mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 09:11 
Cytuj  
Marek moze napiszesz co Ci przeszkadza w tym, ze geje beda mogli wziasc oficjalny slub?

Ja nikogo nie chcę krzywdzić, ja potrafię zrozumieć, że są ludzie którym staje na widok innego fiuta, ale to nie jest normalne. To jest odchył, to jest zboczenie.
Tak jak napisałem, mnie nie obchodzi, kto ma jakie dewiacje seksualne i co lubi robić w swoim domu za zamkniętymi drzwiami.
Ale po co się tym chwalić? Po co wychodzić na ulicę? Po co nauczycielka w szkole "ma się gryźć w język gdy mówi - ten przystojny facet podobałby się wszystkim kobietom" - ponoć powinna powiedzieć "kobietom i mężczyznom". Homoseksualizm to zboczenie, nie ma nic wspólnego z normalnością, równie dobrze można polecieć hurtem i zalegalizować związki zoofilskie, nekrofilskie etc.

Jakieś 5 lat temu widziałem wracając nad ranem do domu jak dwóch facetów się obściskuje i całuje na ulicy. Pamiętam do tej pory. To nie jest normalne, to jest niesmaczne.
Po prostu chciałbym by moja córka wychowywała się w normalnym zdrowym społeczeństwie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 09:24 
Cytuj  
jak ja wychowasz by chcialo jej sie rzygac jak zobaczy dwoch facetow trzymajacych sie za reke, to tak bedzie miala. jakbys ja wychowal inaczej to by wogole nie zwracala na to uwagi i nie miala jakiejs chorej podjarki z takich rzeczy jak Ty ;]


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 09:32 
Cytuj  
nie wiem Rufen ale wydaje mi się, że albo nie doczytałeś albo nie zrozumiałeś, albo po prostu jesteś za głupi, za młody i nie masz za grosz wyobraźni.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 09:37 
Cytuj  
zawsze, jak zarzucasz komus,ze jest glupi po tym co wypisujesz na forum zagladam do kalendarza by sie upewnic, czy to przypadkiem nie 1 kwietnia.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 09:49 
Cytuj  
ja jestem bardzo wyrozumiały i mogę się zgodzić na lesbijki, nawet na to ze będą wychowywać wspólnie jedno z ich dzieci, piszcie co chcecie ale dwóch facetów to co innego zwłaszcza odnośnie wychowywania dziecka, a wyciąganie na ulice tego co robią ze swoimi dupami jest nie smaczne, chce być homofobem jesli tak mocno wciskaja prywatne intymne rzeczy w media, do szkoły i na ulice


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 09:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Jakieś 5 lat temu widziałem wracając nad ranem do domu jak dwóch facetów się obściskuje i całuje na ulicy. Pamiętam do tej pory. To nie jest normalne, to jest niesmaczne.
Po prostu chciałbym by moja córka wychowywała się w normalnym zdrowym społeczeństwie.


Rownie dobrze za kilka(nascie) lat twoja corka moze przyprowadzic do domu kolezanke i powiedziec: "tato, to jest moja dziewczyna". Ciekawe jakbys wtedy spiewal.
Ogolnie jak ciebie czytam, to tez patrze na kalendarz i sprawdzam ktory jest rok. Bo sredniowieczem zalatuje.

Mark24 napisał(a):
a tak na serio jak myślicie co leży u podstaw faktu, ze aktualnie wbrew przeważającej większości społeczeństwa, logice, zdrowemu rozsądkowi etc. tak mocno naciska się uwypuklając i przekrzywiając problemy homoseksualistów?

