mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 13:15 
Cytuj  
raczej robia dobra robote, pokazujac glupote naszego spoleczenstwa, jak i to, ze nie ma juz nadziei w tym kraju.
za prezydenta idiota w walonkach, marszalek buc i cham, premier placzaca pani doktor z zielonej gory.
a potem sie dziwia, ze nadal 44% mlodych polakow chce stad spierdalac.
faktycznie, jest sie z czego cieszyc montezuma.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 13:21 
Cytuj  
Ja pierdole...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 16:05 
Cytuj  
Jest nadzieja
Obrazek

8)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 16:10 
Cytuj  
Jaką nadzieję tutaj widzisz? Ja widzę tylko 6 nędznych kandydatów.
btw. Dla kogo ten sondaż był zrobiony? Nie potrafię znaleźć. Wygląda jak sondaż z wyobraźni Korwina, chyba że to na grupie młodych tylko.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 16:18 
Cytuj  
No, nadzieja w chuj.
Bez kitu niech wygra Ogórek, cycki przynajmniej ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 16:28 
Cytuj  
OK ale załóżmy że będzie druga tura bronek vs duda, na kogo zagłosujesz Tor, domyślam się że na bronka bo duda to pisior ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 16:36 
Cytuj  
Tak jak pięć lat temu, na nikogo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 16:48 
Cytuj  
^

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 16:49 
Cytuj  
Przykre.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 16:57 
Cytuj  
na cholere ponad tysiąc stron w tym temacie ?
tak wygrywa właśnie bronek, a nie że jest miły i mu dobrze z gęby patrzy,


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 17:01 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Jest nadzieja
Obrazek

8)


fake

http://wybory.millwardbrown.com/prezyde ... ybory-2015

bonus, przypadkowo znalezione :P

http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory-pr ... wojny.html


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 17:05 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Jest nadzieja


nadzieja matka wynalazku

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 17:10 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jaką nadzieję tutaj widzisz?


Ze Bredzisław nie wygra.
W drugiej turze zagłosuję nawet na Ogórek, byle tylko WSI Bronek nie wygrał.

A skąd sondaż, nie mam pojęcia, może i jakiś fake...dziś dużo do roboty, to tak jadę po łebkach :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 17:16 
Cytuj  
Milward Brown nie robił sondażu na 20.03. Fake.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 17:19 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jaką nadzieję tutaj widzisz?


Ze Bredzisław nie wygra.
W drugiej turze zagłosuję nawet na Ogórek, byle tylko WSI Bronek nie wygrał.

A skąd sondaż, nie mam pojęcia, może i jakiś fake...dziś dużo do roboty, to tak jadę po łebkach :lol:

Ano, sprawdzanie zrodel to za duzo roboty. Wystarczy, ze naglowek sie mniej wiecej zgadza z moimi pogladami wiec mozna rozsylac po znajomych i roznych forach. W przerwach polecam psioczenie na glupie lemingi slepo glosujace na ludzi serwowanych przed koncerny mediowe.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 17:28 
Cytuj  
embe napisał(a):
ale przecież większość jest za komorowskim, nawet moja sąsiadka płacąca na radio maryja i modląca się za pomordowanych w katastrofie smoleńskiej, uważa że to dobry prezydent


http://www.tvn24.pl/komorowski-fundamen ... 525,s.html
hehe


jak jej cale zycie to wyjsc po jajka na kleparz to co sie dziwisz


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 17:47 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
A skąd sondaż, nie mam pojęcia, może i jakiś fake...dziś dużo do roboty, to tak jadę po łebkach :lol:


Łykasz bez znieczulenia, wystarczy ze informacja będzie zbieżna z twoimi poglądami.


Jestem pewien ze gdyby dzisiaj nie udowodniono ci ze to fake to po wyborach ten "sondaż" byłby jednym z dowodów na to ze sfałszowana wybory.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 17:50 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Ano, sprawdzanie zrodel to za duzo roboty. Wystarczy, ze naglowek sie mniej wiecej zgadza z moimi pogladami wiec mozna rozsylac po znajomych i roznych forach. W przerwach polecam psioczenie na glupie lemingi slepo glosujace na ludzi serwowanych przed koncerny mediowe.


Mam montezume od sprawdzania informacji mogących być nie po myśli PO, więc w takie dni jak dziś się nie wysilam...wybaczysz? W ramach pokuty obiecuję już nie psioczyć na lemingi, żebyś nie miał dysonansu poznawczego.

Montezuma serio...Ty i wypominanie łykania bez znieczulenia...nie no, to jest zbyt łatwe :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 mar 2015, 23:24 
Cytuj  
Co do Korwina to jest rzecza oczywista ze celem nie jest wygrana, ani nawet druga tura, tylko dobry wynik, 6%+ bylo by optymalnie i bez problemu do zrobienia. Jak sie wybije do takiego wyniki to dla przecietnego Kowalskiego bedzie to znak ze jednak warto glosowac na KORWiN w wyborach parlamentarnych bo jednak ma poparcie na przebicie progu.

Co mnie tylko wkurwia to ze sporo dzialaczy KORWiN jednoczesnie zbieralo podpisy dla innych antysystemowych kandydatow, co imo bylo idiotycznym posunieciem bo to oni moga realnie zabrac Korwinow te kilka procent, a sami chuj zabiora Bredzislawowi czy Dudzie. Wielokrotnie o tym wspominalem w naszym gronie jednak czesc nadal mysli ze dzieki wiekszej ilosci antysystemowych kandydatow bedzie wiekszy czas antenowy i wiekszy PR dla tej grupy i tego glosu, co jest idiotyzmem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2015, 08:49 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Co mnie tylko wkurwia to ze sporo dzialaczy KORWiN jednoczesnie zbieralo podpisy dla innych antysystemowych kandydatow, co imo bylo idiotycznym posunieciem bo to oni moga realnie zabrac Korwinow te kilka procent, a sami chuj zabiora Bredzislawowi czy Dudzie. Wielokrotnie o tym wspominalem w naszym gronie jednak czesc nadal mysli ze dzieki wiekszej ilosci antysystemowych kandydatow bedzie wiekszy czas antenowy i wiekszy PR dla tej grupy i tego glosu, co jest idiotyzmem.

Widzisz. Inni są mądrzejsi od Ciebie. Bredzisław i Duda bojkotują JKM. Z kimś JKM musi debatować. Inaczej przeciętny Kowalski nadal będzie myśleć, że JKM to ten co chce wojny z Rosją/sojuszu z Rosją. Widać niezbyt się na polityce znasz. Atakujesz Wilka, a nawet nie jesteś świadomy, że pewne akcje są celowym działaniem, aby pojawiać się w świadomości Polaków.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.