mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 19:31 
Cytuj  
Tyle że do prawidłowego zapierdalania łopatą nie musisz zdobywać wiedzy przez kilka lat. A jeżeli dla Ciebie strony internetowe to tylko html to nie mamy o czym gadać.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 19:44 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Człowiek powinien pracować by żyć, a nie żyć aby pracować.


Świetny tekst.

Płaca powinna zresztą zależeć od
1. Odpowiedzialności.
2. Umiejętności/doświadczenia.
Niestety, często jest odwrotnie.

Gdzie najniższa płaca za etat nie polega na tym że mieszka się w jakiejś spelunie i na zupkach chińskich egzystuje od 10 do 10 kolejnego miesiąca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 10:08 
Cytuj  
Jakby ktoś wierzył w skuteczność polskich nacisków na Rosję w jakiejkolwiek sprawie:
http://wyborcza.pl/1,75248,13026603,Ros ... zaraz.html


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 10:56 
Cytuj  
Rosja ma parę tysięcy głowic nuklearnych oraz prawdopodobnie najnowocześniejsze środki do ich przenoszenia. Pomysł, że ktoś ją może naprawdę zmusić do czegoś jest śmieszny.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 15:51 
Cytuj  
No teraz to dojebales grubo.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:08 
Cytuj  
Ladnie PO wyruchalo Palikota z tymi poprawkami, lol...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:30 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... nacji.html

rorororo

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 17:47 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13037522,Posel_PiS__Niech_Sejm_zajmie_sie_sprawa_profanacji.html

rorororo

Przejrzałem ten art, to że poseł ma dziwne pomysły jeszcze jestem w stanie zrozumieć. To nawet zabawne. Ale to, że mieszkamy w kraju w którym koleś rzucający w obraz dostaje z miejsca areszt tymczasowy, podczas gdy inni mogą mieć po kilka wyroków za oszustwa i dalej prowadzić działalność albo bezkarnie nie płacić podwykonawcom itp. itd. już jakoś mniej mnie bawi :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 18:39 
Cytuj  
Cytuj:
SB nie aresztowało Kaczyńskiego w 1981, bo uznało, że dla opozycji groźniejszy jest na wolności!
~ Janusz Palikot
8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 19:15 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Ale to, że mieszkamy w kraju w którym koleś rzucający w obraz dostaje z miejsca areszt tymczasowy, podczas gdy inni mogą mieć po kilka wyroków za oszustwa i dalej prowadzić działalność albo bezkarnie nie płacić podwykonawcom itp. itd. już jakoś mniej mnie bawi :/

Niestety mieszkajac w panstwie koscielnym tak jest. Nasz rzad nawet nie pierdnie bez zezwolenia sukienkowych. Wysokie wyroki za tak blache wykroczenia nie powinny wiec dziwic. A Pis jak to Pis widzi kolejna szanse na ugranie politycznego kapitalu na idiotyzmach i ciemnogrodzie.
Jesli juz to powinno postrzegac sie ta domniemana profanacje jako probe zniszczenia wartosciowego dziela sztuki, ale to sprawa dla policji, a nie sejmu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 23:40 
Cytuj  
Nie do konca wiadomo czy ten obraz jest rzeczywiscie kawalkiem stolu z ostatniej wieczerzy ,z tego co wiem jest datowany na okres sredniowiecza


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 23:51 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Nie do konca wiadomo czy ten obraz jest rzeczywiscie kawalkiem stolu z ostatniej wieczerzy ,z tego co wiem jest datowany na okres sredniowiecza


Czego?

No ja też nie wiem czy niektóre przedmioty z komiksów istnieją naprawdę.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 01:04 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ladnie PO wyruchalo Palikota z tymi poprawkami, lol...


za dużo tvnu się naoglądałeś
politycy po mogą sobie różne bzdury wygadywać, ale to palikot osiągnął czego chciał, pokazał, że po to takie pis bez kaczyńskiego

Wedge napisał(a):
Niestety mieszkajac w panstwie koscielnym tak jest. Nasz rzad nawet nie pierdnie bez zezwolenia sukienkowych.


tekst na poziomie urbana, katolików w Polsce jest sporo mniej niż chciałby to Kościół żeby utrzymywać swoją obecną pozycję, twierdzenie Kościoła o liczbie wiernych jest argumentem dla lewackiego ścierwa od palikota, że żyjemy w państwie kościelnym. ręka rękę myje.

