mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 14:43 
Cytuj  
Tia, albo ktoś się zatrzymuje żebyś mógł przejść i prawie rozjeżdżą Cię osoba jadąca drugim pasem bo po chuj być frajerem i się zatrzymać przed przejściem ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 14:45 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Przynajmniej nie jestem z tczewa.

No współczuję, że mieszkasz w dziczy gdzie nie nauczyli zasad ruchu drogowego.

Cytuj:
Tak się składa, że kiedy ktoś Ci wypierdoli z zakrętu z 90 to raczej nie masz za dużego pola manewru, oczywiście jeśli go zobaczysz.

Jak wypierdala zza zakrętu to już samo to świadczy, że przechodzisz w miejscu niedozwolonym.

Cytuj:
Pierdolenie z hamulcami. Nawet najlepsze hamulce nie uratują Ci dupy przed wypadkiem, jak zorientujesz się na 3s przed pierdolnięciem.

Jeśli kierowca ma tylko 3s na reakcję to znaczy, że winę bezwzględnie ponosi pieszy.

Cytuj:
Problem jest taki, że polscy kierowcy uważają się za święte krowy.

Nie nie nie - święte krowy to wpierdalają się na jezdnię, mimo że mają 100m dalej przejście albo jeszcze lepiej - na trójpasmówce chcą przebiec...
Święte krowy to zazwyczaj stare pizdy, które jeszcze pchają wózek z wnukiem.

Cytuj:
Telefony przy ryju, rozpięte pasy, napierdalanie ile fabryka dała.

Fabryka zwykle daje przeszło 200kph. Jakoś nie widziałem by ktoś tak zapierdalał. Telefony przy ryjach i rozpięte pasy to jakaś zdecydowana mniejszość.

Cytuj:
Ostatnio jest po prostu kurwa wysyp takich cymbałów.

Chyba w Rosji.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 15:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jak wypierdala zza zakrętu to już samo to świadczy, że przechodzisz w miejscu niedozwolonym.


:wtf: to za zakrętem nie może być przejścia dla pieszych? :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 15:10 
Cytuj  
Za niebezpiecznym zakrętem, o ograniczonym polu widoczności nie może być przejścia dla pieszych.
Bo nie wyobrażam sobie innego zakrętu gdzie ktoś może wyjechać "znienacka" ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 15:15 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Za niebezpiecznym zakrętem, o ograniczonym polu widoczności nie może być przejścia dla pieszych.
Bo nie wyobrażam sobie innego zakrętu gdzie ktoś może wyjechać "znienacka" ;)


A, no spoko. Ja z kolei odnosiłem się do skrętów w mieście, gdzie moment po skręcie masz przejście dla pieszych. Ale prędkości zdarzają się podobne jak szeroko ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 15:18 
Cytuj  
borboun napisał(a):
...Telefony przy ryju, rozpięte pasy, napierdalanie ile fabryka dała. Ostatnio jest po prostu kurwa wysyp takich cymbałów.


Prowadzę jedną ręką więc telefon mam przy ryju - dekoncentracja dokładnie taka sama. Co innego jak ktoś prowadzi dwiema rękami.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 15:34 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
borboun napisał(a):
...Telefony przy ryju, rozpięte pasy, napierdalanie ile fabryka dała. Ostatnio jest po prostu kurwa wysyp takich cymbałów.


Prowadzę jedną ręką więc telefon mam przy ryju - dekoncentracja dokładnie taka sama. Co innego jak ktoś prowadzi dwiema rękami.

Przecież nie chodzi o to iloma rękami prowadzisz. Możesz sobie nawet stopami prowadzić jeżeli nie masz rąk i ktoś ci prawo jazdy wyda. Chodzi o to, że rozmawiając ze względu na samą rozmowę część uwagi się na niej skupia. Zabronić rozmawiać na np. głośnomówiącym nie można bo nie ma tego po prostu jak skontrolować.

W rozmawianiu trzymając telefon w ręku dodatkowym aczkowleik mniej ważnym jest fakt, ze sięgając / trzymając telefon w przypadku konieczności przeprowadzenia gwałtownego bardzo szybkiego manewru traci się te ułamki sekund. Podobnie jak w przypadku picia / jedzenia i jazdy niż w przypadku kiedy druga ręka jest wolna (nawet jak nie jest cały czas na kierownicy).


