mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 19:02 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Po drugie ktos planuje/planowal zamach stanu i ujawnianie tego typu informacji w obecnych czasach (napiecia z Ukraina i Radek Sikorski grajacy tam jako mediator) powinno skonczyc sie witch huntem.
Po trzecie zrobic pelne sledztwo i ujebac wszystko do zrodla majac nadzieje, ze tak jak chodza plotki zamieszani w to sa inni poslowie min. z PIS.


co za głupek :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 19:05 
Cytuj  
LOL.
a wprost jakie przestepstwo popelnilo? ze jako wolne media opublikowalo material, ktory dostalo? nie kupilo, nie zamowilo, tylko dostalo.
prokurator to wjazd niech sobie do burdelu robi, jak mu sie nudzi.
no ktos planowal od 2 lat i mu sie udalo. o czym to swiadczy? o tym, ze po powinno spierdalac, bo ich wizja panstwa, po pisowskim panstwie policyjnym, sie zupelnie nie sprawdzila i narazila nasz kraj na osmieszenie.

nie wiem o co chodzi z mieszaniem samego po do tego.
a, ktory jest tam kryminalista? poza tym ktos dzisiaj ladnie przypomnial afery za czasow po. troche juz za duzo tego.

giertych liczy, ze polize troche tuskowi i wroci na salony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 19:06 
Cytuj  
Jest artykul, ktory jasno mowi, ze publikacje materialow pochodzacych z nielegalnego podsluchu sa przestepstwem.
Na dodatek publikuje je byly kryminalista siedzacy kilka lat w Rosji uciekajac przed polskim wymiarem sprawiedliwosci rzucajac mi w twarz dobro kraju.
Proste.
Jestem przeciwnikiem obecnego PO bo tez od nich po dupie dostalem i dostaje ale jestem jeszcze wiekszym przeciwnikiem destabilizacji Panstwa w takim momencie jak teraz i wygrania wczesniejszych wyborow przez Jarka i Antka na ktorych sa tak potezne materialy w prokuratorze, ze powinni siedziec do konca zycia.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 19.08.2012
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 19:13 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Po drugie ktos planuje/planowal zamach stanu i ujawnianie tego typu informacji w obecnych czasach (napiecia z Ukraina i Radek Sikorski grajacy tam jako mediator) powinno skonczyc sie witch huntem.
Po trzecie zrobic pelne sledztwo i ujebac wszystko do zrodla majac nadzieje, ze tak jak chodza plotki zamieszani w to sa inni poslowie min. z PIS.



Jaki znowu zamach stanu ?

W interesie Państwa jest aby takie osoby jak Sienkiewicz, Seremet, Belka, Nowak, Tusk i reszta ferajny
zniknęły z życia publicznego.

Gdyby BOR zajmował się tym co do niego należy a nie rozwożeniem pizzy nie byłoby afery. Gdyby politycy uważali na to co mówią nie byłoby afery.

To kto ich nagrał ma drugorzędne znaczenie.

Oyci3C napisał(a):
Jest artykul, ktory jasno mowi, ze publikacje materialow pochodzacych z nielegalnego podsluchu sa przestepstwem.


Rozumiem, że należałoby też postawić zarzuty Michnikowi za nagranie Rywina oraz Sekielskiemu i Morozowskiemu za taśmy Beger.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 19:14 
Cytuj  
mogliby wjechac we wprost jak motorem w kury jakby chodzilo np. morderstwo... ale kuzwa nie o tasmy...

i sorry to są takie patałachy, ze nie zdzwilbym si ejakby jakis kelner podrzucil podsluch do Sowy a nie radzieckie sluzby specjalne :roll:


_________________
.


Ostatnio edytowano 22 cze 2014, 19:15 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 19:15 
Cytuj  
no dziwne, ze giertych jest madrzejszy od prokuratury, ministra sprawiedliwosci i swity tuska. bo gdyby mogli postawic zarzuty wprost, to pewnie by to zrobili?
a za co latkowski siedzial? bo o tym faktycznie nikt nie mowi.

i jaka destabilizacja? wieksza niz byla? teraz przynajmniej wiadomo, dlaczego tak sie dzialo/dzieje i tyle.
ja sie ciesze, ze pizdy sie daly zlapac i w koncu moze ich wysadza w kosmos.
skoro sa takie materialy na jarka i antka to czemu jeszcze nie siedza?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 19:18 
Cytuj  
tyle sie gada, z na PiS to jest to i tamto a jak przychodzi co do czego to jest syf w PO...
A antek i tak pozniej wszystkie procesy wygrywa, mimo, ze taki oszolom.

w normalnych kraju juz bylaby decyzja o dymisji.

