mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 10:38 
Cytuj  
no nowak to masakra jakas powinni go dawno wyjebac z takim jezorem. sikorski masakra ja bym chyba nawet na miejscu dziennikarzy nie ujawnial tego o usa. ogolnie to jeszcze z tego cos tam donek sie wytlumaczy ze sie nie podda bo tak chca szantazysci itd. ale jak sie posypia nastepne to nie ma szans. a ponoc jest tego 9k godzin. do tego masz montezuma niezaleznosc prokuratury jak nowak opisuje deale tuska z seremetem. "inicjatywa niezaleznej prokuratury" hehe :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 10:40 
Cytuj  
nowe rozmowy, sie dzieje heh
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ujawnion ... rost/ff0kw

Akurat tu imo Sikorski na propsie, nie pomyslalbym, ze sie nie zgadza z Tuskinem. Pewnie lepiej jakby mogl dzialac bardziej niezaleznie.
Ujawnienie info, ze iluzoryczna pomoc usa to bullshit troche juz slabe :P

Sikorskiw MSZ jednak publicznie robi jedno a skrycie co innego. ;]


_________________
.


Ostatnio edytowano 22 cze 2014, 10:59 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 10:42 
Cytuj  
"Fajny Radosław" :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 11:04 
Cytuj  
jak czytam te posty to sie zastanawiam jak bardzo niektorzy tutaj naiwni sa. Jedni sie burza ze najpierw prywatnie sie ustala przeprowadzenie ustawy w danym ksztalcie, kolejni ze politycy przeklinaja w prywatnych rozmowach, a teraz hajlander wyskoczyl z tym ze publicznie sie mowi jedno, a mysli co innego. Witamy w polityce jo


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 11:05 
Cytuj  
coś mi się wydaje, że PO i tak nie ustąpi. Już by to zrobili.
Oni po prostu idą w zaparte - jakieś tam poparcie mają (nie tylko montezuma z tego forum jest głupkiem) więc będą się trzymać pazurami. Do tego potrzebują czasu by dogadać się następcami - żeby złagodzić ewentualne ich rozliczenie. Podejrzewam, że dla wielu z nich to jest gra o wszystko, a nie tylko o utrzymanie się przy władzy - tak to by już dawno oddali stołki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 11:17 
Cytuj  
Heh tak czułem, że nagrania załatwił Stonoga :D
No to dojechał wataszkę - pewnie na swoich przyjaciół od milera też nieco ma :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 11:18 
Cytuj  
cypis napisał(a):
jak czytam te posty to sie zastanawiam jak bardzo niektorzy tutaj naiwni sa. Jedni sie burza ze najpierw prywatnie sie ustala przeprowadzenie ustawy w danym ksztalcie, kolejni ze politycy przeklinaja w prywatnych rozmowach, a teraz hajlander wyskoczyl z tym ze publicznie sie mowi jedno, a mysli co innego. Witamy w polityce jo


Z niczym nie wyskoczylem, a poprzednia rozmowa ma kompletnie inny charakter niz Sikorskiego.

Chodzilo mi raczej tylko o to, ze Sikorski taki zly nie jest. np. wspieranie Łukaszenki (jak wyszlo z wikileaks) nie jest zbyt dobre w PR, ale jednak dla PL jest jednak dobre.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 11:28 
Cytuj  
No popatrz, ukryte motywy w polityce. Kto by pomyslal?
Skad wiesz jaki sikorski ma charakter? Na browce z nim chodzisz? Jesli tak to go pozdrow ode mnie


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 11:29 
Cytuj  
yy przecież nie ma innego sojusznika dostępnego na świecie, niech ktoś wskaże jakiś inny kraj, któremu choć trochę warto się podlizywać :D, jak w godzinie 0 amerykanie nie ruszą dupy to nikt inny nie ruszy. Nie ma nikogo innego, to trzeba robić dobrą minę do złej gry. Chyba, że on objeżdża ludzi za to, że całą obronność polski nastawiają na nato i nie zakładają, że sami będziemy musieli się bronić, ale w sumie tak mało nam amerykanie nie pomagają, szkolenia specjalistyczne, studia w westpoint dla naszych oficerów, wymiana informacji, przecież my kurwa nie mamy nawet satelitów!. Plusów jest sporo, że można przełknąć te misje zagraniczne, które pokazały, że nie mamy armii, może szkoda że trzeba też ten sprzęt od nich kupować :D.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 11:48 
Cytuj  
zaraz, bo już się pogubiłem, to jaki przekręt próbuje przepchnąć PO za tymi taśmami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 12:03 
Cytuj  
cypis napisał(a):
No popatrz, ukryte motywy w polityce. Kto by pomyslal?
Skad wiesz jaki sikorski ma charakter? Na browce z nim chodzisz? Jesli tak to go pozdrow ode mnie


nikt nie napisal, ze to jakies super niezwykle? Chodzlo mi nature Sikorskiego a nie generalizowanie.
z innych dzialan natomiast wynikalo, ze sikorskiemu bardziej zalezy na stolku w UE niz na czymkolwiek.

