mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 21:26 
Cytuj  
A prowokatorow wystarczy tak naprawde niewiele, bardzo niewiele. Caly dzien dzis w radiu slyszalem o faszystach itp.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 21:39 
Cytuj  
Ta zła policja prowokuje biednych patriotów. Nie ma co się dziwić, że hołota rozpętała burdy. Przecież kibol dziś to wzór patriotyzmu w pewnych środowiskach, a on napierdalanie się z policją wyssał z mlekiem matki polki. Marsz był pod debilnych hasłem, dwóch idiotów z MW i ONR bełkotało coś na koniec o obalaniu sytemu, karaniu winnych zdrady, strachu pedałów przy tłumie skandującym "precz z komuną" (spali 23 lata jak królewne śnieżki). Tyle sądzę o tym marszu i jego uczestnikach i bzdurach o prowokacji.

Podobała mi się za to inicjatywa Komorowskiego. Ktoś się zorientował, że idiotom trzeba odebrać to święto. Wreszcie jakiś pozytywny akcent w jego nudnych działaniach.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 21:49 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ktokolwiek by nie prowokował to cały marsz dostaję łatkę 'awanturników, fanatyków i pomyleńców' podczas przytłaczająca większość jest pokojowo nastawiona i nic nie robi, a rozpierdol robią osoby 'podpinające' się pod marsz. Dziesiątki tysięcy ludzi dostaje łatkę kiboli i nazistów przez działania stosunkowo małej w stosunku do calej demonstracji ilości ludzi.

Chyba właśnie o to chodzi, żeby ośmieszyć uczestników marszu i obrzydzić Polakom święto. Obecnie rządzącym chyba nie na rękę są tego typu marsze, bo kojarzone są bardziej z PiSem niż PO - a że Policja bierze udział w takich akcjach to się w pale nie mieści. Komuna bis normalnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 22:00 
Cytuj  
hehe "prowokacje" trzeba byc debilem, zeby myslec, ze tzw kibole zjezdzaja sie z calej polski z palkami,racami,kominiarkami itp by chwalic Jaroslawa - chodzi o napierdalane - zadne prowokacje nie byly potrzebne. to bydlo sie potrafi w bialy dzien lac na glownej ulicy miasta, to w takim tlumie i z prewencja do bicia pod reka musi dla nich byc radocha jak u bezzebnego pijaczka gdy dostanie 2zl na wino.

edit: ShadeKnight ofc na reke jest PO to co sie wyrabia 11tego - straszenie PiSem i skrajna prawica przydaje sie co wybory, wiec wszystko, co podsyca ten temat jest Donaldowi na reke.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 22:27 
Cytuj  
Debili nie brakuje, starczy kilku a na drugi dzien bedzie gratka dla mediow. Nie wiem czy prowokacja czy nie, nieważne. Ale istotne jest to jaki to ma skutek. Sorry, ale za PISu tez maszerowali i nic sie nie dzialo. Po paru "debilach" mowicie o wszystkich uczestnikach, gdzie wiekszosc byla normalna. Żeby ludzie czuli wstyd wywiesic flage? Czy brac udzial w takim czyms lub sie bac? To jest kuzwa chore. A to obrzydza wlasnie PO. Zeby slowo 'narodowy" zle sie kojarzylo...

Co do tych filmow to w sumie to kibole z legii cos tam lażą ale w sumi to wiele nie robia.

Niech panstwo zorganizuje ten jebany marsz i zaden inny tego dnia.


_________________
.


Ostatnio edytowano 12 lis 2012, 22:30 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 22:30 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Niech panstwo zorganizuje ten jebany marsz i zaden inny tego dnia.

This.
Plus za zakłócanie solidny wpierdol i odsiadka. Dotyczy także wszelakich "antyfaszystów". Nie podoba się święto narodowe to mogą wypierdalać i opierdalać kukurydze nygusom w uk.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 22:36 
Cytuj  
Tylko, ze to sie nie stanie, bo ktos ma interes z takiego stanu rzeczy. Prawdopodobnie latwo bylo przewidziec, ze jakies incydenty beda, a rozdmuchac to juz latwo. Co prawda Ci pseudonaradowcy bardzo duzo krwi psuja, patriotyzm sie budzi, ale w radykalny sposob...