"Jestem poruszony zawartoscia tych tasm. Dziekuje dziennikarzom, za wspieranie demokracji poprzez ujawnienie kompromitujacego przypadku skandalicznej korupcji politycznej jakiej dopuscil sie PiS. Miliony Polaków mogly poznac dzieki tym nagraniom kulisy kuchni politycznej kompromitujacej obecny rzad... Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie musza sie domagac natychmiastowego skrócenia kadencji Sejmu i dymisji rzadu..." Tusk, 2006.


_________________
.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 19.08.2012
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 19:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a za co latkowski siedzial? bo o tym faktycznie nikt nie mowi.


Kilkanaście lat temu za wymuszenie rozbójnicze. Za aferę podsłuchową będą teraz starali się obrzucać Latkowskiego gównem.

Giertych już dawno sprzedał się PO i robi za adwokata diabła. Jestem ciekaw ile zleceń z administracji rządowej otrzymuje w zamian jego kancelaria.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:01 
Cytuj  
Antek za to w jaki sposób rozwiązał WSI powinien wisieć już od dawna.
Przeraża mnie bezbronność tego Państwa oraz alternatywy idące w ślad za wcześniejszymi wyborami.
Z Wami gada się jak z debilami, totalne betony łykające co media podają na tacy a media skupiają się na "dealach, kurwach i chujach" zamiast o problemie, który powstał i najważniejsze kto jest autorem tego problemu. To powinien być priorytet a potem wieszanie i topienie PO, nie odwrotnie.

Będę miał beczkę jak się okaże, że to było na zamówienie pisiorów.
No i gdzie jest teraz Antek? Bo coś go nie widać ostatnio jak w Sejmie leży projekt o powołanie komisji odnośnie jego osoby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:12 
Cytuj  
W dupie mam Antka, na moje niech PO tonie razem z nim.

Ja juz pisalem, ze tasma Sikorskiego jest bardzo szkodliwa i to chujowa cena jesli mialo to na celu tylko go pograzyc. (ale reszta nagran to na razie, chuj z nimi)
Mimo wszystko, po pierwsze nagranie Sikorskiego nie powinno sie w ogole zdarzyc, nie wiem czy w ogole powinien wyrazac takie opinii glosno.

I ogolnie lepiej, ze te nagrania jednak mialy miejsce, moze to troche wstrzasnie spoleczenstwem.

Patrzac po charakterze nagrania Sikorskiego to pewnie jest to ktos kto nagrywal jest rownie chujowy, ale to tylko oznacza, ze jest tam jedna wielka chujnia, ktora trzeba odsunac od wladzy.

PS. Zarzucasz innym, ze ktos jest betonem nakarmionym przez media, a niektore Twoje teksty są jak wypisz wymaluj z mediow.

---------------------------------
- Mam prawo oczekiwać, aby pan Latkowski wyjaśnił publicznie, co robił w Rosji, gdy uciekał przed polskim wymiarem sprawiedliwości. Osobę, która bierze na siebie ciężar ujawniania informacji i mówi, że robi to po to, by ratować państwo przed władzą, mam prawo pytać, co robiła w Rosji - powiedział mec. Roman Giertych

@MajewskiMichal
Giertych mówi nieprawdę. Latkowski nie był kilka lat w Rosji. Myśle, ze mu tego @LatkowskiS nie odpuści.

@MajewskiMichal
Giertych, swoją drogą, epizodycznie pojawia sie w nagraniu Sikorski-JVR. Wpada na chwile. Ooo, mecenas - wita go Sikorski.


_________________
.


Ostatnio edytowano 22 cze 2014, 20:25 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:17 
Cytuj  
To dzięki Macierewiczowi nie ma przestępczego wsi, gdy nie on byłoby w Polsce jeszcze gorzej.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:22 
Cytuj  
Dzięki komu? On został do tego oddelegowany, tylko i wyłącznie.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 19.08.2012
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:24 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
...zamiast o problemie, który powstał i najważniejsze kto jest autorem tego problemu. To powinien być priorytet a potem wieszanie i topienie PO, nie odwrotnie.



