mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 18:35 
Cytuj  
montezuma, a nas to jebie, ze nie ma takiego prawa, ktore jest z dupy i nie sluzy obywatelom. My widzimy, ze jest chujnia i chcemy zmian.


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 18:39 
Cytuj  
Mowielm ci ze masz zakaz odpisywania do mnie. A co do wiedzenia jak funkcjonuje panstwo, biznes, etc, to juz udowodniles wszystkich ze jestes naczelnym debilem tego forum. Nie tylko jestes kompletenym zjebem co broni wszystko co najgorsze w tym kraju, to jeszcze jak jakies debil zamkniety w piwnicy nie potrafisz zrozumiec jak zeczy dzialaja na prawde, tylko jak niepelnosprawny psychiczne powtarzasz co jest napisane na papierku, lub co mowial debile z TVN, PO, PSL, czy GW. To ze kompletnie nie potrafisz zamodzielnie myslec jest oznaka kompletengo zjebizmu i nawet mi ciebie nie szkoda. Dzieki takim zjebom jak ty mamy wlasnie takie wybory i tak zjebany kraj.

Go play in the traffic.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 19:26 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
My widzimy, ze jest chujnia i chcemy zmian.

Jesteście bandą nakręcających się nawzajem frustratów kiszących się tutaj we własnym sosie. Pytałem kiedyś Mendola, czy próbuje coś zmienić, ale podobno jest zbyt zajęty walką o przetrwanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 19:32 
Cytuj  
jak bylem mlody to chcialem cos zmieniac, potem, podobnie jak mrynar, napatrzylem sie na polityke od podszewki.
majac rodzine do utrzymania i zapewnienia jakiegos poziomu zycia, nie mam czasu na 'proby'.
tyle ile moge to robie (ogranicza sie to do glosowania glownie), nic wiecej nie da sie w tym kraju zrobic w zaden sposob.
betony sie trzymaja i beda trzymac, wiec jestesmy w czarnej dupie.
i nikt sie nie kisi, tylko wymienia opinie Junkier. mamy ten komfort, ze tutaj mozemy to robic bez cenzury i mozemy pisac to co naprawde myslimy.
bo juz niewiele takich miejsc pozostalo (na profilu kopcinskiej w lodzi konkretne posty z zarzutami do zdanowskiej byly kasowane - reka reke myje).
wybory sfalszowane a prezydent twierdzi 'polacy nic sie nie stalo'.
co chcesz zrobic w takim przypadku junkier?
i moze gdybym siedzial tylko w tym kraju, nie mial kontaku z ludzmi z europy, to nie mialbym powodow do narzekan.
ale widze/slysze/czytam jak jest w innych, normalnych krajach - i krew mnie zalewa.

a teraz mozesz spierdalac :)
jak dorosniesz to porozmawiamy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 19:51 
Cytuj  
Spierdolenie z tego "kraju" było jednak dobrą decyzją.

Kurwa, 30% nieważnych głosów w jakimśtam powiecie? Białoruś 2.

Rozbiórka tego "kraju" nastąpi szybciej, niż sądziłem. Jedyne czego mi szkoda, to rodzina i znajomi, którzy będą musieli przez to przejść i... nie wiadomo co się wydarzy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 19:57 
Cytuj  
Obrazek

<cough>

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 20:10 
Cytuj  
Cytuj:
i nikt sie nie kisi, tylko wymienia opinie Junkier

Lol, ten temat od kilkudziesięciu stron to wzajemne lizanie się po anusach ludzi wkurwionych na sam nie wiem, establishment? Banda czworga, media, sądy, urzędy, korporacje, budżetówka, wszystko do jednego wora. Montezuma jakich by poglądów nie miał odpowiada merytorycznie i nikogo nie obraża, aż zaczynam podejrzewać, że faktycznie mu za to płacą, bo nie wyobrażam sobie, żebym przez tyle czasu próbował na spokojnie dyskutować z takim buractwem jak w tym temacie.

