mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 09:27 
Cytuj  
Oj Radosławie. Kultura dotyczy obydwu stron. Wśród motocyklistów nieogarów również nie brakuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 09:31 
Cytuj  
No ale przecież nie o tym rozmawiamy hehehe. Rozmawiamy o tym, że ja mam obowiązek stawiać samochód przy prawej bądź lewej krawędzi bo BYĆ MOŻE jaśnie Pan na motorze będzie chciał pocisnąć środkiem na dodatek z 200/h jak Neonin napisał żeby szybciutko pokonać przejazd z punktu a do b i rozładować korki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 09:33 
Cytuj  
nastepnym razem jak jakis szybki i wsciekly rozchlapie mi sie na masce, tez mu powiem, ze nie interesuja mnie jego traumatyczne przezycia z udzialem kierowcow samochodow.
Wczoraj widzialem yntelygenta, co wciskal sie pomiedzy TIR-a a autobus. A szczyt kultury to prezentuja ci co podjezdzaja w korku i jak nie ma przejazdu, to zaczynaja uskuteczniac wycie silnikiem.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 09:46 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
nastepnym razem jak jakis szybki i wsciekly rozchlapie mi sie na masce, tez mu powiem, ze nie interesuja mnie jego traumatyczne przezycia z udzialem kierowcow samochodow.
Wczoraj widzialem yntelygenta, co wciskal sie pomiedzy TIR-a a autobus. A szczyt kultury to prezentuja ci co podjezdzaja w korku i jak nie ma przejazdu, to zaczynaja uskuteczniac wycie silnikiem.

dokładnie to samo chciałem napisać


_________________
psn

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 09:47 
Cytuj  
Motocyklista motocykliście nie równy. Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest bez sensu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 09:53 
Cytuj  
Tak ale z racji, że Was jest mniej to niestety % tych debili jest 10 razy więcej.
Bad luck.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2013, 15:25 
Cytuj  
Jak to, że na zachodzie motocykliści w większości potrafią się zachować i jak nie ma miejsca to czekają. Jak u ans nie ma miejsca to zaraz awantura.
Problemem nie jest deshroom, tylko buractwo motocyklistów u nas.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2013, 10:40 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Jak to, że na zachodzie motocykliści w większości potrafią się zachować i jak nie ma miejsca to czekają. Jak u ans nie ma miejsca to zaraz awantura.
Problemem nie jest deshroom, tylko buractwo motocyklistów u nas.

Na zachodzi i kierowcy samochodów w większości potrafią się zachować :lol: . Odkąd mam prawo jazdy (B) nie miałem sytuacji w której jakiś motocyklista sprawiał mi problem, natomiast tych stwarzanych przez kierowców samochodów, rowerzystów, pieszych, rolników trochę by się znalazło. Oczywiście nie wyciągam z tego wniosku, że motocykliści są święci a reszta użytkowników drogi to debile. Jeśli mówimy o buractwie, to wypadałoby postawić sprawę jasno i napisać, że po prostu mamy buraczane społeczeństwo, w który każdy uważa się za chuj wie kogo.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2013, 17:26 
Cytuj  
Cały czas brakuje mi tutaj oburzonych głosów rowerzystów.

No bo przecież jak samochodem jadę blisko prawej (żeby motocykle mogły jechać środkiem), to blokuję możliwość przejazdu dla roweru, który zawsze chce się wcisnąć i ominąć mnie w korku właśnie z tej strony. :)


_________________
Altaya | BF4

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2013, 18:39 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Jak to, że na zachodzie motocykliści w większości potrafią się zachować i jak nie ma miejsca to czekają. Jak u ans nie ma miejsca to zaraz awantura.
Problemem nie jest deshroom, tylko buractwo motocyklistów u nas.


hehueuhuehuehuehuehueuhe, dokładnie

popieram to co powiedział Radzio i Deshroom, motocykl to nie jest pojazd specjalnej troski (choć w pewnym sensie jest) a między pasami nie ma dodatkowego pasa ruchu


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2013, 09:45 
Cytuj  
Porównajcie swoją kulturę z kulturą choćby Australijczyków.

http://www.youtube.com/watch?v=wSRY7RxMF1g

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 7 paź 2013, 10:02 
Cytuj  
Jesteście wszyscy żałośni z tymi motocyklami.

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60 ... 60610.html

W Łodzi każdy jeździ swoim tramwajem, co poniektórzy mają własne schrony :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2013, 10:13 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Porównajcie swoją kulturę z kulturą choćby Australijczyków.

http://www.youtube.com/watch?v=wSRY7RxMF1g

X.

Straszni egoiści. Ściemniają, że bezpieczeństwo wzrasta 6 krotnie, a zapominają wspomnieć, że może wzrasta bezpieczeństwo ich, a spada bezpieczeństwo samochodów. Chuj z motocyklistami - niech jeżdżą jak wszyscy albo wypierdalają :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2013, 10:14 
Cytuj  
Egoiści.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2013, 10:21 
Cytuj  
za blisko jadą, dodatkowy zderzak - żywy zderzak ? ja bym tego nie reklamował
dlaczego nie pokazują jak się rozpłaszczają pomiędzy dwoma pasami. miażdżeni przez samochody


związku z kulturą nie widzę żadnego.

takie spoty to w Polsce mamy, że pan z warzywniaka jest motocyklistą i że kochajmy motocyklistów bo pracują w aptece ... logika z dupy


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2013, 07:10 
Cytuj  
Sytuacja sprzed 30 minut. Dojazd 3 pasmowy do centrum Gdańska, leje jak z cebra (burza) - korek jak sukinsyn, widoczność zerowa. Paręnaście metrów przed skrzyżowaniem widzę jak pojedyncze lampy migają mi w lusterku między samochodami. Nie wierzę.. 2 kretynów na motorach przeciska się między kolumną samochodów. Ledwo co widać pasy, a ci się pchają środkiem gęsiego. Minutę później któryś z pojazdów potrącił pierwszego gościa (lusterkiem?) w ramię - gość się wyłożył w poprzek, drugi na niego wjechał.. :wtf:

Na szczęście nic się nie stało, goście się pozbierali ale korek tylko przybrał na sile. Nie wiem jakim trzeba być ułomem aby tak się zachowywać na drodze. Zero szacunku dla własnego bezpieczeństwa w imię "byle dalej, byle szybciej". To jak wniosek do pana B. o eutanazję. Poparłbym, gdyby nie fakt, że ktoś niewinny pewnie by za to beknął.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2013, 07:56 
Cytuj  
może dobre by było jakby razem z A każdy dawał zgodę na przeszczepy.
nawet bym wrzucał jedynkę żeby zjeżdżać.

lubilbym ich, bo bylby pożytek społeczny.

nie troluje. naprawdę uważam że to najlepsza grupa żeby ja namawiać na podpisywanie takiej zgody a co to motocyklistom przeszkadza.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2013, 11:02 
Cytuj  
Ja mam podpisane (-:


Podobno to jednak ch daje. Rodzina i tak po śmierci decyduje co z ciałem/organami.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2013, 13:16 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
może dobre by było jakby razem z A każdy dawał zgodę na przeszczepy.


Tylko motocykliści po solidnym dzwonie nie są dobrym źródłem narządów do przeszczepów ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2013, 13:37 
Cytuj  
producenci motocykli powinni mieć nakaz produkcji ograniczników prędkości do 40km i od razu zmniejszyła by się ilość śmiertelnych wypadków, samochody mogą być do 50km, autostrady olać, kasę przeznaczyć na różne metra, naziemne kolejki, darmowe taxi w centrum, szybka kolej i tanie linie lotnicze :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.