Cytuj:
A Pis jak to Pis widzi kolejna szanse na ugranie politycznego kapitalu na idiotyzmach i ciemnogrodzie.


Jeśli pozwoli to na wygranie wyborów to nic tylko pogratulować skuteczności, rozliczanie polityka z czegoś innego niż skuteczność to naiwność, zahaczającą o zdradę stanu

Cytuj:
Jesli juz to powinno postrzegac sie ta domniemana profanacje jako probe zniszczenia wartosciowego dziela sztuki, ale to sprawa dla policji, a nie sejmu.


Po to są szeregowi posłowie żeby wygadywać różne bzdury...żeby prezes nie musiał


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 01:11 
Cytuj  
Niah napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Ladnie PO wyruchalo Palikota z tymi poprawkami, lol...


za dużo tvnu się naoglądałeś
politycy po mogą sobie różne bzdury wygadywać, ale to palikot osiągnął czego chciał, pokazał, że po to takie pis bez kaczyńskiego


Ale ja tu Palikotowi kibicowalem, PO sie zachowalo zalosnie. No, ale ta partia sie juz skonczyla dawno temu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 01:46 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Jesli juz to powinno postrzegac sie ta domniemana profanacje jako probe zniszczenia wartosciowego dziela sztuki, ale to sprawa dla policji, a nie sejmu.

No ale z tego co tam czytałem jeden artykuł, bo sprawą się nie interesuje, to zarzut ma o usiłowanie zniszczenia dobra o szczególnym znaczeniu dla kultury.
Za co grozi do 10 lat więzienia (za obrazę uczuć religijnych 2, alternatywnie grzywna i ograniczenie wolności) więc nie wiem czy to taki dobry interes hehehehehehe.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 08:50 
Cytuj  
Kultury... Ja pierdole jakiej kultury. Kosciol byl hamulcowym dla postepu i nauki na calej przestrzeni dziejow. Kulture i rozwoj mial w dupie lub byl jej przeciwnikiem. Zawsze na pierwszym miejscu majac na uwadze mamone. Do dzisiaj jest niedemokratyczny i dyktatorski wewnatrz i na zewnatrz. Obraz sam jest najprawdopodobniej bizantyjski, a bajka o dwoch cieciach szwedzkiego zolnierza to bajki dla potulnych owiec podczas strzyzenia - nigdy nie pozwolono na zbadanie obrazu, najprawdopodobniej sa namalowane.
Prawicowe oszolomy pozwolily na odbudowanie potegi krk no i mamy przyklad czym to sie konczy, koles chcial zniszczyc obraz a posadza go jakby co najmniej podpalil cala czestochowe. Chociaz pewnie gdyby to bylo ze 100 lat temu obdarliby go ze skory na placu przed katedra.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 09:46 
Cytuj  
Jaki KK jest każde wie, ale na kulturę miał wpływ i to jest fakt. Mnóstwo klasycznych dzieł miało tematykę sakralną. Należy pamiętać jak już kościoły będą płonąć, żeby oszczędzić zabytki.

edit: Akurat tego typu obrazki jak z Częstochowy średnio cenne są. Szkoda, że koleś sfailował. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 11:48 
Cytuj  
No tu masz racje, michala aniola rzezby sa po prostu perfekcyjne, jego malarstwo juz mnie tak nie porusza jak jego rzezby.


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 11:58 
Cytuj  
KK jest instytyucją zbyt mieszającą się w politykę, a rządy zbyt mu szły na ręke w takich sprawach jak komisja majątkowa czy swego czasu zwolnienia podatkowe przy imporcie. I to się musi skończyć. W zasadzie to mnie to wkurwia, że się pewnych rzeczy, decyzji majątkowych pewnie nie da cofnąć :/

Jednak wpływ Chrześcijaństwa był potężny i to zarówno w złym jak i w dobrym tego słowa znaczeniu. Cywilizacja zachodnia wyrasta w połączenia Antyku Greki-Rzymu i Judeo-Chrześcijaństwa. Masę pojęć, punktów odniesienia, pojęcie i miejsce człowieka z czego wyewoluwoało prawo, itd itd Oczywiście równie często KK jak i czasem inne kościoły stawały okoniem wobec zmian. Jednak jedno drugiego nie zmienia.

PS. Sto lat temu to był 1912 wtedy ze skóry nie obdzierali. O kilkaset lat się pomyliłeś conajmniej.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 12:49 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.