Skończ pierdolić, że nic się nie a zrobić, obrażasz masę ludzi, którzy faktycznie coś próbują w tym kraju zmienić, to już nawet Nefajfus podobno robi coś więcej dla swojej sprawy niż wklejanie linków na forum. "Betony sie trzymaja i beda trzymac, wiec jestesmy w czarnej dupie." no i dlatego jesteście tylko bandą smutnych frustratów wylewających swoje żale na forum o grach komputerowych,
Cytuj:
a teraz mozesz spierdalac :)
jak dorosniesz to porozmawiamy.

Takie teksty zachowaj dla swoich dzieci :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 20:15 
Cytuj  
no Nefastus probuje cos zrobic i co? i nic, bo z szara masa nie wygra w ten sposob.
doceniam jego starania i nikogo nie obrazam, tylko widze i wiem, ze z wladza sie nie wygra.
zeby wygrac i zmusic do czegokolwiek po, trzeba albo palic opony albo rozstawic namioty na kilka tygodni.
a normalnych obywateli na to nie stac.

nawet jesli wylewamy swoje zale na forum to chuj ci do tego? nikt cie nie zmusza do brania udzialu w tej dyskusji, nikt cie nie zmusza do obrazania tutaj ludzi, wiec z tymi frustratami to bym sie nie rozpedzal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 20:20 
Cytuj  
Panstwo sie sypie bez dwoch zdan.

Moze ludzie sie obudza jak nie dostana emerytury albo pensji w budzetowce.

Kiedys ZUS scigal jak sie mialo niezaplacone skladki za ladnych pare miesiecy (oczywiscie o ile sie nie bylo kopalnia, bo ta mogla nie placic latami).

Na poczatku roku jedna z "moich" firemek dostala upomnienie za 3 niezaplacone ZUSy, 7 dni na zaplate, 6 dnia poszedl przelew ale i tak uruchomili egzekucje, ktorej potem nie mogli zatrzymac. Nie bylo zaleglosci juz ale i tak sciagali z konta. To osobna historia.

Dzis przyslo upomnienie za 2 niezaplacone ZUSy. Nastepny krok to pewnie upomnienia po paru dniach zwloki.

Wiele firm tak ma, ze np czeka na kase z duzego zlecienia i pojawiaja sie opoznienia w placeniu ZUSu. Potem sie placi pare skladek naraz. Teraz to juz niemozliwe, wszystko w ramach wspierania drobnych przedsiebiorcow.

Stawiam, ze skoro chce sie ZUSowi uruchamiac egzekucje przy drobnych zaleglosciach to pewnie maja tam goraco. Nie ma juz wiecej kasy z OFE do zajebania, wiec pewnie zaczna sie opoznienia w wyplatach emerytur.

Poczatek konca.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 20:38 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
i nikt sie nie kisi, tylko wymienia opinie Junkier

Lol, ten temat od kilkudziesięciu stron to wzajemne lizanie się po anusach ludzi wkurwionych na sam nie wiem, establishment? Banda czworga, media, sądy, urzędy, korporacje, budżetówka, wszystko do jednego wora. Montezuma jakich by poglądów nie miał odpowiada merytorycznie i nikogo nie obraża, aż zaczynam podejrzewać, że faktycznie mu za to płacą, bo nie wyobrażam sobie, żebym przez tyle czasu próbował na spokojnie dyskutować z takim buractwem jak w tym temacie.

Skończ pierdolić, że nic się nie a zrobić, obrażasz masę ludzi, którzy faktycznie coś próbują w tym kraju zmienić, to już nawet Nefajfus podobno robi coś więcej dla swojej sprawy niż wklejanie linków na forum. "Betony sie trzymaja i beda trzymac, wiec jestesmy w czarnej dupie." no i dlatego jesteście tylko bandą smutnych frustratów wylewających swoje żale na forum o grach komputerowych,
Cytuj:
a teraz mozesz spierdalac :)
jak dorosniesz to porozmawiamy.

