mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 59  Następna strona

Na ktorą liste oddasz głos?
Prawo i Sprawiedliwość 23%  23%  [ 21 ]
Platforma Obywatelska 9%  9%  [ 8 ]
Partia Razem 1%  1%  [ 1 ]
KORWiN 28%  28%  [ 26 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe 1%  1%  [ 1 ]
Zjednoczona Lewica 1%  1%  [ 1 ]
"Kukiz'15" 8%  8%  [ 7 ]
Nowoczesna 14%  14%  [ 13 ]
Inna lista 2%  2%  [ 2 ]
Pierdole nie głosuje 13%  13%  [ 12 ]
Liczba głosów : 92
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 12:01 
 
To ty, Tor jestes ukryta opcja Pisowska;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 14:53 
 
To co Tor, w ramach protestu kończysz prenumeratę? :wink:

Ahh te emocje...ciekawe jaki to będzie parlament i czy rzeczywiście coś zrobią dla gospodarki, czy będzie kolejne 4 lata stagnacji w gonieniu zachodu.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 16:08 
 
Ale takie szczere pytanie nawet do największych wrogów PiS, czy uważacie że rząd PiS może zrobić coś złego dla gospodarki i finansów państwa ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 16:10 
 
embe daj sobie spokój bo zaraz znów mi ciśnienie skoczy jak przeczytam posty forumowej trójcy głupoli jak to socjalistyczny PiS będzie jątrzył, rozpętywał wojny, budował pomniki i kościoły, a jako wisienkę złoży nie 1.75mln wnioskow o wgląd w bilingi obywateli a conajmniej 17mln jak na PiSowskie państwo policyjne przystało.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 29.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 16:11 
 
Mark24 napisał(a):
embe daj sobie spokój bo zaraz znów mi ciśnienie skoczy jak przeczytam posty forumowej trójcy głupoli jak to socjalistyczny PiS będzie jątrzył, rozpętywał wojny, budował pomniki i kościoły, a jako wisienkę złoży nie 1.75mln wnioskow o wgląd w bilingi obywateli a conajmniej 17mln jak na PiSowskie państwo policyjne przystało.



A gdzie wjazdy o 6 rano?


_________________
Fail.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 16:12 
 
za PiSu będą pomiędzy 4 a 5 rano!!!

*

Posty: 84
Dołączył(a): 29.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 16:14 
 
Obrazek


_________________
Fail.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 16:24 
 
embe napisał(a):
Ale takie szczere pytanie nawet do największych wrogów PiS, czy uważacie że rząd PiS może zrobić coś złego dla gospodarki i finansów państwa ?

Nieszczególnie, przy czym ja nie popieram również obowiązującej na tym forum tezy o Polsce w ruinie. Więcej boję się pisać, bo jeszcze marusiowi jakaś żyłka w mózgu pęknie.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 16:29 
 
Junkier napisał(a):
embe napisał(a):
Ale takie szczere pytanie nawet do największych wrogów PiS, czy uważacie że rząd PiS może zrobić coś złego dla gospodarki i finansów państwa ?

Nieszczególnie, przy czym ja nie popieram również obowiązującej na tym forum tezy o Polsce w ruinie. Więcej boję się pisać, bo jeszcze marusiowi jakaś żyłka w mózgu pęknie.


Mam pewną analogię Polski do francuskiej szlachty, ale ból dupy co poniektórych byłby spoory. ;]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 16:37 
 
Polska dyma francuskie wieśniaczki?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 16:41 
 
Junkier napisał(a):
Polska dyma francuskie wieśniaczki?


sranie po kątach i zmiana co chwilę bielizny jako recepta na brak kąpieli


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 16:47 
 
Polska w ruinie została podchwycona przez internety peło, fakt Duda wspomniał o tym ale to chyba dotyczyło w wypowiedzi czegoś innego, dla mnie to chodziło raczej o państwo teoretyczne i państwo w ruinie, nie wiem ale dlaczego dyskusja zawsze z konkretów zbacza w pierdoły ?

Zastanówmy się, niby wspieranie młodych otwierających firmy to wspaniała rzecz, a ja i wielu twierdzi że to niszczenie konkurencji i obecnych na rynku firm, podobnie jak wszelkie dofinansowania na otwarcie firmy, jak mają z tym konkurować ci co ciężko pracują od wielu lat w swoich firmach ?

