mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 20:07 
Cytuj  
rence opadaja aldzia, jak sie cie czasami przeczyta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 20:10 
Cytuj  
tylko skad pewnosc, ze wybory nie byly falszowane? ;)


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 20:40 
Cytuj  
Jeśli będzie wojna domowa to będzie masakra, bo wszyscy uchodźcy się do nas zwalą. Zresztą kto z kim by tam walczył? To chyba politycy dramatyzują. Skąd dostawy broni dla opozycji?To nie ma najmniejszego sensu. Chyba, że różne jednostki wojskowe opowiedzą się po różnych stronach, ale przecież to wojsko z poboru...

Cytuj:
te liveleaks jak kolesie sa pod ostrzalem, serio nie rusza was ze to prawie obok nas? ze kumple maja jaja zeby wrocic po rannych. geez.

well całe życie sobie powtarzam patrząc na kraje zachodnie, czy jak nasi mundurowi wlepiają ludziom na mieście za byle bzdure mandaty zamiast zająć się normalną robotą "mogło być gorzej mogłem się urodzić na Ukrainie lub w afryce", teraz to tylko nabiera jeszcze bardziej na znaczeniu.

Ja tam się pytam gdzie ci wszyscy gieroje, którzy zarzucają brak rozliczenia z komunistami na początku lat 90, gdzie wszystkie służby z prlu nadal funkcjonowały jak za starych czasów, nie mówiąc o wojskowych, którzy wyśmiali nowego ministra obrony. Panowie jechać na Ukrainę, dawać przykład!.


Ostatnio edytowano 20 lut 2014, 20:42 przez White Trox, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 20:41 
Cytuj  
przeciez berkut przechodzi na strone rebeliantow , nie masowo ale z 30 juz potwierdzonych jest


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 20:44 
Cytuj  
wszystko wina usa. to oni nakrecaja protesty. chca ukrainy bo to pozycja wyjsciowa przeciwko rosji. Rosja z amerykancami na ukrainie przestanie sie liczyc na arenie miedzynarodowej.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 20:53 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Ja tam się pytam gdzie ci wszyscy gieroje, którzy zarzucają brak rozliczenia z komunistami na początku lat 90, gdzie wszystkie służby z prlu nadal funkcjonowały jak za starych czasów, nie mówiąc o wojskowych, którzy wyśmiali nowego ministra obrony. Panowie jechać na Ukrainę, dawać przykład!.


taki ból dupy bo zostałbyś wtedy sierotą?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 20:55 
Cytuj  
white trox - o co Tobie sie rozchodzi? Po kiego wacława ci "gieroje" mieliby jechac na ukraine? niby czego przyklad dac? tak, uwazam, ze nie rozliczono się z komuną, taki był plan. Ale, swoją drogą Polacy i tak by pewnie wybrali jakis debili czy to ktos mial na nich wplyw czy nie.

Pocieszasz sie, ze ni urodziles sie na ukrainie? poogladaj/poczytaj o naszych 'rewolujach', zreszta... imo na ukrainie nie maja o wiele gorzej od nas, nie licząc obecnej sytuacji.

Ossur - a jak usa to i żydzi! ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 21:37 
Cytuj  
@White Trox - dam Ci inny przykład - z tamtych czasów. Czechy. Dało się rozliczyć. Wtedy był na to czas i miejsce. Słabe ruskie ścierwa, którym zależało, aby samemu się w tym momencie ustawić - dupy by nie ruszyli w razie wieszania jaruzela i kolegów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 21:52 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Jak swiat swiatem Ukrainiec nigdy nie byl dla Polaka bratem.

Mój Boże! -mówił ocknąwszy się z zadumy Zaćwilichowski - a jednak dawniej, choć i wśród rozterków, lepsze bywały czasy. Ot, pamiętam jak dziś, pod Chocimiem, dwadzieścia siedem lat temu! Gdy husaria szła pod Lubomirskim do ataku na janczarów, to mołojcy w swoim okopie rzucali czapki w górę i krzyczeli, aż ziemia drżała, do Sahajdacznego: „Puskaj, bat'ku, z Lachami umiraty!

