mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1306, 1307, 1308, 1309, 1310, 1311, 1312 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 10:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
ale ale... nie kombinujcie że gościu od kebaba chce się wysadzać i zabijać niewiernych, przecież problem to nowa imigracja, inwazja muzułmańska, 400 tysięcy w 2015 roku przybyło z pobieżną kontrolą lub całkowicie bez kontroli, kto ich zachęcił do przyjazdu do europy ten ma krew na rękach ponieważ isis od dawna chwaliło się że z czasem zacznie zabijać niewiernych i przejmować europe.


Tu jest ich tylu, ze nastepny milion mniej przeraza niz "17 uchodzcow w Sopocie" (dzis na FB wyczytalem).

Zreszta UK akurat nikogo nie wpuszcza. Moja corka ostatnio byla na granicy angielsko-francuskiej - potrojne zasieki, wojsko z karabinami i namioty pelne uchodzcow az po horyzont.

Nikt nikogo nie zacheca do przyjazdu do Europy, to prawo miedzynarodowe nakazuje wpuszczanie uchodzcow z rejonow ogarnietych wojna. Gdyby nas Rosja zaatakowala to tez nie chcialbys zeby Niemcy zamkneli granice.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 11:08 
Cytuj  
Nie wyjeżdżaj tu z atakiem rosji na nas, dyskusja dotyczy inwazji islamu na europe i nocnych ataków w paryżu.
Merkel zachęca swoimi słowami i czynami, zniesienie kontroli i wymaganych dokumentów spowodowało nagły przypływ imigrantów, uchodźcy na tym cierpią to fakt.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 11:24 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mnie przeraża że każdy muzułmanin chcący wypełniać nauki swojego boga musi dokonywać takich rzeczy,

To, że żyd i chrześcijanin chcący wypełniać nauki swojego boga musi np. kamieniować cudzołożników też cię przeraża?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 11:27 
Cytuj  
http://m.krytykapolityczna.pl/artykuly/ ... z-uchodzcy
+1


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 11:32 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie wyjeżdżaj tu z atakiem rosji na nas, dyskusja dotyczy inwazji islamu na europe i nocnych ataków w paryżu.
Merkel zachęca swoimi słowami i czynami, zniesienie kontroli i wymaganych dokumentów spowodowało nagły przypływ imigrantów, uchodźcy na tym cierpią to fakt.


Jestem pewny ze za zamachami nie stoja zadni nowoprzybyli uchodzcy. Takie akcje przygotowuje sie dlugo. To nie jest tak, ze ktos przyjezdza do Francji, odbiera poczta karabin i idzie strzelac na ulicy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 11:34 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
embe napisał(a):
Mnie przeraża że każdy muzułmanin chcący wypełniać nauki swojego boga musi dokonywać takich rzeczy,

To, że żyd i chrześcijanin chcący wypełniać nauki swojego boga musi np. kamieniować cudzołożników też cię przeraża?


Embe jak kazdy porzadny chrzesciajanin nie je owocow morza I nosi baczki:

"Będziecie jedli następujące istoty wodne: wszystkie istoty wodne, w morzach i rzekach, które mają płetwy i łuski, będziecie jedli. 10 Ale każda istota wodna, która nie ma płetw albo łusek w morzach i rzekach spośród wszystkiego, co się roi w wodzie, i spośród wszystkich zwierząt wodnych, będzie dla was obrzydliwością. 11 Będą one dla was obrzydliwością, nie jedzcie ich mięsa i brzydźcie się ich padliną. 12 Wszystkie istoty wodne, które nie mają płetw albo łusek, będą dla was obrzydliwością."

"Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 11:36 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
embe napisał(a):
Mnie przeraża że każdy muzułmanin chcący wypełniać nauki swojego boga musi dokonywać takich rzeczy,

To, że żyd i chrześcijanin chcący wypełniać nauki swojego boga musi np. kamieniować cudzołożników też cię przeraża?

tak samo jak zakonspirowani wyznawcy ciemnej strony mocy

czy my nadal dyskutujemy o zamachach muzułmańskich w paryżu ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 11:42 
Cytuj  
Aktualnie przerzuciliśmy się na twoje zaślepienie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 12:03 
Cytuj  
Obrazek


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 12:04 
Cytuj  
Kiedyś myślałem, że ta filozofia religijna to bujda jakaś i jak to wyczytałem w koranie to oczy przetarłem ze zdumienia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 12:15 
Cytuj  
Mt 10,34-38 napisał(a):
Nie sądźcie, że przyszedłem nieść pokój po ziemi. Nie przyszedłem nieść pokoju, lecz miecz. Przyszedłem bowiem przeciwstawić syna jego ojcu, a córkę jej matce, a synową jej teściowej; bo wrogami człowieka mieszkańcy jego domu. Kto miłuje ojca lub matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto miłuje syna lub córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto nie bierze krzyża swego, a idzie za mną, nie jest mnie godzien.

