mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 19:09 
Cytuj  
mamy dekadę za sobą takiego pieprzenia od rzeczy i straszenia PiSem. Ciekawe tylko czy ludzie już przejrzeli na oczy czy potrzebują jeszcze jedną kadencję podnoszenia podatków i afer by im się oczy otworzyły.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 19:57 
Cytuj  
Byłem właśnie na koncercie Cookieza. Zarąbisty jak zwykle, premiera nowej przyśpiewki patriotycznej (wkurzył się chłop nieźle), świetne pogo. Nie agitował za kimkolwiek.
W rozmowie prywatnej też rzekł, że to indywidualna decyzja każdego i każdy sam musi wiedzieć jak najlepiej zadbać o własną i kraju przyszłość.
Wracam do domu, a tu wiadomości o kolejnych aresztowaniach osób przeciwnych el komorro. W związku z tym już definitywnie oddam głos na dudę. Z bólem serca, sraczką i zgaga będzie mnie męczyć kolejny tydzień, ale kurna tego burdelu POwego mam już dosyć kompletnie. Mimo, że mi się żyje całkiem dobrze to oni prowadzą kraj ku przepaści w tempie ekspresowym i być może niedługo nawet mi dane byłoby emigrować jeśli ten kurs się utrzyma.
Byle do jesieni i rozpędzić tę sitwę POPiSu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 20:09 
Cytuj  
Obrazek

Meldują wykonanie zadania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 21:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
duda 37%, bronek 53%.


10% nie ważnych? :) Mam przecieki z centrali WSI, że ustanowiono 52-48 dla Bronka. Tak typuję.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 07:01 
Cytuj  
jesli updatujesz Win 8 będziesz się smażyć w piekle
https://www.youtube.com/embed/fmfS18wm6a0
Braun na propsie lol


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 09:16 
Cytuj  
O kurewa...powtórka z Andrzejka H...masakra

Zamachowiec z Torunia wypuszczony po 4 godzinach.
Chłopak który przyszedł na spotkanie Komorowskiego z krzesłem nadal siedzi w więzieniu.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 10:14 
Cytuj  
ten z Torunia się w ogóle nie opierał - po co go na ziemię rzucili? :o Białoruś kuźwa, gdyby nie wybory pewnie by skończył tak jak ten z krzesłem.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 10:17 
Cytuj  
Wygląda no to, że to żaden zamachowiec, tylko podstawiony koleś mający pokazać jakimi oszołomami są wyborcy Dudy...numer spod krzyża, z Andrzejkiem H, toczka w toczkę...

Skoro go wypuścili po 4h, a młody z krzesłem siedzi już 2 miesiące, z czego miesiąc przymusowo w psychuszce.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 10:27 
Cytuj  
Stanisław Janecki @St_Janecki 34 minuty temu
Najpierw sfingowany zamach, potem grzanie w mediach, potem rzewne pieprzenie BK o nienawiści i przemocy. To nie III RP, tylko III Rzesza.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 10:27 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Wygląda no to, że to żaden zamachowiec, tylko podstawiony koleś mający pokazać jakimi oszołomami są wyborcy Dudy...numer spod krzyża, z Andrzejkiem H, toczka w toczkę...

Skoro go wypuścili po 4h, a młody z krzesłem siedzi już 2 miesiące, z czego miesiąc przymusowo w psychuszce.


Moim zdaniem to jest ewidentne :/ ale czesc pewnie to lyknie. Tytuly w mediach: "zamach na prezydenta"... zenada

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 10:34 
Cytuj  
embe napisał(a):
Tak serio jaka jest obecnie sytuacja naszego kraju i dlaczego o tym się nie rozmawia:
- brak własnych technologii i przemysłu z nimi związanego
- brak innowacyjności i produkcji z nimi związanej
- wykształcenie u nas jest ponad średnią unijną ale profitów z tego nie czerpiemy
- przedsiębiorczość u nas jest karana przepisami i podatkami, których w krajach jak niemcy, francja, w.brytania nie ma lub są mniejsze
- zarobki u nas są średnio 1/5 niższe niż średnia unijna
- mamy bardzo dużą grupę zarabiających kwoty minimalne
- płacimy podatki nawet od minimum egzystencjalnego
- kwota nieopodatkowana jest najniższa w europie i 20-kronie niższa niż np w w.brytani
- mimo wysokich kosztów funkcjonowania banków, które ponosi klient, nie zarabiamy na bankach jak inne kraje unijne
- nie potrafimy zarobić na podstawowej rzeczy jaką jest handel wielkopowierzchniowy
- pozwalamy na przejściowe działanie korporacji wykorzystujących ulgi i tanią siłę roboczą
- elita polityczna skupia się na partyjnych interesach i na tworzeniu swojej kariery
- pozwalamy na funkcjonowanie instytucji i form, które zostały utworzone z przykazu komunistów jeszcze w latch 80-tych





