mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 19:21 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
mrynar napisał(a):
To pokazuje jakimi debilami sa PISowcy, organizauja impreze i nie wiedza za ile :o, sam na miejscu "wykonawcy" tez bym przypierdolil ceny z kosmosu. Kurwa strach jak ci ludzie dojda do wladzy i zaczna rzadzic Polska:

http://www.wprost.pl/ar/499566/Kasa-PiS-u/


Oświecę Cię...już byli u władzy przez 2 lata i nic złego się nie stało, wręcz przeciwnie :lol:


To byl inny PIS, mieli wtedy Zyte i jeszcze paru sensownych ludzi.

Pokaz mi jakies sensowne osoby z PISu znajace sie na gospodarce, bo takich znajacych sie na pismie swietym i katastrofach lotniczych znajdzie sie zapewne wielu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 19:36 
Cytuj  
tak inny PiS, a PO ciągle to samo - złodziejska mafia okradająca kraj na oczach wszystkich w biały dzień. I co? I ludzie dalej tych złodzieji popierają. Daj se siana mrynar bo po prostu pitolisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 19:47 
Cytuj  
Jak mialbym wybierac miedzy dzuma (PIS) i cholera (PO) to wybralbym cholere. Na szczescie nie musze wybierac. Zaglosuje na KORWINa, choc tej organizacji tez daleko do idealu.

PIS to banda nawiedzonych zjebow, PO to mimo wszystko normalni ludzie wsrod ktorych jest sporo kretynow i cwaniakow.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 20:12 
Cytuj  
no wiadomo - mochery, katole, zaraz jakieś wojny rozpętają albo z ruskimi o wrak samolotu zaczną się wykłócać.
Ja PiS zapamiętałem taki jakim był za czasów niedoszłego POPiSu. Cała reszta to medialna nagonka która trwa już prawie dekadę. Jak to mówią: "Nawet najwieksza bzdura w kółko powtarzana stanie się w końcu faktem". I widać niektórzy dali się zindoktrynować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 20:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no wiadomo - mochery, katole, zaraz jakieś wojny rozpętają albo z ruskimi o wrak samolotu zaczną się wykłócać.
Ja PiS zapamiętałem taki jakim był za czasów niedoszłego POPiSu. Cała reszta to medialna nagonka która trwa już prawie dekadę. Jak to mówią: "Nawet najwieksza bzdura w kółko powtarzana stanie się w końcu faktem". I widać niektórzy dali się zindoktrynować.


Jebie mnie to.

Liczy sie gospodarka, a tu nie widze u PISu zadnych pomyslow. Chyba ze sie myle to mnie oswieccie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 21:13 
Cytuj  
Kto najbardziej boi się rządów PiS ?
Biznes nie i potwierdzał to zawsze BCC popierając zmiany wprowadzane przez PiS.
Uprzywilejowane grupy społeczne też nie bo oni zawsze otrzymają odpowiednią działkę.
Małe firmy i jednoosobowe firmy też nie bo każdy pamięta pozytywne zmiany i wymierne korzyści.
Zagraniczni inwestorzy tez nie bo miejsce na montownie dla slave zawsze u nas będą.
Rosja nie bo za czasów PiS stosunki dyplomatyczne były na lepszym poziomie.
UE też nie bo to co chcieli osiągnąć osiągnęli, więcej już nic nie będzie w tym temacie, pełnej integracji nikt w berlinie nie zaoferuje ( emerytury, służba zdrowia, wyrównanie płac, kwoty nieopodatkowane, wspólna polityka skarbowa itp - tego nikt nie ma w planie ).

Jedyne obawy mają nasi nibyoligarchowie, lokalne władze na najniższych szczeblach i administracja.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 21:18 
Cytuj  
Zapomniałeś o grupie 70% aktywnych wyborców, która jakoś nie chce ich u władzy.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 21:19 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zapomniałeś o grupie 70% aktywnych wyborców


O KURWA :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 21:35 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zapomniałeś o grupie 70% aktywnych wyborców, która jakoś nie chce ich u władzy.


w tych 70% - torbiś - zawsze wierny PO.

Nie chce bo w wyborczej pisali przez 10 lat, że to mochery, oszołomy, katole. To samo powtarzali przez 10 lat na każdym kanale TV. Tym żył cały kraj przez ostatnią dekadę - PO chcąc utrzymać ryje w korycie postawiło na wypróbowany sposób - ośmieszanie na każdym kroku konkurencji która im najbardziej zagrażała.

I dlatego prawdopodobnie ryje w korycie utrzymają przez kolejne 4 lata. Dekada niskiej i kretyńskiej indoktrynacji na darmo nie poszła.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 22:00 
Cytuj  
No sorry ale jak się wiążą z radiomaryjan to się nie dziw ;0

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 22:12 
Cytuj  
nadal matoły polaryzuję PO-PiS...
a to jeden i ten sam układzik...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 22:17 
Cytuj  
Który za kurtynami spija 50tki czystej.
Ja to dobrze pamiętam z lat 2002-2005 jak miałem do czynienia z przetargami rządowymi ;)
Dlatego tak bardzo polewam z Marków, Nefajfusów i innych buntownikó układku, którzy na cokolwiek liczą.
Serio, przestańcie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 22:33 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Który za kurtynami spija 50tki czystej.