Ostatnio edytowano 22 paź 2012, 15:37 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 15:35 
Cytuj  
Czyli martwe założenie bo równie dobrze mogę się notorycznie drapać po jajkach czy też trzymać rękę pod dupą (a znam osobę co tak jeździ he he he).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 15:40 
Cytuj  
No są rzeczy których nie zakażesz bo nie ma jak skontrolować. Zakaz rozmawianie przez komórkę przy uchu nie jest wzięty z powietrza. Podejrzewam, że jakiś ogarnięty instruktor ze szkół doskonalenia jazdy lub osoby zajmjące się zawodowo problematyką bezpieczeństwa jazdy mogły by to podeprzeć naukowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 15:46 
Cytuj  
Ależ ja nie twierdzę, że nie. Oglądałem bardzo ciekawy dokument gdzie (już nie pamiętam dokładnie liczb) badano różnicę w dekoncentracji pomiędzy rozawianiem z telefonem przy uchu a BT - wyszło jakieś 7% na korzyść BT a dekoncentracja podczas rozmowy wzrastała o 70-80% do prowadzenia bez pierdolenia.
Irytuje mnie tylko fakt, że jak się uprę mogę nawet pisać maile i oglądać filmy w samochodzie a nie mogę odebrać telefonu bo ktoś akurat to sobie ubzdurał.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 15:52 
Cytuj  
Nie tyle ubzdurał co inna sprawy ciężej lub wręcz się nie da skontrolować. Zresztą zakaz chyba (?) nie dotyczy tylko rozmawiania. Jak będziesz odbierał maila / pisał sms-a trzymając telefon w taki sposób, że się będzie to dało zauważyć to też mandacik może chyba być.

Można by zakazać większej ilości rzeczy, które mogą wpływać a bezpieczeństwo jazdy (albo innych rzeczy), ale wtedy to byłby wyśmiewany martwy przepis.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 16:21 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ależ ja nie twierdzę, że nie. Oglądałem bardzo ciekawy dokument gdzie (już nie pamiętam dokładnie liczb) badano różnicę w dekoncentracji pomiędzy rozawianiem z telefonem przy uchu a BT - wyszło jakieś 7% na korzyść BT a dekoncentracja podczas rozmowy wzrastała o 70-80% do prowadzenia bez pierdolenia.
Irytuje mnie tylko fakt, że jak się uprę mogę nawet pisać maile i oglądać filmy w samochodzie a nie mogę odebrać telefonu bo ktoś akurat to sobie ubzdurał.

Sama rozmowa ofk zmniejsza koncentracje kierowcy. Większy problem stanowi jednak to, że nie trzymając łap na kierownicy masz znacznie mniejszą szansę na skuteczny wykonanie manewru i pewnie głównie dlatemu jest zakaz używania komórek podczas jazdy.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 17:49 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
borboun napisał(a):
Przynajmniej nie jestem z tczewa.

No współczuję, że mieszkasz w dziczy gdzie nie nauczyli zasad ruchu drogowego.

Cytuj:
Tak się składa, że kiedy ktoś Ci wypierdoli z zakrętu z 90 to raczej nie masz za dużego pola manewru, oczywiście jeśli go zobaczysz.

Jak wypierdala zza zakrętu to już samo to świadczy, że przechodzisz w miejscu niedozwolonym.

Cytuj:
Pierdolenie z hamulcami. Nawet najlepsze hamulce nie uratują Ci dupy przed wypadkiem, jak zorientujesz się na 3s przed pierdolnięciem.

Jeśli kierowca ma tylko 3s na reakcję to znaczy, że winę bezwzględnie ponosi pieszy.

Cytuj:
Problem jest taki, że polscy kierowcy uważają się za święte krowy.

Nie nie nie - święte krowy to wpierdalają się na jezdnię, mimo że mają 100m dalej przejście albo jeszcze lepiej - na trójpasmówce chcą przebiec...
Święte krowy to zazwyczaj stare pizdy, które jeszcze pchają wózek z wnukiem.

Cytuj:
Telefony przy ryju, rozpięte pasy, napierdalanie ile fabryka dała.

Fabryka zwykle daje przeszło 200kph. Jakoś nie widziałem by ktoś tak zapierdalał. Telefony przy ryjach i rozpięte pasy to jakaś zdecydowana mniejszość.

