mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1577, 1578, 1579, 1580, 1581, 1582, 1583 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2016, 17:56 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Tylko tak przypomnę ze jesteś znany z linkowania RAZ w sig.

Zwyczajnie i po ludzku uzasadnij nagłą zmianę.


Rozumiem, że nie będziesz miał problemu z podaniem jednego przykładu. Wcześniej twierdziłem tak, a teraz tak. Wtedy chętnie odpowiem. Przykład, że przestałem linkować RAZa ODRZUCAM.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2016, 18:02 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Tylko tak przypomnę ze jesteś znany z linkowania RAZ w sig.

Zwyczajnie i po ludzku uzasadnij nagłą zmianę.


Rozumiem, że nie będziesz miał problemu z podaniem jednego przykładu. Wcześniej twierdziłem tak, a teraz tak. Wtedy chętnie odpowiem. Przykład, że przestałem linkować RAZa się nie liczy.


Chyba nikt tu nie podważy faktu ze linkowałeś RAZ w sig, nawet Tor czy Junkier.

Jeszcze raz pytam, w jaki sposób RAZ się zmienił? Jesteś specem od RAZ więc twoja opinia jest najbardziej wiarygodna.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2016, 18:13 
Cytuj  
Nie chce się tobie znaleźć ok, ale napisz to. Udowodnij, że ja zmieniłem zdanie na jakiś temat, a nie wyskakujesz znów z RAZ.
Udowadnianie, że nie zmieniłem zdania odnośnie RAZ jako dowód na to, że ciągle jestem prawicowym patriotą jest dla mnie co najmniej dziwne.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2016, 18:19 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nie chce się tobie znaleźć ok, ale napisz to. Udowodnij, że ja zmieniłem zdanie na jakiś temat, a nie wyskakujesz znów z RAZ.
Udowadnianie, że nie zmieniłem zdania odnośnie RAZ jako dowód na to, że ciągle jestem prawicowym patriotą jest dla mnie co najmniej dziwne.


Piesku, jeżeli Ty nie zmieniłeś zdania, to oczywiste że RAZ zmienił i możesz to uzasadnić prostą argumentacją. Nigdzie nie pisze o Twojej prawilnosci, zwyczajnie szukasz dziury gdzie się schować.

Jako że przez lata byłeś naczelnym adwokatem RAZ, odpowiedz na pytanie. W jaki sposób RAZ się zmienił?


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2016, 19:29 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Trzecia siła w sondażach jest kompletnie cenzurowana w publicznych mediach w Niemczech, ale to w Polsce mamy KOD co do obrony wolności mediów publicznych.

Alternative für Deutschland to pewnie taki kontrowersyjny KORWiN... tylko że nie są, AfD jest zwyczajnie eurosceptyczna a socjalnie centryczna.


I uważam, że to naganne. Tylko, że zupełnie nie o to chodziło w moim poście, ale jesteś zbyt głupi, żeby zrozumieć.


hahaha, torbis tak sie zapetlil, ze sam ugryzl sie w dupe. Przynajmniej geneza jego bolu dupy jest bardzo oczywista.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2016, 20:32 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2F500-zl-na-dziecko-350-mln-zl-rocznie-na-7-tys-urzednikow

A można to było dać w formie kwoty wolnej od podatku albo obniżenie składek ZUS...
To uj, lepiej nowych urzędników zatrudnić...

Niczego innego po socjalistach nie można było się spodziewać.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2016, 21:32 
Cytuj  
Tak właściwie, to po co była ta cała informatyzacja ZUS za kolosalne pieniądze? Ilu urzędników etatowych pozbyliśmy się, ile długofalowych oszczędności przynosi ta inwestycja rocznie?

BBC o Polsce. Okiem KODowca z bólem dupy ;)

http://www.wykop.pl/link/2974713/jak-bb ... -w-polsce/

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 08:42 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Wychodzi na to, że jesteś przygłupem. W dodatku brzydkim z ryja straszliwie.

Jednak i tak żyję lepiej od ciebie, mam lepsze kobiety, więcej pieniędzy, więcej czasu na przyjemności, więcej podróżuję i potrafię w miarę przyzwoicie pisać w języku ojczystym bez popełniania rażących błędów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 09:31 
Cytuj  
tczewiak, nie myslales nigdy zeby zmienic zawod? niezly z ciebie gawedziarz-bajkopisarz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 09:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tczewiak, nie myslales nigdy zeby zmienic zawod? niezly z ciebie gawedziarz-bajkopisarz :)

Gadać lubię, ale gdzie tu bajki? ;>
No i na gadaniu się kiepsko zarabia :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 10:19 
Cytuj  
Ej prawilne chłopaki mam super wieści, pewnie spoźnione, Petru był jako 12-latek wychowywane przez GRU. Dzisiaj realizuje ich zadania:

http://www.polskieradio.pl/7/129/Artyku ... -i-akt-IPN

:lol:


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 10:30 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/faz-spor ... pie/55nesj


Niemcy wysyłają MSZ na spotkanie z premier Szydło.

zaczęła się degradacja rangi Polski i kopanie pod stołem UE i NATO.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 11:32 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jednak i tak żyję lepiej od ciebie, mam lepsze kobiety, więcej pieniędzy, więcej czasu na przyjemności, więcej podróżuję i potrafię w miarę przyzwoicie pisać w języku ojczystym bez popełniania rażących błędów.

