mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1540, 1541, 1542, 1543, 1544, 1545, 1546 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 16:39 
Cytuj  
nie, nie pierdolnalem bo o prenumeracie wyborczej mowilo sie od dawna.
fakty to beda, jak pokazesz ile wydawano na prenumerate wyborczej a ile na nasz dziennik/w sieci.
jak sie okaze, ze to wszystko plotki to przyznam ci racje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 16:41 
Cytuj  
Ja mam podawać? To ty twierdzisz, że były jakieś nakazy. Ja mówię o faktach, że PO nie ograniczała możliwości prenumeraty tytułów przychylnych PiS. Ty mówisz o własnych wyobrażeniach, na które nie masz żadnych dowodów.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 16:45 
Cytuj  
nie twierdze, tylko opieram sie na faktach bo prenumerowana byla wyborcza i tyle.
po nie ograniczalo tylko wskazywalo, roznica w tym przypadku zadna.
pis tez nic nie ogranicza w tym przypadku - jak juz napisalem, nikt nie zabrania pracownikom kupowac wyborczej, co poprzednio czynili z gazetami nieprzychylnie nastawionymi do koalicji.

Urząd marszałkowski Łódź.

Dziennik Gazeta Prawna 13 prenumerat za 10 172 zł
Wyborcza 15 prenumerat za 9 926 zł
Newsweek 5 prenumerat 870 zł
Polityka 5 prenumerat za 938 zł
Nasz dziennik 0 zł
wSieci 1 prenumerata za 172 zł
Do Rzeczy 1 prenumerata za 201zł

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 16:49 
Cytuj  
mignal mi jakis news ze tk oddalil pozwy po w sprawie ustaw po i wybrania nowych 5 sedziow tk....

i to jakos wkrotce po rozmowie rzeplinskiego z duda.


zawsze wierzylem ze tk stoi na strazy konstytucji jest apolityczny i nie podlega naciskom...

buaahahahaha :)


pytanie tylko haki czy jakies dobre stanowisko.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 16:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
niestety nie zdobede nagrania, ktore ci to potwierdzi.
poza tym to co wkleiles to tez niezle klamstwo, bo nikt nie broni pracownikom kupowac gazety prywatnie, co poprzednio mogli robic z rzeczpospolita, itd.
srasz zarem jak niah powoli.

rzeznik: jakos przez 8 lat nikomu nie przeszkadzaly tytuly niespecjalistyczne w prenumeracie.


Mendol napisał(a):
nie, nie pierdolnalem bo o prenumeracie wyborczej mowilo sie od dawna.
fakty to beda, jak pokazesz ile wydawano na prenumerate wyborczej a ile na nasz dziennik/w sieci.
jak sie okaze, ze to wszystko plotki to przyznam ci racje.



jesteś niedomagający?

o to chodzi, że teraz ZABRONIONO ODGÓRNIE, wcześniej być może był nakaz nieformalny - kto wie? nikt! Można sobie pogdybać - a jak masz hinta to nas poinformuj.
I administracja sądowa miałaby głęboko w dupie takie nieformalne nakazy co do 'właściwej' prasy.

Inna sytuacja się kształtuje kiedy został wyznaczony indeks prasy_dozwolonej do prenumerowania.

a podawanie ile się wydawało w praktyce jest bez sensu - chyba, że chodzi o preferencje urzędów, sądów etc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 16:54 
Cytuj  
gdzie masz tam slowo zabroniono? bo nie widze takiego.
za to jest 'zatwierdzono', wiec bardziej pasuje 'pominieto'.
no ale to wyborcza wiec i tak dziwne, ze nie walneli tytulu w stylu 'zamach na demokracje'.


Ostatnio edytowano 11 sty 2016, 16:54 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 16:54 
Cytuj  
Ja pierdole Mendol...


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 16:55 
Cytuj  
co znowu? czekam na zdjecia z pochodu w sobote :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 16:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
gdzie masz tam slowo zabroniono? bo nie widze takiego.
za to jest 'zatwierdzono', wiec bardziej pasuje 'pominieto'.
no ale to wyborcza wiec i tak dziwne, ze nie walneli tytulu w stylu 'zamach na demokracje'.



Przepraszam, może nie założyłeś okularów, specjalnie dla ciebie:


został wyznaczony indeks prasy_dozwolonej do prenumerowania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:00 
Cytuj  
no widze dobrze 'dozwolone'.
nie widze nigdzie 'zabronione'.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no widze dobrze 'dozwolone'.
nie widze nigdzie 'zabronione'.



błyszczysz "inteligencją"


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
rzeznik: jakos przez 8 lat nikomu nie przeszkadzaly tytuly niespecjalistyczne w prenumeracie.


To nie o to chodzi. Wiadomo, że były i wiadomo jaka opcja była wspierana przez te 8 lat w zakresie prenumerat, reklam, ogłoszeń itp itd.
Chodzi mi o to, że zupełnie bez sensu Ziobro dał naboje drugiej stronie i nakleił sobie na dupie tarcze strzelecką. Po co, nie wiem.
Jeżeli mam być szczery, to podejrzewam, że Jaro o tym nie wiedział, bo ciężko mi uwierzyć, że dałby zielone światło na wystawianie się na strzał, bez konkretnego zysku z tej akcji.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no widze dobrze 'dozwolone'.
nie widze nigdzie 'zabronione'.



jak masz nakaz skrętu w prawo, to nie widzisz zakazu skrętu w lewo, rozumiem :lol:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:04 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mignal mi jakis news ze tk oddalil pozwy po w sprawie ustaw po i wybrania nowych 5 sedziow tk....

i to jakos wkrotce po rozmowie rzeplinskiego z duda.


zawsze wierzylem ze tk stoi na strazy konstytucji jest apolityczny i nie podlega naciskom...

buaahahahaha :)

Trybunał dotychczas uważał, że nie jest władny kontrolować uchwał Sejmu, bo nie stanowią aktów normatywnych i tak stwierdził również tym razem. Jakby procedował dalej to wklejałbyś newsy o tym, że działania TK są sprzeczne z jego dotychczasowym stanowiskiem.
Cytuj:
pytanie tylko haki czy jakies dobre stanowisko.

