mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 16:43 
Cytuj  
Coś zielonego z jednym z tych panów. ;-)


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 17:41 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Na jesień Petru pójdzie z Kukizem, a zaplecze medialne zrobi im Tymochowicz. To jest prawdopodobne, info z pierwszej ręki. [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]


Bardzo prawdopodobne. Juz teraz glowni wspolpracownicy Kukiza to "byli" POwcy, i tak samo jest budowana "partia" Balcerowicza. No ale mrynary, Torbisie i Niahy juz sie jaraja, wiec wszystko idzie wedlug planu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 17:47 
Cytuj  
heh agnieszka holland w tvp przekonywala, ze trzeba glosowac na komorowskiego bo to stabilizacja i bezpieczenstwo.
bo za dudy to nie wiadomo co bedzie z gejami i lesbijkami.
ja pierdole, niedlugo papiez bedzie namawial do glosowania na tego debila bronka.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 17:51 
Cytuj  
maja tydzien i w cholere szmalu (waszego ale mniejsza z tym). Szkoda ze nie jestem selerbryta bo z checia sam bym przygarnal te kilkadziesiat tys. za minute bezsensownego belkotu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 18:19 
Cytuj  
dinozaury w showbiznesie utrzymują się od wielu lat wyłącznie z naszych podatków, głównym ich zleceniodawcą są gminy, powiaty i miasta, które organizuja różne pikniki, festyny, imprezy, promocje, a nawet cele charytatywne, do tego trzeba dodać naszą scenę filmową, która utrzymuje tez starych pierdzieli, którzy dostają kasę od czasu do czasu na projekty finansowane z naszych podatków, więc dlaczego nie być za utrzymaniem tego ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 18:31 
Cytuj  
teraz to juz z czystej zlosliwosci chcialbym zeby komorowski przegral roznica 30% glosow a tvn sie posral w gacie.
nawet karolaka wyciagneli...
to co odwalaja to juz sie tylko do kabaretu nadaje.

jestem ciekaw kto zaplacil za wycieczke tuska do gdanska i to bredzenie przez parenascie minut.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 18:40 
Cytuj  
Cytuj:
Masz problem? Nie stać cię na wino? Pogoda nie dopisuje? Szef cię opieprzył bez powodu? Nie dostałeś podwyżki? Długi weekend za krótki? Wycięli ci nie tę nerkę? Obsługa sklepu jest nieuprzejma? Sprzedali ci nieświeże mięso? Twój telefon ma słaby zasięg? Żona cię zdradza? Windows znów się zawiesza? Za długie kolejki na poczcie? Firma nie prosperuje jak należy? Strzyka cię w kościach? Masz problem z erekcją? Zupa jest za słona? Nie przejmuj się! Te i inne problemy rozwiąże DudaPomoc!


:P


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 18:43 
Cytuj  
Mendol - Ty swoimi podatkami zaplaciles nawet za post montiego jedno pieterko wyzej ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 18:46 
Cytuj  
ze za glupkow i nierobow placimy, to sie wszyscy przyzwyczailismy.
ale moze juz dosc placenia zlodziejom i kurwom.

montezuma po prostu nie kuma jednej prostej rzeczy.
ludzie maja juz dosc prezydenta grubasa, ktory nie potrafi pisac i mowic, przemawia tylko z kartki, ciagle straszy wojna i razem z zona musi wykupywac 4 miejsca w samolocie jak gdzies leca, a do lozka chodzi nieumyty.
dlatego nie daja sie juz nabrac na straszenie pis'em i nagle zaangazowanie bronislawa w polepszanie bytu polakom.
chociaz jego to juz pewnie jebie, zajumali 150mld - i nikt nawet nie zareagowal.
skok wszechczasow, nie do pobicia. powinni w ksiedze rekordow guinnessa sie znalezc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 21:04 
Cytuj  
Ja jestem spokojny o wynik wyborow:

- rodzice moje parnerki, zaciekli antyklerykalowowie i wrogowie PISu glsuja na Dude bo to mniejsze zlo :)

- dzis dzwonila do mnie laska z TVN (z pewnego programu), a potem jej sie wlaczyl telefon przez przypadek i podsluchalem troche rozmowy z kolezankami. Powiem jedno - do glosowania na bronka malo kto sie przyznaje, bo to poprostu wstyd i mega wiocha

Wiec elity moga sobie namawiac: Balcerowicz, Karolak, Kwasniewski, Wojewodzki ale na ludzi to juz nie dziala.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 21:16 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja jestem spokojny o wynik wyborow:

- rodzice moje parnerki, zaciekli antyklerykalowowie i wrogowie PISu glsuja na Dude bo to mniejsze zlo :)

- dzis dzwonila do mnie laska z TVN (z pewnego programu), a potem jej sie wlaczyl telefon przez przypadek i podsluchalem troche rozmowy z kolezankami. Powiem jedno - do glosowania na bronka malo kto sie przyznaje, bo to poprostu wstyd i mega wiocha

Wiec elity moga sobie namawiac: Balcerowicz, Karolak, Kwasniewski, Wojewodzki ale na ludzi to juz nie dziala.


