mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1475, 1476, 1477, 1478, 1479, 1480, 1481 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 11:21 
Cytuj  
Ej , nie jesteśmy sowietami co lubią pod butem. Liberum veto!


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 11:23 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Tak samo KODowales w '97? Przepraszam, w tedy srales w gacie.

Znowu Ci się skończyły argumenty, bo nie potrafisz odnieść się rzeczowo do tego co napisałem powyżej :lol:
I co ma do 97' do tego co napisałem 8)
W 97' jeszcze nie miałem tyle wiedzy co teraz, ale jeśli o to pytasz to urodziłem się jeszcze w poprzednim systemie.

Niah napisał(a):
@vilhelm
Pospólstwo w Polsce wierzy w to, że jedynie wódz odgórnie może naprawić kraj, a więc zgadzają się na takie dyktatorskie zapędy. Oczywiście w imię wolności i sprawiedliwości. Po 4 latach przyjdzie ktoś inny i wykorzysta jak będzie chciał instrumenty/narzędzia/zwał jak zwał dane im przez poprzednią władzę jak będą chcieli.

O ile przyjdzie ktoś za 4 lata, bo Jarek do już na pewno nie odda władzy do śmierci ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 11:30 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nie pyskuj gimbusie.

Ile Ty masz lat by kierowac dyskusja? Gowniarska chorogiewka mowi mi co mam robic? No chyba Cie potroncilo.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 11:38 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Tak samo KODowales w '97? Przepraszam, w tedy srales w gacie.

Znowu Ci się skończyły argumenty, bo nie potrafisz odnieść się rzeczowo do tego co napisałem powyżej :lol:
I co ma do 97' do tego co napisałem 8)
W 97' jeszcze nie miałem tyle wiedzy co teraz, ale jeśli o to pytasz to urodziłem się jeszcze w poprzednim systemie.

Niah napisał(a):
@vilhelm
Pospólstwo w Polsce wierzy w to, że jedynie wódz odgórnie może naprawić kraj, a więc zgadzają się na takie dyktatorskie zapędy. Oczywiście w imię wolności i sprawiedliwości. Po 4 latach przyjdzie ktoś inny i wykorzysta jak będzie chciał instrumenty/narzędzia/zwał jak zwał dane im przez poprzednią władzę jak będą chcieli.

O ile przyjdzie ktoś za 4 lata, bo Jarek do już na pewno nie odda władzy do śmierci ;-)


Bycie "najgorszym sortem" to jakis perk gdzie przyklejacie sobie magnet? "jestem debilem"


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 11:40 
Cytuj  
Niah napisał(a):
embe to jak go znam to trolluje, ale rzeźnik to jakaś masakra. To ja już wolę Blenda-Mendę. :wtf:


Czego znowu ode mnie chcesz? Coś Ci znowu mam wytłumaczyć? :wtf:

Daj się trochę pośmiać, bo to jest forum mmorpg.pl a nie Sejm. Takiego wzmożenia jakie obserwuje u zwolenników Ryśka z mbanku, to nie pamiętam od czasów jak przejrzałem na oczy w 2009, zacząłem głosować na wolnościowców i pisać na forum o polityce. :lol:

PIS konstytucji nie zmieni bez Kukiza, a ja w Pawła wierze, że nie da PISowi wprowadzić czegoś, co da im władzę absolutną. Ty nie?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 11:50 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 11:45 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Bycie "najgorszym sortem" to jakis perk gdzie przyklejacie sobie magnet? "jestem debilem"

Nie musimy sobie nic przykleić, ale po Twoich wypowiedziach widać, że jesteś po prostu małym frustratem który ma żal do świata, że nic nie wyszło.
Nawet teraz robienie lachy Jarkowi nie pomoże - nie spadnie na ciebie deszcz z manną z nieba, nie łudź się - tylko się pobrudzisz.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 11:50 
Cytuj  
@Nefastus
Podaj jeden przykład który udowodni, że zmieniłem poglądy. Tylko nie pisz, że kiedyś zagłosowałem na uw bo się ośmieszysz.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 11:53 
Cytuj  
jedyny prawdziwy sith PO

http://niezalezna.pl/74181-sejm-upamiet ... yl-przeciw


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 11:53 
Cytuj  
Nadal czekam na Profute i jego uzasadnienie WIGu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 11:56 
Cytuj  
Vil, ale przyznaj racje że histeria "spontanicznych" obywateli w KOD jest rozkręcana przez media, PO i Petru, nawet jeśli ma to podstawy rzeczywiste do protestu.
Nie chce mi się już dyskutować o wyimaginowanych problemach z TK, politycznym sc-fi czy co by było gdyby.

Załóżmy optymistyczny scenariusz dla was, ludzi PO, Petru itp, czyli za 3,5 roku zaczynacie kampanie wyborczą, która będzie banalnie prosta z dotarciem do swoich wyborców, te 3,5 roku pracy medialnej, wiecowej itp wypracuje zdecydowane zwycięstwo i po utworzeniu rządu zaczniecie swoje zmiany, zapewne od zmian w TK, które próbowaliście już zrobić prawie pół roku temu.
Mam racje ?

aha i jeszcze co do prac w komisjach, osiem lat odrzucano wszystko co wychodziło od opozycji, a teraz płacz że większość parlamentarna w komisjach odrzuca propozycje obecnej opozycji ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 12:06 
Cytuj  
Trzeba dac embe za merytorycznosc 2015.