Ta, Duda na godzinnym spotkaniu za pośrednictwem Rzeplińskiego przekupił/zastraszył co najmniej 6 sędziów TK. Ta decyzja zapadła na posiedzeniu z udziałem wszystkich 10 sędziów Trybunału.

Cytuj:
no widze dobrze 'dozwolone'.
nie widze nigdzie 'zabronione'.

o kurwa

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:09 
Cytuj  
nie, nadal nie widze problemu w tym, zeby kto chce kupowal sobie wyborcza i dzielil sie nia z kolegami w pracy.
no ale rozumiem, potrzebny temat na kolejne 2 tygodnie.
chyba troche roznie rozumiemy slowo 'nakaz' bo tez nie widze tutaj nigdzie nakazu prenumeraty podanych tytulow, wiec troche spudlowales.

rzeznik: problem w tym, ze nikt nie powinien sie tym przejmowac i zwracac na takie pierdoly uwagi.
inna sprawa gdyby na te 146 tytulow, 50 to byly pisma specjalistyczne, a reszta to te wymienione gazety.
a tak, pozostaje tylko usmiechnac sie i miec to w dupie, ewentualnie patrzec jak innym piana leci ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie, nadal nie widze problemu w tym, zeby kto chce kupowal sobie wyborcza i dzielil sie nia z kolegami w pracy.


no to nie ma pola do dyskusji, bo nie rozumiesz znaczenia tej decyzji, ani nie odróżniasz publicznego od prywatnego (a ja nie zamierzam tłumaczyć jak dziecku)

----

PiS i jego podejście - moja racja jest najmojsza przebija PO + nie waha się zdjąć maski polityka i pokazać gębę 'autorytarno-mściwą' - "to ja decyduję, o czym będziesz czytać, tego szmatławca z całą pewnością nie".

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:17 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
..."Newsweek", "Polityka" czy "Gazeta Wyborcza" stały się tytułami zakazanymi. W sądzie oficjalnie już ich nie uświadczysz - przyznał nam pracownik jednego ze śląskich sądów.

nie wkleiłeś całości "ze łzami w oczach przyznał nam pracownik..."


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
rzeznik: problem w tym, ze nikt nie powinien sie tym przejmowac i zwracac na takie pierdoly uwagi.
inna sprawa gdyby na te 146 tytulow, 50 to byly pisma specjalistyczne, a reszta to te wymienione gazety.
a tak, pozostaje tylko usmiechnac sie i miec to w dupie, ewentualnie patrzec jak innym piana leci ;)


No zwracać uwagę powinni w końcu to nasza mamona. Powinni profesjonalnie do tego podejść, bo dobra zmiana i w ogóle bez sensu wystawiać się na strzał (bo to łatwo rozdmuchać) i dać tylko pisma specjalistyczne, ale żebym płakał z tego powodu, to na pewno nie :D
Sam prenumeruje "Do Rzeczy" i polecam sędziowskiej elicie :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:30 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
no to nie ma pola do dyskusji, bo nie rozumiesz znaczenia tej decyzji, ani nie odróżniasz publicznego od prywatnego (a ja nie zamierzam tłumaczyć jak dziecku)
----
PiS i jego podejście - moja racja jest najmojsza przebija PO + nie waha się zdjąć maski polityka i pokazać gębę 'autorytarno-mściwą' - "to ja decyduję, o czym będziesz czytać, tego szmatławca z całą pewnością nie".


Profeta ale ta ta decyzja nie ma zadnego znaczenia poza wymiarem politycznym i tym bardziej nie powinna prowokowac dyskusji. bo jej wplyw na dzialanie sadow powinien byc zaden.
jak ktos mial ochote wczesniej czytac 'wsieci' to sobie kupowal, jak teraz bedzie mial ochote czytac wyborcza to tez sobie kupi.
podobnie z telewizja i kurskim - jak przestanie mi odpowiadac to co bedzie w telewizji publicznej to ja wylacze.

wesolo tak sobie pogadac ale serio, ja rozumiem, ze tor nie ma co robic i wkleja te pierdoly, ale reszta?

Rzeznik: idac tym tokiem rozumowania to w sumie mozna sie cieszyc, ze ziobro odgornie nie prenumeruje dla wszystkich wybranych gazet, tylko jednak pozostawil im jakis wybor :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:31 
Cytuj  
nie chce mi się szukać ale czy czasem im nie chodziło o wyeliminowanie zagranicznych gazet z prenumeraty za publiczne pieniądze, nie wiem czy tak jest, angora to holding spólka akcyjna ale nie znam udziałowców, polityka to sp. z o.o. komandytowa ale chyba nie zagraniczna, nie wiem niech szuka montezuma i wyjaśni !

tak czy siak jest powód do sobotnich manif !!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1540, 1541, 1542, 1543, 1544, 1545, 1546 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.