mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 15:45 
Cytuj  
Jak w ogóle sprawdzają się te kontrolery z Wii? Nigdy nie miałem okazji spróbować. Wyglądają wyjątkowo nieporęcznie. Szczególnie ten pilot. Ogólnie najlepszego pada ma Sony. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 15:48 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=VVUMMorJTC8
https://www.youtube.com/watch?v=BTBzggzQCNg ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 15:54 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Z Wii to nie zapomnę jak pożyczyłem konsolę, zacząłem grać w jakiś boks, po kilku godzinach rąk podnieść nie mogłem a na drugi dzień zakwasy :P

To samo jest teraz z PS Move. W ping ponga można godzinami napierdzielać z kumplami, a potem zakwasy w prawej ręce. Żeby wyrównać to trzeba grać w te walki gladiatorow na dwa baty ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 15:56 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=VVUMMorJTC8
https://www.youtube.com/watch?v=BTBzggzQCNg ;)

X.


ROFL, thx :) Ta pierwsza akcja the best :D Do Wii powinni dolaczac ubezpieczenie NW, hahaha...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:07 
Cytuj  
Xanth, świetne filmiki. Chociaż niektóre akcje to zdecydowanie fejki. Biedne telewizory! :D

A to pilot nie ma takiej opaski zabezpieczającej? :)



http://en.wikipedia.org/wiki/Wii_U_GamePad

Co jak co, ale Nintendo ma najbardziej kosmiczne pomysły. Chciałbym to kiedyś mieć w łapach. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:14 
Cytuj  
Pilot ma ale jak każda opaska może się wypiąć/przetrzeć i wystrzelić czy tam nawet wada fabryczna.
Mi wypadł raz jak trzymałem bez opaski.
Move do PS3 na razie nie kupuję pomimo, że mi się podoba póki nie jebnę sobie jakiegoś giga telewizorka.
Chociaż córka mnie ciśnie :\

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:16 
Cytuj  
kupuj kupuj.
ja swojemu odpalam gladiatorow i spokoj przez pol godziny. potem kolejne pol siedzi i odpoczywa :)
no i ja sam dokupilem sharpshooterka i w killzone 3 jest fun prze chuj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:17 
Cytuj  
No ta tylko ja bym musiał kupić jakieś wróżki, czary mary z dupy i inne badziewia, wątpię żeby moja chciała wypruwać flaki machając przed TV.
Chociaż pewnie by chciała tylko jakby to żona zobaczyła... ehehehe :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:18 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Pilot ma ale jak każda opaska może się wypiąć/przetrzeć i wystrzelić czy tam nawet wada fabryczna.
Mi wypadł raz jak trzymałem bez opaski.
Move do PS3 na razie nie kupuję pomimo, że mi się podoba póki nie jebnę sobie jakiegoś giga telewizorka.
Chociaż córka mnie ciśnie :\

Projektor i move rulez. Nawet jak rzucisz to się nic nie stanie, bo uderzy w rozwijany ekran lub ścianę, a przekątna znacznie wyższa niższym kosztem.
Ile córka ma lat, że już o dildo Cię ciśnie? ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:19 
Cytuj  
4+
No co, genetycznie uwarunkowana przez rodziców HE HE HE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:21 
Cytuj  
e te gry sa zrobione na lajcie.
zadnej krwi, latajacych konczyn itd. itp.
chociaz czekam na taka dla siebie HEHE.
start the party jest tez git dla dzieci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:22 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
start the party jest tez git dla dzieci.

