mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 10:11 
Cytuj  
ale nie masz wrazenia, ze od paru lat krecimy sie w kolko?
najpierw pis, teraz po, potem pis... a tak naprawde nic sie nie zmienia.
po tnie i upierdala co sie da, przyjdzie dobry pis i bedzie rozdawal.
a potem znowu po wroci, bo pis odwali ze 3 numery, i zabierze to co dostaniemy.
niestety przestalem wierzyc, ze w tym kraju bedzie kiedykolwiek dobrze.
zadnego wsparcia dla rodzin, zadnego wsparcia dla bezrobotnych.
zamiast tego utrzymywanie molochow jak zus, urzedy pracy.
o miliardach wydawanych na nauke religii w szkolach nie bede nawet wspominal.
i niestety nie ma w tej chwili sily, ktora mialaby odwage to wszystko rozpierdolic i poskladac od nowa.
mam wrazenie, ze u nas kazdy chce jak najdluzej trzymac gowno w papierku, bo dopoki zamkniete to nie smierdzi. a po co sobie palce brudzic i zrobic z tym porzadek.

podobnie jak z okregami jednomandatowymi - nikt nie chce, bo co z tego, ze sa w uk - ale tam przeciez jest to od 100 lat.
masakruja mnie takie argumenty i bardzo zaluje, ze pare lat temu nie zdecydowalem sie na wyjazd.
w zeszlym roku ~200tys osob wyjechalo z polski.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 10:46 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
najpierw pis, teraz po, potem pis... a tak naprawde nic sie nie zmienia.

Od ponad 20 lat siedzą w sejmie ci sami ludzie. I poki będą siedzieć, to nic sie nie zmieni.
Mendol napisał(a):
podobnie jak z okregami jednomandatowymi - nikt nie chce

Nikt nie chce, bo doskonale wiedzą, że wiecej w sejmie by ich nie było.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 10:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
masakruja mnie takie argumenty i bardzo zaluje, ze pare lat temu nie zdecydowalem sie na wyjazd.
w zeszlym roku ~200tys osob wyjechalo z polski.


ja również żałuję, ale zaczynam się rozglądać za robotą za granicą. Nie mam źle jak na warunki polskie ale widzę że emerytury nie zobaczę, że za 20 lat w kraju zostanie max 20 milionow ludzi z olbrzymim długiem publicznym na karku i bezrobociem 20% lub więcej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 10:51 
Cytuj  
na tym niestety polega problem.
nie widze w tym kraju przyszlosci dla swoich dzieci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 10:53 
Cytuj  
Moja corka na szczescie na stałe mieszka w Niemczech. A jeszcze trochę, to i ja sie tam wyniosę.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 10:58 
Cytuj  
oh no.
zadnych niemcow dla moich dzieci :)

ale gratuluje xanth :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 11:49 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Moja corka na szczescie na stałe mieszka w Niemczech. A jeszcze trochę, to i ja sie tam wyniosę.

X.


Jak masz mozliwosc to nie wiem czemu sie jeszcze zastanawiasz :) Polska to chory kraj.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 11:56 
Cytuj  
mysle, ze etap zastanawiania sie to on ma juz za soba.

Odnosnie jeszcze pis vs po, to warto przypomniec popis. Tyle, ze panowie sie nie dogadali i nastapil podzial na szeryfa (pis) i... tego drugiego (po).
A ewentualna wygrana pis nie bedzie zadnym kublem dla po. Oni sa przyzwyczajeni do takich zmian co 4 lata. Dla nich to norma. I pisze tu generalnie o polskich 'politykach'.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Jak masz mozliwosc to nie wiem czemu sie jeszcze zastanawiasz :) Polska to chory kraj.

Nie zastanawiam się. Ale poki co, mieszka mi się tu jeszcze w miare dobrze. Jak zacznę czuć dyskomfort, to się zawinę. Za to współczuję tym, którzy muszą "wiązać koniec z końcem", bo na poprawę sie nie zapowiada :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 14:01 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zapadla- ... omosc.html


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 15:29 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mentasyn napisał(a):
Cytuj:
Wniosek po latach: Jak bardzo musial PIS, Kaczynski, Ziobro i Kaminski realnie zagrozic uwlaszczonym komuchom i sluzbom, ze kazda sprawa byla rozdmuchiwana na skale swiatowa i wpajane bylo spoleczenstu, ze ma sie czuc zagrozone i inwigilowane?


This. Ja też się skłaniam do głosowania na PIS i niczego się po nich nie spodziewam tylko rozjebania tego układu czy układów co teraz jest, a dłużej już być nie może bo już się nie da żyć. Trzeba ich wyłyżeczkować jak wrzoda inaczej wykończą cały organizm.
Pozostawiam na boku kwestię, że lekarstwo może okazać się trucizną, ale moim zdaniem organizm jest w fazie terminalnej więc warto zaryzykować.



czyli jestes ich idealnym wyborca :) jak powiesza kilku przed kamerami to dostaniesz orgazmu i bedziesz mial poczucie dobrze spelnionego obowiazku.