A potem się budzisz, patrzysz w lustro i dopada cię depresja totalna.
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ej prawilne chłopaki mam super wieści, pewnie spoźnione, Petru był jako 12-latek wychowywane przez GRU. Dzisiaj realizuje ich zadania:

Tam o realizacji nic nie ma, ale że jeździł do takich ośrodków, to sam się przyznał. Kłamiąc przy okazji, że jeździł tam też Romaszewski. To tak wczoraj oburzyło naszego samca omega.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 11:37 
Cytuj  
No ale po co pisać o czymś takim? Po to, żeby zasugerować, że GRU miało wpływa na niego, więc dziasiaj jego intencje są antypolski. PiS-owskie media to przecież klasyczne gadzinówki. Nie wiem czy kłamał, ale Romaszewski był w podobnym instytucie w Moskwie kilkanaście lat wcześniej. Kania wyśledziła go? :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 11:49 
Cytuj  
http://www.gazetapolska.pl/33821-petru-wychowany-pod-okiem-gru. Co do ośrodków pod nadzorem GRU, to nie trafiali do nich ludzie przypadkowi, choćby nawet bardzo dobrze znali się na robocie. Związki Petru z II Zarządem są, przecież polityk tej klasy nie wiązałby się biznesowo z przypadkowymi osobami, nie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 11:51 
Cytuj  
Petru jako 12 latek zaplanował akcję z frankami w Polsce. Geniusz kurwa!
Ja pierdolę, ale ty jesteś głupi isengrim.
Wy od pisu jesteście nieźle zjebani. Banda nieudaczników, która nigdy nic nie osiągnęła i nic nie osiągnie. Jakieś sfrustrowane nieuki, którzy są na bakier z umiejętnością logicznego myślenia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 12:02 
Cytuj  
Nie ma bardziej zakłamanego moralnie środowiska niż PiS. Z jednej strony ludzie PZPR działają w PiS jak w starej partii, a z drugiej oddziały służalczych dziennikarzy piszą paszkwile na opozycję. I to wszystko pod sztandarem odnowy moralnej kraju. Jak się te manipulacje idiotami Jarkowi udają to nie mam pojęcia, chyba geniusz rzeczywiście.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 12:08 
Cytuj  
Jacek Bartosiak, polecam
https://www.youtube.com/watch?v=BhAtk-F ... pp=desktop

Jarek ma swoją sektę, to wiadome od lat.
Mnie natomiast zadziwia jak "wielkomiejska inteligencja" złapała się na wędkę przygłupa Petru. To by się nadawało na socjologiczną rozprawę pewnie, może nawet na jakąś habilitacje.

O kurwa
http://europejczycy.info/109734/artykul ... y-seppuku/

No to to już masakra jakaś...
Niech wszystkie trzy (PO, PSL, Nowotworowa) spierdalają najlepiej w kosmos, a Duda mam nadzieje nic nie podpisze.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 22 sty 2016, 12:21 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 12:15 
Cytuj  
Ja rozumiem tczewiak że dla ciebie to, w jakim środowisku się dorastało jest bez znaczenia, bo wolałbyś sam tego nie pamiętać. Jak kamień u szyi ciąży, co? Petru znalazł się w archiwach GRU i nikt go z nich nie usunie. Zna się ludźmi z II Zarządu, bratniej służby GRU. Jego kariera nabrała rozpędu dzięki współpracy z firmami powiązanymi z WSI - spadkobiercami II Zarządu. Jest logiczny ciąg zdarzeń i poparcie wywiadu wojskowego ładnie pasuje na wspólny mianownik "lidera opozycji z opcją na premierostwo". Tu nie chodzi o franki, tylko o faktycznych mocodawców Ryśka którzy wspomagają go w karierze politycznej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 12:32 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
w jakim środowisku się dorastało jest bez znaczenia, bo wolałbyś sam tego nie pamiętać. Jak kamień u szyi ciąży, co?


Nawet cię lubię Isengrim, ale masz straszną mentalność politruka.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1577, 1578, 1579, 1580, 1581, 1582, 1583 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.