No miękkie fajfusy. U mnie to się leci 100ki :)
Tam zakulisowo większe tarcia są wewnątrz PO niż pomiędzy PiS i PO. Ale ciemny lud to kupi :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 22:59 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Który za kurtynami spija 50tki czystej.
Ja to dobrze pamiętam z lat 2002-2005 jak miałem do czynienia z przetargami rządowymi ;)
Dlatego tak bardzo polewam z Marków, Nefajfusów i innych buntownikó układku, którzy na cokolwiek liczą.
Serio, przestańcie.


Nie no, najlepiej miec na wszystko i wszystkich wyjebane i byc, zwyczajnie mowiac, narcystycznym chujem.

Ja robie swoje, i robie dla siebie, co nie znaczy ze mam byc takim chujem. Osobiscie, bym sie czul zle/chory gdybym jebal wszystko i wszystkich i byl takim moralnym smieciem, jak sporo osob np na tym forum, wiadomo kto, i zwyczajnie chce dazyc do tego aby w tym kraju zylo sie dobrze dla wszystkich Polakow, nawet takich skurwielin ktore tylko mysla o wlasnym tylku. Z tego wlasnie powodu rzygam na patologie jak montezumy, glosuje na prawilnych ludzi/partie i dzialam aktywnie kiedy mam czas i mozliwosc.

Moze to brzmiec troche argonacko, ale mam o wiele wieksze mozliwosci niz wiekszosc Polakow. Nie tylko moge pracowac/zyc gdziekolwiek w EU, ale tez moge wrocic w kazdym momencie do US, i spokojnie zyc w wysokim standardzie w wybranych miejscach, nie wspominajac o tym gdzie indziej moge sie przeniesc dzieki drugiemu paszportowi. Mimo tego, wole zostac w Polsce (do pewnych granic) i jako Polak chce zeby Polski rzad dzialal tak aby Polakom i osobom zyjacym w Polsce zylo sie najlepiej jak mozliwie. Jestem slepym idealista i buntownikiem? Nie, zwyczajnie nie jestem chujem i nie tylko mysle o sobie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 23:04 
Cytuj  
tej, a to nie bylo tak, ze z tych stanow to musiales spierdalac? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 23:10 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Który za kurtynami spija 50tki czystej.
Ja to dobrze pamiętam z lat 2002-2005 jak miałem do czynienia z przetargami rządowymi ;)
Dlatego tak bardzo polewam z Marków, Nefajfusów i innych buntownikó układku, którzy na cokolwiek liczą.
Serio, przestańcie.


Nie no, najlepiej miec na wszystko i wszystkich wyjebane i byc, zwyczajnie mowiac, narcystycznym chujem.

Ja robie swoje, i robie dla siebie, co nie znaczy ze mam byc takim chujem. Osobiscie, bym sie czul zle/chory gdybym jebal wszystko i wszystkich i byl takim moralnym smieciem, jak sporo osob np na tym forum, wiadomo kto, i zwyczajnie chce dazyc do tego aby w tym kraju zylo sie dobrze dla wszystkich Polakow, nawet takich skurwielin ktore tylko mysla o wlasnym tylku. Z tego wlasnie powodu rzygam na patologie jak montezumy, glosuje na prawilnych ludzi/partie i dzialam aktywnie kiedy mam czas i mozliwosc.

Moze to brzmiec troche argonacko, ale mam o wiele wieksze mozliwosci niz wiekszosc Polakow. Nie tylko moge pracowac/zyc gdziekolwiek w EU, ale tez moge wrocic w kazdym momencie do US, i spokojnie zyc w wysokim standardzie w wybranych miejscach, nie wspominajac o tym gdzie indziej moge sie przeniesc dzieki drugiemu paszportowi. Mimo tego, wole zostac w Polsce (do pewnych granic) i jako Polak chce zeby Polski rzad dzialal tak aby Polakom i osobom zyjacym w Polsce zylo sie najlepiej jak mozliwie. Jestem slepym idealista i buntownikiem? Nie, zwyczajnie nie jestem chujem i nie tylko mysle o sobie.


Weź przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 23:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tej, a to nie bylo tak, ze z tych stanow to musiales spierdalac? :P


Ze co?

Ostatnio pytales o moj powrot wiec nie trolluj.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 mar 2015, 23:30 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 23:18 
Cytuj  
Fajfus porzucił burgery z maca na rzecz ratowania ojczyzny. Jestem wzruszony.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 07:22 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
nadal matoły polaryzuję PO-PiS...
a to jeden i ten sam układzik...


a kretyni nadal nie rozumieja ze nikt inny nie ma realnych szans na wygrana z PO
oyciec - na nic nic nie licze. Sukcesem bedzie jak PO sie od wladzy odstawi. PO przy wladzy to wrecz chory uklad w ktorym rzad, media i sady graja do tej samej bramki. Po drugiej stronie jest kowalski dracy koty z innym kowalskim. To jest chore - juz zdrowszy byl pokrzykujacy o Klewkach Lepper, czy wiecznie najebany Kwasniewski.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 07:47 
Cytuj  
ja pierdole, niedlugo pojde do biedronki a tam Tomasz Nalecz.
jak nie tvn24 to tpvinfo i tak codziennie, na zmiane.
lazi i opowiada jaki to nasz prezydent jest wspanialy i pokojowo nastawiony.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.