mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2014, 21:39 
Cytuj  
Taa tylko po jakiej cenie hmmm.
Chiny inwestuja w Ameryce Pld i Afryce nie po to zeby potem sponsorowac Putina i Rosje, swojego najgrozniejszego konkurenta w regionie, ktoremu zreszta chetnie by wyrwali pare km kwadratowych ziemi tu i owdzie.
Zreszta nie na darmo de facto pogrozili palcem Putinowi.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 mar 2014, 21:48 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Junkier napisał(a):
zastanawiam się co jest gorsze - Highlander sadzący jednolinijkowce z chata na poziomie gimnazjum, czy próbujący wypowiadać się merytorycznie na tematy polityczne

przyjrzyj sie swoim linijkowcom żydzie z układu, ktoremu ojciec pewno poleruje stołek na przyszlosc! ;)

Spierdalaj.
Spoiler:

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2014, 22:27 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Junkier napisał(a):
zastanawiam się co jest gorsze - Highlander sadzący jednolinijkowce z chata na poziomie gimnazjum, czy próbujący wypowiadać się merytorycznie na tematy polityczne

przyjrzyj sie swoim linijkowcom żydzie z układu, ktoremu ojciec pewno poleruje stołek na przyszlosc! ;)

Grubo hehe.
O i marka odbanowali :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 08:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nie widze by ktos tu pisal, ze Rosja to ostoja moralnosci. Jedno i drugie imperium jest zle. A zachod mial i bedzie mial nas w dupie.
A my zdaje sie juz jestesmy slavikami jewropy.
Ja mam nadzieje, ze Rosja wcale nie ma chęci podążania bardziej na zachód.
Ten ukochany zachod, ktory ledwo pare lat minelo a juz mowi 'go home polacks'
Jesli chodzi o szarych ludzi to predzej z gory na nas patrzec beda pewnie z zachodu, a nie np. z Rosji.

A co jesli ten zachod realizuje polityke niekorzystna dla Polski? Mamy sie zgadzac, bo jestesmy zachodem? Co jesli ta cala sprawa z ukraina to ich wina a Rosja mimo to przejmie to panstwo? a UKR w EU to tez nie fajna sprawa?

Jedyne co bym widzial to by Polska byla Polska, bardziej niezalezna od wplywu z obu stron. A takze zbroic sie, produkowac, zamiast kupowac crap. Pozniej sprzedawac w świat.


Ale dlaczego oba sa zle? Bo ingeruja za swoimi granicami, bo maja na uwadze swoje wlasne interesy, bo wyprzedzaja ewentualne konflikty rozprawiajac sie z punktami zapalnymi jednoczesnie przenoszac dzialania poza granice swojego panstwa? Przeciez to podstawa wojskowej taktyki.
Dla USA nigdy nie bylismy, nie jestesmy i nie bedziemy rownorzednym partnerem. Bo po prostu jestesmy za slabi i za malo wnosimy do sojuszu by byc traktowani jakos wyjatkowo. A z drugiej strony USA to jedyny kraj ktory by dzialal zamiast tygodniami debatowac jak tu sie wylgac z sojuszniczych obowiazkow. Bo to by robily te salonowe spasione europejskie pieski z nosami w michach z kielbacha. Europa nie jest zdolna do reakcji i bedzie jakichkolwiek dzialan unikac za wszelka cene.
Jedynym gwarantem pokoju w Europie jest USA. Owszem zachod by stawial opor ale dopiero jakby zostal do tego zmuszony, jakby nie mial zadnego wyboru. A ewentualny konflikt by sie drastycznie roznil od tego co bylo 70 lat temu. Europe da sie zdezorganizowac zajmujac wiekszosc celi strategicznych w 24h.
Wiec przestanmy srac do wlasnego garnka bo potem z niego jemy.