Takie teksty zachowaj dla swoich dzieci :)


rotfl at Junkier - merytoryka Montezumy jest tu średnio potrzebna. Identyczne teksty można przeczytać w internetach i wyborczej. Dopóki nie odpali człowiek kalkulatora i nie zacznie sam liczyć to nawet wszystko sie zgadza. Efektywna stopa podatkowa to 16%, Polska tygrysem Europy, a OFE zostało rozkradzione dla dobra obywateli. Wszystko poparte cytatami!

Najlepiej stulić dupę i udawać, ze wszystko jest OK. Narzekanie to też forma protestu. Czego ty wymagasz? Budowania barykad na ulicach?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 20:55 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
i nikt sie nie kisi, tylko wymienia opinie Junkier

Lol, ten temat od kilkudziesięciu stron to wzajemne lizanie się po anusach ludzi wkurwionych na sam nie wiem, establishment? Banda czworga, media, sądy, urzędy, korporacje, budżetówka, wszystko do jednego wora. Montezuma jakich by poglądów nie miał odpowiada merytorycznie i nikogo nie obraża, aż zaczynam podejrzewać, że faktycznie mu za to płacą, bo nie wyobrażam sobie, żebym przez tyle czasu próbował na spokojnie dyskutować z takim buractwem jak w tym temacie.

Skończ pierdolić, że nic się nie a zrobić, obrażasz masę ludzi, którzy faktycznie coś próbują w tym kraju zmienić, to już nawet Nefajfus podobno robi coś więcej dla swojej sprawy niż wklejanie linków na forum. "Betony sie trzymaja i beda trzymac, wiec jestesmy w czarnej dupie." no i dlatego jesteście tylko bandą smutnych frustratów wylewających swoje żale na forum o grach komputerowych,
Cytuj:
a teraz mozesz spierdalac :)
jak dorosniesz to porozmawiamy.


Typowe myslenie komunisty - narzekanie na ustroj powinno byc zakazane. Za to wszyscy w tym temacie powinni opowiadac o osignieciach wladzy. Poza tym to temat o grach, wiec prosze grac w swoje gierki a nie zajmowac sie powaznymi sprawami.
Jak sie komus ustroj nie podoba to niech wyjdzie na ulice, dostanie gazem po oczach i pala po plecach i odrazu mu przejdzie.

Za PRL tez wszystko bylo zajebiste, a jak nie bylo to albo to byla wina sil z zewnatrz, albo sie banalizowalo problemy.

Mamy kopie PRL tylko w ladnym, kolorowym opakowaniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:05 
Cytuj  
Klasyka - podwojne standardy:

Niah napisał(a):
Obrazek
Zacytuje elektryka "durnia mamy za prezydenta"


i

"Wciąż nie wiadomo, kiedy poznamy ostateczne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych. Sędzia PKW Stanisław Kosmal powiedział dziennikarzom po południu, że nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, kiedy będą znane wyniki.
- Nie potrafię powiedzieć, PKW nie jest organem, który liczy, PKW zbiera tylko wyniki z poszczególnych województw - odparł Kosmal, pytany, kiedy poznamy ostateczne wyniki wyborów samorządowych."

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxWiadTxt

Komorowski: „Kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa”

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:06 
Cytuj  
Cytuj:
Kazimierz Czaplicki, szef Krajowego Biura Wyborczego podał się do dymisji i została ona przyjęta przez szefa PKW - podał TVN24.


_________________
Bishop - Teon

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:08 
Cytuj  
I cos to zmienia?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:14 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Highlander napisał(a):
My widzimy, ze jest chujnia i chcemy zmian.

Jesteście bandą nakręcających się nawzajem frustratów kiszących się tutaj we własnym sosie. Pytałem kiedyś Mendola, czy próbuje coś zmienić, ale podobno jest zbyt zajęty walką o przetrwanie.


Chciec a móc to chyba jednak rozne rzeczy co nie?
Ja to moge co najwyzej przekonac swoje otoczenie do pewnych pogladow, co hmm praktycznie jest niemozliwe, kiedy tlumaczenie juz pada w momencie tlumaczenia najprostszych mechanizmow.

