mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 19:03 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Tego się raczej nie wymaga. Chodzi o to, że jak Janusz dojeżdża w korku, to niech chociaż stara się jakoś ustawić. Nie da rady - trudno. Zwykle to wygląda tak, że poruszając się w korku i mając miejsce, jedzie środkiem i chuj.

Środkiem jest poprawnie i bezpiecznie. Mam jechać przy linii żeby mnie ktoś przytarl bo motocykl może jechać.
To brzmi jak jakieś zboczenie.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 19:08 
Cytuj  
Na szczęście w Warszawie jest coraz mniej takiego buraczanego podejścia. Na 1 zastawiacza jest 10 ustępujących. I tyle.

X.

PS. https://www.youtube.com/watch?v=bnbE6dhnbXM


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 19:15 
Cytuj  
Obrażasz mnie. Trudno.

Akurat ten film dokładnie pokazuje czego nie robię co nie oznacza że nie można mnie ominąć.

Wszyscy zjeżdżają motocyklowi bo sa Kulturalni. Nie rozmieszaj mnie.

Pomijam że nie zjezdzam zeby ustąpić na pobocze właściwie nigdy bo uważam że łatwo kogoś zabić.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 19:22 
Cytuj  
Buraczane podejście? A to przepraszam ja wymuszam zachowanie na kimś czy jest odwrotnie?

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 19:25 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
plus pewnie jeszcze dodatkowo: "lalki robią laski motocyklistom a puszkasz musi płacić tirówkom.


koluniu, jak ja podjezdzam lansowozem pod imprezownie i zapuszczam manieczki to mi dziołchy cipkami drzwi otwieraja, wiec o czym ty, kurwa, mowisz? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 19:31 
Cytuj  
A JAKIE BURGERY TAM DAJOM.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 19:34 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
A JAKIE BURGERY TAM DAJOM.

dla motocyklistów bułgarskie

Pan jeździ czterema kółkami, bo wygodnie - kmiot musi popierdalać jednośladem, bo na samochód nie stać :P
I się kmioty buntują, że paniska jeżdżą jak należy. Paranoja.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 19:38 
Cytuj  
Przesadzasz.
Oni jeżdżą na drogich motorach bo jest szybko i fajnie.
Ja mam to w dupie i zamierzam uważać na nich jak na staruszkę idącą poboczem.
Dlaczego mam ich traktować jak pojazdy specjalnej troski? Bo nie miły będę? :-D


_________________
psn


Ostatnio edytowano 2 paź 2013, 19:40 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 19:39 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
A JAKIE BURGERY TAM DAJOM.


orgazmiczneeeee


Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 10:16 
Cytuj  
Oby takich Deshroomow mniej było na drogach plx.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 10:25 
Cytuj  
bre napisał(a):
Oby takich Deshroomow mniej było na drogach plx.

Przesadzasz.
Nie jestem typem o którego zabije się motocyklista bo se skręcę nie patrząc w lusterko wcale. Wiesz robisz se drzwi i myjesz samochód.

Jakbym miał się modlić żeby nie zginąć na motorze to nie modliłbym się żeby to akurat deshroom został w domu

Myślę że najczęściej motocyklistę zabija dobrze zarabiająca kobieta w średnim wieku, jadąca służbowym samochodem.
Taka sama która najczęściej zabija pieszego na pasach.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 11:52 
Cytuj  
bre napisał(a):
Oby takich Deshroomow mniej było na drogach plx.

O bogu motocyklistow, wysluchaj mnie plx. Oby bylo ich mniej plx. Plix plox amen.