Obniżanie podatków to tez bzdura jeśli chodzi o najuboższych, takie rzeczy reguluje się wysokimi kwotami nieopodatkowanymi, proste i skuteczne.

12zł/h stawka minimalna jest ok ponieważ jesteśmy w EU, które takie regulacje pracy posiada, inaczej jestem przeciwny ponieważ praca na wolnym rynku sama potrafi się odpowiednio wycenić i nie można zmuszać pracodawcy by to regulować.
Niestety ale jeśli chcemy być konkurencyjni wobec core EU to stawki powinny byc podobne jak u nich, wiem że takie twierdzenie śmierdzi ale powtórzę jeszcze raz, EU nie ma wolnego rynku pracy, produkcji i handlu, dlatego my nie możemy być rebelami i musimy gonić core EU tymi samymi sposobami i regulacjami.

Co tam jeszcze PiS ma w programie to nie wiem ale dodałbym kare śmierci dla pedofilii, morderców i surowe kary za przestępstwa gospodarcze urzędników państwowych.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 17:18 
 
w Polsce jest zbyt wysokie bezrobocie by regulować rynek pracy jakimikolwiek stawkami minimalnymi. Do tego dochodzą jedne z wyższych kosztów zatrudniania pracownika. Jedyne do czego doprowadzi podniesienie stawki minimalnej to rozrost szarej i czarnej strefy, która i tak rośnie z roku na rok.
Moim zdaniem to totalny błąd. Osobiście bym ustawił podatki na styl UK - gdzie po prostu opłaca się pracodawcy płacić podatki za pracownika tym samym zmniejszając swój dochód, bo podatek za pracownika jest równy lub nawet niższy (przy kolejnych progach) niż podatek dochodowy. Ergo - albo zapłacimy podatek za pracownika który jest happy bo pracuje legalnie i dostanie zwrocik, albo zapłacimy identyczną lub wyższą kwotę przy własnym rozliczeniu.
Oczywiście kwota wolna od podatku powinna być przynajmniej podniesiona 2-3 krotnie. Jak najszybciej.
Niestety w Polsce byłaby to zbyt drastyczna zmiana.
Niech ludzie pracują i za 5zeta/h (zresztą pracują nawet teraz na jakiejś formie samozatrudnienia) jeżeli mają taką ochotę lub nie mają innego wyboru.

Dofinansowania to nic innego jak rozdawnictwo kasiory tym którzy potrafią wypełnić odpowiednie formularze. Zakamuflowany socjal w pełnej krasie. No ale jesteśmy częścią socjalistycznego kołchozu więc co zrobić?
Wyjebać się tego nie da. Trzeba kasę dalej rozdawać i liczyć się z tym, że większość tych działalności jest założona jedynie w celu wysępienia kasiory z naszych podatków.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 18:16 
 
embe napisał(a):
Zastanówmy się, niby wspieranie młodych otwierających firmy to wspaniała rzecz, a ja i wielu twierdzi że to niszczenie konkurencji i obecnych na rynku firm, podobnie jak wszelkie dofinansowania na otwarcie firmy, jak mają z tym konkurować ci co ciężko pracują od wielu lat w swoich firmach ?

Nie wiem jakim cudem zaledwie w dwóch postach przeszliśmy od gospodarki pod rządami Pisu do tego osobistego bólu dupy, ale tak na chłopski rozum jeśli nie jesteś w stanie konkurować z gościem, któremu państwo dofinansowuje zakup biurka i fotela to może lepiej zwiń interes.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 18:24 
 
Pudło, ja właśnie będę dumnym beneficjentem pomocy z EU :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 19:20 
 
Piechociński ora Pawełka, niczym żyzną ziemię, przed wiosennym siewem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 19:24 
 
e tam, piechocinskiemu chyba juz nikt nie wierzy, bez wzgledu na to co by nie mowil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 19:30 
 
To nie ma znaczenie, chodzi o odbiór przez widza. Pawełek jest jak ta dziewczyna z razem, liczbami się nie zajmuje. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 20:16 
 
Mendol napisał(a):
e tam, piechocinskiemu chyba juz nikt nie wierzy, bez wzgledu na to co by nie mowil.

Jak to leciało...dziurawe zęby zdarte sutki PSL nie ma gorszej prostytutki :lol:


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 21:39 
 
https://www.youtube.com/watch?v=l1oFGmzHiKY

Trzeba przyznać, że spot się chłopakom udał :D
Szkoda, że tak późno - powinien był lecieć przed i po debacie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.