mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 08:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zreszta czy ktokolwiek jest dumny z faktu, ze jest polakiem? Watpie, a moj dziadek byl.

No i nie wstyd ci przed dziadkiem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 08:44 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Mark24 napisał(a):
dorabiacie do tego wrecz idiotyczna ideologie - wieksza swiadomosc spoleczna, ogolna madrosc, rotfl.
Po prostu nikt nie bedzie walczyl za "chuj, dupa i kamieni kupa", nikt nie bedzie sluchal rzadu ktory od lat kradnie ile wlezie, do tego dochodza hasla unijne silnie przez media naglasniane - jestes bardziej europejczykiem niz polakiem.
Zreszta czy ktokolwiek jest dumny z faktu, ze jest polakiem? Watpie, a moj dziadek byl.


Mylisz się.


nie, to ty sie mylisz.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 08:45 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mark24 napisał(a):
dorabiacie do tego wrecz idiotyczna ideologie - wieksza swiadomosc spoleczna, ogolna madrosc, rotfl.
Po prostu nikt nie bedzie walczyl za "chuj, dupa i kamieni kupa", nikt nie bedzie sluchal rzadu ktory od lat kradnie ile wlezie, do tego dochodza hasla unijne silnie przez media naglasniane - jestes bardziej europejczykiem niz polakiem.
Zreszta czy ktokolwiek jest dumny z faktu, ze jest polakiem? Watpie, a moj dziadek byl.


Napewno jakby rzadzil PIS albo KORWIN to ludzie by sie palili do umierania za OJCZYZNE. Bzdury. Ludzie kiedys bardziej wierzyli w wyimaginowane wartosci typu bog czy ojczyzna. Teraz bardziej licza sie bliscy, kumple, pieniadze, spokojne zycie. Moglbym umrzec w obronie swoich dzieci, ale nie panstwa. Wolalbym zyc w panstwie okupowanym niz takim gdzie Ruscy z Amerykanami urzadzili sobie poligon wojskowy.

Napewno jest kupe ludzi dumnych z bycia z Polakami i pewnie tacy poszliby ginac za kraj. Ja tam moglbym byc Ruskiem albo Niemcem i np. w urzedach mowic w obcym jezyku. W domu moge mowic jak chce niezaleznie od tego pod jaka flaga zyje. Moja wolnosc jest we mnie.

Jesli chodzi o bycie Europejczykiem to moj syn w wakacje imprezowal z Niemcami. Mlodzi Niemcy naprawde czuja sie obywatelami Europy i nie robia specjanych rozroznien na Polakow, Niemcow czy Szwedow i w miedzynarodowym towarzystwie gadaja tylko po angielsku. Sama idea jest bardzo fajna. Glowny minus Unii to ingerowanie w wolnosc gospodarcza.


Jeśli sądzisz, że zapomnimy o tym, że jesteś loverasem kacapów to się mylisz.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 08:55 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Mark24 napisał(a):
dorabiacie do tego wrecz idiotyczna ideologie - wieksza swiadomosc spoleczna, ogolna madrosc, rotfl.
Po prostu nikt nie bedzie walczyl za "chuj, dupa i kamieni kupa", nikt nie bedzie sluchal rzadu ktory od lat kradnie ile wlezie, do tego dochodza hasla unijne silnie przez media naglasniane - jestes bardziej europejczykiem niz polakiem.
Zreszta czy ktokolwiek jest dumny z faktu, ze jest polakiem? Watpie, a moj dziadek byl.


Mylisz się.


Owszem myli sie. Ale jedynie w tym, ze to dorabianie idiotycznej ideologii. To co napisal mrynar to 100% racji. A to o czym pisal marek, jedynie poteguje efekt. W koncu Polska istnieje tylko teoretycznie, jest dzikim krajem. Nikt nie bedzie umieral za kawalek ziemi, gdzies w europie wschodniej, gdzie lato bywa gorace.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 09:12 
Cytuj  
Niah napisał(a):

Jeśli sądzisz, że zapomnimy o tym, że jesteś loverasem kacapów to się mylisz.


To nie ma znaczenia w tym wypadku. Obojetnie kto by nas najechal Ruscy, Chinczycy czy Arabowie mialbym identyczne podejscie. Nie chce umierac za idee, nawet najpiekniejsze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 09:18 
Cytuj  
Wzruszyły mnie wasze pacyfistyczne historie, ale póki co to jest jeszcze ustawa o powszechnym obowiązku obrony i to nie wy będziecie decydować, czy walczyć czy nie. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 09:43 
Cytuj  
ta, juz widze jak te miliony polakow z uk wracaja do kraju aby stac w okopach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 09:58 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Wzruszyły mnie wasze pacyfistyczne historie, ale póki co to jest jeszcze ustawa o powszechnym obowiązku obrony i to nie wy będziecie decydować, czy walczyć czy nie. :]


przypomnij o tym prezydentowi, jak bedzie spierdalal swoim samolotem.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 09:59 
Cytuj  
A ci wszyscy kibole i inni prawilni w razie czego walczyliby za Polskę, czy nie, bo jebać PO?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 10:03 
Cytuj  
Na takich jak wy Polskie Państwo Podziemne w czasie drugiej wojny światowej wykonywało swoje wyroki.

