mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 13:25 
Cytuj  
Dla kanalii z PO/PiS/SLD/PSL/RPP przyjęcie łapówki jest taką normą jak dla nas wyjście po bułki. Nie robimy tego codziennie, ale jednak dość często.
Oni nie widzą w tym już nic nienormalnego.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 14:19 
Cytuj  
Mnie niepokoi jedynie dymisja vincentego, przecież to główny filar tego rządu i był traktowany jako fundament dla zmian w Polsce, nowi ludzie w rządzie z tego co widzę to silna ekipa PO plus pajac z pis-u.

Tor, żadnej ofensywy opozycji nie będzie, pis i tak zacznie pieprzyc o czymś innym, ich wyborcy swoje przekonania już mają wyrobione i nie często je zmieniają, a młody wyborca machnie na to ręką i zagłosuje na mniejsze zło.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 14:51 
Cytuj  
embe napisał(a):
a młody wyborca machnie na to ręką i zagłosuje na mniejsze zło.


młody wyborca pamięta ACTA i nie zagłosuje już na PO


_________________



******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 15:12 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jeżeli ktoś powołuje na stanowisko MF człowieka z biznesu to wysyła konkretny sygnał do rynku. Jak będzie upolityczniony z puppet masterem Vincentem i jego chujową polityką fiskalną to mam nadzieję, że ten Szuczrek sam i powie żeby spierdalali.

Faktycznie koleś na sznurku bankierów to dobre rozwiązanie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 15:30 
Cytuj  
Lepsze niż na sznurku polityków. Ludzie znikąd, bez powiązań, na takie stanowiska się nie mianuje.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 15:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Lepsze niż na sznurku polityków. Ludzie znikąd, bez powiązań, na takie stanowiska się nie mianuje.

Zależy jakich polityków i w jakiej sprawie. Po tym ministrze nie spodziewam się obrony interesów większości mieszkańców tego kraju.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 15:48 
Cytuj  
Ja też nie, ale interesy większości mieszkańców tego kraju mnie nie interesują.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 15:57 
Cytuj  
Problem to że przeciętny wyborca albo sadzi że dany polityk może coś dobrego wprowadzić/zmienić albo uważa wprost odwrotnie że nic nie może lub nie chce.
Prawda jest taka że polityk nic nie może, decyduje partia, czym większa partia moloch tym większe powiązania i bezpośredni wpływ na biznes, a tu już blisko do decyzji, które raczej dla dobra większości nie są dobre.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 16:01 
Cytuj  
rostowski: przeprowadziłem Polskę przez kryzys

WYPIERDALAJ


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 16:01 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja też nie, ale interesy większości mieszkańców tego kraju mnie nie interesują.

Cieszę się i zazdroszczę, że należysz do ogólnie pojętej grupy ludzi wpływowych.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 16:08 
Cytuj  
Niah napisał(a):
rostowski: przeprowadziłem Polskę przez kryzys
WYPIERDALAJ


A ostatnio mowil co innego
http://gospodarka.dziennik.pl/news/arty ... darke.html
:lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 19:00 
Cytuj  
Obrazek

to jakaś sugestia co ma za rok spłonąć ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 19:15 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=kI4d5hvj_Lo
The Dictator (2012) Przemówienie o dyktaturze (napisy PL)

trzeba w koncu obejrzec dyktatora ;]


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 19:35 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mnie niepokoi jedynie dymisja vincentego, przecież to główny filar tego rządu i był traktowany jako fundament dla zmian w Polsce, nowi ludzie w rządzie z tego co widzę to silna ekipa PO plus pajac z pis-u.

Tor, żadnej ofensywy opozycji nie będzie, pis i tak zacznie pieprzyc o czymś innym, ich wyborcy swoje przekonania już mają wyrobione i nie często je zmieniają, a młody wyborca machnie na to ręką i zagłosuje na mniejsze zło.


Moim zdaniem, Vincenty jest po prostu przygotowywany na jakiś stołek w Brukseli.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 19:53 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Rzeznik napisał(a):

A z wazniejszych rzeczy:
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/747 ... kraju.html

Co ciekawe, ponoc sprawy nabraly tempa po dolnym slasku...czyzby po prostu kolejna odslona mlotkowania Grzeska S?


pls nie dajcie sie nabierac, to napewno jakas prowokacja, w Polsce za rzadow PO korupcja praktycznie nie istnieje.


+1
łatwo sprawdzić statystycznie. Kogoś skazano..? no właśnie. PO jest czyste jak łza, matematyka nie kłamie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 19:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=kI4d5hvj_Lo
The Dictator (2012) Przemówienie o dyktaturze (napisy PL)

trzeba w koncu obejrzec dyktatora ;]


Nawet calkiem spoko film!

btw Sacha Baron Cohen ponoc pracuje teraz nad rola pilkarskiego kibola. Pomysl fajny!

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2013, 09:44 
Cytuj  
Nowak...
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... &_ticrsn=3

:lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2013, 10:43 
Cytuj  
Nowak i zegarek to nic w porównaniu z palikotem który do oświadczenia zapomniał wpisać samolot 2 samochody i udziały w 2 spółkach ;) Jakoś prokuratura palcem nie ruszyła. Ciekawe co mają na nowaka że tak go gnębią o zegarek za parę tysi.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2013, 10:44 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Nowak i zegarek to nic w porównaniu z palikotem który do oświadczenia zapomniał wpisać samolot 2 samochody i udziały w 2 spółkach ;) Jakoś prokuratura palcem nie ruszyła. Ciekawe co mają na nowaka że tak go gnębią o zegarek za parę tysi.

Przecież już wczoraj były wieści, że jest powiązany z jedną ze spółek zamieszanych w najnowszą aferę korupcyjną.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2013, 10:46 
Cytuj  
I to niby coś nowego? Przecież po to się idzie w politykę żeby zarobić a nie dla "dobra kraju". Swoją drogą zastanawiam się jaki jest % polityków nie umoczonych albo inaczej - nie "zarobionych".

Edit:
A swoją drogą jak mnie wczoraj Boni wkurwił - nie będę już ministrem teraz jadę do PE zarobić na emeryturę - no kurwa mać ta nasza zjebana ordynacja wyborcza - co byś nie zrobił boni i tak pojedzie i bedzie europosłem.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.