mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 18:54 
Cytuj  
Zrob fote jak pielegniarka Ci obrabia berlo to pogadamy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 18:56 
Cytuj  
Akurat strona wizualna pielegniarek nie jest jak z filmow xxx, wiec nie kce ;(


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 19:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
(...)
Ale w rodzimej miejscowosci 20 tys ludzi, jedna lekarka z praktykami z japonii itp i ma 2,5 netto wtf, (...)

Ta pani to jakiś lekarz rodzinny czy coś podobnego z pierwszej linii frontu walki z pacjentem :wink:. Zarabia kiepslo, bo nawet jeśli ogarnia temat to może co najwyżej przepisać receptę lub skierować do specjalisty. Kasa zaczyna się gdy masz kierunkową (nie ogólną) specjalizację. Kardiologa, ginekologa czy urologa rozpoznasz po chacie i samochodzie. Lekarze są w polsce jedną z najlepiej zarabiających grup. A parcie młodych, którzy pozdawali LEK na kasę jest takie, że obyś więcej nie musiał się leczyć :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 19:33 
Cytuj  
Moge dopytac, ale raczej miala specjalizacje.
Poza tym, to, ze lekarz powinien dobrze zarabiac to imo normalne. A wiekszosc dobrej kasy to raczej robia prywatnie.

No i lekarz pierwszego kontaktu to moim zdaniem nie jestt takie nic, bo czasem mozna sie nachodzic, dostawac tylko antybiotyki a dobry lekarz potrfi wyczuc cos innego i dobrze skierowac, ja zanim dostalem skierowanie do szpitala to tez sie nachodzilem.

Ps. Zglosilem na facebooku fanpage 'jebac polske' za jego tresci i dostalem odpowiedz, ze nie zbanuja, a ma 1k lajkow btw... a 'jebac islam' od razu zbanowali...


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 19:46 
Cytuj  
Specjalizację ma tylko nie obrażając jej "mało wartą". Jeśli pracuje tylko w przychodni to przypuszczam że 1 stopnia. Podstawa to 2 stopień dobre j specjalizacji i etat w szpitalu wtedy zaczyna się też prywatna praktyka i kasa. Takie są realia że są specjalizacje, po których się zarabia i takie gdzie jest słabiej.
Tak ogólnie to każdy powinien dobrze zarabiać nie tylko lekarz. Tylko żyjemy w polsce.
Highlander napisał(a):
Ps. Zglosilem na facebooku fanpage 'jebac polske' za jego tresci i dostalem odpowiedz, ze nie zbanuja, a ma 1k lajkow btw... a 'jebac islam' od razu zbanowali...

Bo islam ma przyszłość a polska nie :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 21:47 
Cytuj  
Napisz coś o tym zabiegu. Też mam krzywą przegrodę nosową i to znacznie ale jeszcze nie decydowałem się na zabieg.
Coś w stylu ile to trwa, jak długo trzeba siedzieć w szpitalu, czy można prywatnie itd. Give me ur research :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 23:09 
Cytuj  
Głośno chrapałeś? :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 08:54 
Cytuj  
Zabieg trwa okolo 45 min, prywatnie mozna ale chyba 5k zl kosztuje, wiec nie oplaca sie. 4 dni lacznie w szpitalu. Ale wszystko tez raczej zalezy od szpitala. Ja jes tem im. Raszei w poznaniu i tu raczej oddzial jest ogarniety.

Ja nie mialem mocno skrzywionej tak, zebym np. Nie oddychal na 1 dzurke. Sam zabieg raczej lajcik, w 1 dzien mnie przyjeli, zrobili badania, na drugi dzien zabieg, dostalem od wieczora uspokajacze na sen, rano tez, glupi jas tez, ze az zasnalem jeszcze przed zabiegiem. Pozniej na sali narkoza no i tej czesci nie pamietam, obudzilem sie zmulony, od razu kroplowy przeciwbolowe, szybko doszedlem do siebie, tylko na czczo prawie caly dzien.


Imo nie ma sie czego bac kompletnie. To nie jest jakis zaawansowany zabieg. Ale w niektorych szpitalach robia miejscowe znieczulenie, to tak bym nie chcial :p wole tego nie widziec. :p

Chlopak co dzis wychodzi, nie mogl oddychac na 1 dziurke, dzis zdjeli mu opatrunek i mowi, ze niesamowite uczucie moc oddychac normalnie.

Ja na ogol nie chrapie, teraz mam opatrunki w nosie to wiadomo, ze chrapalem tak, ze nikt spac nie mogl ;)


_________________
.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 09:41 
Cytuj  
ja nie oddycham na jedna dziurke w ogole. nie chrapie, nie przeszkadza mi to w zyciu = wyjebane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 09:52 
Cytuj  
No i mamy związek z niedotlenieniem mózgu i niektórymi postami.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 10:25 
Cytuj  
http://m.edziecko.pl/edziecko/1,113159, ... iejsi.html

Ostatnio poczytałem o tej całej śląskiej szopie i trochę się dziwię. Kilka dni temu pisali do ONZ, aby pozwolono im zarejestrować ich organizację i autonomię jako naród.

http://wiadomosci.onet.pl/slask/slazacy ... -onz/02821

Ogólnie z tego co pamiętam, to bilans vs. nasze sponsorowanie śląskich robotników, emerytur, rent, świadczeń zdrowotnych, socjalnych mieszkań jest większy jak zysk z tych pierdolonych kopalni.
Czy ktoś ma dane lub progznozy (ew. opinie ekspertów) jakby to wyglądało jakbyśmy ich wyjebali wraz z zadłużonymi kopalniami, odcięli ZUS, NFZ, budowę mieszkań i kazali im na siebie robić?


