mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1589, 1590, 1591, 1592, 1593, 1594, 1595 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2016, 22:17 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
@meterrr ten zakup węgla to kolejne pompowanie w kopalnie bez planów na jakiekolwiek zmiany. Sytuacja się nie zmienia, rząd miał sporo czasu na przedstawienie planu naprawy a jedynie co wymyślili to zakup węgla za nasze pieniądze. Teraz wreszcie kopanie maja stałego klienta na te hałdy słabej jakości miału węglowego którego nikt nie chce kupić.


Masz racje, rząd PO miał sporo czasu na przedstawienie planu, a co robili przez 8 lat, to się dowiedzieliśmy z taśm Bieńkowskiej.

Nefastus napisał(a):
http://wpolityce.pl/polityka/279388-uwaga-uwaga-jacek-zakowski-ostrzega-prawicowych-politykow-i-dziennikarzy-ze-amerykanie-zrzuca-na-nich-drony
No jak by tu nie powiedzieć, PiS jest Putinowską agenturą.


Odjebało mu już zupełnie


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 00:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Niemki to odrębna kategoria, jak Angielki. hehe A kobiety to ja zasadniczo białe lubię, Azjatki raczej tylko z domieszką kaukaskiej, murzynki bardzo rzadko są ładne. White power.


Typowy Polak. Chodzisz na legie?

Jak chlopaki poruchacie tyle co ja to zrozumiecie co jest dobre.

Biale kobiety sa calkiem spoko, ale takie ciemniejsze tez sa hot. Sex z taka jedna Malezyjka (bardzo ciemna) wspominam do dzis.

Klasyczne Azjatki sa dosc cienkie w ruchaniu, dosyc bierne, bardziej dla ludzi o pedo sklonnosciach.

Murzynki bywaja bardzo zajebiste, pracuje z taka jedna, czesto gadamy i gdybym nie mial dziewczyny w PL to napewno bym ja zaciagnal do siebie.

Mysle ze mega sa tez latynoski, ale nie mialem niestety nigdy do czynienia..., nie moje rejony.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 00:51 
Cytuj  
Chłodnym okiem RAZ i Gociek
https://www.youtube.com/watch?v=OoZ7DU0wVH0
https://www.youtube.com/watch?v=gg1jZ8WFJNs


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 08:10 
Cytuj  
Jak nie cieszy oka lub śmierdzi to kutas sam się chowa do swojej dziupli. Dlatego asfaltowe odpadają w przedbiegach, a ciemnookie też nie podniecają ani trochę. Kwestia wymagań i upodobań.
Jednemu stanie na widok ladyboya, grubej baby czy czegokolwiek z dziurą, a inny potrzebuje wysokiej jakości.
To tak jak z jedzeniem. Jeden wpierdoli szczury z targu od chińczyka, a inny musi jeść wołowinę na miodzie, bo inaczej będzie mieć odruchy wymiotne ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 08:18 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Typowy Polak. Chodzisz na legie?


A w sumie jak to sie ma do prefernecji partnerek, czyzbys mowil ze chlopak z zylety to by nigdy ale to nigdy na murzynke, albo tajke sie nie pokusil ;) ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 08:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jak nie cieszy oka lub śmierdzi to kutas sam się chowa do swojej dziupli. Dlatego asfaltowe odpadają w przedbiegach, a ciemnookie też nie podniecają ani trochę. Kwestia wymagań i upodobań.
Jednemu stanie na widok ladyboya, grubej baby czy czegokolwiek z dziurą, a inny potrzebuje wysokiej jakości.
To tak jak z jedzeniem. Jeden wpierdoli szczury z targu od chińczyka, a inny musi jeść wołowinę na miodzie, bo inaczej będzie mieć odruchy wymiotne ;)



Czyli chujowy żołądek i z <14cm nie ma sensu do murzynki podchodzić? No tak to brzmi :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 08:51 
Cytuj  
Murzynka odpada, bo śmierdzi (to nie rasizm - to natura - inne rasy śmierdzą innym rasom) i jest zawsze brzydka, bo ciemna. Nie ma wśród nich niebieskookich blondynek.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 09:21 
Cytuj  
@tczewiak

Takie tam pierdolenie. Przez nową ustawę pis tryb incognito już nie ukryje twoich black shemale searchów!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 09:26 
Cytuj  
Mam inne zboczenia, akurat odmienne od Twoich ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 09:48 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Typowy Polak. Chodzisz na legie?