Poczucie spełnionego obowiązku, co to za bzdury? Sorka, ale to chyba nie o to chodzi. Ja nie chcę zemsty (to prymitywne), tylko zmian i nie trzeba nikogo wieszać - wystarczy nie przymykać oczu i nie zgadzać się na kurestwo. W ogóle śmieszne jest to hasłowe myślenie, o co właśnie chodzi w takim tvn24, czyli ludzie - psy Pawłowa. Na hasło PO psy machają ogonami i liżą dłonie, na hasło PIS wyją i warczą - z taką jakością wyborców daleko nie zajdziemy. Zapomina się często, że reprezentacja w sejmie jest odbiciem społeczeństwa które na nią głosuje.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 16:04 
Cytuj  
glupi jestes metasyn :) ale ok . i masz wlasnie identyczne zachowanie jak opisujesz wystaczy cos powiedziec o pisie nawet nie negatywnego a tylko stwierdzenie ze pis nie ukroci zadnej korupcji chyba ze na pokaz a juz warczysz i szczerzysz zeby ale to dobrze bo moze dzieki wiekszej ilosci takich jak ty pis wygra nastepne wybory czego im szczerze zycze i wiem ciezko ci to zrozumiec ale tego od ciebie nie wymagam, pis zreszta tez ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 16:11 
Cytuj  
Walczę i szczerze zęby o lol. Przyganiał kocioł garnkowi :) I skąd wiesz że jestem pisoludkiem? Co do faktów, które zdajesz się pomijać to za PiSu złapano Sawicką za rękę, Leppera prawie za rękę, Kaczmarka tak samo, no i sprawa Doktora G. Za PO wspomnę tylko aferę hazardową gdzie gościu gadał do pustych krzeseł i zamknął sprawę. Ale nic potwierdzasz regułę powiedziałem coś o PiS, brzęczyk zabrzmiał Piszpan szczerzy kły i ujada.
A co PiS zrobi co nie to nie wiem, bo nie mam daru przewidywania. Pewnie niewiele, ale krucjata na bank będzie i o to chodzi, przynajmniej mi.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 16:19 
Cytuj  
Dla Piszpacana, mówienie ze PiS może być mniejszym złem niż PO to absolutne popieranie PiSu.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 16:25 
Cytuj  
po to partia aferzystów (pamiętacie jakie to afery czy macie pamięć jak statyczny polski wyborca czyli miesiąc max? ja pamiętam tylko 5), a tusk zamiast naprawić system i ukarać winnych, to wykorzystuje sytuacje do wywalania wewnętrznej opozycji poza partię.

@Nefastus
po to partia aferzystów, a pis oszołomów, więc może nie leczmy cholery dżumą (lub odwrotnie)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 16:31 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@Nefastus
po to partia aferzystów, a pis oszołomów, więc może nie leczmy cholery dżumą (lub odwrotnie)


Ale ja nie mówię żeby głosować na PiS. Tylko twierdzę ze w pewnych sprawach mają lepsze poglądy niż PO, co nie zmienia faktu ze to oszołomy i nigdy bym na nich nie glosował albo nawet generalnie popierał.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 17:33 
Cytuj  
Niah dobrze pisze z ta krótką pamięcią.
Czy ktoś pamięta w jakie afery byli i sa zamieszani ludzie z PO siedzący wcześniej w KLD, UD, AWS, UW i dopiero po latach w PO ?

Jakość naszych polityków jest taka na ile pozwala biznes sterujący naszą gospodarką.
Nikogo nie dziwi że zarządy wielu banków i spółek nawet prywatnych nadal są obstawiona tymi, którzy zostali wyznaczeni w latach 80-tych ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 17:47 
Cytuj  
politycy są od zdobywania głosów i pyskówek, a od jakości ich działań są ludzie którzy mają zapierdalać- tych ludzi nie ma. Naprawdę sejm, kaczynski, tusk i tak dalej mają marginalne znaczenie na poprawę kraju i zmiany, zrobią konferencje zrobią pyskówkę ale co to zmienia? Nic, a przynajmniej nic sensownego. Zresztą z kim jak gadam. Na dwie strony pierdolenie o lekarzach i innych bzdurach, które nie mają żadnego sensu. Jeden chuj z drugim by zrobili elektroniczny system medyczny i by się skończyły łapówki, przestawianie kolejek i inne gówna, ale to wymaga wysiłku, odpowiedzialności inne bzdury. Prawda jest taka, że wszyscy chcą tylko dojść do władzy, bo chcą mieć władze, a nie coś zmieniać. No gdzie Kaczyński ma tych ludzi którzy mają coś zmienić, gdzie ustawy, gdzie sztab ekspertów z imienia i nazwiska, który będzie nad czymś pracował? Puste hasła, polityczna, ochrona górników i innych związkowców(i kto tu jest partią lewicową?) polityczna prokuratura, konferencje i igrzyska dla plebsu przy wykorzystaniu resortów siłowych, a jak gliniarz złapał złodzieja to prokurator nadal będzie go puszczał wolna + prezes sanepidu dalej będzie rozkładał ręce, że ma uwiązane ręce przepisami i nie może działać itd. Easy mode. Dla mnie eot.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 18:42 
Cytuj  
@UP Sad but true


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 19:05 
Cytuj  
oj nefa nie tesknilem wiesz ale widze ze cie dalej boli jesli skrzywdzilem twoja psychike to przepraszam.

metasyn kompletnie nie rozumiesz ale to juz ci pisalem.

jak ta nienawisc w ludziach jest zakorzeniona.

pewnie jakbym napisal ze mi sie zyje dobrze i patrze optymistycznie na przyszlosc to byscie mnie nazwali wrogiem ojczyzny ? :) strach cokolwiek pisac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.