mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1335, 1336, 1337, 1338, 1339, 1340, 1341 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 11:19 
Cytuj  
@4fr0

Są też małe państwa. Między np. Wiedniem, Bratysławą,a Budapesztem to się do samolotu wsiadać nie opłaca nawet.

Z drugiej strony jak piszesz samo Schengen dla osoby prywatnej jest relatywnie mało ważne, jednak rozmontowanie Schengen będzie miało olbrzymie konsekwencje symboliczne.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 11:26 
Cytuj  
Głupie Polaczki. Bardzo dobry plan dla Niemców. Możliwe, że Niemcy specjalnie doprowadzili do obecnej sytuacji żeby mieć pretekst do rozwalenia Unii. Janusze polityki z was.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 11:39 
Cytuj  
Właściwie core EU, a zwłaszcza niemcy mają co potrzebują, nic więcej nie zyskają z tego że takie kraje jak Polska mogą chcieć większej integracji, właściwie na rękę im jest raczej zmniejszanie integracji, kasy nie dają bo bilans obecnie jest wyrównany składkowy, autostrady z niemiec do rosji już właściwie są, montownie mamy, sklepy małe i duże wybudowali, zagrażający przemysł ciężki zlikwidowany, ominięcie polski z gazem i ropą zrobione.

Co do granic, jeśli sobie szengen zmniejszą to przecież i tak jedna granica tylko od nas do nich i można machnąć dowodem/paszportem.

Wywalenie nas z szengen otwiera drogę to tworzenia ciekawej alternatywy z tych państw drugiej kategorii jak Polska, Węgry, Czechy, Słowacja, Rumunia, Litwa, Łotwa, Estonia, Bułgaria ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 11:47 
Cytuj  
Jakie kurwa szengen dla osoby prywatnej jest malo wazne i pytania co mamy z tego, ze jest szengen? Zobaczycie co mamy z szengen jak znów zamkna granice, beda kontrole + kolejki i koszty frachtow w transporcie ladowym pojda w górę. Zobaczycie wtedy jak się to odbije na każdym towarze, którzy przejeżdża przez kilka granic po drodze bez kontroli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 11:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tczewiak ale dlaczego zakladasz, ze beda jakiekolwiek kolejki.

Podróżowałem po Europie gdy byliśmy już w UE, ale jeszcze nie w Schengen.

Cytuj:
Zauwaz ile UK wygrywa z tylko tego powodu, ze nie jest w schengen.

Jeździłem tunelem i promem - nigdy mnie nie kontrolowali na granicy francusko-brytyjskiej.

Cytuj:
Ktoś teraz jeszcze podróżuje samochodem w dłuższe trasy (czyli przejeżdża więcej niż jedną granicę między państwami), kiedy loty są tak tanie?

Wiesz jaką frajdą jest sobie zjeździć Europę jakimś muscle carem? Ja rozumiem, że komuś w renówce czy innych fiacie się nie chce, sam dużo latam, ale nie jest to szczyt frajdy na wakacje dla kogoś kto po prostu lubi jeździć i nie patrzy na koszta podróży +\- 1000zł.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 12:04 
Cytuj  
Co ty gadasz Niah? Kto powiedział, że to zły plan dla Niemców?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 12:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mark24 napisał(a):
tczewiak ale dlaczego zakladasz, ze beda jakiekolwiek kolejki.

Podróżowałem po Europie gdy byliśmy już w UE, ale jeszcze nie w Schengen.

Jak pisalem wczesniej ja nie pamietam zadnych kolejek na granicy pl-de ani pl-cz po wstapieniu do UE bo podjezdzales do pogranicznika pokazywales dowod i jechales dalej takie opoznienie ze nawet nie warto o tym wspominac. Ze juz nie wspomne ze jak niemcy austria beda w schengen to i tak tylko machniesz dowodem na naszej granicy, a dalej bedziesz sobie w spokoju jechal na narty.

A co do towarow etc to przeciez jaki to interes dla niemiaszkow zeby ich firmy czekaly na komponenty od naszych poddostawcow, a w druga strone zeby staly kilka razy na granicach jadac do takiej finalandi albo petersburga.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 12:10 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
A co do towarow etc to przeciez jaki to interes dla niemiaszkow zeby ich firmy czekaly na komponenty od naszych poddostawcow, a w druga strone zeby staly kilka razy na granicach jadac do takiej finalandi albo petersburga.

