mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 12:36 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Po nałęczu kolejna osoba dała czadu
ewa wanat: Rozmawiali o Polsce. Jest to jakiś rodzaj troski o państwo.


Prezydent powinien im nadac jakies odznaczenia panstwowe! W wolnym czasie w knajpie zamiast rozmawiac o pilce pelni troski rozmawiaja o naszej Ojczyznie. Matejko gdyby zyl namalowalby o tym obraz.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 12:42 
Cytuj  
lis i kilku innych prorządowych klakierów już dostała


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 15 cze 2014, 12:42 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 12:42 
Cytuj  
Nie wiem z czego dym robicie, wszyscy tak robią a tych akurat nagrali.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 13:01 
Cytuj  
Pisza o "zamachu stanu" itp, tylko wciąż nie wiem co otrzymał rząd od NBP za dymisje ministra.


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 13:02 
Cytuj  
Amatorzy powinni uczyć się od Kwaśniewskich i kodem gadać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 13:09 
Cytuj  
A we wtorek ma byc nowelizacja ustawy o NBP :D Fajny zbieg okolicznosci ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 13:12 
Cytuj  
montezuma: a cos musial otrzymac? ty tez w swietliku pracowales czy jak? bo za kazdym razem bronisz po, jakby od tego twoja posada zalezala.

swoja droga, chcialbym kiedys posluchac takich tasm z 'obiadkow' sld.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 13:25 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie wiem z czego dym robicie, wszyscy tak robią a tych akurat nagrali.


tia, "wszyscy tak robia to na chuj drazyc temat"...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 13:42 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Pisza o "zamachu stanu" itp, tylko wciąż nie wiem co otrzymał rząd od NBP za dymisje ministra.


Nic nie otrzymal, bo NBP pechowo nie wypracowal zysku, ale to co zostalo zaplanowane w rozmowie zostalo zrealizowane:

- odwolali Rostowskiego

- napisali nowelizacje ustawy o NBP, po ktorej Belka bedzie mogl czynniej wspierac rzadzacych, co w dluzszej perspektywie moze doprowadzic do prawdziwego dramatu, bo prezes NBP nie bedzie sluzyl interesowi stabilej zlotowki tylko interesom partii rzadzacej.

===================================================================================

Dukaczewski:

"Były szef WSI ubolewa, że "nie zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób nagrania zostały wykonane". - Uwagę koncentrujemy na zawartości merytorycznej, co dla mnie jest sprawą absolutnie drugorzędną. Nie jestem politykiem, w tej sprawie nie chcę i nie mogę się wypowiadać. Samo nagranie mogło być zrobione przez pracownika restauracji - cieszę się, że właściciel od razu zareagował i wydał oświadczenie, że to się odbyło bez jego wiedzy. Jestem przekonany, że Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego podjęła już odpowiednie działania dlatego, że to jest nielegalne nagranie, nielegalny podsłuch i to absolutnie musi być ścigane - stwierdził."

i tego sie trzymajmy!

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 13:44 
Cytuj  
Co oni pierdolą, choćby gru/czy jakaś szajka bawiąca się walutami miała nagrać tych kolesi w celu destabilizacji sytuacji w kraju to co to ma do rzeczy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 13:49 
Cytuj  
Kurwa chłopaki nie widzicie, że to jest ustawka?
Odsłuchałem taśmę i tam nie ma prawie nic kompromitującego. Za to grane zmartwienie, że pis dostanie 43% i inwestorzy uciekną. Ojej.
Te chujki czasami zapominają kwestii jakie mają powiedzieć i się jąkają "yyy eee" - stąd te przerwy. Po prostu zagrana scena, nagrane przez nich samych i miało to trafić do mediów gdyby było coś grubszego. Poświęcą sienkiewicza, a jednocześnie zaczną krucjatę jak to z kolegami ratują Polskę. sienkiewicz dostanie jakąś intratną posadkę w jakiejś enerdze czy czymś innym.
Kwachowi zaczął się osuwać grunt pod nogami i pufff - już nie ma kwacha w mediach. Zapomną o nim. Znowu się czerwonym świniom upiecze.
Jak dla mnie na całej taśmie jedyną kompromitacją jest perfidne i mało udane aktorzenie. Ciemny lud to kupi.

W poniedziałek okaże się, że inne taśmy to jakieś popierdółki jak po z sld i pis przy wódeczce rozmawiają o piłce, jak śmieją się z kartofla itp.
Pomęczą tą sprawę, powołają komisję śledczą i nic z tego nie wyniknie. Przecież chłopcy z po wiedzą, że trzeci raz pod rząd pod szyldem po nie porządzą. Jedynym zachwianiem śił wygodnego układziku popissld+wieczna kurwa jest to, że knp dostanie się do sejmu i zacznie jątrzyć. Trzeba się więc pokazać plebowi jacy to zmartwieni o losy kraju, a nie swoje dupy są chłopaczki z bandy. Ale to po prostu dwie pieczenie na jednym ogniu. Taśmy zostały przygotowane w innym celu, ale trzeba teraz chronić dupę funfla czerwonego.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 14:07 
Cytuj  
Ta, te tasmy smierdza przykrywka do grubszego przekretu na kilometr.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 14:26 
Cytuj  
moglbys miec racje tczewiak, ale nie sadze zeby belka zgodzil sie na cos takiego.
ustawka czy nie, raczej na arenie miedzynarodowej szybko mu tego nie zapomna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 14:39 
Cytuj  
http://wojciechsumlinski.salon24.pl/590 ... -tylko-gra
przeczytajta ;<

czytal ktos?
http://merlin.pl/Z-mocy-bezprawia_Wojci ... l#fullinfo
Niahu? :D


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 15:05 
Cytuj  
Jestem bardzo ciekaw:

1. Jak zareaguje teraz tvn, który nie może sobie przecież pozwolić na obiektywne przedstawianie tej afery, a to oznacza atak na ludzi powiązanych lub wywodzących się z tej samej grupy biznesowo-politycznej.
2. Czy tym razem haczyki michnika uspokoją sprawę, czy okażą się po 25 latach pierwszy raz za słabe.
3. Czy tusk odważy sie na trzęsienie ziemi w rządzie by oczyścić się w oczach wyborców, nawet pełna przebudowa rządu nie powinna dziwić.
4. Czy sld zaryzykuje i pozwoli sobie na dokopanie po i tuskowi.
5. No i na koniec czy uda się zamieść to stylem że to pisowska akcja odwetowa itp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 15:19 
Cytuj  
Zgłaszam Was wszystkich do Prokuratury, ponieważ słuchanie tych taśm jest przestępstwem !!!

http://narodowcy.net/polska/9855-niesio ... estepstwem


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 15:43 
Cytuj  
całe szczęście że zatykam uszy jak słucham


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 16:09 
Cytuj  
Nawet froga zlapali, zeby troche odwrocic uwage! Na TVN to oczywiscie glowne wydarzenie w kraju!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 16:13 
Cytuj  
Oświadczenie NBP. "Fragmenty wyrwane z kontekstu", "manipulacja". "Prezes NBP wyraża głębokie ubolewanie z powodu języka używanego w czasie tej prywatnej rozmowy i przeprasza wszystkich, którzy zostali dotknięci i urażeni"

no i można powoli zamykać temat


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 16:19 
Cytuj  
jeszcze madzie trzeba znalezc coby pierwsze strony gazet zapelnic. W sumie nie wiem czy gosc od BMW nie wwalil tego filmiku na youtube w pechowym momencie..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.