Nawiasem mówiąc przerzucanie się cytatami z tłumaczenia, (często dokonanego na podstawie wcześniejszego przekładu z itd.) książek napisanych kilkaset albo i kilka tysięcy lat temu jest dosyć słabe i niewiele mówi o tym co faktycznie miał na myśli ich autor.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 12:21 
Cytuj  
Akurat ten cytat jest z hadis.
Zasłanianie się koranem jest bez sensu, bo jak ktoś chce komuś spuścić wpierdol, to powód zawsze się znajdzie. ISIS chce spuścić wpierdol nam, więc naturalną reakcją powinno być spuszczenie wpierdolu im. I tyle, mieszać do tego religii nie trzeba, co najwyżej jakiś kapelan może pokropić bomby na +10 do celności.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 12:39 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
embe napisał(a):
Nie wyjeżdżaj tu z atakiem rosji na nas, dyskusja dotyczy inwazji islamu na europe i nocnych ataków w paryżu.
Merkel zachęca swoimi słowami i czynami, zniesienie kontroli i wymaganych dokumentów spowodowało nagły przypływ imigrantów, uchodźcy na tym cierpią to fakt.


Jestem pewny ze za zamachami nie stoja zadni nowoprzybyli uchodzcy. Takie akcje przygotowuje sie dlugo. To nie jest tak, ze ktos przyjezdza do Francji, odbiera poczta karabin i idzie strzelac na ulicy.

po chuj piszesz takie bzdury

wiadomo ze zrobili to potomkowie muzlumanskich imigrantow

dlaczego pomimo udzialu polski w iraku u nas nic sie nigdy nie dzialo ,bo po prostu nie ma kto tego zamachu zrobic , a jak ich wpuscimy to za 5-10 lat juz znajdzie sie kiklku debili ktorzy sie wysadza w powietrze


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 12:47 
Cytuj  
meter ma racje.
nowoprzybylych wystarczylo namowic zeby wzieli granaty i kalachy.
akcje przygotowuje sie dlugo i to nie byl problem we francji.
w polsce jest spokoj bo jak laska chodzi w burce to obserwuje ja 120485 moherowych babc, ktore nie maja nic innego do roboty.
zaden kraj nie ma takiego wywiadu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 13:01 
Cytuj  
Przedstawicie policji francuskiej już dzisiaj mówili że ataku dokonali ludzie, którzy przybyli z nową falą imigrantów, jest to też odsunięcie tych ataków od starej imigracji, która nie zawsze zgadza się z tym co obecnie robi isis.
Tylko zaślepieni celebryci uogólniają sytuacje pisząc/mówiąc że każdy ekstremizm i fundamentalizm religijny jest zły, nie wiem jaki mają cel, przecież wojna z islamem trwa, krew jest przelewana u nich i w europie, wojna trwa i razem z inwazja imigrantów będzie się zaostrzać.

Mnie zaniepokoiły wypowiedzi dzisiaj w polsacie że nie powinno się dyskutować czy będą zamachy u nas tylko kiedy, może to na wyrost ale obawy jak widać są.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 13:12 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Nawiasem mówiąc przerzucanie się cytatami z tłumaczenia, (często dokonanego na podstawie wcześniejszego przekładu z itd.) książek napisanych kilkaset albo i kilka tysięcy lat temu jest dosyć słabe i niewiele mówi o tym co faktycznie miał na myśli ich autor.


Dlatego w normalnym społeczeństwie taka książka religijna służyć powinna jedynie za zbiór luźnych porad i wskazówek, które każdy może sobie niegroźnie interpretować dla poprawy własnego życia a nie kurwa być brana za zbiór praw i zasad.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 13:22 
Cytuj  
Tu taka imigrancka perełka:
http://pikio.pl/wstrzasajaca-relacja-z- ... tem-sieci/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 13:26 
Cytuj  
Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 13:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w polsce jest spokoj bo jak laska chodzi w burce to obserwuje ja 120485 moherowych babc, ktore nie maja nic innego do roboty.
zaden kraj nie ma takiego wywiadu.


Nie wiem jak babcie moherowe, ale u nas wywiad i sluzby maja ta dobra sytuacje ze moga do woli stosowac profilowanie rasowe i nikogo to nie oburza, a wrecz tak jak ja sie cieszy ze prawie 100% spoleczenstwa stanowia etniczni Polacy i kazdy taki ciapaty jest z gory podejrzany.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2015, 14:43 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
embe napisał(a):
Mnie przeraża że każdy muzułmanin chcący wypełniać nauki swojego boga musi dokonywać takich rzeczy,

To, że żyd i chrześcijanin chcący wypełniać nauki swojego boga musi np. kamieniować cudzołożników też cię przeraża?


Dobrze zdajesz sobie sprawę, że np chrześcijaństwo jest dużo pasywniejszą religią "W coś tam wierze, ale nie praktykuje, i tam gdzie mi wygodnie udaje naginam zasady mojej religii". Nie chodzi o to co jest napisane w tekście religijnym, tylko jak do tego podchodzą wyznawcy, chyba sam przyznasz, że wśród muzułmanów dużo większy odsetek wyznawców traktuje swoją religię 100% na poważnie, i to co jest zapisane w koranie jako prawo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1306, 1307, 1308, 1309, 1310, 1311, 1312 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.