Męczysz dzieci krzyśkiem?
Dla dziewczynek to chyba eyepet jest w pizdeczkę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:23 
Cytuj  
Ta, ja patrzyłem pod kątem Eyepeta z Move bo mam Eyepeta ale z samą kamerką to jest weaksauce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:33 
Cytuj  
na razie mam wersje demo z psn po angielsku.
do walenia robali na ekranie w zupelnosci wystarcza :)
niestety mojego dziecka nie ciagnie za bardzo do grania ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:39 
Cytuj  
eyepet ma ten minus,ze bez umiejetnosci czytania ciezko dziecku ogarnac do konca - trzeba troche z nim posiedziec by sie nauczylo po ikonkach co i jak robic, ale dzieciak z glowy na pol dnia bo sie bawi z Kitkiem - worth it!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 19:43 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mark24 napisał(a):
No chyba, że bierzemy też pod uwagę Nintendo. Bo owszem tą generację wygrało bezapelacyjnie Nintendo.
Sony i Microsoft to przegrańcy w tej generacji....


Bingo! Przespali innowacje wii, wydawało im się że ta generacja będzie jak poprzednia. Do tego niepotrzebnie skomplikowana architektura Sony, która nic im nie dała, bo przewagi graficznej nad X360 doszukiwali się tylko nieliczni fanboje. Za późne wypuszczenie dildosów dla causali. Jedynie dobry ruch z blu ray i wifi. MS chyba wyszedł na tej generacji i tak lepiej. Sprzedał więcej, miał tańszy prostszy sprzęt. Na licencjach z gier też pewnie dobrze zarobił.


Owszem microsoft wyszedł lepiej. W poprzedniej generacji konsola microsoftu praktycznie nie istniała, zresztą podobnie jak konsola nintendo. Sony praktycznie zdominowało rynek. Obecną generację ryzykownym posunięciem (postawienie na dildosy, generalnie postawienie na casuali) wygrało Nintendo. Microsoft w sumie sprzedał więcej konsol niż w poprzedniej generacji - więc też w sumie wyszedł na plus. Dodatkowo co mnie naprawdę dziwi - przyzwyczaił jakieś kilkanaście milionów osób do opłat za nic. Jako "zasługę" microsoftu dla świata gier (przynajmniej konsolowego bo w PC to było wcześniej) można też przypisać wprowadzanie kodów online (afera bodajże z Activision, który wykłócał się z microsoft o przekazanie części zysków z GOLD-a wypracowanych przez ich tytuły, głównie CoD) - zaraz potem posypały się kodziki online i niestety też na PS3.
Dlatego z mojej strony - bojkot.
Dodatkowo - podwójne opłaty za tą samą usługę. Sorry :(
No i kamień do trumny - brak gier na wyłączność i nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany, bo microsoft to zgredy. O ile w przypadku Sony co chwila słychać, że inwestuje w jakieś studia developerskie na całym praktycznie świecie, to jedyne na co stać microsoft to przekupienie jakiegoś devsa third party by dodatek na X360 ukazał się kilka tygodni wcześniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 19:50 
Cytuj  
co ty znowu pierdolisz marek?
xbox zrobil furore i byl bardzo dobra konsola multimedialna. ja swojego wyrzucilem dopiero rok temu.
bylo duzo fajnych gier na xa, ms spierdolil bo dosc szybko przestal wydawac nowe tytuly na xboxa (tak jak teraz na x360) - co powoduje, ze sony odrabia straty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 23:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kupuj kupuj.
ja swojemu odpalam gladiatorow i spokoj przez pol godziny. potem kolejne pol siedzi i odpoczywa :)
no i ja sam dokupilem sharpshooterka i w killzone 3 jest fun prze chuj.


ile mlody ma 4?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 23:58 
Cytuj  
bez 4 miesiecy :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2012, 10:06 
Cytuj  
Mendol - ale ja nie piszę o tym, czy Xbox był fajny czy nie fajny, tylko o polityce microsoftu. Który swoich własnych klientów i fanów traktuje jak bydło do dojenia.
Pierwszy Xbox z marketingowego punktu widzenia był modelem skazanym na porażkę - wypuszczony za późno, miał jedynie wykopać podwaliny pod następną generację. Co bardzo dobrze zrobił.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.