_________________
Obrazek

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 12:06 
Cytuj  
@embe
KOD reprezentuje zakłamanie level Petru...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 12:09 
Cytuj  
embe napisał(a):
Vil, ale przyznaj racje że histeria "spontanicznych" obywateli w KOD jest rozkręcana przez media, PO i Petru, nawet jeśli ma to podstawy rzeczywiste do protestu.

embe 20 września 2015 r. w tym temacie napisał(a):
Ale jaki cel ma umniejszanie tego że odbył się taki protest/marsz, na oko tam tysiak może i był ale jak było 500 to tez sporo jak na społeczeństwo, które od ponad 25 lat nie protestuje masowo w żadnej sprawie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 12:11 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@vilhelm
Pospólstwo w Polsce wierzy w to, że jedynie wódz odgórnie może naprawić kraj, a więc zgadzają się na takie dyktatorskie zapędy. Oczywiście w imię wolności i sprawiedliwości. Po 4 latach przyjdzie ktoś inny i wykorzysta jak będzie chciał instrumenty/narzędzia/zwał jak zwał dane im przez poprzednią władzę jak będą chcieli.



w sedno, PiS to esencja polskich strachów, kompleksów, stereotypów siedzących w 'naszych' głowach,

np. teoria spisku żydowskiego - Carat w XIX w. stwierdził, że dobrym pomysłem będzie napuszczenie Polaków na Żydów, którzy wtedy już od 800 lat żyli na naszych ziemiach i stosunki z żydami były w skali Europy wręcz wzorowe. (Polska ziemią obiecaną dla żydów).

Pogromy, efekty przesiedleń żydów oraz propaganda antysemicka Caratu do dzisiaj zbiera żniwo wśród społeczeństwa :lol:


Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 12:18 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 12:17 
Cytuj  
Aj tam nie rozpisze wyborów nawet Baćka w Mińsku rozpisuje ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 12:17 
Cytuj  
embe napisał(a):
Vil, ale przyznaj racje że histeria "spontanicznych" obywateli w KOD jest rozkręcana przez media, PO i Petru, nawet jeśli ma to podstawy rzeczywiste do protestu.

Nie od dziś wiadomo, że media to 4 władza i zawsze rozkręcają to co jest im na rękę. Zwłaszcza jak widzą zagrożenie dla siebie.
Podstawy do protestu są realne, a to że przy okazji ktoś to wykorzystuje politycznie to raczej codzienność.

Tylko widzisz zajmujemy się znowu walką polityczną zamiast gospodarką.
To jest prawdziwy problem.

Od tego co wyniknie z całej zawieruchy Kowalskiemu nie przybędzie pracy, nie dostanie podwyżki bo sejm tak uchwalił.
Jedynie co to zrazi potencjalnych inwestorów którzy wolą spokojniejsze rynki. Zachęci spekulantów na walucie do "rozbujania" kursu. I wprowadzi do sektora publicznego całą masę ludzi "za zasługi", a bez kompetencji, których jeszcze bardziej będą dymać przedsiębiorcy dzięki zawiłościom prawa i procedur. Nie to, że poprzedni byli wielkimi specami. Na tym to polega, że powinni zastąpić ich lepsi. I tak ciągle co kilka lat.
Na zmiany potrzeba właśnie lat. Nawet Jarek nie da rady nic zmienić w tak krótkim czasie nawet jeśliby chciał.
Wynikiem takiej "polityki wojennej" zawsze jest to, że rykoszetem dostanie podmiot słabszy czyli przeciętny Kowalski.

embe napisał(a):
co do prac w komisjach, osiem lat odrzucano wszystko co wychodziło od opozycji, a teraz płacz że większość parlamentarna w komisjach odrzuca propozycje obecnej opozycji ?

Jedna i druga strona jest taka sama. W polityce hipokryta goni hipokrytę.
Raz jedni będą to robić, a drudzy mówić, że źle a potem na odwrót.
Pamięć wyborcy jest krótka - niestety


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 12:33 przez vilhelm, łącznie edytowano 7 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 12:22 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Aj tam nie rozpisze wyborów nawet Baćka w Mińsku rozpisuje ;)

Nie będziemy robić Białorusi, wyborów niet i nie budiet, o!
Świat Wolny zadrży w posadach, USA nas zdemokratyzują, potem okupacja i wreszcie będzie można żyć normalnie.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 12:24 
Cytuj  
Rozumiem, że to miał być taki żart, ale usa = rosja.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 12:27 
Cytuj  
Vil, to przecież PO, Petru itd nie interesuje gospodarka obecnie tylko walka polityczna.

Potencjalny inwestor nie interesuje się wiecami KOD, on się zastanawia jak wykorzystać spadki i spekulacje na rynkach, za to wielka instytucja finansowa wykorzystuje to do własnych celów, przecież wiele razy miało miejsce manipulowanie kursami na takich małych rynkach jak Polska.
Nie sugerowałbym się kursami akcji, wykresami wig itd, to rządzi się własnymi prawami, najczęściej spekulacyjnymi, a jeśli pada to ofiarą manipulacji politycznej to zaczyna być niebezpieczne, jednak zapewniam cie że jeszcze raz, wiece KOD nie mają na to wpływu mimo że tak by chciano.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 12:29 
Cytuj  
http://www.bbc.com/news/world-africa-35151967

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1475, 1476, 1477, 1478, 1479, 1480, 1481 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.