mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 19:06 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Swoją drogą, ten pracownik uniwersytecki musiał być bardzo głupi, skoro pomimo takiego oddania sprawie, głośno wyrażał swoją nienawiść w internecie, a na dzień dobry przyznał się że prowadził szkolenia z zakresu strzelectwa i pirotechniki.

To wskazuje na prowokację.
Dostanie 2 latka i o ile nie popełni samobójstwa to pewnie skosi niezłe sianko.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 19:13 
Cytuj  
Jak się pogrzebie to nie tylko to.

Ale co tam, terrorysta (ważne, że terrorysta, nie badają go psychologicznie bo wariat to już nie to samo) zatrzymany, bohaterzy odznaczeni, a nam pozostaje wynieść się do wschodnich braci. Jedyne co się zmieni, to to że tam przynajmniej nie potrujemy się GMO (w Rosji uznano je za zbyt szkodliwe dla zdrowia).

EDIT: tak teraz doczytałem.. 4 tony materiałów wybuchowych, kamizelki i hełmy kevlarowe, broń, 1100 szt. amunicji, 4 wspólników
Odrazu skojarzyła mi się z scena z ostatnich odcinków Homeland, gdzie Death Squad 4 ludzi w sprzęcie wojskowym/SWAT'u roznosi na strzępy z 10 pracowników CIA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 20:16 
Cytuj  
no i dzieki temu mamy porządnego prezydenta, nie wspominając o tym że słupki mu rosną :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 20:24 
Cytuj  
GMO? Jesli nie to to bedzie cos innego. Zreszta juz i tak sporo tego jemy, a o naturalnych rzeczach to prawie mozna zapomniec. A to co wpierdalaja zwierzeta hodowlane...

A bedzie mozna produkowac wiecej, czyli tez taniej.

Chcecie cos naturalnego to musicie miec wlasny ogrodek i uwazac czego uzywacie do pielegnacji ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 20:29 
Cytuj  
ale to ja chce decydowac co jem.
mi juz wystarczy kontroli i wyzysku przez nasze panstwo. krzywy ogorek dawal mi radosc :)
a co wiecej gdyby straz miejska zajela sie kurwa czymkolwiek, a nie wypisywaniem mandatow babciom sprzedajacym marchewke z wlasnego ogrodka, bylobym szczesliwy o wiele czesciej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 20:31 
Cytuj  
czego oczekujesz od strazy jak policja nie pomaga ;p
http://youtu.be/_cnWxDWUtKE


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 20:43 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
krzywy ogorek dawal mi radosc

hehe


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 20:50 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
GMO? Jesli nie to to bedzie cos innego. Zreszta juz i tak sporo tego jemy, a o naturalnych rzeczach to prawie mozna zapomniec. A to co wpierdalaja zwierzeta hodowlane...

A będzie można produkować więcej, czyli tez taniej.

Chcecie cos naturalnego to musicie miec wlasny ogrodek i uwazac czego uzywacie do pielegnacji ;p


GMO podrzuciłem tylko jako przykład, symbol tego, jak takie sprawy przesłaniają wszystko inne, co związane z polityką.

Po rozbiciu tej szajki terrorystów, kto na tym zyskuje a kto straci?
Stracą na pewno Narodowcy - przecież wszyscy Kowalscy i Nowacy wiedzą że to nacjonaliści, faszyści itp. tak jak ten terrorysta.
J. Kaczyński, który wszechobecnie szerzy propagandę nienawiści
PIS - Wotum nieufności.

A kto zyska?
Ten kto otarł się o męczennictwo, ten, który bohatersko stanął naprzeciw złu i nenawiści.

Do tego żona podkopała terrorystę a Głowa naszego państwa zamierza przypiąć medal na piersi człowieka, który odebrał zgłoszenie od wspomnianej kobiety. Będą łzy, fajerwerki, patriotyzm, heroizm i cały ten pierdolony cyrk przez następny miesiąc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 20:58 
Cytuj  
Dorzuciłbym, że każdy kto teraz będzie otwarcie mówić o "rewolucji" będzie traktowany jako potencjalny terrorysta :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 22:07 
Cytuj  
o jakich "terrorystach" Wy piszecie? Ja tylko wybiorczo przelecialem ostatnie strony i temat GMO mnie zainteresowal, a o terrorze nic wynalezc nie moge ;p

ja pisalem tu niedawno, ze glosze poglad "wyjdz z cegla na ulice". Zamkną mnie ;<


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 22:46 
Cytuj  
GMO - http://www.youtube.com/watch?v=b-3-nilTzjQ

Natury nie mozna opatentowac :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 22:59 
Cytuj  
Ten Bruno Zamachowiec to podobno Makarov z CoD

Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 23:06 
Cytuj  
Do Ryśka z Klanu ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 08:00 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

To się teraz antyterroryści obsrają na miętowo ze śmiechu jak usłyszą, że u nas sukcesem i medalami nagradza się akcję na podstawie... donosu żony :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 17:32 
Cytuj  
http://www.sadistic.pl/zamach-na-komoro ... 154261.htm wszystko jasne


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 10:16 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/kara-dla-internauty ... 040,s.html

"Zdaniem sądu, nie można uznawać - jak to czynił Piotr G. - że polskie wojska w Afganistanie są okupantami, a państwo polskie prowadzi wojnę z Afganistanem.

Sąd orzekł, że wyrażanie uznania dla terrorystycznych działań talibów jest wykroczeniem. - Akceptując działania talibów, (Piotr G.) pochwalał dokonywane przez nich przestępstwa, w tym zabójstwa ludności cywilnej i żołnierzy - powiedziała sędzia Sztendel."

:wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 17:48 
Cytuj  
Niah napisał(a):
"Zdaniem sądu, nie można uznawać - jak to czynił Piotr G. - że polskie wojska w Afganistanie są okupantami, a państwo polskie prowadzi wojnę z Afganistanem."
Idąc tym tokiem rozumowania to Niemcy i Rosja też nie byli okupantami w 1939 roku. Hitler i Stalin nie prowadzili wojny z Polską - oni chcieli nas tylko wyzwolić. AK to była organizacja terrorystyczna, co potwierdziło później orzecznictwo sądowe PRL. Wszystko pasuje.

Brawo Polska, wiwat demokracja. :lol:

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 lis 2012, 00:13 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://www.tvn24.pl/kara-dla-internauty-za-wpis-po-smierci-polskiego-zolnierza,290040,s.html

"Zdaniem sądu, nie można uznawać - jak to czynił Piotr G. - że polskie wojska w Afganistanie są okupantami, a państwo polskie prowadzi wojnę z Afganistanem.

Sąd orzekł, że wyrażanie uznania dla terrorystycznych działań talibów jest wykroczeniem. - Akceptując działania talibów, (Piotr G.) pochwalał dokonywane przez nich przestępstwa, w tym zabójstwa ludności cywilnej i żołnierzy - powiedziała sędzia Sztendel."

:wtf:


Dlatego przestałem kompletnie oglądać polskie serwisy informacyjne. Poziom debilizmu w polskich mediach jest naprawdę tragiczny, a o TVN to nawet nie ma co mówić. Nawet Russia Today jest mniej kierunkowo zjebane jak TVN, i to mówi sporo.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 lis 2012, 00:16 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 lis 2012, 00:15 
Cytuj  
Ale że co, sędzia pracuje w TVNie?

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 lis 2012, 00:21 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Ale że co, sędzia pracuje w TVNie?


A co nie? Tak samo jak Vissarion kieruje Putinem.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.