi do napisania atykułu, ale to już co innego ;)


_________________
www.Cdaction.pl
--------------------
Czasopismo warte uwagi!


Posty: 14
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 12:57 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 13:07 
Cytuj  
Eee, nie tak dawno temu napisałem właśnie do tego czasopisma. Zgadnijcie o czym był artykuł? Tak, jak na to wpadłeś Watsonie! Było o grach MMORPG. Nie drukneli go :chlip:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 14:12 
Cytuj  
Lepiej, zeby CDA nie drukowalo juz nigdy zadnych artykulow o MMOGach. Wystaczy stek bzdur o Shadowbane i SWG. Po co maja drukowac kolejne bzdury o innych grach i robic z siebie jeszcze wiekszych blaznow?

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 14:52 
Cytuj  
Ja jak dotą nie widziałem żadnego artykułu o Shadowbane, ale rzeczywiście to co napisali o SWG było.... eeee załosne?? Koleś troche lamentował że walka jest skaszaniona(liczył chyba na fpp), że jakieś bugi, coś. No i wysłałem swój artykuł, żeby CDA zachowało twarz. Nie jestem super ekspertem w sprawach MMORPG, ale... Nie pisze bzdur chociaż.

P.S Według mnie kolesie z CDA powinni zamieszczać artykuły czytelników w sprawach, o których nie mają zielonego pojęcia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 15:08 
Cytuj  
Slynny juz tekst konradora na prgk:
http://groups.google.pl/groups?lr=lang_ ... .80&rnum=1

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 15:20 
Cytuj  
Slynny tekst slynnego Konradora. o nie! :(

Nadal polewam z tego artykulu w CDA...


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 16:47 
Cytuj  
Xanth, płacisz mi za nową klawiaturę! Starą całą oplułem, gdy zobaczyłem ten tekst. Przecież to co napisali było tragiczne... "nieliniowość większa niż w Morrowindzie". Czy autor tego wiedział chociaż ciut o ty co pisał?


_________________
Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 18:14 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Slynny juz tekst konradora na prgk:
http://groups.google.pl/groups?lr=lang_ ... .80&rnum=1

X.
No calkiem calkiem bardzo przekonujace ;P

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 18:55 
Cytuj  
Ee darujcie sobie, CDA jest tak beznadziejna gazeta, ze mozna ja porownac tylko do se albo faktu...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 19:25 
Cytuj  
CDA jest dla dzieci i jako takie spełnia swoją funkcje... czego więcej chcieć. Kiedy chcą się spróbować z czymś dla dorosłych to wychodzi jak wyszło :roll:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 19:49 
Cytuj  
a ktore gazety o grach sa ok ; ?

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 07:26 
Cytuj  
Kiedys bylo pare "prawdziwych" czy jak kto woli "dobrych" gazet. Od pewnego czasu wszystko idzie w jeden kanal: pelna wersja popularnej gry, duzo ladnych obrazkow i pare mocnych slow, ktore dukane sa przede wszystkim dla pieniedzy, a nie przede wszystkim dla podzielenia sie informacja, zainteresowania czytelnika itp.

<chwalipieta> Jakies 5 lat temu, przez ponad rok wspolpracowalem z CDA. Wszystko bylo robione dla radochy, dla dzielenia sie z innymi. Zero korzysci materialnych. </chwalipieta> Co prawda interesowalem sie wtedy FPP, ale to nie jest istotne. Ech... chyba nic innego nie mozna powiedziec jak: "wtedy byly inne czasy".

OK, OK, chcialem tylko powiedziec, ze teraz nie ma sensu kupowac gazet tego typu. Nadal brakuje solidnej pozycji, a dema, screenshoty i newsy mamy na wyciagniecie reki, bez opoznien i filtra.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:02 
Cytuj  
Ja tam wychowałem się na Gamblerze i przede wszystkim Secret Service(nie jestem dinozautem który pamięta czasy Bajtka)- to były teksty, człowiek nie kupował dla płytek(których wcześniej nawet nie było), ale dla radochy czytania czegos ciekawego


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:37 
Cytuj  
jak byly takie zajebiste to czemu ich teraz nie ma?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:42 
Cytuj  
bo CDA to Bauer który ma od groma kasy i wykosił konkurencję?

