mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 21:19 
Cytuj  
To polska inteligencja na uchodźstwie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 21:28 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Nie wiem czemu sie spinasz, nie wierze ze nie widzisz niczego komicznego w tym ze najwiecej linkow o tym jak w polsce jest chujowo wkleja marek albo Ty. Zastanawiam sie po co, zeby otworzyc oczy slepym lemingom? Od tego jest embe
No ale spoko, petycja o tym jak to w jakiejs linii lotniczej puszczaja film ktory Ci sie nie spodobal na pewno duzo zmieni


Nie spinam sie tylko Ci wytlumaczylem, ze nie ma w tym nic zabawnego. Zabawny bylo to co napisales, bo w koncu w kazdej dyskusji ktos mi proboje tym dojebac, nic nie wiedzac o tym ile, jakich i gdzie podatkow place.

Jezeli masz linki jak super i zajebiscie jest w PL to wklejaj...pewnie wtedy to bedzie dopiero zabawnie.

Po co wklejam czy dyskutuje...A po co temat Polityka?

A szkalujacy AK film...a czemu mam nic nie zrobic jak moge cos zrobic?
Na razie petycje zmienily tyle, ze BA zadeklarowalo, ze film usunie z listy dostepnych.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 22:03 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Jezeli masz linki jak super i zajebiscie jest w PL to wklejaj...pewnie wtedy to bedzie dopiero zabawnie.

No i tutaj sie o wszystko rozbija.Czemu wszystko musi byc tak spolaryzowane? Skoro w co drugim zdaniu nie pisze, ze 'polska huj' to znaczy ze jestem przydupasem Tuska, a Sikorski sni mi sie po nocach. Apropos filmu nie chce sie wypowiadac bo go nie ogladalem, ale generalizowanie typu 'polacy/AK byly krystalicznie czysci i honorowi' (i vice versa) mi lekko smierdzi.
Pomijam juz fakt, ze ten topic bardziej przypomina reddit albo inny wykop: wpada magpies z linkiem i linijka komentarza, zaraz ktos wkleja cos nowego i tak dalej. Dyskusja tu jest od wielkiego swieta


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 22:17 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
To polska inteligencja na uchodźstwie ;]

On działą na tyłach wroga, polonizacja świata trwa ;)

a tak serio, to chyba zrozumiale, ze czesc ludzi wyjechala z przyczyn ekonomicznych a pewnie woleliby zostac.

Jednak, byc patriotą 'z daleka' jest moim zdaniem... łatwiej.


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 23:38 
Cytuj  
@High W PL jest duzo wiecej fajnych inicjatyw, w ktorych mozna swoja potrzebe patriotyzmu realizowac.
Na obczyznie (choc to zalezy gdzie) mozesz albo wspolpracowac z organizacjami Polonijnymi albo wspierac finansowo rozne inicjatywy w kraju. Ja na przyklad wspieram w taki sposob klub pilkarski Pogon Lwow, swoj ukochany Stomil i od niedawna Redute Dobrego Imienia.

Cypis zauwaz, ze ja nic o przydupasie nie mowilem. To Ty mi zarzucales, ze wklejam linki jak jest chujowo. Moim kryterium doboru jest czy cos jest interesujace/smieszne/wazne i warte uwagi (dla mnie). Jezeli sa dobre ruchy warte zauwazenia robione przez PO to je na pewno tez wkleje o ile je zauwaze.
Nic nie poradze, ze PO generalnie daje dupy na calej linii. Oni rzadza juz 7 lat kuzwa... No ale przyjdzie PIS bedziemy jechac po PIS, no chyba, ze JaroPLZbaw pare afer rozliczy, da te zasilki na dzieci i znowu wezmie Zyte na ministra Finnasow, wtedy czapki z glow :lol:

Ja film ogladalem i przedstawienie AKowcow jako pospolitych debili, bandytow i antysemitow smierdzi jak sam skurwysyn.Niemcy wiedza jak uprawiac polityke historyczna w swoim interesie. Dlatego tak mi sie spodobala ta Reduta Dobrego Imienia. Wreszcie ktos sie wzial za polakozercow :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 08:01 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://www.tvn24.pl/tak-jest,39,m/posel-ofiara-pobicia-z-powodu-orientacji-seksualnej,401669.html

jestem w szoku! pitera mówi z sensem


chyba tylko wtedy, gdy mowi o tym, ze organa lepiej dzialaja w sprawie poslow. A tak to oboje sa siebie warci.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 08:24 
Cytuj  
Rzeznik - ja to mam raczej wrazenie, ze wspierajac co patriotyczne nazwą mnie "faszystą"...