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 22:38 
Cytuj  
Kurka troche mnie nie bylo i juz z tematu sie zrobil niezly pasztet. Ale co tam, cora numer dwa na swiecie, wybaczam wam :lol:

Tor hipermarkety maja w Polsce eldorado. Moim zdaniem jak najbardziej sensowne byloby zlikwidowanie im CITu i wprowadzenie podatku od przychodow w wysokosci 1-2% jak to proponuje chyba Gwiazdowski i jego CAS. W ten sposob zaczeliby placic normalne podatki. A o podwyzki sie nie martw. Zaden z nich nie bedzie chcial stracic rynku podwyzszajac ceny.

Co do zakupow to ja sie w Tesco/Lidlu/Dunnes/Supervalue dyskontuje i jakos leci. Mieso jedynie u Rzeznika, bo te supermarketowe jakos do mnie nie przemawia.
A jaja kupuje w markecie, tyle ze zerowki lub jedynki. Wczesniej wpierdalalem 3ki, ale po tym jak swojej corce dalem jajeczko 3jeczke i malo mi nie zeszla (trza bylo ja na kroplowe do szpitala wiezc), po czym tydzien pozniej dalem jej jedyneczke i bylo wporzadku zrozumialem, ze musi byc jakas roznica i teraz jeno 1dynki szamiemy.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 00:01 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw ... azem/3bnp9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 00:09 
Cytuj  
http://imgur.com/a/ayjcS/noscript tam juz maja ladna burde, to juz nie sa zamieszki a wojna domowa.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 00:16 
Cytuj  
Nawet na tym filmie "I am the Ukrainian" z tym lachonem są flagi UPA... ale 'help us'

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/putin-r ... stko/fbbm3
Putin oświadczył, że Rosja jest demokratycznym państwem, miłującym pokój. Zapewnił też, że jest zwolennikiem stosowania pokojowych, a nie siłowych metod przy rozwiązywaniu konfliktów. Według prezydenta Rosji - dzięki takiej zdecydowanej postawie udało się zapobiec wielu dramatycznym wydarzeniom na świecie.

:)


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 09:53 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Ja tam się pytam gdzie ci wszyscy gieroje, którzy zarzucają brak rozliczenia z komunistami na początku lat 90, gdzie wszystkie służby z prlu nadal funkcjonowały jak za starych czasów, nie mówiąc o wojskowych, którzy wyśmiali nowego ministra obrony. Panowie jechać na Ukrainę, dawać przykład!.

Przecież rozliczenie nie jest równoznaczne z wieszaniem na latarniach. Wystarczyłby zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji państwowych etc. Druga kwestia można było to zrobić już po umocnieniu się "demokratycznej" władzy, gdy nie byłoby już niebezpieczeństwa jakiegoś przewrotu.
Oyci3C napisał(a):
Nie chodzi o to Embe, po prostu link z LiveLeak może różne rzeczy zawierać.

Tzn? Weź sprecyzuj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 10:00 
Cytuj  
Na LiveLeak nie ma żadnej cenzury i wklejając goły link można równie dobrze obejrzeć sobie jak jeden drugiemu tępym nożem obcina głowę czy wyciąga z dupy pól metrowe dildo.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 10:15 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Na LiveLeak nie ma żadnej cenzury i wklejając goły link można równie dobrze obejrzeć sobie jak jeden drugiemu tępym nożem obcina głowę czy wyciąga z dupy pól metrowe dildo.

Ale nie trzeba sobie samemu kliknąć na ten film z dildosem? Chyba że zamieszczane na forum linki prowadzą do jakichś randomowych filmików (?)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 10:16 
Cytuj  
No można i trzeba ale to jak wklejanie linku z YT, po linku nie rozpoznasz.
Mam wkleić tutaj serię z LL? Zapewniam, że kilka osób będzie miało pretensje.
Nie ma co brnąć jak pisałem, mnie to nie rusza ale darujmy kilku osobom wpieprzającym właśnie pączusia do kawy oglądania wnętrzności live.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 10:24 
Cytuj  
Gdyby tylko istniał sposób na krótki opis tego, co znajduje się w linku podczas jego zamieszczania...


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 10:27 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No można i trzeba ale to jak wklejanie linku z YT, po linku nie rozpoznasz.
(...).

Od razu było tak pisać to wiedziałbym w czym problem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 10:28 
Cytuj  
lul rebele juz ostrzeliwuja parlament

gg berkut


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.