mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1578, 1579, 1580, 1581, 1582, 1583, 1584 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 12:44 
Cytuj  
Jak dla mnie to opisał siebie samego. Taki chuj!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 12:54 
Cytuj  
zrozumcie jedno:
wszyscy przeciwnicy Kaczyńskiego współpracowali/współpracują z WSI/NIemcami/Rosją/PZPR itp itd

sam Kaczyński jest największym bojownikiem o wolną Polskę, który na skutek błędu nie został internowany

a na poważnie gość ma na tym punkcie olbrzymi kompleks, że wszyscy dookoła walczyli a on nic , wiec robi teraz co robi i ma w dupie nas wszystkich

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 12:55 
Cytuj  
ale co ma wspolnego kaczynski, w tym przypadku, z materialami na petru?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 13:08 
Cytuj  
To jest jedno środowisko Mendol. Kaczyński nie musi tego inspirować, bo ci ludzie od dawna wiedzą jakie są oczekiwania. Za wierną służbę dzisiaj dostają posady.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 13:11 
Cytuj  
no ale to w koncu sa papiery na rysia czy je sobie kaczory wymyslily?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 13:14 
Cytuj  
Ale jakie papiery? Gdzie je widziałeś?


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 13:18 
Cytuj  
Wszystko to wina Kaczki!
Wiadomo przecież, że to Kaczyński Ryśka zmusza do współpracy z byłym rzecznikiem Pro Civili.
Ryszard nie jest tego świadomy. Oczywista oczywistość.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 13:24 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nawet cię lubię Isengrim, ale masz straszną mentalność politruka.

A ty czasem popadasz w chłopomaństwo, ale też cię lubię.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 13:39 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ja rozumiem tczewiak że dla ciebie to, w jakim środowisku się dorastało jest bez znaczenia, bo wolałbyś sam tego nie pamiętać.

Ja tam lubię pamiętać swoje dzieciństwo. Zajebiste było.
To co mnie ukształtowało to raczej życie w dorosłości, a nie dzieciństwie.
Jednak rozumiem, że dla podczłowieka głosującego na pis/po/nowoczesna/lsd z pobudek ideologicznych (lolz) rozwój mógł się zatrzymać gdzieś tak na etapie 12-15 lat.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 13:45 
Cytuj  
Z powodu jednej informacji na temat życia Petru nie można wysnuwać tak daleko idących wniosków. Tylko chuje tak robią.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 13:47 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
zrozumcie jedno:
wszyscy przeciwnicy Kaczyńskiego współpracowali/współpracują z WSI/NIemcami/Rosją/PZPR itp itd

No bo najbliżsi współpracownicy Kaczyniskiego nie... LoL to a Andrzej Kryże ? a Stanisław Piotrowicz ?
Prokurator stanu wojennego który nigdy nie wystąpił z PZPR .
Andrzej Kryże który w latach 80 skazywał opozycjonistów?


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 13:51 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
No bo najbliżsi współpracownicy Kaczyniskiego nie... LoL to a Andrzej Kryże ? a Stanisław Piotrowicz ?
Prokurator stanu wojennego który nigdy nie wystąpił z PZPR .
Andrzej Kryże który w latach 80 skazywał opozycjonistów?


Eee, a wywborczej michnik mowi ze jaruzelski to czlowiek honoru, kiszczaka nie mozna bylo skazac bo brak dowodów :D Jak dla mnie jedna banda warta drugiej z tym ze jedni przynajmniej nie chca wpuszczac piaskowych do Polski co daje im malego plusika.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 13:54 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Jak dla mnie jedna banda warta drugiej z tym ze jedni przynajmniej nie chca wpuszczac piaskowych do Polski co daje im malego plusika.