Do Fiata Multipli też będziesz mnie przekonywał? Bo to kwestia upodobań, azjatyckie rysy twarzy nie są dla mnie atrakcyjne, tak samo afrykańskie. Co nie znaczy, że nie ma wśród danych ras, narodowości czy plemion ładnych kobiet, ale to wyjątki. Pisałem, że z domieszką białej krwi sytuacja potrafi się zmienić diametralnie. Bo często rysy twarzy są europejskie, a ciemna skóra nadaje egzotyki, mnie akurat kolor nie przeszkadza.

@sula Nie pisałem nigdzie, że nie są. Chociaż, nie da się ukryć, że niektóre grupy etniczne diametralnie się różnią od siebie , może rzeczywiście lepiej nie operować w kategoriach rasowych, ale na bardziej zawężonym polu.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:17 
Cytuj  
Obrazek

Jebać komunizm


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:22 
Cytuj  
Ja mam ambiwalentny stosunek do takich działań. Z jednej strony źle jak państwo ingeruje w rynek, a z drugiej jak słyszę, że ochroniarzowi płacą 6PLN/h to jakieś wkurwienie w człowieku wzbiera. Nie wierzę, że skłoni to do zatrudniania na umowę o pracę, ale przynajmniej może poprawi byt części ludzi, którzy są wyzyskiwani.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:28 
Cytuj  
http://rk1.salon24.pl/693126,zakuta-szony-lublin
Obrazek

:D


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 26 sty 2016, 10:29 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:29 
Cytuj  
@tor
Chyba w Radomiu :)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:32 
Cytuj  
Ja jestem przeciwny regulacjom płacowym, stawiam na wolność przy zatrudnianiu ale... żyjemy w świecie gdzie to jest regulowane, mamy EU itd, więc każdy ruch wyrywający się z tych ram bije w przeciętnego zwykłego pracownika, który na zleceniach zapieprza za grosze, a o 1800zł miesięcznie słyszał z opowieści w TV.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:34 
Cytuj  
@Niah A co to zmienia? W Wawie nie mają dużo lepiej. Jakieś minimum przyzwoitości to nic złego. Przecież chodzi o to, żeby ludziom żyło się dobrze w zdrowej gospodarce. :)


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:38 
Cytuj  
Wystarczy stworzyć warunki do tego, by było więcej miejsc pracy niż ludzi chętnych. Tak bogacił się zachód.

Poryte babsko
Obrazek


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:39 
Cytuj  
Stawki są ponoć i niższe, 3 zeta.
Jest jeszcze jedna kwestia - na śmieciowych są często ludzie którzy w wieku 55+ tracą jakąkolwiek pracę i są wyłącznie kosztem dla zus. Wyższe składki to więcej kasy na te koszty.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:44 
Cytuj  
Wyższe stawki minimalne, to większa szara strefa, mniej pracy dla młodych ludzi i ludzi bez kwalifikacji.
Czy na prawdę tak ciężko wrócić pamięcią do lat 2004-2007 i zobaczyć co się działo z pensjami i stawkami jak nagle ponad 1,5mln-2mln ludzi znikło z rynku pracy i rynek pracodawcy zmienił się w rynek pracownika?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 26 sty 2016, 10:44 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:44 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Wystarczy stworzyć warunki do tego, by było więcej miejsc pracy niż ludzi chętnych. Tak bogacił się zachód.


Czy na pewno wystarczy? W USA masz niskie bezrobocie, a jednocześnie ogromne nierówności i w niektórych firmach takie płace, że ludzie stoją po zasiłek. Nie ma prostej recepty.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1589, 1590, 1591, 1592, 1593, 1594, 1595 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.