mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 18:43 
Cytuj  
http://wpolityce.pl/swiat/237846-tunezy ... asz-wywiad
Dobry wywiad.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Posty: 6
Dołączył(a): 17.03.2015
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 19:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tzn. z czym jest tak lepiej? ze niby teraz nie ma konfliktow, przekretow?
przeciez to sie niczym nie rozni od tego co napisales o 2 rzeczypospolitej - z malym wyjatkiem.
wtedy mimo wszystko, bylo zdecydowanie wiecej honorowych, szanujacych tradycje polakow, niz w tej chwili.
i probowali to przekazac nastepnym pokoleniom, a nie jak teraz, probuje nam sie wmowic, ze malzenstwa gejowskie to samo dobro.


choćby z tym że jesteśmy w tej chwili najbogatsi w całej swojej historii i jeszcze przez długie długie lata czeka nas rozwój nawet z tak mało 'mądrym' społeczeństwem i średnio ogarniętą klasą polityczną


Posty: 6
Dołączył(a): 17.03.2015
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 19:04 
Cytuj  
ale lpeej mendolic :)

tak, jestes reprezentantem malo 'madrej' czesci spoleczenstwa :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 19:11 
Cytuj  
rozumiem, ze jestes kolega montezumy i z tego wynika okreslenie 'jestesmy'.
albo montezuma juz na 2 konta jedzie, zeby wykazac na wykresach, iz jego teksty tutaj jednak kogos przekonuja.

tez bylbym bogaty gdyby nie vat 23% (podniesiony na max 2 lata, ze 3 lata temu), gdyby panstwo nie kradlo mi duzej czesci moich pieniedzy (z ktorych wiekszosc ginie w worze biurokracji) itd. itp.
klasy politycznej nie mamy wiec tez srednio trafione.
ze tez debilom nie nudzi sie robienie tych altow.

nie wiem co to jest malo madra czesc spoleczenstwa, ale chetnie sie dowiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 19:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wiem co to jest malo madra czesc spoleczenstwa, ale chetnie sie dowiem.

No jak to? Wyborcy PiS. I KNP. I KORWiN. I wszystkiego co nie jest PSL PO SLD.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 19:33 
Cytuj  
Wyjce z kościoła.
Był spokój.
Dzisiaj ciepło, okno otwarte, a te kurwy nakurwiają jakieśgówno "witaj jezu..." kurwa mać.
Wyjebali jakieś głośniki przed ten kurwidołek czy ki chuj i napierdalają już 20 minut... chuje.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 20:02 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mark24 napisał(a):
dorabiacie do tego wrecz idiotyczna ideologie - wieksza swiadomosc spoleczna, ogolna madrosc, rotfl.
Po prostu nikt nie bedzie walczyl za "chuj, dupa i kamieni kupa", nikt nie bedzie sluchal rzadu ktory od lat kradnie ile wlezie, do tego dochodza hasla unijne silnie przez media naglasniane - jestes bardziej europejczykiem niz polakiem.
Zreszta czy ktokolwiek jest dumny z faktu, ze jest polakiem? Watpie, a moj dziadek byl.


Napewno jakby rzadzil PIS albo KORWIN to ludzie by sie palili do umierania za OJCZYZNE. Bzdury. Ludzie kiedys bardziej wierzyli w wyimaginowane wartosci typu bog czy ojczyzna.


Rotfl, tak kurwa przez te 3 pokolenia doedukowaliśmy się straszliwe. Na szczęście nie każdy ma takie zjebane myślenie - są na świecie ludzie z honorem, poczuciem sprawiedliwości czy chociażby własności reagujący na przemoc i gwałt.
Zresztą określiłeś ojczyznę jako wartość wyimaginowaną. Z jednej strony rozumiem, bo ta ojczyzna jedyne co robi to wyciąga rękę po twoje pieniążki nie dając absolutnie nic w zamian. Z drugiej strony mi cholernie przykro, że tak to aktualnie wygląda.
Gdyby teraz dokonano rozbioru Polski wielu by pewnie nawet przyklasnęło. To tylko obrazuje w jakiej desperacji tak naprawdę jest przeciętny Kowalski, jeszcze 10-20 lat temu tak to nie wyglądało.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 20:07 
Cytuj  
wyjedź tam gdzie nie ma tych katoli - np. do Arabii Saudyjskiej. I wyjdź sobie z piwkiem na plażę. Przynajmniej człowiek odetchnie od twoich zjebanych postów.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 20:09 
Cytuj  
Niby co mu zrobią? Arabia Saudyjska ma sojusz hamerykanami więc muszą być w takim razie ostoją wolności i demokracji.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 20:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wyjedź tam gdzie nie ma tych katoli - np. do Arabii Saudyjskiej. I wyjdź sobie z piwkiem na plażę. Przynajmniej człowiek odetchnie od twoich zjebanych postów.