"To polski 11 września"
Mówił w "Jeden na jeden" o zamachu w Tunisie Marek Biernacki, szef sejmowej speckomisji.

Co za dureń :wtf:

Środa
bredzisław: zawieszam kampanię
Czwartek
bredzisław: idę do telewizji robić sobie kampanię
Nie masz krzty honoru


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 10:05 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
A ci wszyscy kibole i inni prawilni w razie czego walczyliby za Polskę, czy nie, bo jebać PO?


Co nie mowic o Sebkach i lysolach, to w wszedzie w ostatnich latach takie typy zawsze zostawali i chcieli walczyc (np. Balkany, Gruzja, etc). Za to pedaly, rurkowce i sprzedane kurwy spierdalaly, wiec to ze typy jak ty i twoj chlopak Torbis byscie spierdolili pierwsi to wiadomo.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 10:07 
Cytuj  
Gdybyś nie był takim intelektualnym gównem, to może nawet by mi się zrobiło przykro, że tak myślisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 10:09 
Cytuj  
Walka za dzisiejszą Polskę?
Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 10:24 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Junkier napisał(a):
A ci wszyscy kibole i inni prawilni w razie czego walczyliby za Polskę, czy nie, bo jebać PO?


Co nie mowic o Sebkach i lysolach, to w wszedzie w ostatnich latach takie typy zawsze zostawali i chcieli walczyc (np. Balkany, Gruzja, etc). Za to pedaly, rurkowce i sprzedane kurwy spierdalaly, wiec to ze typy jak ty i twoj chlopak Torbis byscie spierdolili pierwsi to wiadomo.


Ja tam bym nie spierdalal, ale bym poczestowal okupanta goraca herbata i pierogami wlasnej roboty. Polskich zolnierzy tez gdyby walczyli, zeby nie bylo.

Dla mnie patriotyzm to dazenie do tego, zeby zyc w kraju gdzie rzad wspiera przedsiebiorcow dzieki czemu kraj sie bogaci i w budzecie jest nadwyzka z ktorej mozna oplacic pomoc pokrzywdzonym przez los i ludziom niezaradnym.

Walka z kims z kim nie ma sie szansy wygrac to nie patriotyzm to zwykla glupota.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 12:06 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Napewno jakby rzadzil PIS albo KORWIN to ludzie by sie palili do umierania za OJCZYZNE. Bzdury.


Mylisz się.
Za KORWiN jest dużo większa szansa, że państwo by działało, a za takie działające państwo warto walczyć.
Działająca Polska jest gwarantem realizacji aspiracji Polaków. Na obczyźnie radę dadzą sobie tylko jednostki.
Gdyby Polska działała, ludzie by to sobie uświadamiali na każdym kroku i te statystyki wyglądałyby zupełnie inaczej.

Ty myślisz, że czemu Polacy walczyli o Polskę niepodległą? Bo się pod zaborami dobrze czuli, jak równi obywatele?
Kurwa niby powinno się z historii wnioski wyciągać a tu ni chuja...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 12:19 
Cytuj  
Teraz jak we własnym kraju traktują cie jak slave to masz opcje wyjazdu i bycia lepszym slave, inne czasy inna sytuacja, wystarczy jak ci zbombarduje ktoś dom lub zabije bliskich i gwarantuje że obecne pierdu pierdu o nie walczeniu za ojczyzne stanie się twoim życiem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 12:26 
Cytuj  
jak ci zajebia bliskich to juz nie bedzie za kogo walczyc.
Serio, ojczyzna ma mnie w dupie i tylko patrzy jak mnie wyruchac, ale ja mam ja kochac i za nia ginac?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 12:33 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
jak ci zajebia bliskich to juz nie bedzie za kogo walczyc.
Serio, ojczyzna ma mnie w dupie i tylko patrzy jak mnie wyruchac, ale ja mam ja kochac i za nia ginac?


Hehe co za półgłówek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 12:44 
Cytuj  
http://wmeritum.pl/czlonkowie-brytyjski ... dowskiego/

Kurwa i co jeszcze?
Najpierw niech Niemcy zapłacą reparacje, a wtedy z tej kasy będzie można pomyśleć o oddawaniu czegoś Żydom.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 12:49 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Ty myślisz, że czemu Polacy walczyli o Polskę niepodległą? Bo się pod zaborami dobrze czuli, jak równi obywatele?
Kurwa niby powinno się z historii wnioski wyciągać a tu ni chuja...

Którzy Polacy? Chłopi walczący w insurekcji kościuszkowskiej, którzy po walkach mieli wrócić kopać doły na polu pana? Broniący trupa, którym była I Rzeczpospolita?
Cytuj:
Za KORWiN jest dużo większa szansa, że państwo by działało, a za takie działające państwo warto walczyć.

hehe, no jasne

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.