mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1580, 1581, 1582, 1583, 1584, 1585, 1586 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 15:53 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Oglądałem trochę debat przed wyborami i nie widziałem tam problemu z pluralizmem, uczestnictwem opozycji. Potwierdzały to badania UW. Zmyślasz czy trolujesz?


Przed wyborami to okres kiedy TVP ma ustawowe obowiązki z tego co się orientuje. Jak chodzi o ten okres, przy nowym składzie będziesz widział taki sam pluralizm przedwyborczy jak za PO.

Chodzi mi o dobór wiadomości w programach informacyjnych, sposób ich przedstawienia i czas poświęcany konkretnym wydarzeniom. Pamiętasz te długie relacje z jednej z najważniejszych wizyt zagranicznych ostatnich paru lat w Chinach? Ja też nie, za to poślizg na murze kojarzę.

To się zmieni na pewno na korzyść prezydenta i PIS i w mainstreamie medialnym będziesz miał:

- TVP Pisowskie
- TVN opozycyjne do PIS
- Polsat opozycyjny do PIS

Jakby jeszcze Polsat kupił jakiś wolnościowiec...o, to byłby pluralizm


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 15:56 
Cytuj  
@Dracos Społeczeństwo nigdy nie może się zgodzić na to, żeby państwo i pieniądze obywateli były czyimś łupem. Bo jak będzie przyzwolenie to może być tylko gorzej. Z jednej strony PO czy PSL zbierało zasłużoną krytykę, a jak teraz PiS robi to samo do tego niszcząc prawne bariery to słyszy się o odnowie moralnej, poczekajmy parę lat. Nie wiem czy to mówią idioci czy zwykli polityczni klakierzy. Każdy rozumie, że w Polsce nie jest idealnie, nie mamy za sobą takiej drogi jak społeczeństwa zachodnie, a zwłaszcza skandynawskie. Niesprawiedliwa też jest opinia obiegowa, że jesteśmy tak nauczeni. Obserwując choćby badania CPI prowadzone przez Transparency International widać, że w krajach bloku wschodniego mamy najmniejszy problem z korupcją, na poziomie Hiszpanii czy Portugalii, lepiej niż Włochy. Raptem w latach 90' był to poważny problem. Jak widać z tego typu problemami można sobie radzić.

@Rzeźnik Właśnie o tym piszę. Telewizja ma być publiczna, a nie czyjaś.To, że jedna partią ją zawłaszczała, nie powinno powstrzymywać krytyki kolejnej, która jest jeszcze gorsza.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 16:03 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/gazeta-szwedzka-pol ... 885,s.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 16:07 
Cytuj  
Czy ja dobrze przeczytałem że wołowina jest lżejsza w trawienie? Roflmao.
Ja tu non stop wpierdalam wołowinę pod każdą postacią i kurwa jak idę do kibla to mi dupe rozrywa. Chyba sobie jakiegoś buttpluga kupie żeby poćwiczyć okrężnicę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 16:11 
Cytuj  
ups
działania PO były takie nieskuteczne odnośnie odzyskania wraku TU
PIS miało to zrobić od ręki
hm cos nie pykło - cos się Putin nie poznał na sytuacji :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 16:17 
Cytuj  
Na tle dziennikarskich dziwek który można zobaczyć i po katolewackiej stronie to Wielowiejska nie jest taka zła.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 16:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@Rzeźnik Właśnie o tym piszę. Telewizja ma być publiczna, a nie czyjaś.To, że jedna partią ją zawłaszczała, nie powinno powstrzymywać krytyki kolejnej, która jest jeszcze gorsza.


Piękne marzenia. ;)
Każda partia ją zawłaszczała i każda będzie. Nihil novi sub sole. Socjaliści pobożni przejęli TV od socjalistów złodziei.
Można się oburzać i krytykować, ale co dało oburzanie się i krytyka 4 czy 8 czy 10 lat temu. Nic.
Przez te 8 lat tam tylu propagandzistów zapuściło korzenie, że żeby to wyczyścić to trza by to pewnie sprzedać w pisdu. Przyszła miotła wymiecie ich na 4 lata, za 4 lata wrócą w glorii i chwale i będziemy mogli wtedy krytykować Ryszarda, że robi skok na TVP. (o maj gad, plis no! ;) )

Plusem tego co się dzieje jest to, że będzie w mainstreamie przekaz zupełnie odmienny od tego do czego się ludzie przyzwyczaili przez ostatnie 8 lat. Nie będzie już 3 głównych stacji na jedno kopyto...i w tym sensie to dobrze.

Ból dupy przekonanych o swojej nietykalności i swojej wielkości Lisów to taki bonus do tego całego nihil novi.

A czy to jest zmiana na gorsze w sensie jakości samej telewizji, to się będę mógł wypowiedzieć za parę miesięcy, jak pooglądam jakieś wiadomości i publicystykę po tych zmianach.