Cytuj:
Ostatnio jest po prostu kurwa wysyp takich cymbałów.

Chyba w Rosji.


Niestety ze starymi pizdami tczew ma racje, w sobote obok mojego miejsca pracy baba 36 lat jadaca yariska rozjebala jakas 60latke na dwupasmowce - smiertelny. swiadkowie potwierdzili, ze idiotka nawet nie spojrzala, czy nic nie jedzie, po prostu wlazla - szla na dzialke, bo ladna pogoda.

Co do 200kph, to wczoraj spieszylem sie odebrac rodzinke z portu lotniczego we wro, lecialem sobie A4 raczej rzadko patrzac w lusterko, az trafilem na wyprzedzajace sie z predkoscia 120kph rzechy, zwolnilem, wtedy dorwala mnie policyjna vectra, okazalo sie, ze gonili mnie od 47 kilometrow, tylko ich gubilem... 500 zl / 10pkt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 18:06 
Cytuj  
za niski mandat dla takich buców przynajmniej 5000 i prawko na rok

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 18:11 
Cytuj  
Jackhammer napisał(a):
za niski mandat dla takich buców przynajmniej 5000 i prawko na rok

Wysoki jak wysoki, najlepiej jak wysokość jeszcze indywidualnie uzależniona od wysokości dochodu jak w Szwecji :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 18:14 
Cytuj  
Co do telefonu i gadania przez niego podczas jazdy, to skurwysyny zajebane wlepily mi 200. A ja nawet nie gadalem. Ale pizda ktora mnie kontrolowala powiedziala ze ona widziala i chuj. Mozesz sobie possac. Sprawa przegrana.

I walczylbym z tymi hujami w sadzie, bo mialem billing ze aktualnie nie korzystalem z telefonu, ale headshota zaserwowala mi stara, ktora odebrala orzeczenie o mojej winie i nie przekazala mi i mi termin na odwolanie minal.

Potem na necie znalazlem historie goscia, ktory mial bilingi, a i tak przegral.... SKANDAL !

Co do przekraczania predkosci, to jesli postawia 40 zeby tylko stalo i zeby kasowac hajs to niech mnie w dupe pocaluja. Jest szkola to zwalniam, male osiedle tez nie zapierdalam, jezdze normalnie.

Wpadles pod kola - mowi sie trudno. Zdarzaja sie wypadki i tyle. Debile sa na drodze i dlatego musisz byc madrzejszy od nich.


A do moderatora ktory pzeniosl mi temat do flamesow. Skasuj to w pizdu. Mialo byc milo i konstruktywnie a nie wyszlo.

Kto bystry to skopiuje i bedzie walczyl jak go dopadna, reszta niech placi.


_________________
Be cool,be Ziolo.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 18:24 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
jezdze normalnie.

Debile sa na drodze i dlatego musisz byc madrzejszy od nich.

Mialo byc milo i konstruktywnie a nie wyszlo.

Kto bystry to skopiuje i bedzie walczyl jak go dopadna, reszta niech placi.


Ja pierdole, jaki hipokryta


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 18:28 
Cytuj  
Jackhammer napisał(a):
za niski mandat dla takich buców przynajmniej 5000 i prawko na rok

Wiesz czym jest autostrada ośle, czy tatuś jeszcze nie zasponsorował kursu na prawo jazdy?
Na bursztynce normalnie się zapierdala te 170-190 i jest to jak najbardziej bezpieczna prędkość. No chyba, że odcinek w promocji i kasztanowe ludki w kapeluszach swoim polonezem wjadą to klękajcie narody, bo może się nagle wjebać 80kph na lewy pas...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 18:33 
Cytuj  
Wypierdalaj do Niemiec chuju z tczewa jak chcesz przykozaczyć, jest 140 to masz jechac 140, mam nadzieje że szybko zginiesz na najbliższym drzewie razem z rodzicam którzy wychowali takiego palanta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 18:36 
Cytuj  
to, że ciebie nie stać na samochód nie oznacza, że 200kph nikt bezpiecznie nie pojedzie. Kompletnie brak ci doświadczenia i wiedzy, a zabierasz głos. Jakbyś pojechał kiedyś prawdziwym samochodem te 190 to zrozumiałbyś, że nie ma w tym nic nadzwyczajnego NA AUTOSTRADZIE.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.