Kiedys byli dyskryminowani, teraz kiedy moga wyjsc z ukrycia, probuja nadrobic zaleglosci. Po jakims to sie powinno imo unormowac.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 10:18 
Cytuj  
Marki i embe tego swiata mysla, ze jak oficjalnie czegos zakaza to problem znika. Poza tym niektorym sie chyba wydaje, ze jak zobacza na ulicy dwoch facetow trzymajacych sie za reke to z automatu beda musieli zaczac brac do buzi.
Szczerze polecam wam przeprowadzke do Emiratow Arabskich, tam bedzie mieli spokoj od dewiacji


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 10:26 
Cytuj  
Ale troche racja, ze "mama i tata" maja pelniejsze spojrzenie na wychowanie niz dwojka tej samej plci. Po prostu mezczyzna i kobieta maja troche inne podejscie. Zawsze to troche inne wychowanie niz np. jak dzieciaka wychowuje ojciec i np. wujek, niekoniecznie homo, czy po prostu samotnie. Troche wtedy brak tej "kobiecej ręki" i na odwrot. ofc przy zalozeniu, ze to normalna rodzina a nie, ze dwojka rodzicow chleje itp.

Z drugiej strony jak ma dzieciak siedziec w domu dziecka, zamiast z bogatymi gejami to chyba lepsze to drugie ;p

@tczew obnoszace sie ze swoja seksualnoscia parki hetero to imo tez fail ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 19 maja 2013, 10:34 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 10:32 
Cytuj  
Całowanie się dwóch facetów jest paskudne i wstrętne estetycznie, ale żeby przeżywać to 5 lat? Ja pierdolę mark z Tobą jest coś nie tak. Ja na paskudztwa po prostu odwracam wzrok i jako, że jest to mniejszość to nie zwracam uwagi. Mark jak zobaczy kolejną pedoparkę to pewnie nie będzie mógł już spać w nocy.
Zdarzają się i tyle. Trzeba być przeciwko propagandzie w jakąkolwiek stronę, ale rozpamiętywanie tego jest po prostu chore. Tak samo jak liżących się facetów nie chciałbym oglądać grubych bab, a chodzą i jakoś nikt się nie oburza.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 10:33 
Cytuj  
candodiser - a dlaczego średniowieczem? Już w czasach cesarstwa rzymskiego było trochę homoseksualistów, ale nikt nie próbował przekonywać 99.9% zdrowego społeczeństwa, że akurat to zboczenie jest normalne, tak jak przekonuje się teraz.
Kiedyś byli deyskryminowani? w jaki sposób? Bo w złym smaku było przyznanie się, do słonności homoseksualnych, natomiast teraz co poniektórzy się tym chwalą? To jest zboczenie, tak samo jak zoofilia czy koprofilia. Po co tym się chwalić? Po co z tym wychodzić na ulicę? Czy za 20 lat będzie można wziąć ślub z psem i adoptować ludzkie dzieci? Bo problem zoofili też istnieje - dlaczego nie załatwimi wszystkich dewiacji seksualnych za jednym zamachem? Jak juz jesteśmy tacy światli postępowi, nic nas nie razi i nic nam nie przeszkadza.
Jak zareagujesz candodiser jak swoją córkę przyłapiesz na stosunku z psem? Równie idiotyczne pytanie moim zdaniem.

cypis - jaki problem? Problemem to jest brak podjazdów dla wózków inwalidzkich w instytucjach i sklepach. Ale problem bo homoseksualista ma potrzebę wziąć ślub i adoptować dzieci? No sorry...

ale żeby przeżywać to 5 lat? - przeżywam? po prostu pamiętam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 10:49 
Cytuj  
Poznałem już kilku gejów i ludzie jak ludzie - da się z nimi wódkę pić, groźby zarażenia preferencją nie ma. Wszyscy, których poznałem nienawidzą tych protestujących idiotów. Widząc jakiegoś przebierańca wymalowanego sami określają go mianem "cwela"/"pedała". Swego czasu gadałem z gościem, który kiedyś normalnie chodził na dziewczynki, a potem od anala do chłopców przeszedł. Twierdził, że zdecydowanie był to jego świadomy wybór, a nie wrodzone predyspozycje.
I tak dla przykładu 10 lat temu mówiło się o 5% populacji homo. Teraz wśród młodzieży już około 20% dzieciaków eksperymentuje, bo propaganda do tego zachęca. Teraz w liceach to już ponoć norma, że na rok trafia się kilkunastu chłopaczków w obcisłych ciuszkach, tuszem na rzęsach i chodzących wspólnie za rączki. To jest posrane i to ostro. Chociaż z punktu widzenia normalnych - więcej cipek dla nich :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 10:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Kiedyś byli deyskryminowani? w jaki sposób?