Social jest za mały aby ktoś tu przyjechał więc "obrona granic" przed ciapatymi nie jest potrzebna.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 13:54 
Cytuj  
PiS chce sandniggerów wpuścić przecież.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 14:01 
Cytuj  
Ta ale tych co obiecala Ewka przyjac, a imo pacta sunt servanda. Co do wiekszej ilosci trzeba im patrzec na rece 8)

Maly social phi tez mi problem. Dla Niemiec to nie jest problem ekonomiczny przyjecie tych migrantow tylko logistyczny i wizerunowy wiec beda sie starali upchnac ilu sie da gdzie tylko sie da coby podbic slupki wyborcze o patrzcie jest solidarnosc europejska, a w tym czasie dziadkowie po 60 lat w Polsce z kolejki do lekarza 3 letniej zamieni sie w 4 bo przeciez pieniadze trzeba przesunac i utrzymac przynjamniej rok dwa piaskowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 14:16 
Cytuj  
Imigranci rozlokowywani z niemieckich obozów koncentracyjnych będą u nas otrzymywać kasę taką samą jak w Niemczech pod warunkiem że tu będą przebywać, my musimy im zapewnić prace, edukacje, opiekę zdrowotną i miejsca kultu religijnego.

------

Tor-Bled-Nam napisał(a):
No ale po co pisać o czymś takim? Po to, żeby zasugerować, że GRU miało wpływa na niego, więc dziasiaj jego intencje są antypolski. PiS-owskie media to przecież klasyczne gadzinówki. Nie wiem czy kłamał, ale Romaszewski był w podobnym instytucie w Moskwie kilkanaście lat wcześniej. Kania wyśledziła go? :lol:

Zapewne chodzi o to że takie informacje wpisują się idealnie w "resortowe dzieci", które funkcjonuje bardzo dobrze w społeczeństwie kaczystowskim, pokazanie że rodzice mają coś za uszami było stosowane też bez krytyki w Niemczech po połączeniu, przeczytajcie sobie jakie są obostrzenia dla takich "resortowych dzieci" z byłego NRD.

------

PO zaskarżyło ustawę o służbie cywilnej, kwiki żelaznego elektoratu w całej Polsce nie ustają, świetny ruch PiS-u.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 14:27 
Cytuj  
http://www.welt.de/regionales/bayern/ar ... Spiel.html

No no muszę powiedzieć,że innowacyjność pomysłów jak uchronić kobiety przed napaściami seksualnymi poprzez specjalne strefy w autobusach jest porażająca. Ciekawe że jak były takie praktyki w stanach czy są do tej pory w Izraelu to się nazywa wtedy rasizm i dyskryminacja.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 14:42 
Cytuj  
embe napisał(a):
PO zaskarżyło ustawę o służbie cywilnej, kwiki żelaznego elektoratu w całej Polsce nie ustają, świetny ruch PiS-u.


czyli popierasz , że teraz nie trzeba na stanowiska kierownicze żadnych konkursów ( taaak wiem ściema) ,ze nie trzeba wykształcenia i można być danej w partii?
jednym słowem OFICJALNE pozwolenie na zatrudnianie swoich ludzi bez kompetencji , jedynie wg przynależności partyjnej?

za PO robiono podobnie , ale nie w takim stopniu- jak rozumiem wg Ciebie strategia PIS- możemy robić wszystko co najgorsze , bo przecież PO tez tak robiło - to jest ta słynna dobrazmiana

gratulacje zrytego beretu
mi już brak słów na Twoje posty- podejrzewam , że właśnie na tej ustawie KONKRETNIE skorzystasz- gz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 14:44 
Cytuj  
Daj spokój, musiałbym codziennie wstawać rano, potem godzina dojazd, osiem godzin w pracy i znowu godzina powrót, też mi super fucha.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 14:46 
Cytuj  
Niahu pewnie popiera tę nową ustawę, bo on nie lubi hipokryzji, a ta go likwiduje :wink: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 22 sty 2016, 15:09 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1578, 1579, 1580, 1581, 1582, 1583, 1584 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.