Junkier napisał(a):
zaraz, bo już się pogubiłem, to jaki przekręt próbuje przepchnąć PO za tymi taśmami?


jedna teoria byla, ze dzieki temu Niemcy zniszczyli polski wungiel ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 22 cze 2014, 12:17 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 12:15 
Cytuj  
Sikorski okazał się nie tylko sensownym ministrem, ale też mocno stąpającym po ziemi. Nowak wygląda na zwykłego prostaka co dorwał się do władzy, jako minister był tylko głupkowatym lalusiem. hehe Dziwie się tylko Tuskowi, że takiego idiotę mianował.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 12:27 
Cytuj  
http://wpolityce.pl/polityka/201636-pol ... z-korupcja

Ten moment kiedy uświadamiasz sobie, że Polska jest daleko za Rumunią...

I małe archiwum:
http://tygodnik.onet.pl/kraj/czy-zycie- ... rzad/yrwm9

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 12:43 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
(...). sikorski masakra ja bym chyba nawet na miejscu dziennikarzy nie ujawnial tego o usa. (...)

Czemu? W tej kwestii akurat powiedział prawdę i nie od dziś w europie uważają polskę za osła trojańskiego USA. Zresztą nikt rozsądny nie wierzy w żadne USA czy NATO :). Ta wypowiedź akurat dobrze o nim świadczy i oznacza, że trafnie ocenia sytuację.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 13:24 
Cytuj  
ahaha dopiero teraz zaglądam do newsów... radzio ownuje :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 66
Dołączył(a): 19.08.2012
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 13:26 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Czemu? W tej kwestii akurat powiedział prawdę i nie od dziś w europie uważają polskę za osła trojańskiego USA. Zresztą nikt rozsądny nie wierzy w żadne USA czy NATO :). Ta wypowiedź akurat dobrze o nim świadczy i oznacza, że trafnie ocenia sytuację.


Z tym, że forma w jakiej to powiedział może przekreślić jego polityczną karierę.

Nie wyobrażam sobie teraz Sikorskiego toczącego rozmowy dyplomatyczne z USA lub jakimiś "murzyńskim krajem", nie wspominając o stanowisku w przewrażliwionej na punkcie politycznej poprawności UE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 13:33 
Cytuj  
No niestety ale Sikorski zdyskredytował się kompletnie.
Wg mnie PO już się nie pozbiera i będzie fatality a Tusk na starość zasiądzie w jakiejś radzie nadzorczej i sobie będzie tam dogorywał.
That's all folks.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 13:38 
Cytuj  
Dendrol napisał(a):
Z tym, że forma w jakiej to powiedział może przekreślić jego polityczną karierę.
(...)

Możliwe, i wcale nie będzie mi go żal. Co z tego, że potrafi ocenić sytuację, skoro robi to co mu każą aby tylko utrzymać się na stołku i "robić karierę". Niestety mamy w polsce tylko takich polityków. Tzn. żaden nie ma innego celu niż dorwanie się do koryta i cała ta afera ładnie to pokazała. Tyle że osoby, które interesują się trochę polityką i tak zdawały sobie z tego sprawę a dla reszty będzie to sezonowa zabawa jaką urządziły media. Generalnie poza personalnymi roszadami nic się w polska nie zmieni :).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 13:42 
Cytuj  
Zarzuty pod adresem Sikorskiego nieuczciwe. Język podoficerów, ale jednocześnie serio o interesach państwa. Jestem zbudowany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 14:08 
Cytuj  
O ile rozmowa Belka - Sienkiewicz ujawniała poważne nieprawidłowości w funkcjonowaniu państwa, to nagranie z Sikorskim nic nie wnosi do dyskusji, a tylko osłabia polską dyplomację. Jestem przekonany, że Wprost, służby i jacyś politycy za tym cyrkiem stoją. Tusk sobie narobił masę wrogów wewnątrz partii przez te kilka lat, nie zdziwiłbym się jakby ktoś od nich też w tym maczał palce. Są jakieś plotki, że któryś z posłów może być zamieszany, ciekawe ile w tym prawdy. Latkowski chyba siedział za wymuszenia, więc idealny gość do takiej szopki.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.