Ja kupowałem jeszcze Bajtka. SS miałem wszystkie numery włącznie z pierwszym. To były czasopisma które się po kilka razy czytało od deski do deski...

Rok temu jeszcze kupowałem Świat Gier Komputerowych bo miał najbardziej rozbudowany dział online i nawet były newsy czy krótkie recenzje mmo. Oczywiście też pierdolnęło bo nie dodawali super-bajeranckich CD-ków z shitem dla dzieciaków.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 15:29 
Cytuj  
Czym wykosil konkurencje cena 20zetow ?? Kto im zabronil dokladac super shitowe cdki do ich gazet? Poprostu byli ciency i nie dali rady konkurencji.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 15:37 
Cytuj  
Czemu ich nie ma, czemu ich nie ma... Ech były zajebiste więc dalej powinny być. Denerwuje mnie takie gadanie. Ludzie od czasopisma robili swoje, ale skąd mamy wiedzieć co się działo z wydawnictwem. Może postanowili ograniczyć wydatki i zrezygnować z SS? NIC NIE JEST WIECZNE. Myślisz że CDA jest zajebiste? Poczekaj. Myślisz że będzie trwało po wieki? Starzy ludzie odejdą, przyjdą nowi, może pismo upadnie?
Zauważ że nie zawsze to co zajebiste wygrywa. Np. kasety hi-8 i VHS. VHS było gorsze pod każdym względem, ale to te kasety wygrały, a przecież hi-8 było lepsze i to nie wzgląd gustów tylko FAKTY. Liczy się promocja i co najważniejsze SZCZĘŚCIE. CDA wygrało i nadal wygrywa, ale... Polacy nie kochają malucha za to że jest go najwięcej na polskich drogach, tylko za przystepność(cena) i CDA jest przystępne, bo żeby nie zrozumieć co oni piszą, to trzeba chyba nie odróżniać mych od klawiatury. Ale mi długi post wyszedł :/ Yo ludziska i nie bluzgajcie na mnie za mocno :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 15:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bo CDA to Bauer który ma od groma kasy i wykosił konkurencję?

Ja kupowałem jeszcze Bajtka. SS miałem wszystkie numery włącznie z pierwszym. To były czasopisma które się po kilka razy czytało od deski do deski...

Rok temu jeszcze kupowałem Świat Gier Komputerowych bo miał najbardziej rozbudowany dział online i nawet były newsy czy krótkie recenzje mmo. Oczywiście też pierdolnęło bo nie dodawali super-bajeranckich CD-ków z shitem dla dzieciaków.

Dokładnie CDA to dziecko tego samego molocha co Format (zdaje się że wykupili również jakieś pismo o anime - kurcze nazwa mi z głowy wyleciała). Czytać się tego momentami po prostu nie da...
Jak dla mnie dobrze zapowiadał się jeszcze Gamestar - mieli kilka ciekawych artykułów i nie popełniali błędów rzeczowych co w CDA jest rutyną. Chujnia jest generalnie - bo na rynku nie ma porządnego pisma (nie licząc kolnsolowych NEO Plus i PSXExtreme).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 17:49 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Czym wykosil konkurencje cena 20zetow ?? Kto im zabronil dokladac super shitowe cdki do ich gazet? Poprostu byli ciency i nie dali rady konkurencji.

Nie kazdy moze sobie pozwolic na takie inwestycje jak CDA - proste. Nie chodzi o utrzymanie sie na rynku za wszelka cene tylko o prezentowanie czegos konkretnego. Gdyby np. Gambler chcial istniec to tylko w takiej formie w jakiej byl. Inaczej autorzy musieliby totalnie przemodelowac swoje pismo. Po co robic drugie CDA?
Zreszta, wole zeby taka gazeta umarla i narodzila sie w odpowiednich czasach niz szmacila sie dodajac tampony ze znaczkiem Quake'a czy inne gadzety. Polska nie jest gotowa na porzadna gazete o grach.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.