Jak motor ma miejsce to niech sobie jedzie, jak nie ma to niech grzecznie czeka a nie oczekuje ze wszyscy sie przed nim rozstapia.
Z dwa miesiace temu motocyklista wcisnal sie pomiedzy mnie a inny samochod na dwupasmowce. Jako ze zaraz byly niezle dziury blisko kraweznika to pozaliczalem wszystkie (jak to brzmi). Bo do wyboru mialem albo ostro zahamowac (a wszyscy jechali dosyc szybko, nie dosc ze pewnie i tak bym nie wyhamowal to dzwon pewny), albo jechac po dziurach albo bokiem potracic motocykliste. Jako ze nie jestem chujem to nawet do glowy mi nie przyszlo by go "zepchnac".

No ale przeciez motocyklista moze sobie zapierdalac wzdluz lini miedzy pasami, on MUSI.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 11:56 
Cytuj  
Z motocyklów się wyrasta, tak jak z chęci posiadania tatuaży.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 11:56 
Cytuj  
AdHoc jaki Ty jesteś fail troll to krok opada.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 11:58 
Cytuj  
Bardzo poważnie pisze.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 11:59 
Cytuj  
To tym gorzej.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 22:18 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
To może u Was w Wwie - u nas niestety tak nie jest i mam same złe doświadczenia.
Sorry ale ja nie będę manewrował samochodem na lewo i prawo (tym bardziej, że do wąskich nie należy) tylko po to żeby się zmieścił motocykl (którego wcześniej muszę w bocznym lusterku zobaczyć do CZEGO NIE JESTEM ZOBOWIĄZANY jadąc przed siebie i nie wykonując innych manewrów).

Prostactwo z ciebie wychodzi. Oczywiście nie ma obowiązku przesunięcia się jak stoisz w korku ale skoro to nic nie kosztuje a i tak stoisz, to co za różnica? Kwestia gustu i jakiejś tam kultury, to trochę jak z ustąpieniem miejsca w autobusie. Nie ma obowiązku ale można. Żeby jednak zachować jakąś obiektywność, wciskania się motocyklem na siłę też nie popieram, zwłaszcza gdy pojazdy są już w ruchu.
Oyci3C napisał(a):
Ten koleżka dobrze, że rękawem tylko zahaczył bo jakby wygiął czy uszkodził to bym go ścignął i by się na swojej popierdółce zesrał na miętowo.

Jakbym tczewiaka czytał. A prawdę mówiąc to guzik byś mógł zrobić poza zadzwonieniem na 997 i naprawą autka z OC sprawcy ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 22:30 
Cytuj  
Deshroom wyjątkowo ładnie to wszystko opisał więc nie będę już marnował klawiatury.
To jest takie pierdolenie z tym ustawianiem się i jechaniem po krawędzi, że wierzyć mi się nie chce.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 08:59 
Cytuj  
Damien napisał(a):
bre napisał(a):
Oby takich Deshroomow mniej było na drogach plx.

O bogu motocyklistow, wysluchaj mnie plx. Oby bylo ich mniej plx. Plix plox amen.

Jak motor ma miejsce to niech sobie jedzie, jak nie ma to niech grzecznie czeka a nie oczekuje ze wszyscy sie przed nim rozstapia.
Z dwa miesiace temu motocyklista wcisnal sie pomiedzy mnie a inny samochod na dwupasmowce. Jako ze zaraz byly niezle dziury blisko kraweznika to pozaliczalem wszystkie (jak to brzmi). Bo do wyboru mialem albo ostro zahamowac (a wszyscy jechali dosyc szybko, nie dosc ze pewnie i tak bym nie wyhamowal to dzwon pewny), albo jechac po dziurach albo bokiem potracic motocykliste. Jako ze nie jestem chujem to nawet do glowy mi nie przyszlo by go "zepchnac".

No ale przeciez motocyklista moze sobie zapierdalac wzdluz lini miedzy pasami, on MUSI.


Twoje traumatyczne przeżycia z udziałem motocyklistów nikogo nie interesują.

Wracając do tematu to zgadzam się z Havokiem, że sprowadza się to do kultury jazdy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 09:22 
Cytuj  
Wciskanie się między dwa pojazdy i narażanie mnie na urwanie koła w dziurze to kultura jazdy? OK M8!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.