Kukiz(JOW).


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 21:38 
Cytuj  
http://www4.rp.pl/artykul/1200979-Rozmo ... yczek.html

po ma gg? coś się zmieniło wśród mas pracujących


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 21:50 
Cytuj  
Torbisie, myrynary, niachy... lykacie.

http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/ar ... w-pis.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 06:15 
Cytuj  
embe napisał(a):



w sumie wiocha, z drugiej strony takie cos w USA pewnie nikogo nie dziwi ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 07:49 
Cytuj  
bo USA to najwieksza wiocha na swiecie :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 08:23 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja jestem spokojny o wynik wyborow:

- rodzice moje parnerki, zaciekli antyklerykalowowie i wrogowie PISu glsuja na Dude bo to mniejsze zlo :)

- dzis dzwonila do mnie laska z TVN (z pewnego programu), a potem jej sie wlaczyl telefon przez przypadek i podsluchalem troche rozmowy z kolezankami. Powiem jedno - do glosowania na bronka malo kto sie przyznaje, bo to poprostu wstyd i mega wiocha

Wiec elity moga sobie namawiac: Balcerowicz, Karolak, Kwasniewski, Wojewodzki ale na ludzi to juz nie dziala.


podobnie - czyli z kilkudziesieciu znajomych nikt nie popiera Bronka, tylko skad w takim razie 35%+ poparcie w pierwszej turze i zapewne 40-60% (nie wykluczam ze Bronislaw wygra) w II turze. Co trzeci polak juz na niego zaglosowal. Magic kuzwa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 08:25 
Cytuj  
embe napisał(a):

Mi to wygląda na jakąś ustawkę PO - ta "ekspozycja" nie przetrwałaby jednego dnia:
a) papierowe flagi - silniejszy wiatr/deszcz i tego nie ma
b) gazety / plakaty przyklejone od zewnątrz - deszczyk i papa
c) na parterze - zaraz jakiś chuj by zniszczył/obrzucał okna kamieniami

Poza tym dużo kwiatów - ma wskazywać na kobietę, najprawdopodobnie w podeszłym wieku.
I jest rozwiązanie zagadki - zdjęcie "ekspozycji" skierowane do młodych wyborców:
"Zagłosuj na Komorowskiego, bo mochery znowu dojdą do władzy".
W sumie bardzo pomysłowo - widać, że partyjne doły wzięły się do pracy, bo sztab zupełnie nie ma pomysłu na kampanię Komorowskiego.

Edit:
Mark24 napisał(a):
podobnie - czyli z kilkudziesieciu znajomych nikt nie popiera Bronka, tylko skad w takim razie 35%+ poparcie w pierwszej turze i zapewne 40-60% (nie wykluczam ze Bronislaw wygra) w II turze. Co trzeci polak juz na niego zaglosowal. Magic kuzwa.

Można powiedzieć, że sfałszowali, ale na taką skalę to chyba niemożliwe. Sporo osób mówi w toważystwie, że nie popiera Bronka, a później przy urnie jednak go skreślają. Straszenie PiSem przez tyle lat wryło się ludziom do głowy. Mój stary, któremu za rządów PiS nic złego się nie stało (a nawet się polepszyło) jako jedyny w rodzinie popiera PO - bo jak PiS dojdzie do władzy to będzie "wojna" i Macierewicz w skórzanym płszczu będzie urzędował na Szucha. :-?


Ostatnio edytowano 16 maja 2015, 08:32 przez ShadeKnight, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 08:31 
Cytuj  
no ladnie sie wylalo z tv.
karolak, tusk, holland, petru, frasyniuk, balcerowicz.
mam nadzieje, ze tym razem nikt nie da sie na to nabrac.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 08:33 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=2UbezwR212o
Podziemna TV o wynikach wyborów i trochę o "nowej" partii frasyniuka


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 08:35 
Cytuj  
Obstawiam, że raczej zdecydują debaty. Nie mam pojęcia jaki pomysł ma na nią sztab bigosa, ale straszenie budyniem widać nie działa.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.