mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 59  Następna strona

Na ktorą liste oddasz głos?
Prawo i Sprawiedliwość 23%  23%  [ 21 ]
Platforma Obywatelska 9%  9%  [ 8 ]
Partia Razem 1%  1%  [ 1 ]
KORWiN 28%  28%  [ 26 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe 1%  1%  [ 1 ]
Zjednoczona Lewica 1%  1%  [ 1 ]
"Kukiz'15" 8%  8%  [ 7 ]
Nowoczesna 14%  14%  [ 13 ]
Inna lista 2%  2%  [ 2 ]
Pierdole nie głosuje 13%  13%  [ 12 ]
Liczba głosów : 92
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 09:25 
 
Ale jaja, myślałem, że nad ranem Krulowi drgnie. Po 22 latach doczekać się zmiany wiatru historii tylko po to, żeby przegrać walkę o rząd dusz ze zdewociałym rockmenem i otrzeć się o próg wyborczy różnicą 0.1% głosów?
Chociaż dalej uważam, że lepiej by było, gdyby Janek się z Pawłem zamienili na głosy.
tczewiak napisał(a):
Cytuj:
Spoko, pis dosra bankom

Może skończą się nieodpowiedzialne kredyty.

Lol, z ciebie to jednak jest kryptokomuch.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 09:29 
 
Junkier napisał(a):
Lol, z ciebie to jednak jest kryptokomuch.

Gdzie?
Jak kredyty nie będą ratowane w razie niewypłacalności to banki nie będą dawać kredytów plebom.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 09:32 
 
Liczenie że skończy się z miernotami politycznymi, których kariery powstają po dostaniu się do parlamentu, jest niemożliwe w naszych realiach.

Co do komuchów, od 84 roku ustawiali sobie grunt do swoich przemian, zaczynali od bankowości, przy okrągłym stole wywalczyli wiele i utrzymają nadal wpływy na wiele lat, jednak nieobecność w polityce jak dla mnie zamyka pewna epokę.

Rządy PO utrzymywały w/w układzik, komuszki i oligarchowie namaszczeni przez nową władzę, całe szczęście że nie urosło to do poziomów jak na ukrainie czy rosji, jednak funkcjonuje to i przykro o tym pisać ale jedyne co to zakończy to powolne wymieranie ludzi z tamtej epoki.

Wybory wyborami, jednak pamiętajcie że media się nie zmienią, wystarczy zerknąć co wypisują na tt i fb funkcjonariusze PO z tvn, polsatu, tvp, gw itd, masakra jak ci ludzie mają zryte banie, śmierdzi to prl bardziej niż zamawiane masowo msze za zwycięstwo PiS.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 09:34 
 
Cytuj:
Gdzie?
Jak kredyty nie będą ratowane w razie niewypłacalności to banki nie będą dawać kredytów plebom.

Jestem pewny, że zaboleq przez "dosrywanie bankom" rozumiał coś innego niż "ok chłopaki, zostawiamy was samych", więc uznałem, że ty też.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 09:38 
 
http://telewizjarepublika.pl/gowin-jeze ... 25301.html


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 09:45 
 
Pierwsze co po 21 napisałem to że jak Korwin wbije do sejmu, a wyniki będą się uśredniały to PiS straci większość, ale spokojnie spokojnie, Kukiz pomoże, a jak nie to po rozdaniu mandatów zacznie się kupczenie i PiS będzie miał większość :)

wkurwia jedynie każda setna procenta dla PSL :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 09:50 
 
ja mam nadzieję, że PSL spadnie i nie wejdzie ,a Korwinowi wzrośnie iw ejdzie- będzie ciekawiej

może zaskocze swoich oponentów ale bardzo bym chciał ,żeby PIS miał większość w sejmie- wtedy po kilku latach będziemy mogli powiedzieć czy nam się poprawiło czy pogorszyło i będzie to zasługa ( lub wina ) jednej partii- a nie jak teraz - winny koalicjant

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 09:50 
 
embe napisał(a):
Kukiz pomoże, a jak nie to po rozdaniu mandatów zacznie się kupczenie i PiS będzie miał większość :)


No i zamiast dobrej zmiany, będzie powrót do rozmów Lipiński-Beger. Dla mnie ok, szybciej to pierdolnie, krócej PiS u władzy. Co ciekawe szanse ciągle ma ZL, 7.5% przy błędzie 1%. :<


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 10:03 
 
Dużo ludzi za granicą na korwina głosuje więc może wejdzie, napięcie jest :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 10:03 
 
Ja się obawiałem władzy jednej partii ale przecież koalicja PO-PSL raczej była rządami PO, teraz PiS niech lepiej ma większość i cztery lata przed sobą teoretycznego spokoju, koalicje mogą za bardzo usprawiedliwiać wszystkie złe decyzje.

Szkoda że PO otrzymało tak dużo głosów, liczyłem że ich kosztem Petru się wzmocni, jednak beton z tamtej strony jest gorszy od komuchów, to też wymaga czasu, dziwi że jednak pegieery nadal za PO, dziwne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 10:07 
 
tora dupa boli bo nie dostanie pincet na dziecko.
a ja tak HA HA HA

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 10:09 
 
Może na psa coś dadzą? :<


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 10:11 
 
10 lat bez prawa do korespondencji.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 10:11 
 
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 10:24 
 
Ktoś kto robił ten mem był idiotą 8)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 10:27 
 
Liroj wszedł? Scooobiedoo ya zmieni Polske? :)

Isengrim napisał(a):
10 lat bez prawa do korespondencji.


