mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 384 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 14:01 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Highlander napisał(a):
a takie pytanko, to, ze żona nie pracuje. Nie wydaje Ci sie niebezpieczne? Ale moze tylko chwilowo, albo masz na to jakis patent. Niech Cie przejedzie samochod albo cos ;p

To nie wchodzi w grę, w realu to on rozjeżdża samochody.
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Chłopak lubi model z kurą domową u boku. Większość mi znanych kobiet złapała by się za głowę za taką propozycję. Z resztą nie tylko istotne jest za ile ale i co się robi (...)

Człowiek z takimi ambicjami bierze sobie kobietę, która nie poradzi sobie w żadnej pracy? Aż dziwne :p


Widać, że kobiety, które nie są pustymi pizdami bez ambicji nie były nim zainteresowane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 14:12 
Cytuj  
A skad wiecie czy jak odchowa troche dziecko to nie pojdzie do pracy itp. ? Co prawda po przerwie moze byc to utrudnione. Ale chyba nigdzie szczegolow Direct nie napisal, czy na stale woli byc w domu czy to chwilowo itp.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 14:26 
Cytuj  
Oh jak ślicznie wam barankom wmówiono, że kobieta MUSI zapierdalać.
IMO lepiej by była wypoczęta i doceniała robotę swojego faceta niż zapierdalała 8h, stresowała się i szybko starzała.
No chyba, że w planach jest wymiana modelu na nowszy co 10 lat.
To pchanie kobiet do pracy wcale nie jest takie fajne.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 14:31 
Cytuj  
Nie przyszło ci do głowy, że kobieta może chcieć pracować i mieć własne cele zawodowe? Nie każda szuka męża opiekuna, miejsca w kuchni i kanapy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 14:33 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie przyszło ci do głowy, że kobieta może chcieć pracować i mieć własne cele zawodowe? Nie każda szuka męża opiekuna, miejsca w kuchni i kanapy.

Większości wmówiono, że tak trzeba, a nie jest tak, iż z natury chcą zapierdalać.
Przypomina mi to rozmowę z jedną z pierdolniętych feministek.
"Lubię pracować, bo nie muszę się dziećmi opiekować"...

Owszem kobieta powinna być wykształcona, mieć jakieś zainteresowania, ale to nie na Jej barkach powinno ciążyć brzemię utrzymania rodziny finansowo.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 14:41 
Cytuj  
różne są kobiety, jest i szczuka i żona Litza


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 14:54 
Cytuj  
Jest, ale rok bez pracy jej nie zaszkodzi, a woli zostać dłużej z dzieckiem.
Jak dziecko podrośnie to przedszkole i robota, z jej zawodem o robotę powinno być stosunkowo łatwo.
Żeby nie było to jej decyzja żeby zostać z dzieckiem, zamiast szlifować język i iść do pracy, zwłaszcza że ze względu na ciążę musiała przerwać kurs tuż przed egzaminem końcowym.
Jakby coś mi się stało, to w najgorszym wypadku:

- państwo opłaci jej mieszkanie+opłaty gaz/prąd itd
- sporą pomoc na dziecko - finansową i nie tylko
- pare setek co miesiac
- pare łądnych groszy za mnie
- oszczednosci za ktore pozyje nic nie robiac pare lat
itd

Pracę znajdzie w najgorszym wypadku w przeciągu roku po skończeniu kursu językowego i zrobieniu jakiegoś aktualnego certyfikatu uprawniającego ją do pracy.

Ja rozumiem, że Wasze stare muszą zapierdalać bo nie potraficie zapewnić rodzinie bytu, u mnie nie występuje ten problem ;) Niech wychowa dziecko, a co kurwa szlachta jestem, stać nas! Boli nie? :lol:


Ostatnio edytowano 24 paź 2012, 14:58 przez DirectC, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 14:57 
Cytuj  
No i wszystko jasne. Tak wlasnie myslalem, ze to tylko chwilowa przerwa.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 15:06 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie przyszło ci do głowy, że kobieta może chcieć pracować i mieć własne cele zawodowe? Nie każda szuka męża opiekuna, miejsca w kuchni i kanapy.

Większości wmówiono, że tak trzeba, a nie jest tak, iż z natury chcą zapierdalać.
Przypomina mi to rozmowę z jedną z pierdolniętych feministek.
"Lubię pracować, bo nie muszę się dziećmi opiekować"...