Kilkadziesiąt lat temu w większości krajów świata za sodomię szło się do pierdla.
Co i tak stanowiło poprawę na lepsze bo wcześniej szło się na szafot.

Cytuj:
Jakieś 5 lat temu widziałem wracając nad ranem do domu jak dwóch facetów się obściskuje i całuje na ulicy. Pamiętam do tej pory.

Mówiłem ci już kiedyś, że masz tendencję do pisania jak rozhisteryzowana pizda?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 11:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
cypis - jaki problem? Problemem to jest brak podjazdów dla wózków inwalidzkich w instytucjach i sklepach. Ale problem bo homoseksualista ma potrzebę wziąć ślub i adoptować dzieci? No sorry...

Taa, bo te rzeczy sie calkowicie wykluczaja, a standardowe posiedzenie rzadu wyglada tak:

- dobra panowie, mam swietny plan na stworzenie 300k miejsc pracy
- nie, teraz zajmujemy sie prawami gejow. To moze poczekac.
- no to nara


Wez sie ogarnij w koncu, to ze dwie osoby tej samej plci beda mogly wziasc slub i miec takie same prawa jak w zadnym stopniu nie wplywa na Twoja jakosc zycia.
Tak jak pisalem wczesniej, wystarczy zamienic 'prawa homoseksualistow' na 'prawa kobiet' i mozna by Cie wyslac 50 lat do przeszlosci.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 11:21 
Cytuj  
Z babami to tez jest troche nie halo. Czesto "przyprowadza sie je jak malpy" typu "wywiad z kobieta biznesu", "damskie spojrzenie na...", "kobieta wsrod nowych technologii" itp. Ciagle przypominanie. Czesto tez uszczesliwianie kobiet na sile.

Zreszta imo wiekszosc kobiet bardziej chialoby byc uprzywilejowane niz byc rownouprawnione ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 11:37 
Cytuj  
No właśnie z homosiami jest taka sytuacja w mediach że zamiast walczyć z dyskryminacją, walczą o przywileje, do tego temat staje się wyciągany na okrągło co wielu do tej pory obojętnych ludzi staje się im wrogami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 11:50 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Wez sie ogarnij w koncu, to ze dwie osoby tej samej plci beda mogly wziasc slub i miec takie same prawa jak w zadnym stopniu nie wplywa na Twoja jakosc zycia.


Żenujące jest twoje podejście "ile ja na tym zyskam lub stracę".


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 11:54 
Cytuj  
Czasami mam wrazenie, ze Ty po prostu losowo wybierasz slowa i sklejasz je w zdania. Bo przeciez nie jestes az taki glupi?


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 12:56 
Cytuj  
Obrazek

Blendamed to ten w czele w ładniutkiej czapce.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 13:03 
Cytuj  
Kretynce z flagą powinno się zrobić lobotomię albo od razu humanitarnie uśpić.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 13:05 
Cytuj  
@marek
ale dlaczego stawiasz na rowni homoseksualizm z zoofilia, czy nekrofilia? Napisz jeszcze, ze marycha=heroina. W koncu jedno i drugie to narkotyk.
Propagowanie homoseksualizmu jest tak samo porypane, jak walka z nim tylko dlatego, "ze sie brzydze".
Z jednym sie zgodze - nie trafilem ze sredniowieczem. Mentalnie nawet tam sie nie lapiesz.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.