http://pastebin.com/mxKZvpNB - niby napisane przez jakiegos ukrainca, tylko chyba jakiegos prorosyjskiego ;p w kazdym razie, wyglada na podzieloną.

http://sputnikipogrom.com/russia/ua/946 ... evastopol/
http://www.youtube.com/watch?v=ffnCgQiMc1M
Spoiler:


córcia tymoszenko http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rezim-m ... ymie/6vqf8


_________________
.


Ostatnio edytowano 26 lut 2014, 08:53 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 08:48 
Cytuj  
Highlander napisał(a):


kurewsko żenujące te media + "Za najtańszą dobę w hotelu trzeba zapłacić przynajmniej ok. 2500 tys. zł." całkiem drogo


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 09:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):


Zenada.

Ma spac w hostelu, bo w jej kraju strzelaja do ludzi? I czemu nie mialby obchodzic urodzin? Totalnie zadnego zwiazku nie widze.

Rozumiem, ze wg. mediow powinna sie dac spalowac i po tym zorganizowac konferencje prasowa, zeby mozna bylo forki pocykac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 09:44 
Cytuj  
@Rzeźnik&Cypis Wydaje mi się, że jednak za granicą u większości ludzi wzrasta poczucie tożsamości narodowej. Czują się wyobcowani, problemy z asymilacją, tworzenie wspólnot jak Jackowo. Nie mówię, że to ten przypadek, ale nie jest to dziwne.

Mój ulubiony obok Korwina "polityk":
Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 10:16 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Zenada.
Ma spac w hostelu, bo w jej kraju strzelaja do ludzi? I czemu nie mialby obchodzic urodzin? Totalnie zadnego zwiazku nie widze.
Rozumiem, ze wg. mediow powinna sie dac spalowac i po tym zorganizowac konferencje prasowa, zeby mozna bylo forki pocykac.


Jako, ze na Ukrainie az tak nie pałają miloscia do tymoszenko, to nie dziwie sie robienia z 'igly widły'


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 10:30 
Cytuj  
Z tego co opowiadają ludzie mieszkający na ukrainie wynika że janukowycza traktują podobnie jak jaruzelskiego u nas, czyli z honorami i z szacunkiem, tymoszenko nie lubią za afery podobnie jak juszczenke, którzy są symbolami pomarańczowej rewolucji.
Ci co chcą rozliczania za zbrodnie z ostatnich dni i tygodni skończą tak samo jak u nas PiS, takich rzeczy nie da się wykonać jak się ma słabe poparcie u ludzi i istnieje mocna opozycja wobec takich działań.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 13:09 
Cytuj  
W tym calym ukrainskim konflikcie najzabawniejsze jest to, ze to glownie faszysci bronili idealow demokracji spod znaku EU, anorektycznych modelek, gejow i ideologii gender.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 13:24 
Cytuj  
Ukraina Ukrainą ale z czystego obywatelskiego porządku zainteresowałbym się naszym forumowym Aldathą:
http://www.edziecko.pl/rodzice/12,13310 ... l#BoxLSTxt

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 13:26 
Cytuj  
dawno nie dostala z pięty w potylicę


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 14:07 
Cytuj  
jebany pedofil :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 14:09 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ukraina Ukrainą ale z czystego obywatelskiego porządku zainteresowałbym się naszym forumowym Aldathą:
http://www.edziecko.pl/rodzice/12,13310 ... l#BoxLSTxt


Zawsze tak twierdzilem! Wszyscy faceci ktorzy sie garna do pracy w przedszkolu, szkole, ktorzy chca uczyc religii i dzialac w harcerstwie to potencjalni pedofile i powinni przechodzic jakies specjalistyczne testy.

Zaden normalny facet z wlasnej woli nie ma ochoty zajmowac sie banda czyis dzieci! :) To jest wbrew jego naturze!

edit: Alda sie nawrocil odkad zaczal sprzedawac sexzabawki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 14:10 
Cytuj  
omg... Nyx tez.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 14:13 
Cytuj  
Wychodzi, że mamy tu pedoszajkę. Obok prawdziwego polskiego rządu na emigracji.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 14:15 
Cytuj  
Czyli wychodzi na to, że wszyscy siedzimy na pedofilskim forum... o kurwa....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.