To się okażę czy będą czekały. W ciągu najbliższych lat będa potrzebowali dać pracę 2-3 milionom nowych imigrantów, w dużej części bez skillsów. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 12:38 
Cytuj  
...a tym czasem sowieci przygotowują się do ofensywy na ukraine

Europa już zapomina o Krymie i o tym że Rosja napadła na Ukrainę :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 12:48 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
W sumie, żeby ją zniszczyć wystarczyłoby dosypanie czegoś do kawy i "przypadkowe" zatrzymanie przez "emerytowanego policjanta z Wielkopolski". Pozamiatana kariera polityczna, naukowa i zawodowa.


Kurna, niezła teoria spiskowa ;)
Jeszcze trochę i się dowiem, że swego czasu Janowski też nie skakał bo lubił tylko wystarczyło dosypanie czegoś do kawy...
:)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 12:51 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Junkier napisał(a):
W sumie, żeby ją zniszczyć wystarczyłoby dosypanie czegoś do kawy i "przypadkowe" zatrzymanie przez "emerytowanego policjanta z Wielkopolski". Pozamiatana kariera polityczna, naukowa i zawodowa.


Kurna, niezła teoria spiskowa ;)
Jeszcze trochę i się dowiem, że swego czasu Janowski też nie skakał bo lubił tylko wystarczyło dosypanie czegoś do kawy...
:)


Trochę wiedzy Rzeźnik, trochę wiedzy.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 12:59 
Cytuj  
Oj Niahu Niahu...czasami to jakby Cie w tyłek kopnęła, to byś nie zauważył :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 13:14 
Cytuj  
tczewiak - ja tam jezdzilem do niemiec, czech i kolejek nie pamietam.
Co do UK to sorry, ale kontrola dokumentow jest zawsze.

Chyba wszyscy zgodza z jednym - jak naprawde to wejdzie w zycie to bedzie to poczatek konca UE. Podzial na "lepszych-gorszych" jedynie sie poglebi. Cel zostal osiagniety, pora rozmontowac to co zbedne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 13:17 
Cytuj  
Eee tam, miała typowe symptomy choroby alkoholowej, niską samoocenę i ciśnienie w robocie. Dała w gaz, pismaki potrzebowały leadu i się sprawy posraly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 13:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Co do UK to sorry, ale kontrola dokumentow jest zawsze.

Widocznie źle ci z oczu patrzy. Mi może raz z UK do FR sprawdzali, a tak to nigdy.
Kontrola zawsze była wyrywkowa, a nie auto po aucie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 13:41 
Cytuj  
raz jechalem autem, tak to zawsze samolotem. Nie chce mi sie wierzyc w te wyrywkowe kontrole. No chyba ze ktos probuje przejechac pod Tirem, ale czytalem, ze tylko w tym roku sluzby graniczne w UK dostaly dodatkowo kilka mln GBP by swoje granice jeszcze bardziej uszczelnic.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 13:44 
Cytuj  
Belg Ahmacostatam Abdullcoscostam jest nastepnym podejrzanym o zamachy w Paryzu. Udalo mu sie zbiec.
Strasznie egzotyczne imie i nazwisko jak na Belga :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 13:48 
Cytuj  
Mnie kontrolowali na granicy PL-DE w 2006, a już FR-UK nie, za to UK-FR tak. Potem jak jeździłem to nigdy na FR/UK/FR nie prosili o papiery - po prostu przejeżdżałem przez bramki. Ostatnie 2 lata nie jeździłem do UK samochodem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 13:57 
Cytuj  
W Mali terroryści szukali belgów i francuzów wśród gości ( odwet za 2012 rok ? ), jednak udał się szturm i odbito 80 zakładników.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 14:09 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Junkier napisał(a):
W sumie, żeby ją zniszczyć wystarczyłoby dosypanie czegoś do kawy i "przypadkowe" zatrzymanie przez "emerytowanego policjanta z Wielkopolski". Pozamiatana kariera polityczna, naukowa i zawodowa.


Kurna, niezła teoria spiskowa ;)

Jesień mamy, różne myśli chodzą człowiekowi po głowie o tej porze roku.
Poza tym tutaj miłośników teorii spiskowej nie brakuje, więc liczyłem na jakiś odzew :(
Cytuj:
Jeszcze trochę i się dowiem, że swego czasu Janowski też nie skakał bo lubił tylko wystarczyło dosypanie czegoś do kawy...

Janowski mógł sobie pajacować i poza beką społeczeństwa raczej nic mu za to nie groziło. Zbrojewska wsiadając narąbana za kółko w razie zatrzymania nawet nie mogłaby się zasłonić immunitetem.
Cytuj:
Eee tam, miała typowe symptomy choroby alkoholowej,

Jesteś jednym z tych ludzi, którzy pisali w komentarzach, że ma ryj alkoholika?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1335, 1336, 1337, 1338, 1339, 1340, 1341 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.