mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 09:17 
Cytuj  
http://www.wykop.pl/artykul/3350593/czy ... przeginac/

Znajomy pokazał mi właśnie korespondencję z Allegro, które od kilku dni nie ma zamiaru oddawać prowizji od coraz większej ilości niezrealizowanych transakcji, pisząc: "Zwrot prowizji to nasze uprawnienie, a nie obowiązek".

:wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 09:42 
Cytuj  
Są dwie strony medalu, janusze biznesu allegrowego, którzy masowo klikają zwroty po zakończonej sprzedaży żeby odzyskać prowizje to nic nadzwyczajnego, a potęguje to podwyższenie prowizji przez allegro.
Sam miałem tak kilka dni temu, kupiłem obiektyw używany od komisu i po tygodniu przychodzi mi mail że sprzedawca wystąpił o zwrot na podstawie braku płatności za sprzedany towar.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 09:55 
Cytuj  
tak ale doczytaj - nikt nie dawał zwrotów prowizji jedynie dlatego, że sprzedający o nią wystąpił.
Wcześniej wystarczył dowód w postaci przelewu zwrotnego. Aktualnie by otrzymać zwrot kupujący musi przesłać jakieś "odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży". Weź teraz jako sprzedawca wyegzekwuj by Ci przesłał takie coś klient.
Do tego ta buta i twierdzenie, że zwrot prowizji to uprawnienie a nie obowiązek. Wydaje mi się, że nie mają prawa pobierać jakiejkolwiek prowizji od transakcji która nie została zawarta - więc może niech to oni udowodnią że transakcja sie odbyła (może jakaś pisemna umowa kupna-sprzedaży podpisana przez kupujacego) a dopiero wtedy naliczają prowizję? Tak by było fair! ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 09:59 
Cytuj  
Nie, było tak że jeśli sprzedałeś to mogłeś wybrać zwrot prowizji z opcją "uszkodzona przesyłka" lub "kupujący nie zapłacił" i automatycznie leciał zwrot, stało się to nagminnie wykorzystywane po wprowadzeniu nowych prowizji.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 10:01 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Chłopaki, kiedy zaczniecie tropić wszystkie potknięcia TVP, niezależnej, wpolityce etc. Czy tam to nie ma miejsca?


jak jest jakies potkniecie to tvn, gw robi z tego temat dnia a nawet tygodnia. roznica jest taka ze o takich kwiatkach to ja nie slyszalem. jak wywiad ze zmarlym albo sobowtorem. no chyba ze o czyms nie wiem.




dokładnie.
Piszpan - daj sobie spokój generalnie. Lewactwo to spierdolenie umysłowe. Nieuleczalne. Szkoda klawiatury ;)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 10:23 
Cytuj  
Dlatego mareczku jesteś lewakiem.

https://www.facebook.com/muchasa/posts/ ... 0195915274
pis to złodzieje! mamy dowód! :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=sWjq3JHXmnU
Dowód na to, że narodowcy to sprzedawczyki.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 10:47 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Dlatego mareczku jesteś lewakiem.



wtedy bym musiał podać rękę junkierowi... :-?
Podam mu nogę!

Dowód na to, że narodowcy to sprzedawczyki
a patrioci to zdrajcy! :lol:
Niahu serio wyjdź z tej swojej nory i rozejrzyj się po otaczającym cię świecie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 11:29 
Cytuj  
Marek jak miałeś 5-10 lat to powiedzmy, że istniało społeczne przyzwolenie na to, żebys ślepo powtarzał słówka zasłyszane u starszych kolegów, któryc znaczenia do końca nie rozumiałeś. Z 3x latami na karku jesteś po prostu pocieszny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 11:41 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Zaczynam podejrzewać, że piszpan to ten brat marka o którym coś tam kiedyś pisał.


ja zaczynam podejrzewac ze ty jestes dzieckiem kijowskiego.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 11:42 
Cytuj  
Ja jestem synem Komorowskiego, spytaj Nefastusa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 11:58 
Cytuj  
Mareczek i Piszpan robią w budowlance. Przypadek?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 13:27 
Cytuj  
Cala prawda o PIS, dla tych co sie ludza ze miedzy PO a PIS jest jakas roznica.

Wojciech Mucha " Gazeta Polska":

"Jestem na zjeździe Klubów "Gazety Polskiej" z Zachodniej Europy. Są tu jednak także ludzie, którzy przyjechali z Kraju i opowiadają o tym, co widzą.

Właśnie odbyłem rozmowę z ludźmi, którzy na żywo obserwowali Forum Ekonomiczne w Krynicy. Stopień bezhołowia, "terazkurwamywstwa" i skoku na stanowiska, podsypywanego sowitymi apanażami jest podobno niewiarygodny. Bidoki, które przez lata kręciły się wokół partii władzy i inni, którzy pojawili się tuż po wygranych wyborach, zachowują się jak panowie w udzielnych księstwach.

Moi informatorzy mówią wprost:

"Jeśli Mariusz Kamiński i CBA nie zrobią jednej czy drugiej pokazówki i nie przeczołgają kolejnych "prezesów", grozi nam sytuacja nieznana dotychczas - grabież majątku publicznego przez ludzi "dobrej zmiany", rzekomych "patriotów"

Starczy wspomnieć, że ludzie, którzy dotąd klepali bidę, a dziś zarabiają po kilkadziesiąt tysi miesięcznie, ani myślą o reformach.