Z pewnoscia wczoraj czesc ludzi byla z dupy winna, bo tam byli.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 8160_n.jpg widze, ze pyta byla dobrze przygotowana ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 22:38 
Cytuj  
Wiesz High kto był organizatorem tego marszu? Doczytaj. I nie, nie była to garstka debili. Cały ten marsz to byli debile, bo albo utożsamiają się z ONR i MW, albo byli tak głupi że nie wiedzieli z kim idą. To środowiska nacjonalistyczne i kiboli obrzydzają patriotyzm. PiS dał patriotyczną legitymację stadionowym chuliganom.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 22:45 
Cytuj  
Tak wiem i w sumie to suchar kto to organizuje. Ale zwalo sie to tez Marszem niepodleglosciowym, dlatego mogliby chciec na to po prostu isc wszyscy i miec wyjebane kto to organizuje, bo idea jest jedna. Ale jest jak jest...

Ale masz parcie na tych kiboli, wiesz, ze wsrod nich tez tak jest, ze wiekszosc jest ok a czesc to pojeby? ja wiekszosc kibicow kojarze raczej z oprawami meczow niz z burdami.

A moze marsz antyfaszystow to nie debilizm? Ten dzien nie powinien byz znakiem podzialu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 22:54 
Cytuj  
Ten marsz miał w nazwie hasło "odzyskajmy Polskę". Idea jest jedna? Rozumiesz w ogóle informacje, które do ciebie docierają? Mam wrażenie, że nie.

Kibice są ok, kibole nie. Jak ktoś mówi, że "kocha swój klub" to ma coś z głową.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 22:59 
Cytuj  
ja pierdole, nie wmawiaj mi co mysle. Idea jest jedna, tak moglby sobie ktos pomyslec, to ze jest inaczej to druga sprawa. Tak moim zdaniem nie powinno byc. Bo idea powinna byc jedna. "Ale jest jak jest..."


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 23:01 
Cytuj  
Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 23:07 
Cytuj  
Cytuj:
Nie wiem czy prowokacja czy nie, nieważne.

No nie wiem, dla mnie to czy policja sobie w tym kraju organizuje prowokacje, żeby zakłócać legalne demonstracje jest w sumie w tym wszystkim najważniejsze.

Inna sprawa, że fotki gościa w kominiarce i t-shircie z napisem policja które można kupić w internecie za 20 zł to wyjątkowo chujowy dowód.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 23:10 
Cytuj  
tylko dojdziesz do tego tak samo szybko jak ze smolenskiem.


_________________
.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 23:21 
Cytuj  
Nie wiem czy się śmiać czy płakać, czytając wypowiedzi osób których tam nie było.
Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do panów w oliwkowych kominiarkach, plz, wyłączcie internet i idźcie oglądać tvn24 w telewizji, albo chociaż zamknijcie jadaczki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 00:00 
Cytuj  
ok przekonałeś mnie

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 00:33 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Highlander napisał(a):
Niech panstwo zorganizuje ten jebany marsz i zaden inny tego dnia.

This.


Zagalopowaliście się, może nie wracajmy do czasów słusznie minionych.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 01:31 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Nie wiem czy się śmiać czy płakać, czytając wypowiedzi osób których tam nie było.
Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do panów w oliwkowych kominiarkach, plz, wyłączcie internet i idźcie oglądać tvn24 w telewizji, albo chociaż zamknijcie jadaczki.

Jak nass tam nie bylo to niby skad mamy miec pewnosc? po drugie jak nieudolnym trzeba byc by koszulki "policja" dobrze nie schowac?

nie mowie, ze nie, ale nie jest to oczywiste. A przeciwko kibolom policja robila prowokacje.

niepodlegla pyta http://www.youtube.com/watch?v=73q3lcgJ6cY


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 06:47 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Policja po cywilnemu zabezpiecza większość zgromadzeń, to normalne działania.

http://www.youtube.com/watch?v=tWCXBoodFTk
http://www.youtube.com/watch?v=jlCYUJQxW3U

W dupie byłeś, gówno widziałeś.

Te filmy to robila ta sama osoba, ktora nagrala jak dobijali rannych strzalami w tyl glowy w smolensku?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2012, 21:35 
Cytuj  
http://demotywatory.pl/3969033/Polak-We ... a-bratanki wungry


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.