generalnie wszystko jest ze sobą powiązane - nawet wykształcenie. Mamy bardzo dobre wyższe od przeciętnego wykształcenie ogólne, ale dużo słabsze specjalistyczne. Większość magistrów mimo wyższego wykształcenia nie nadaje się do niczego innego jak konserwacja powierzchni płaskich - a i to po kilkudniowym kursie przygotowawczym bo nawet to zadanie by ich przerosło. Wysokie bezrobocie utrzymujące się od dekad + nagonka mediów na byle jakie wykształcenie wyższe = wyciąganie kasy od młodych za nic przez prywatne uczelnie których się wysypało w PL jak grzybów po deszczu.
90% banków jest już nie nasza - więc jak niby mamy czerpać profity. Btw. marże bankowe i oprocentowanie jest cały czas (mimo spadków stóp procentowych w ostatnim roku) kilka razy wyższe niż na zachodzie. Np. Tesco Bank proponuje mi kredyt kosztujący 3.8% APR, w Polsce Mbank to ok. 10-11% (oprocentowanie + marża) - ponoć bardzo atrakcyjne.
O przedsiębiorczości nie ma co pisać - imho trzeba być kompletnym szaleńcem by startować z własną działalnością od zera (tzn. nie prowadząc tej działalności na czarno przez jakiś okres, nie mając wyrobionych kontaktów, rynków zbytu, 110% pewności zleceń etc.) Mała firma w Polsce jest postrzegana jako dojna krowa do dojenia, i doi się ją dopóki nie padnie. I że padnie raczej wcześniej niż później tym bardziej te dojenia się zagęszcza próbując wyssać wszystko do ostatniej kropli.
Handel wielkopowierzchniowy - sorry, ale jak mamy zarabiać na tym jak przeciętny polak dysponuje 5-krotnie niższym budżetem niż przeciętny mieszkaniec zachodu, przy praktycznie identycznych cenach. Zresztą 5-cio krotna różnica jest w zarobkach, różnica w miesiecznej wolnej kwocie do dospozycji jest jeszcze wieksza - rynku zbytu nie da się porównać. Co za tym idzie handel zarabia na marżach jednostkowych a nie volumenie obrotu - dlatego ceny (mimo, że koszty produkcji rodzimych towarów są znacznie niższe niż na zachodzie - patrz: dużo niższe płace) są praktycznie identyczne.

Mrynar/Rzeźnik - ale jaki zamach? Facet po prostu podarł kartkę. Cholera wie zresztą - na serio ten kraj zaczyna mi przypominać Białoruś, już nie wiadomo komu wierzyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 10:36 
Cytuj  
Zamachy były dwa, oba w Toruniu, tvn jebła się troszkę, który jest który i pierwsze newsy na tvn24.pl były o zamachu na prezydenta i film z gościem co potargał plakat i krzyczał wsi, dopiero po kilkunastu minutach wstawili film co gościu wyskakuje z pięścią na prezydenta.
Czyli miał być zamach ale coś tam nie zarybiło w tvn z przepływem informacji :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 13:13 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):

Skoro go wypuścili po 4h, a młody z krzesłem siedzi już 2 miesiące, z czego miesiąc przymusowo w psychuszce.


gość od krzesła siedzi ponieważ zanim go złapali to był już poszukiwany listem gończym bo jest podejrzewany o kilka przestępstw między innymi o kradzieże, groźby pod adresem świadków i oszustwa. Miał także nakaz przymusowego doprowadzenia na badania lekarskie. Wszystko wystawione znacznie wcześniej niż sam incydent z krzesłem. Forumowe pelikany to pomijają i piszą jak papug ze to za krzesełko siedzi, sieroty.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 13:24 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Rzeznik napisał(a):

Skoro go wypuścili po 4h, a młody z krzesłem siedzi już 2 miesiące, z czego miesiąc przymusowo w psychuszce.


gość od krzesła siedzi ponieważ zanim go złapali to był już poszukiwany listem gończym bo jest podejrzewany o kilka przestępstw między innymi o kradzieże, groźby pod adresem świadków i oszustwa. Miał także nakaz przymusowego doprowadzenia na badania lekarskie. Wszystko wystawione znacznie wcześniej niż sam incydent z krzesłem. Forumowe pelikany to pomijają i piszą jak papug ze to za krzesełko siedzi, sieroty.



To niezwykle skuteczny wymiar sprawiedliwości mamy w tym państwie, bo ziomek w każdy weekend (!) występował na żywo (!!) w telewizji publicznej (!!!). Można go było zgarnąć znacznie wcześniej.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 13:34 
Cytuj  
Jelcyn napisał(a):
montezuma napisał(a):
Rzeznik napisał(a):

Skoro go wypuścili po 4h, a młody z krzesłem siedzi już 2 miesiące, z czego miesiąc przymusowo w psychuszce.


gość od krzesła siedzi ponieważ zanim go złapali to był już poszukiwany listem gończym bo jest podejrzewany o kilka przestępstw między innymi o kradzieże, groźby pod adresem świadków i oszustwa. Miał także nakaz przymusowego doprowadzenia na badania lekarskie. Wszystko wystawione znacznie wcześniej niż sam incydent z krzesłem. Forumowe pelikany to pomijają i piszą jak papug ze to za krzesełko siedzi, sieroty.



To niezwykle skuteczny wymiar sprawiedliwości mamy w tym państwie, bo ziomek w każdy weekend (!) występował na żywo (!!) w telewizji publicznej (!!!). Można go było zgarnąć znacznie wcześniej.


bo pewnie każdy policjant w Polsce zna na pamieć wszystkie listy gończe które maja "aktualne" zdjęcie podejrzanego. I w której to telewizji on wystepował?, ponieważ ja go nie kojarze


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 13:35 
Cytuj  
TVP


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 13:43 
Cytuj  
TVP Regionalna (Kraków)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 13:52 
Cytuj  
Niah napisał(a):
TVP Regionalna (Kraków)


uuuu to musi mieć wielki zasięg. Nie słyszałem żeby policja u nas w Polsce złapała kogoś na zasadzie ze policjant skojarzył twarz z listem gończym. Natomiast wielokrotnie policja łapała poszukiwanych przy kontroli dokumentów. Tak własnie się stało i tym razem, wpadł bo podał fałszywe dane przy zatrzymaniu.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 14:42 
Cytuj  
no zobacz nie dość że zamachowiec, to jeszcze recydywa. A drugami nie handlował przypadkiem?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2015, 15:00 
Cytuj  
http://dorzeczy.pl/id,6348/Powrot-Zbowi ... A.facebook

Ale to już było...i znowu wróciło...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.