mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 12:27 
Cytuj  
Pokaz mi tych mlodych gniewnych arabow, ktorzy tak broja bo ja ich nie widze mimo ze zyje w kraju ktory jest ich pelen.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 12:30 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Pokaz mi tych mlodych gniewnych arabow, ktorzy tak broja bo ja ich nie widze mimo ze zyje w kraju ktory jest ich pelen.


a dokładnie to czego oczekujesz?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 12:35 
Cytuj  
ze mi wytlumaczysz czemu cala rasa jest taka grozna ze nalezy ich zamykac w klatkach ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 12:37 
Cytuj  
Peunis nie wytłumaczy... Bo na to nie ma wytłumaczenia.
Wolałbym meczet pod domem od zasranego kościoła, bo przynajmniej wygląda estetyczniej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 12:37 
Cytuj  
Cytuj:
czy że zrobi to młody, gniewny arab, któremu państwo nie pomaga, mimo że mu się to należy.


Taka sama jak to że młody, gniewny dresik ci wpierdoli bo szedłeś chodnikiem za bardzo wyprostowany.


Ostatnio edytowano 29 lis 2007, 12:43 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 12:43 
Cytuj  
bloob napisał(a):
ze mi wytlumaczysz czemu cala rasa jest taka grozna ze nalezy ich zamykac w klatkach ;]


nie twierdze, że należy ich zamykać w klatkach i tam przetrzymywać. trzeba wyłapać siatkami, wpakować do klatek i przewieść na półwysep arabski albo gdzieś do północnej afryki. i należy to zrobić dlatego, że wzorce kulturowe i społeczne, wg. których arabowie żyją stoją w opozycji do wzorców europejskich. i o asymilacji tu nie ma mowy. jak ktoś próbuje wam wpierdolić kit, że wyznający islam arab, zasymiluje się ze społeczeństwem laickim (takim jak francuskie) to jest albo bezczelnym kłamcą, albo skończonym idiotą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 12:46 
Cytuj  
Cytuj:
wg. których arabowie żyją stoją w opozycji do wzorców europejskich.


No, np. w takim Dubaju to dzikusy latają po ulicach z kałaszami, mieszkają w gliniankach, codziennie zabiają niewiernych w imię allaha, a ich kobiety nie mają się prawa odezwać nie pytane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 12:53 
Cytuj  
Te "zacofane Araby" mieli rozwiniętą kulturę i naukę w czasach gdy na naszych ziemiach składano ofiary z miodu i zdziczały "prawie dziewic" dla bóstw.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 13:03 
Cytuj  
Te "zacofane Araby" mieli rozwiniętą kulturę i naukę w czasach gdy na naszych ziemiach składano ofiary z miodu i zdziczały "prawie dziewic" dla bóstw.

I chuj caly bliski i daleki wschod otoczyc murem betonowym wjebac do sroda kalasze i niech sie sami wyzynaja.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 13:06 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
jak ktoś próbuje wam wpierdolić kit, że wyznający islam arab, zasymiluje się ze społeczeństwem laickim (takim jak francuskie) to jest albo bezczelnym kłamcą, albo skończonym idiotą.

Ty jestes skonczonym idiota, wyznajacy islam arab nie jedzie do europy, a jak jedzie to - wyobraz sobie - daje rade normalnie koegzystowac.
Jak juz pisalem: mam przyklad za oknem - a ty chuja wiesz, bo tylko z teori wyprodukowanej we wlasnym lbie.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 13:22 
Cytuj  
pojebało was do reszty, idźcie debile się ślinić przy portrecie hitlera


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 13:32 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
pojebało was do reszty, idźcie debile się ślinić przy portrecie hitlera


Juz na 3 stronie ? :) Szybko :D

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 13:35 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
MagPS napisał(a):
pojebało was do reszty, idźcie debile się ślinić przy portrecie hitlera


Juz na 3 stronie ? :) Szybko :D


a po co zwlekać?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 13:37 
Cytuj  
Nie, ja po prostu czekam az ktos sie powola na niepisane (i jedno z durniejszych istniejacych "praw" jesli mam byc szczery) - http://tiny.pl/jnds

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 13:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Te "zacofane Araby" mieli rozwiniętą kulturę i naukę w czasach gdy na naszych ziemiach składano ofiary z miodu i zdziczały "prawie dziewic" dla bóstw.


czego to dowodzi? jak dla mnie, tylko tego że zasady w oparciu o które arabowie zbudowali swoją cywilizację i religię nie wytrzymały próby czasu.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 14:05 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Ty jestes skonczonym idiota, wyznajacy islam arab nie jedzie do europy, a jak jedzie to - wyobraz sobie - daje rade normalnie koegzystowac.
Jak juz pisalem: mam przyklad za oknem - a ty chuja wiesz, bo tylko z teori wyprodukowanej we wlasnym lbie.


