mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 586 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 20:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja skórę mam własnie z Massimo. Po paru latach jak nowa, lekka na przejściowy okres wiosna/jesień. Ale znając twój styl to chyba na jakimś bazarze albo u chińczyków musisz szukać. ;)


Ja mam skore z zary, prosta i fajna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 20:56 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Panowie, co tam w modzie słychać? Jakie nowe piękne stroje macie? Ktoś zna w Wawie sklep z dobrymi butami co powyżej 1k nie kosztują? :)

Ładne pikowane kurtki Pierre Cardin są u mnie w mieście z 700 na 440 przecenione. Bardzo lekkie i z puchem delikatnym. Firma dobra, jakość rewelacyjna a pikowane w modzie.

Sprawiłem sobie i jestem bardzo zadowolony. Na skórę mnie nie stać i jestem jeszcze chyba za młody ;p ale może po 40tce sobie sprawie :) tylko ceny zabijają. Tak z ciekawości, jakie marki z kurtkami skórzanymi są warte uwagi? tylko do 1500PLN nie więcej.


Z jakością PC bywa różnie. Kupiłem sztruksy i szybko jakieś kreski się porobiły. Kurta zimowa po 3-4 praniach nabrała lekkiego połysku, jak wytarta. Dobra skóra po sezonie ~1k. Ja ciuchy praktycznie tylko kupuje na przecenach.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 21:51 
Cytuj  
No dobra to jak wiazecie krawaty?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 22:01 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 22:03 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
jakie marki z kurtkami skórzanymi są warte uwagi? tylko do 1500PLN nie więcej.

Lol. W sklepie poniżej 2k to raczej nie jest skóra a jakaś derma czy inne gówno.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 22:16 
Cytuj  
Jeśli krawat to tylko węzeł wisielczy. A ty tczewiak znów wchodzisz w tematy ci nie znane. Przecież wiemy, że masz styl zbuntowanego szesnastolatka.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 22:23 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
jakie marki z kurtkami skórzanymi są warte uwagi? tylko do 1500PLN nie więcej.

Lol. W sklepie poniżej 2k to raczej nie jest skóra a jakaś derma czy inne gówno.



Kurwa, to wychujali mnie w Superdry.

Dobrze, że tczewiak specjalista który 5 lat szukał swetra mnie uświadomił, że jak kurtka która wygląda na skórzaną, waży jak skórzana i pachnie jak skórzana to i tak nie jest skórzana, bo musi 2k i więcej kosztować.

Jutro oddaję. Już dawno po terminie zwrotu, ale chuj.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 22:24 
Cytuj  
porzadne skory - schott made in usa.

porzadne kurtki - barbour.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 22:27 
Cytuj  
No jest skóra i Skóra. W tanich produktach często używają rozpuszczonych i połączonych chemicznie skrawków, ciągle to niby skóra. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 22:55 
Cytuj  
Wieczny problem ludzkości, skóra czy nie skóra :D aktualnie ja osobiście nie wiem jak patrzeć na produkt czy rzeczywiście jest skórzany czy nie i jedyne co mogę zrobić w tym momencie, to słuchać laski w sklepie.

A sugerowanie się ceną tutaj to już tylko tczewiakowa wioska może. Zresztą, widząc 3 monitory na biurku, w tym jeden pokazujący biały obraz i robiący za lampkę a drugi pokazujący GPU Tweak - to co się dziwić.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 23:26 
Cytuj  
sula napisał(a):
obrazek

No ja zanim nauczyłem się wiązać krawat na pamięć to trzymałem go w szafie zawiązany i gotowy do użycia :p