Posty: 14
Dołączył(a): 23.05.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 10:45 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
http://m.edziecko.pl/edziecko/1,113159,14915512,Najbogatsi_emeryci_mieszkaja_na_Slasku__najbiedniejsi.html

Ostatnio poczytałem o tej całej śląskiej szopie i trochę się dziwię. Kilka dni temu pisali do ONZ, aby pozwolono im zarejestrować ich organizację i autonomię jako naród.

http://wiadomosci.onet.pl/slask/slazacy ... -onz/02821

Ogólnie z tego co pamiętam, to bilans vs. nasze sponsorowanie śląskich robotników, emerytur, rent, świadczeń zdrowotnych, socjalnych mieszkań jest większy jak zysk z tych pierdolonych kopalni.
Czy ktoś ma dane lub progznozy (ew. opinie ekspertów) jakby to wyglądało jakbyśmy ich wyjebali wraz z zadłużonymi kopalniami, odcięli ZUS, NFZ, budowę mieszkań i kazali im na siebie robić?



jestem za! warszawa i tak dużo zagrabiła ze Śląska np z naszych dawnych kas chorych(największy budżet, najlepsze w kraju centra i najlepsza zorganizowana służba zdrowia, najwięcej specjalizacyjnych klinik do czasu powstania NFZ gdzie rozkradli wszystko..., kopalnie były wydajne ale jak się nie inwestuje tylko kasę zagrabia do warszawki na biedną Polskę to tak jest, drogie w utrzymaniu... a kto do tego dopuścił ślązacy?, huty, nie jeden most zbudowano właśnie za ich pomocą w polszy, a teraz się likwiduje... dalej sprowadzajmy węgiel z kanady czy z Australii a huty postawmy w Afryce w końcu nie będziemy sami 3światem! A i nie zapominaj że cała polska energetyka to głównie węgiel (niemcy 60%), będziesz sobie pisał na na komputerze jak nie będzie prądu no chyba że sobie na ropę postawisz pieca ;)

To, że emerytury ludzie biorą po 25 latach w kopalniach to nie problem zobacz wojsko policję, zniżki crus dla rolników, złodziejstwo wszędzie jest tylko że ta pozostała część mundurowych ma emerytury po 15 latach wydeptywania chodników na powierzchni, a górnicy te pod ziemią często 1000m w dół. gdzie tem. osiąga więcej jak 40stopni :]
jestem za wyj$#niem krętaczy, którzy piszą sobie że zjeżdżają na dół a siedzą w biurach i po 25 latach emeryturka... bo to jest patologia a nie górnik dołowy , który ma średni zarobek 2.5k netto...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 10:53 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
ja nie oddycham na jedna dziurke w ogole. nie chrapie, nie przeszkadza mi to w zyciu = wyjebane.

Sa tutaj starsi pacjenci co tez to olewali, kazdy by Ci powiedzial, ze lepiej tego nie robic w sensie nie olewac, bo mlody zawsze wszystko zniesie, ale im pozniej tym gorzej. Mi sporo tez juz to przeszkadzalo. A jak 1 dzurka zatkana to rozszerza sie 1 komora serca i moze w starszym wieku dojsc do zawalu.

Ja wychodze z zalozenia, ze jak mozna cos poprawic to to robie i tyle. Zwlaszcza, ze generalnie lajtowo to jest, tylko trzeba przemeczyc 3 dni.

No i zwolnienie chyba 2 tygodnie to dogonie mendola... zartuje :p

Ps. Co do slazakow to jakos mam wrazenie, ze pomysl o autonomii poddal im ktos inny niz oni sami :p


_________________
.


Ostatnio edytowano 13 lut 2014, 11:04 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 10:57 
Cytuj  
@Sidr

Ta, każdy ślązak myśli że sponsoruje Polskę.
Zauważ że Polacy sponsorują wszystkie długi śląska. Wyobraź sobie, że te huty, kopalnie i system socjalny, który przed NFZ był idealny to jeszcze sponsoring za komuny i lata 90te.
Bilans na rok 2013 sląskich kopalni, lekko ponad -1mld złotych. Koszt wydobycia surowca jest większy jak przeciętna cena na rynku globalnym. I tak do około 2015 roku prognozy mówią, że zaczną kopalnie na zero wychodzić. Wtedy oczywiście będzie strajk i podwyżki...

Na prawdę na samym węglu się nie żyje. I wyobraź sobie, że oddzielenie Ślązaków od Polski i leci cały ten region w dół. Kto was weźmie, kogo stać na rozwój tej czarnej dziury finansowej? Niemcy? Chciałbym to zobaczyć jak Niemcy przejmują Śląsk i Śląsk dokłada się na dotacje do PL ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 11:01 
Cytuj  
Wczoraj za "Kaj idziesz" musiałem zmasakrować golasów w Rust.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 11:03 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No i mamy związek z niedotlenieniem mózgu i niektórymi postami.


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 11:08 
Cytuj  
Ziewanie nie powoduje większego dotlenienia mózgu. Urban Legend.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 11:11 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
http://m.edziecko.pl/edziecko/1,113159,14915512,Najbogatsi_emeryci_mieszkaja_na_Slasku__najbiedniejsi.html

Ostatnio poczytałem o tej całej śląskiej szopie i trochę się dziwię. Kilka dni temu pisali do ONZ, aby pozwolono im zarejestrować ich organizację i autonomię jako naród.


bardzo dobrze , pracuje w katosach wiec przy odrobinie szczescia bede mial narodowosc Silesiana i pokaze donkowi moja wlochata blada dupe :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 11:13 
Cytuj  
A po 10 latach będziesz wracał na kolanach bo 3/4 Twojej ludności będzie żyła w ghetto.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 11:16 
Cytuj  
nah , zasymiluja nas germans i bedziemy mieli normalne drogi h3h3h


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.