znasz araba który nie jest muzułmaninem? ok, możesz znać jednego, góra kilku, ale to niczego nie dowodzi, tak samo jak niczego nie dowodzi fakt, że jeden lub kilku z pośród etnicznych europejczyków, których znasz, jest muzułmaninem albo buddystą. przyjmując twój sposób argumentacji, można dowieść np że niemcy nie odpowiadają za holocaust i WW2, a bolszewicy za zbrodnie stalinizmu. to jest chore. możesz relatywizować, doszukiwać się wyjątków, ale to nie zmieni faktu, że samochody i domy pod paryżem nie są podpalane przez dresiarzy, kibiców piłkarskich, ani francuzów z dziada pradziada, tylko przez arabów - potomków emigrantów z połowy XX wieku i przez murzynów - potomków niewolników. francuska fobia na punkcie poprawności politycznej, wobec narodów "ciemiężonych" przez francuski kolonializm, doprowadziła do niekontrolowanego napływu emigrantów, którzy o europie i kulturze europejskiej słyszeli najwyżej z ust jakiegoś mułły. wydaje ci się, że arab mieszkający np. w Syrii albo Libii, wyszedłby pod pozorem walki o tzw. "prawa socjalne" na ulicę i zaczął strzelać do policjantów, albo że we francji zrobiłby to francuz?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 14:15 
Cytuj  
nic mnie to nie obchodzi. Ja ci tylko mowie ze to ze we francji arabowie daja czadu - bo francuzi to pizdy ;p - nie znaczy ze cala rasa taka jest.

I znam W CHUJ arabow ktorzy nie sa muzulmaninami.
W zasadzie -wiekszosc- ktorych znam jest takimi muzulmaninami jak wiekszosc chrzescijan chrzescijanami - czyli maja centralnie w dupie, tylko nauczyli sie odpowiadac na pytania 'tak' bo tak im wpoili rodzice.

Generalnie arabowie agresywniejsi, ale prawdopodobnie nie tak jak np. ty.
Jak juz mowilem, z mojego doswiadczenia wynika ze to solidni kumple - i banda pedalow we francji nie upowaznia do disowania calej rasy, ty jebany rasisto ^_^

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 14:20 
Cytuj  
Cytuj:
Ty taunis tez chyba jestes juz totalnie wypranym socjopatom skoro nei potrafisz po prostu koegzystowac z inna kultura jak czlowiek.
Po co w ogole sie mieszac w ich sprawy i religie? Oni ci niczego nie probuja wcisnac na sile.
Dla porownania religii to chyba gorszy jest pierdolony ksiadz ktore sie probuje wbic ci do domu co rok.


problem w tym, ze z ich kultura nie da sie koegzystowac.
sa agresywni i ich religia - w wielu arabskich panstwach traktowana jako prawo - nakazuje im zwalczac "niewiernych".

zydzi, azjaci - tak.
arabusy - nie.


./flame moar.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 14:24 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
sa agresywni i ich religia - w wielu arabskich panstwach traktowana jako prawo - nakazuje im zwalczac "niewiernych".

-_- zamiast kurwa gadac pierdoly chcialbym zeby ktorys z was mi pokazal w ktorym miejscu ta religia im kaze zwalczac niewiernych ;p

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 14:35 
Cytuj  
bloob napisał(a):
nic mnie to nie obchodzi. Ja ci tylko mowie ze to ze we francji arabowie daja czadu - bo francuzi to pizdy ;p - nie znaczy ze cala rasa taka jest.

I znam W CHUJ arabow ktorzy nie sa muzulmaninami.
W zasadzie -wiekszosc- ktorych znam jest takimi muzulmaninami jak wiekszosc chrzescijan chrzescijanami - czyli maja centralnie w dupie, tylko nauczyli sie odpowiadac na pytania 'tak' bo tak im wpoili rodzice.

Generalnie arabowie agresywniejsi, ale prawdopodobnie nie tak jak np. ty.
Jak juz mowilem, z mojego doswiadczenia wynika ze to solidni kumple - i banda pedalow we francji nie upowaznia do disowania calej rasy, ty jebany rasisto ^_^


statystycznie nie ma możliwości, żeby cała reszta taka była. to czy większość czy mniejszość arabów nienawidzi europy i europejczyków to też drugorzędna sprawa. nawet jeśli tylko jeden na dziesięciu arabów emigrujących do europy ma stwarzać potencjalne zagrożenie dla białego człowieka, który otworzył granice z pobudek czysto humanitarnych, to należy te cholerne granice zamknąć, a arabów zostawić samych sobie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.