Autorem tego problemu są politycy, którzy zostali nagrani. Polityk powinien mieć świadomość tego, że może być nagrywany, czy to przez szukającego sensacji dziennikarza, przeciwnika politycznego, czy obcy wywiad. USA podsłuchiwały Merkel, Rosjanie gdy dokonywali aneksji Krymu wyciągali podsłuchane rozmowy unijnych polityków. Naiwnością byłoby sądzić, że nasi rządzący też nie są podsłuchiwani.

Dlatego jak już pisałem, każdy polityk musi uważać na to co mówi i co robi. Co by było, gdyby taśmy z Nowakiem nie zostały upublicznione, ale wykorzystane przez kogoś do szantażu aby przeforsować korzystne dla siebie rozwiązania gdy Nowak był jeszcze ministrem ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:27 
Cytuj  
A moze to wuja Putler czeka by zaprowadzic porzadek świętej Wszechrusi w Polsce? ;>

Obrazek


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:28 
Cytuj  
Cytuj:
Autorem tego problemu są politycy, którzy zostali nagrani. Polityk powinien mieć świadomość tego, że może być nagrywany, czy to przez szukającego sensacji dziennikarza, przeciwnika politycznego, czy obcy wywiad. USA podsłuchiwały Merkel, Rosjanie gdy dokonywali aneksji Krymu wyciągali podsłuchane rozmowy unijnych polityków. Naiwnością byłoby sądzić, że nasi rządzący też nie są podsłuchiwani.

Dlatego jak już pisałem, każdy polityk musi uważać na to co mówi i co robi. Co by było, gdyby taśmy z Nowakiem nie zostały upublicznione, ale wykorzystane przez kogoś do szantażu aby przeforsować korzystne dla siebie rozwiązania gdy Nowak był jeszcze ministrem ?


No ale ja to dokładnie napisałem tylko podałem prawidłową kolejność.
Do odpowiedzialności powinni zostać pociągnięci wszyscy, którzy mają z tym związek tak po jednej jak i po drugiej stronie z szefem ABW i prokuratorem generalnym włącznie.
Bo to już nie liczenie głosów z Beger jak to Mendol pisał, swoją droga rofl porównanie.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:32 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Dziwie się tylko Tuskowi, że takiego idiotę mianował.

cmoooon :D :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:42 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Z Wami gada się jak z debilami, totalne betony łykające co media podają na tacy a media skupiają się na "dealach, kurwach i chujach" zamiast o problemie, który powstał i najważniejsze kto jest autorem tego problemu. To powinien być priorytet a potem wieszanie i topienie PO, nie odwrotnie.


marnujesz sie, dzwon do tuska, chetnie bedzie cie wystawial na zmiane z szejnfeldem, bo tak samo pierdolicie i bronicie tego co sie stalo.
nie musze nic lykac, czytam/slysze/ogladam - a dzieki tej akcji w tv wystepuje duzo sensownych osob i to calkiem nieznanych.
nie powstal zaden problem, tylko ktos wkurwiony (co jak mozna uslyszec jest metoda dzialania po) postanowil sie zemscic i jest efekt.
zrobil to w sposob, ktorego nikt sie nie spodziewal (pewnie wiedzial, ze gdyby poszedl do telewizji i opowiedzial to nic by z tego nie wyniknelo, bo takich przykladow sa dziesiatki) i rozjebal system.
masz swoje pvp w pelnej krasie i jeszcze kurwa narzekasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:47 
Cytuj  
Poczekamy zobaczymy Mendol :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:55 
Cytuj  
Ja jestem wkurwiony ale pewnych zdan Sikorskiego na pewno bym nie ujawnil.

raczej ktos ma w tym po prostu interes i raczej to nie jest nasz interes.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 20:57 
Cytuj  
ale na co mam czekac? juz uslyszalem to co mialem uslyszec i to czy nagral ich pis, knp, stonoga czy putin nie ma zadnego znaczenia.
to sa osoby publiczne, wybrane posrednio przez narod i robia z nas murzynow.
nic wiecej nie musze widziec.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.