wyjce muslimskie też by mnie wkurwiały - religia nie powinna naruszać sfery publicznej - tak jak walenie konia - niech każdy robi to w swoim chlewie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 20:14 
Cytuj  
a co może naruszać sferę publiczną? Opery? Koncerty? Parady gejów?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 20:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a co może naruszać sferę publiczną? Opery? Koncerty? Parady gejów?

nic


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 21:01 
Cytuj  
Tczewiak zamieszkal w centrum starego miasta i chcialbym miec spokoj jak u mnie na wsi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 21:06 
Cytuj  
Nawet kibice tak nie wkurwiają jak stare, zawodzące baby.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 21:12 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Niby co mu zrobią? Arabia Saudyjska ma sojusz hamerykanami więc muszą być w takim razie ostoją wolności i demokracji.


prawo szarijatu:
Trzeba pamiętać, że zakupione napoje należy spożyć bądź w oferującym je lokalu, bądź skonsumować w zaciszu domowym. W miejscach publicznych obowiązuje całkowity zakaz spożycia alkoholu. W Dubaju przestępstwem jest nie tylko picie, ale również przebywanie “pod wpływem” poza miejscem zamieszkania. Śledząc doniesienia z tamtych rejonów świata szybko zrozumiemy, że to nie żarty i jak poważnie prawo szarijatu traktuje łamanie przepisów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 21:27 
Cytuj  
Arabusy dobrze się bawią:
http://edition.cnn.com/2015/01/21/middl ... ing-video/
https://www.youtube.com/watch?v=V9DjzvyL0RQ

Jemen najlepszy:
https://www.youtube.com/watch?v=bJy6KGy ... 1426798434

Grimspike approves.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 21:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Niah napisał(a):
Niby co mu zrobią? Arabia Saudyjska ma sojusz hamerykanami więc muszą być w takim razie ostoją wolności i demokracji.


prawo szarijatu:
Trzeba pamiętać, że zakupione napoje należy spożyć bądź w oferującym je lokalu, bądź skonsumować w zaciszu domowym. W miejscach publicznych obowiązuje całkowity zakaz spożycia alkoholu. W Dubaju przestępstwem jest nie tylko picie, ale również przebywanie “pod wpływem” poza miejscem zamieszkania. Śledząc doniesienia z tamtych rejonów świata szybko zrozumiemy, że to nie żarty i jak poważnie prawo szarijatu traktuje łamanie przepisów.


W Arabii Saudyjskiej alkoholu nie kupisz, a co za tym idzie nie pojdziesz z nim na plaze.

W Emiratach kupisz bez problemu. Najebany z flaszka w reku raczej nie pochodzisz po miescie, ale to nie ze wzgledu na prawo szariatu (sady tam raczej stosuja prawo cywilne) tylko ze wzgledu na to Arabowie tam mieszkajacy to porzadni, kulturalni ludzie wymagajacy tez kultury od innych (choc roznie z tym bywa u bydla przyjezdzajacego tam pracowac). U nas tez z pindolem na wierzchu dlugo nie pochodzisz po ulicy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 21:38 
Cytuj  
policja ucięła jej głowę za konkretne przewinienie. myślę że w polsce w sam raz

"She was accused of raping her seven-year-old stepdaughter with a broomstick and beating her to death. "A royal decree was issued to carry out the sharia law, in accordance with what is right," the statement says."

nie porównywałbym krzyżowania szpiega do ucinania takiej babie głowy.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 21:43 
Cytuj  
Nie zauważyłem, że to jest temat "co mnie wkurwia..."

W ramach wyjaśnienia tłumaczę, że powyższe filmy mnie nie wkurwiły tylko odpowiadałem Niahowi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2015, 21:45 
Cytuj  
spoko nie czytałem wcześniej.

mnie wkurwia tekst który pewnie jest prawdą o rozbiorach: Polacy by się ucieszyli jakby tak podzielili go na trzy .. no przynajmniej 2/3 by przyklasnęło


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.