Sfrustrowany nie jestem. Bylem nieco bardziej zainteresowany polityka ale im sie wiecej zaglebilem jak to wszystko dziala to sie odechciewa i wniosek jest jedynie taki by zajac sie czyms innym i o tym nie myslec i zyc jak jest albo po prostu stad spierdalac. Bo jak ma sie cos zmienic to chyba nie za naszego zycia.

Kazdy chcialby jakis zmian, ale spoleczenstwo jest masakrycznie podzielone.
Ja akurat nie mam szczegolnie checi wspierac KNP, bo nie do konca mi po drodze, a jakby mieli wygrac kiedys wybory to i tak musza sie skurwic najpierw.

W ostatnim czasie to tyle mam spraw na glowie, ze nie ma czasu na wspieranie opcji politycznych, ktore i tak pewnie nie zdadza egzaminu.


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:21 
Cytuj  
z serii znalezione w necie:
Gdyby taka sytuacja była za PiSu w 2006 r. wypalałoby plazmy od czerwonych pasków w TVN.

oraz

Jutro o 8:00 rano do składu PKW dołączy generał Czesław Kiszczak. "Wiek i doświadczenie odpowiednie, przywracać porządek potrafi."

Po tym co sie stalo i wciaz dzieje, stracilem wiare, ze cokolwiek moze zmienic sie na lepsze w PL bez wyjscia obywateli na ulice...skoro nawet wybory juz nie sa swietoscia...

A co do mojej aktywnosci to wspieram KNP finansowo swoja skladka czlonkowska i nie tylko. Chociaz tyle stad moge zrobic.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 19 lis 2014, 21:23 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:22 
Cytuj  
no to mamy chyba pierwsze wybory, których nie powinni wstydzić się na białorusi


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:22 
Cytuj  
Cytuj:
Narzekanie to też forma protestu.

oh lol
Chociaż ty akurat wyjechałeś z kraju, więc trzeba ci przynajmniej przyznać, że nie poprzestałeś na smutnym pierdoleniu jak większość w tym topiku.
Cytuj:
Typowe myslenie komunisty - narzekanie na ustroj powinno byc zakazane. Za to wszyscy w tym temacie powinni opowiadac o osignieciach wladzy. Poza tym to temat o grach, wiec prosze grac w swoje gierki a nie zajmowac sie powaznymi sprawami.
Jak sie komus ustroj nie podoba to niech wyjdzie na ulice, dostanie gazem po oczach i pala po plecach i odrazu mu przejdzie.

Za PRL tez wszystko bylo zajebiste, a jak nie bylo to albo to byla wina sil z zewnatrz, albo sie banalizowalo problemy.

Mamy kopie PRL tylko w ladnym, kolorowym opakowaniu.

Napisał facet po czterdziestce traktujący na serio artykuły w aszdzienniku.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:36 
Cytuj  
Jutro wieczorem powinno byc wesolo w wiekszosci duzych miast w Polsce. Manifestacje wspolorganizowane przez KNP/RN/DB/KoLib/Reptylianie powinny sciagnac dosyc spore liczby jak na 2 dniowy spontan. Przy Wiejskiej 10 powinno byc najwiecej. Poza tymi manifestacjmi sa juz planowane inne na 30, i inne mniejsze.

Moze to ta oczekiwana jesien? ;)

Pewnie nie, ale mysle ze bedzie ostro i moze cos sie ruszy.

Jestem teraz na zjebanym netbooku i cos mi sie pieprzy z kopiowaniem tekstow, wiec daje link do Wiplera i w opisie zdjecia macie linki do jutrzejszych manifestacji.

https://www.facebook.com/wipler/photos/ ... =1&theater


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 lis 2014, 21:51 przez Nefastus, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:38 
Cytuj  
protestujący już są sprowadzani do poziomu idiotów nie potrafiących postawić poprawnie krzyżyka


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.