Owszem kobieta powinna być wykształcona, mieć jakieś zainteresowania, ale to nie na Jej barkach powinno ciążyć brzemię utrzymania rodziny finansowo.


A mi przypomina mi to rozmowę z niewykształconym górnikiem. Może nie lubisz inteligentych, ambitnych kobiet bo nie miał byś o czym znimi rozmawiać i zburzyłoby to twoje bardzo kruch poczucie męskości? Co to znaczy utrzymywać rodzinę? Ja mam oddzielne konto i nie zaglądam w konto mojej kobiety. Tak się składa, że zarabiam dużo więcej niż ona więc na wspólne wydatki daję więcej pieniędzy. Jak kiedyś będzie inaczej to inaczej ustawimy proporcje. Nie mówię o tym, że czasem trzeba kobietę wziąć na zakupy albo wpaść z prezentem. To mają w genach chyba i trzeba wliczać w "koszty" związku. Model wykształconej kury domowej nie wypalił w USA w altach 60, nie wypali i teraz.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 17:06 
Cytuj  
Tor dedykuję Ci ten kawałek: http://www.youtube.com/watch?v=hlqU5asz ... re=related ;)

Nie mam problemu z dogadywaniem się z kobietami. W szczególności z inteligentnymi, bo głupie szkapy nudzą mnie w przeciągu godziny. Jednak nie będę kazał swojej kobiecie zapierdalać na utrzymanie. Może tam sobie hobbystycznie pracować, ale opierać na tym budżet domowy?
Lepiej by wychowała dzieci Ona niż jakieś opiekunki czy o zgrozo popierdolone przedszkolanki...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 17:14 
Cytuj  
Uwazam, ze coraz wiecej kobiet docenia "stary model" i ze "wyzwolenie" wcale nie jest takie fajne jakby sie wydawalo.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 17:26 
Cytuj  
Po prostu najpierw wahadło było w jedną stronę wychylone (mąż zarabia, kobieta siedzi w domu ze stulonym pyskiem i dzieci niańczy), potem już całkiem niedawno na odwrót (kobiety do pracy w absolutnie wszystkich zawodach łącznie z wojskiem), a teraz się trochę bardziej balansuje.

Będą różne kobiety różnie podchodzić do tego, mniej będzie jedna opcja dominować. Inna sprawa, że większość będzie pracować do nie ma w gospodarce atm tylu wysoko opłcanych mężczyzn, żeby większość mogła samodzielnie utrzymywać rodziny na jako takim poziomie.

Ja tam wolę jak kobieta też pracuje bo dla mnie jest to lepsze po prostu. Więcej kasy, ,mniejsze ciśnienie inne podejście do życia drugiej osoby. Inna sprawa, że każdy widzi z kim się wiąże na dłużej i jak ktoś chcę mieć żonę w domu lub pracującą "hobbistycznie" to sobie nie wybiera kobiety z ambicjami zawodowymi i na odwrót też.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 17:48 
Cytuj  
imo najwiekszy plus, ze nie siedzi w domu i sie jej "nie nudzi", a po powrocie z roboty nie ma -> "a moze pojdziemy tu i tu i tam" ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 17:59 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Lepiej by wychowała dzieci Ona niż jakieś opiekunki czy o zgrozo popierdolone przedszkolanki...


jak bedziesz mial jakiekolwiek pojecie o wychowywaniu dzieci to wroc.
a na razie daruj sobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 18:20 
Cytuj  
Zaczeło sie od "nie moge znalesc pracy" a teraz mamy "czy kobieta powinna pracować" (jak chce to powinna). Co będzie następne ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 18:24 
Cytuj  
monogamia czy poligamia?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 18:39 
Cytuj  
Oczywiście, że poligamia :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 18:40 
Cytuj  
Ja bym wpierw zobaczył te żony :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 18:45 
Cytuj  
Od razu żony... Nie każdemu prędko do ożenku :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 18:51 
Cytuj  
Tylko, że terminy mono i poligamia się odnoszą się bezpośrednio do ożenku. Bycie w związku z kilkoma kobietami jednocześnie nie żeniąc się z nimi zabronione nie jest :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 384 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.