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 09:19 
Cytuj  
fajna skore widzialem ostatnio w pierr cardin. cos kolo 2k pikowana mieciutka itp. spoko. jak bede zmienial to pewnie na cos takiego ja teraz nosze jakas chyba od resrved? albo cos nic specjalnego ale mi sie spodobala kosztowala tez raptem jakeis 7 czy 8 setek. ogolnie to kurde jezdziesz do tej galeri lazisz i lazisz i nic. jedynie zona sobie cos kupi zawsze i synwoi jakies zabawki. ja uwielbiam odziez wloska. kiedys mialem jeden sklep i kupowalem od nich praktycznie wsszystko ale juz ich nie ma;/ mam znajomego co lata do mediolanu sie ubierac i nie powiem ciekawie to wyglada ale chyba jeszcze mi na tyle nie odjebalo zeby ze swojej wioski latac do mediolanu kupowac buty czy koszulke :) chociaz kto wie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 09:34 
Cytuj  
Ubieranie się w jakimś Reserved, H&M itp. to raczej z musu tylko, bo to są szmaty nie ubrania. Badziew robiony w Azji. Dobra kurta skórzana, którą kupisz za 1-2kPLN w Polsce, posłuży co najmniej 10 lat, jak będziesz o nią dbał. Uniwersalny, klasyczny krój, zawsze będzie modny. Czy zatem jest to drogo? Niestety z markami premium trzeba uważać, bo ceny mają często z dupy. Przykładowo koszule TH, o których kiedyś pisałem chwaląc jakość, kosztują nominalnie 400-500PLN. W outlecie kupisz je za 200-300 i ciągle mają na nich zysk, bo dobra koszula tyle mniej więcej powinna kosztować maksymalnie. Także w Polsce da się dobrze ubrać za rozsądne pieniądze.

Dobre buty to odrębna historia. Przeceny maks 10-30%, na końcówki jakichś sezonowych modeli, bo to jest produkt wart swojej ceny. :) Nasi producenci jebną 600, a potem za pół ceny po sezonie sprzedają.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 09:47 
Cytuj  
Mnie przestało dziwić że ktoś kupuje bilet i leci do londynu, paryża czy berlina się ubrać, ceny podobne ale właśnie premium szmaty w większym wyborze, lepszych cenach i lepszej jakości nawet tych samych marek.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 12:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A sugerowanie się ceną tutaj to już tylko tczewiakowa wioska może.

Siur. Każda firma pcha się żeby sprzedawać produkt poniżej kosztów produkcji.

Cytuj:
Zresztą, widząc 3 monitory na biurku, w tym jeden pokazujący biały obraz i robiący za lampkę a drugi pokazujący GPU Tweak - to co się dziwić.

Bo zdjęcie będę robić z odpalonymi moimi rzeczami. Biały ekran? Ojej - to moja wina, że reddit ma białe tło?
Jak cię tak boli dupa to poproś chłopaka żeby cię wieczorem tak nie jeździł.

Cytuj:
Ubieranie się w jakimś Reserved, H&M itp. to raczej z musu tylko, bo to są szmaty nie ubrania. Badziew robiony w Azji.

Tak i nie. Niektóry badziew jest robiony w Turcji, a niektóry w Polszy nawet. Reserved ma serię premium, która rzeczywiście jest premium jak na sieciówki. Zresztą od SS15 jakość troszkę w górę poszła. Dla biednej cebuli styknie.

A skórę to właśnie chcę kupić w prostym kroju, ale z grubej, wygodnej, prawdziwej skóry, a nie z rozpuszczalnych odpadków.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 13:37 
Cytuj  
H&M i C&A to faktycznie w 99% badziewie jakosciowe i stylistyczne, ale Reserved miewa fajne rzeczy, zaopatrzylem sie w pare polo tego lata. Wydawane wiecej niz kilkadziesiat zl za koszulke skutkowaloby u mnie kacem moralnym na ten moment :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 13:53 
Cytuj  
teraz trzeba byc yuccie

Obrazek

lol


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 13:59 
Cytuj  
pedodrwal? :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 20:52 
Cytuj  
prawie
http://koloryicienie.pl/lifestyle/hipst ... zi-yuccie/

w każdym razie kolejny synonim pedo ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 20:55 
Cytuj  
Cytuj:
oryginalnych, twórczych młodych ludzi, którzy idą własną drogą – takich, jak on, noszących wąsy, jeżdżących kolażówką inteligentów, zarabiających na życie pomysłami.


Bez kolażówki trace całą oryginalność, brak wąsów nie pozwala mi iść własną drogą ;[ FML!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 586 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.