Ja w Republicę oglądam regularnie Salonik RAZ i Chłodnym okiem (głównie Gociek i RAZ), czasem obejrzę ich program ekonomiczny i wiadomości. Niekiedy wolne głosy, chyba że prowadzi Hejke brrr, nie trawie jej.
Kulisy manipulacji też ciekawe bywały. I mają fajny magazyn filmowy z Krzysztofem Kłopotowskim. Dobrze mi się go ogląda,
Jak za 6,50 miesięcznie to nie czuje żebym marnował pieniądze.

Cytuj:
Na tle dziennikarskich dziwek który można zobaczyć i po katolewackiej stronie to Wielowiejska nie jest taka zła.


Pozwolę sobie postawić obie strony na tym samym poziomie. Lewackie dziwki są tak samo debilne jak katolewackie.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 22 sty 2016, 16:43 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 16:42 
Cytuj  
tylko internety prawdę ci powiedzą... a to co ?! nadchodzi cenzura pisowska trąbią tevałeny !!

Momentami zastanawiam się czy jest sens odpisywać bo dyskusja wygląda tak, białe jest białe, nie jest bielsze, w cale nie bo jest mniej białe...
Pingpong polityczny jaki był taki jest, tylko że koło stołu zamieniono się miejscami i cholernie jednym to przeszkadza, nie mogą się pogodzić że nie jest jak dawniej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 16:49 
Cytuj  
Jakby nie patrzec, to jednak zniesienie wymogow doswiadczenia to przeginka.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 16:53 
Cytuj  
O patrz Embe, Kuciak się chyba ucieszy. Co prawda nie ideał, ale krok w dobrym kierunku. ;)
http://www.pokertexas.pl/newsy/noweliza ... z-w-lutym/

candidoser napisał(a):
Jakby nie patrzec, to jednak zniesienie wymogow doswiadczenia to przeginka.


Cała ta ustawa jest do dupy, tak samo jak traktowanie przez każda zwycięską partie służby cywilnej jak własnego podwórka. PIS kontynuuje chujnie poprzedników, tylko postanowił najwyraźniej, że ma w dupie konwenanse i białe rękawiczki dające +50 do hipokryzji.
Jaro ciężko wyczuć. Może dla kaprysu sobie troluje tych nowoczesnych POwców KODowców? :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 22 sty 2016, 17:01 przez Rzeznik, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 16:56 
Cytuj  
...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 17:00 
Cytuj  
Głosy o pisowskim zbijaniu kapitału na hazardzistach, którzy będą odbierali chleb od ust małoletnim w #tenkraj za 3,2,1...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 18:07 
Cytuj  
zobaczymy jak im wyjdzie ta ustawa hazardowa, ale jest w koncu szansa na cos sensownego. Zreszta sam fakt, ze ryja Kapicy nie trzeba ogladac to juz jest #dobrazmiana.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 18:12 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
buttpluga kupie żeby poćwiczyć okrężnicę

Tak sobie to tłumacz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 18:23 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Czy ja dobrze przeczytałem że wołowina jest lżejsza w trawienie? Roflmao.
Ja tu non stop wpierdalam wołowinę pod każdą postacią i kurwa jak idę do kibla to mi dupe rozrywa. Chyba sobie jakiegoś buttpluga kupie żeby poćwiczyć okrężnicę.


2cows 1ojciec

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 18:26 
Cytuj  
I tak - wieprzowina jest ciężkostrawna. Wynika to zapewne z tego, że świnia wpierdoli i strawi wszystko, a człowiek już niekoniecznie. Może tam dzik nie jest tak hardcorowy, ale to co kupuję w mięsnych - zawsze mnie bebechy napierdalają. Po wołowinie nie mam problemów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 19:00 
Cytuj  
bebechy to cie po chujowej wodce napierdalaja tczewiak.
nie zdazylo sie, zeby mnie cos napierdalalo po dobrej wieprzowinie.
a zeberka bbq sa de best.
wolowe za ciezkie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 19:01 
Cytuj  
http://wyborcza.biz/biznes/1,148285,195 ... nikow.html

:o jednak szeryf zero zrobil cos dobrego, zaskakujące bo myślałem ze kto jak kto ale on nie jest zdolny do niczego sensownego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 19:20 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/prof-zoll-skrytykow ... 024,s.html
:D


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 20:18 
Cytuj  
ja pierdole
wiceminister środowiska uznał reklamę o segregowaniu śmieci w domu za propagacje środowisk gender ( reklama , w której występuje Amaro z synem i Nowak )

oni w tym PIS to mają jakiś klucz do przyjmowania ludzi :)
to tak na marginesie o ustawie cywilnej- jakich ludzi można dać na eksponowane stanowiska- grunt ,że "swój"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1580, 1581, 1582, 1583, 1584, 1585, 1586 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.