I skad ta irracjonalna niechec by ukraina kiedys weszla do EU? nie sa godni? EU to tylko dla rasy polskich panow? czy to obawa przed tym aby nie zabrali nam tych swuetnych stanowisk pracy - builder w niemczech, zmywak w UK, kasa w polszy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 09:21 
Cytuj  
Wojskowa taktyka? a nie czasem po prostu jakas korzyść ekonomiczna, być może tymczasowa? Nawet obywatele usa krzyczeli, ze wspierając rebeliantow w syrii, wspierają al kaide.

To sobie może być dobre z ich punktu widzenia, ale nie dla nas, peasantow, szczegolnie tych pośrodku. W sumie kasa to kasa, nie ma chyba co tu mowic o 'dobru' czy 'złu' w sumie... i tak zawsze cierpia zwykli obywatele.

Żadna niechęć do ukrainy. Uwazam, ze to niekorzystne dla Polski. Niech się dogadują z UE, ale polsza nie musi ich dodatkowo zachecac i tracic kasy by ich wciagnac do UE. I czy to w ogole dla nich samych dobre? Będą tam pompować kase a i tak wszystko zeżrą oligarchowie ;]

Nie wiem tez czy USA bardzo by chciało by pozycja UE się umocnila. Watpie by chcieli UE na rowni.

I chyba przeceniasz zdolności militarne, gdy te mocarstwa potrafią ugrzęznąć na długo w dotychczasowych konfliktach.

Jak Polska mało wnosi do sojuszu, to dla Rosji taka Polska to tez taka mucha, co gdzies tam bzęczy i wkurwia ;)


_________________
.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 09:50 
Cytuj  
Marek bój się Boga, w jaki sposób USA ustablilizowało i zdmokratyzowalo Irak, Libie czy Syrie? Własnie ze stabilnych 'oświeconych' państw dyktatorskich zrobili burdel po to tylko żeby dobrać sie do tyłka ruskim i chińcom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 11:07 
Cytuj  
Cytuj:
Północnokoreański przywódca Kim Dzong Un uzyskał w swym okręgu 100-procentowe poparcie w niedzielnych wyborach parlamentarnych, pierwszych po przejęciu przez niego władzy po śmierci ojca Kim Dzong Ila. Państwowe media poinformowały też o 100-procentowej frekwencji w okręgu należącym do przywódcy - poinformowała "Al Jazeera.


No! He he.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 11:08 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Cytuj:
Północnokoreański przywódca Kim Dzong Un uzyskał w swym okręgu 100-procentowe poparcie w niedzielnych wyborach parlamentarnych, pierwszych po przejęciu przez niego władzy po śmierci ojca Kim Dzong Ila. Państwowe media poinformowały też o 100-procentowej frekwencji w okręgu należącym do przywódcy - poinformowała "Al Jazeera.


No! He he.


Da sie? Da sie.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 13:56 
Cytuj  
zawsze twierdzilem, ze 100% frekfencji to tylko kwestia odpowiedniej motywacji :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 15:02 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
frekfencji


óstawa

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 16:38 
Cytuj  
To chyba podobnie jak w ostoi demokracji - szwajcarii tam też wybory czy referenda są obowiązkowe

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 16:42 
Cytuj  
Havok napisał(a):
To chyba podobnie jak w ostoi demokracji - szwajcarii tam też wybory czy referenda są obowiązkowe


Nie sa.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 17:59 
Cytuj  
W Belgii są (a przynajmniej były).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 18:40 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/der-tage ... osja/f6n20
"Der Tagesspiegel": polskie media szerzą strach przed Rosją

a czy te media na pewno są polskie? ;p

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... lsko/tprve
czy walczylbys za ojczyzne, huehue ;p


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 18:58 
Cytuj  
najbardziej mnie w sondażach zaskakuje, że mieszkańcy wsi nie chcą bronić kraju w większym stopniu niż miastowi. Myślałem, że jest kompletnie odwrotnie, ale może w Posen łudzimy się, że zdążymy spierdolić do Niemiec. Podczas ostatniej pogadanki z znajomymi wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że w obecnych czasach tylko idiota by chwycił za kałacha i napierdalał się z wojakami z Rosji, którzy przeszli niezły Wietnam w Czeczeni, bardziej zaczęliśmy się wymieniać informacjami którędy spierdalać.