Celowo nie podaję nazwisk, gdyż grozi to procesem. Ale mechanizm jest mniej więcej taki:

Panowie nie dążą do audytów poprzednich kierownictw, bo nie chcą tym samym zdradzać mechanizmów, dzięki którym wyprowadzano pieniądze za poprzednich rządów. Cyrkulacja stanowisk występuje jedynie na najwyższych szczeblach spółek, a średnie i niższe stanowiska wciąż okupują ci, którzy byli mięsem armatnim poprzedniej władzy, doskonale się odnajdując i odwdzięczając się "nowym" sprzedawaniem cwancyków, jak wyprowadzać kasę.

To oczywiście kładzie się cieniem na wszystkich, którzy chcą działać dla dobra społecznego i w interesie publicznym, na ludziach których - chcę wierzyć - jest jednak większość.

Przykład (znów BBN): Mój kolega pracował w jednej z państwowych spółek w 2010 r. Był wewnętrznym kontrolerem. Nie zgodził się na ukręcenie jednej grubej sprawy, za co go zwolniono. Człowiek, który go za to zwalniał, dziś wrócił do gry w dwóch(!) radach nadzorczych naraz. Takich przypadków jest na pęczki. Inna spółka Skarbu Państwa, przeszła w "nowe władze" bez zmiany funkcjonowania. Jest spółką, gdzie proces działania obliczony jest na lata, więc nic nie trzeba robić, tym bardziej więc przecież zmieniać. Po co bowiem zmieniać coś, co funkcjonuje "znakomicie"?

Oczywiście wszystko będziemy opisywać i ujawniać. To wymaga czasu, jednak trudno chociaż nie zasygnalizować burdelu, który ma miejsce. Wokół PiS pojawili się ludzie, których miało nie być. Koniunkturalne osobistości, myślące że "this is the time of our life", ludzie - świnie, dopadający żerowiska. Nie wiem, czy wynika to z "za krótkiej ławki", układów, czy zwyczajnego niedopatrzenia. Jest jednak faktem.

W przeciwieństwie do poprzednich rządów, ten nie może liczyć na parasol ochronny mediów. Będziemy o tym pisać i to nagłaśniać jak tylko zdobędziemy kwity. I możecie sobie Państwo nie odpowiadać na pytania po kilka tygodni, jak w przypadku Jacek Liziniewicz, co to wysłał pytania i czeka już kolejny. W końcu będziecie musieli. Nie będziecie sobie z Polski robić parceli do dzielenia."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 13:53 
Cytuj  
o 10:23 jeszcze to była sensacja, Niahu szybszy był.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 14:59 
Cytuj  
No i to jest coś czym warto się zająć, co warto żeby było na sztandarach i czym opozycja by mogła polityczne punkty zdobywać. Jednak czy tak się stanie? Wątpie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 15:16 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Ja jestem synem Komorowskiego, spytaj Nefastusa.


Taki Petru tylko głupszy bo ten to debila z siebie robi za kasę.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 15:51 
Cytuj  
sula napisał(a):
No i to jest coś czym warto się zająć, co warto żeby było na sztandarach i czym opozycja by mogła polityczne punkty zdobywać. Jednak czy tak się stanie? Wątpie.

Jeżeli pis korzysta z ich zaplecza i mechanizmów to raczej "opozycja" będzie się z dala od tego trzymała bo przecież z automatu sami siebie by też pogrążali :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 17:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
o 10:23 jeszcze to była sensacja, Niahu szybszy był.


Boli ze ukochana partia okazuje sie byc gorsza od znianawidzonej?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 18:35 
Cytuj  
taka sama =/= gorsza. Nie róbmy kurwy z logiki. Załatwiactwo stanowisk przez PO było na bardzo podobnym poziomie - i z tego co pamietam sam o tym nawet pisałeś.
Ostatni akapit jest znaczący:
W przeciwieństwie do poprzednich rządów, ten nie może liczyć na parasol ochronny mediów.
I bardzo dobrze niech piszą. Wystarczy nam 8 lat politycznej cenzury.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2016, 22:18 
Cytuj  
marek skąd bierzesz informacje na temat tego co się dzieje w Polsce będąc w UK?
- kurwa z logiki?
przechodzisz ty i tobie podobni samego siebie gdy tu piszesz
- załatwiactwo stanowisk na podobnym poziomie?
chłopie PO przy PIS to czeladnik, uczeń- PIS teraz dopiero pokazał jak to się robi- ustawa, wykreślanie pktów ze statutów itp wszystko by tylko swój mógł się załapać
- 8 lat politycznej cenzury?
sprawdź w słowniku co to jest cenzura, bo wstyd gdy piszesz takie głupoty, zero pojęcia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2016, 07:12 
Cytuj  
z tego samego miejsca co ty lordyp. Chyba ze glownym zrodlem twoich informacji jest sasiad Janusz i kasjerka Basia z Biedronki. Wtedy z innego.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.