Już byś mnie do więzienia wsadzał? Czy złożyłeś donosik to tajnej policji politycznej, za ideowe odchylenia?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 10:30 
 
Unia pomoże uchodźcom z Platformy Obywatelskiej. Kraje UE udzielą schronienia tysiącom działaczy PO

;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 11:02 
 
Powiedźcie mi czemu wy wierzycie w PiS? Przecież to prawicowa partia ale na wybory wyrobiła sobie lewicowe poglądy(bo ludzie lubią jak im się coś obiecuje za nic) i praktycznie każda z ich obietnic to cios dla budżetu tylko wy chyba o tym nie myślicie. Ratowanie górnictwa to obciążanie energetyki czyli "prund" w górę a i tak musimy w uj inwestować w energetykę bo jesteśmy w dupie. Jak dowalą podatki bankom to one sobie i tak to odbiją na nas a nie na posłach.

Opodatkowanie handlu wielkopowierzchniowego to również obciążenie dla ludzi - w tesco czy auchan mam majonez po 4zł, w sklepiku u Pani jadzi po 5,5zł. Wiadomo od zawsze, że marże w tym biznesie są małe i jedynie bedra/lidl się trzymają oraz drogie dyskonty typu alma/PiP/etc.

Wyższa kwota wolna od podatku w sytuacji, gdy janusze i cebularze i tak unikają podatków jak chcą tylko bardziej dosra budzetowi. My nie jesteśmy bogaci jak Anglia ale niektórzy widać tego nie kumają.

Wiek emerytalny? PiS zmieni w dół ale odpowiedzialności nie weźmie bo Kaczor umrze zanim młode pokolenie pójdzie na emeryturę(głodową).

Tak na spokojnie. To nie PiS wygrał, tylko PO przegrało. Rozleniwiło się i wkurzyło ludzi na wiele sposobów. Samo straszenie PiSem to za mało bo PiS u władzy byl 8 lat temu. Niestety ta transformcja, która sporo dała ludziom w miastach, szczególnie młodym praktycznie nic nie dała wsi. Wies to dalej cebulandia i PRL a proboszcz z ambony namawia na PiS.

Nie mówię, że polityka PO jakoś super mi się podobała. PO bazowała na dotacjach unijnych i w związku z tym przyzwoitym wzrostem gospodarczym. PiS też będzie jechał na dotacjach ale samo dotacje to za mało na ich obietnice.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 11:13 
 
zaboleq napisał(a):
Powiedźcie mi czemu wy wierzycie w PiS? Przecież to prawicowa partia ale na wybory wyrobiła sobie lewicowe poglądy(bo ludzie lubią jak im się coś obiecuje za nic) i praktycznie każda z ich obietnic to cios dla budżetu tylko wy chyba o tym nie myślicie. Ratowanie górnictwa to obciążanie energetyki czyli "prund" w górę a i tak musimy w uj inwestować w energetykę bo jesteśmy w dupie. Jak dowalą podatki bankom to one sobie i tak to odbiją na nas a nie na posłach.

Opodatkowanie handlu wielkopowierzchniowego to również obciążenie dla ludzi - w tesco czy auchan mam majonez po 4zł, w sklepiku u Pani jadzi po 5,5zł. Wiadomo od zawsze, że marże w tym biznesie są małe i jedynie bedra/lidl się trzymają oraz drogie dyskonty typu alma/PiP/etc.

Wyższa kwota wolna od podatku w sytuacji, gdy janusze i cebularze i tak unikają podatków jak chcą tylko bardziej dosra budzetowi. My nie jesteśmy bogaci jak Anglia ale niektórzy widać tego nie kumają.

Wiek emerytalny? PiS zmieni w dół ale odpowiedzialności nie weźmie bo Kaczor umrze zanim młode pokolenie pójdzie na emeryturę(głodową).

Tak na spokojnie. To nie PiS wygrał, tylko PO przegrało. Rozleniwiło się i wkurzyło ludzi na wiele sposobów. Samo straszenie PiSem to za mało bo PiS u władzy byl 8 lat temu. Niestety ta transformcja, która sporo dała ludziom w miastach, szczególnie młodym praktycznie nic nie dała wsi. Wies to dalej cebulandia i PRL a proboszcz z ambony namawia na PiS.

Nie mówię, że polityka PO jakoś super mi się podobała. PO bazowała na dotacjach unijnych i w związku z tym przyzwoitym wzrostem gospodarczym. PiS też będzie jechał na dotacjach ale samo dotacje to za mało na ich obietnice.


Przypomnij jakies większe i trochę pomniejszych sukcesów PO, ok?

Jesli tak bardzo martwisz się o budżet, to nic nie stoi na przeszkodzie. Po prostu miesiąc w miesiąc zacznij dobrowolnie wpłacać jakąś cześć ze swoich około 30%, które Ci zostają z tego co zarabiasz. Bo chyba wiesz, co siędzieje z około 70% tego co wypracujesz?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 11:19 
 
zaboleq napisał(a):
Powiedźcie mi czemu wy wierzycie w PiS? Przecież to prawicowa partia ale na wybory wyrobiła sobie lewicowe poglądy(bo ludzie lubią jak im się coś obiecuje za nic) i praktycznie każda z ich obietnic to cios dla budżetu tylko wy chyba o tym nie myślicie.

Po pierwsze PiS to nie prawica tylko kato-lewica, po drugie jak się tak budżetem przejmujesz to trzeba było głosować na jedyną prawicową partie w tych wyborach, czyli KORWiN.
Zamiast tego wolałeś zagłosować na Przestępczą Organizację.
Jak widać głupich nie sieją. :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.