W ogóle jak oni to sobie wyobrażają, mam się stawić do wku? Dadzą mi jakiś mundur lub opaskę, bo ich pewnie zabraknie, kałacha i mamy zapierdalać na front i robić za mięso armatnie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 19:01 
Cytuj  
Cytuj:
W ogóle jak oni to sobie wyobrażają, mam się stawić do wku? Dadzą mi jakiś mundur i kałacha i mamy zapierdalać na front?


Yep.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 19:06 
Cytuj  
Nasi uhm "generałowie" i politycy pewnie tak to sobie wyobrażają. Wiekszosc z nich nie ma pojecia jak wyglada wspolczesna wojna (ja tez nie wiem, ale nie mam dosc znajomosci zeby zostac generałem ;/).

Z mojej perspektywy to wyglada naprawde smiesznie. Daliby mi kalacha, i co ja bym z nim zrobił ? Ostatnio to ja strzelałem w Battlefieldzie.. No i kiedyś do tarczy z 0.45 i ze sztucera. Ale na tym moje doswiadczenie z bronia sie konczy.

Mam wrazenie, ze oni sobie wyobrazaja wspolczesna wojne tak jak to było w czasie ww2. Ze wojska przejda przez granice i bedzie sie napierdalac w biegajac z okopu do okopu.

A tu bedzie chuj. Zaatakuja jednostki specjalne, ktorych celem bedzie kompletny paraliz komunikacji i eleminacja rzadu. A juz widze jak polacy kiwaja palcem zeby bronic rzadu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Badzmy szczerzy ja to bym mogl co najwyzej za mieso armatnie robic. A jesli mam byc szczery, to nie mam najmniejszego zamiaru byc miesem armatnim. Wolabym bym sie przez las przedzierc do niemieckiej granicy. Az tak daleko nie mam, wiec pewnie bym dał rade...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 19:09 
Cytuj  
Przy takiej armii urzędników mogliby wprowadzić obowiązkowe nie płatne, pod groźbą więzienia 2 razy w miesiącu ćwiczenia wojskowe w sobotę dla tychże wspomnianych. Trochę wfu i strzelnica zarówno dla kobiet i mężczyzn do 45 roku życia. Problem obrony rozwiąże się sam. Oni mają o co walczyć- o swoje stołki. Dodatkowo trochę wysiłku fizycznego im nie zaszkodzi, w końcu cały tydzień za biurkiem siedzą.

Nie no, cyrk na kółkach.


Ostatnio edytowano 10 mar 2014, 19:12 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 19:12 
Cytuj  
studenty chyba mogly zrobic kurs 2 miesieczny (czego nie zrobilem) i w przypadku wojny chyba jest sie wtedy oficerem i pierdzi w stolek w sztabie ;p

a robic za mięso armatnie tez ktos musi :]

PS. to musialbys tym urzedasom wiecej zaplacic


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 19:15 
Cytuj  
Swoja droga, za te 70% kasy (w roznych podatkach posrednich i bezposrednich) ktore zdzieraja z obywateli to mogliby wyekwipowac lepsza armie. No ale za cos trzeba jezdzic na wakacje i dawac prace swoim znajomym.

Ja tam moge sie conajwyzej zamknac we wlasnym domu i strzelac do tych co za blisko podejda. Ale walka z zawodowym, doswiadczonym wojskiem ? ROFL. Musilaloby mi na mozg pasc.

A smieszne jest to, ze poslowie, senatrowie etc. sa zwolnieni z obowiazku uhm wlaczenia. To oni przykladem powinni swiecic.

@up. Oficerem. LOL. Kapralem co najwyzej. A wiesz co robi kapral ? Zapierdala z reszta miesa armatniego.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.