mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1597, 1598, 1599, 1600, 1601, 1602, 1603 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 11:45 
Cytuj  
Konserwy, hehe.

Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 12:03 
Cytuj  
http://www.rp.pl/Prawo-karne/301279886- ... .html#ap-1


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 12:09 
Cytuj  
PiS rozumie prawo tylko jako karę, a nie jako zadośćuczynienie. Jedynie z komornikami postąpił dobrze, reszta to festiwal głupoty Pana Zbyszka.

http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i- ... ilnej.html

Nie ma już żadnych wymagań na stanowiska, to teraz można podnieść kolegom pensje. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 28 sty 2016, 12:19 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 12:18 
Cytuj  
Usunięcie 59a nie wyklucza zadośćuczynienia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 12:19 
Cytuj  
Co do tej zabawy z orientacją, wystarczy poklikać mniej zdecydowanie w opcje 2 i 3 to zawsze wepchnie was komunizm, a jak poklikałem zdecydowanie po 1 i 4 to mam okolice konserwatyzmu, za to zaznaczenie homo i przeciwko aborcji to daje liberalizm :D


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 12:28 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Usunięcie 59a nie wyklucza zadośćuczynienia.


Przecież nie o tym pisałem. Przykład z innego podwórka ale obrazuje podobne myślenie. Amerykanie przez ponad dwie dekady penalizowali przestępstwa narkotykowe i wsadzali ludzi masowo do więzień. Dzisiaj mają i przepełnienie (zaczeli wypuszczać masowo), ogromne koszty, a pozytywnych efektów nie widać.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 12:33 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Usunięcie 59a nie wyklucza zadośćuczynienia.

ale ty kurwa jesteś głupi
Dajmy na to sytuacja, że potrącę gościa. Podpisuję z nim umowę, że oddam mu za to 30% swoich dochodów przez 30 lat, ale dzięki temu mogę nadal funkcjonować w społeczeństwie.
Ale teraz państwo powie - nie i chuj. 3 latka pierdla, bo takie jest widzimisię sądu/prokuratora. Więc gościu ma przez 3 lata 30% z zera, a potem 30% od gówna, bo po siedzeniu w pierdlu ciężko wrócić na ścieżkę kariery. Jak mnie siedzenie w pierdlu pomiędzy złodziejami, a mordercami ma resocjalizować?
Zaiste - świetny pomysł.

Też coś tam kaczor pierdział ze swojego otworu gębowego o zabraniu z więzień telewizorów. Kolejny "świetny" pomysł pizdusiów - co wyjaśnił m.in. Kotkowicz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 12:40 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i- ... ilnej.html
Nie ma już żadnych wymagań na stanowiska, to teraz można podnieść kolegom pensje. :lol:


Debile :har:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 12:45 
Cytuj  
Zawsze myslalem ze jestem syndykalista, ale w sumie blisko :)

Obrazek

You're on the left and libertarian spectrum of the political compass! You question authority and are deeply distrustful of hierarchy. You believe strongly in personal liberty and individual freedoms. You firmly believe in a self-governed and non-hierarchical society with maximum individual freedoms for all. You support women's rights, gay rights, and liberal attitudes on sex. You, however, favor collectively owned property and an economy that guarantees equality and opportunity. You believe in strong communities and favor a cooperative economy over dog eat dog capitalism. You're a lefty, but you hate big government just as much as the next libertarian! What do you think? Do you agree?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 12:54 
Cytuj  
You're on the right and collective quadrant of the political compass! You believe in a strong military, an efficient government to intervene when necessary, low taxes and a free market economy. You value tradition, hardwork, and you tend to respect religious authority. You're patriotic and sceptical of people looking for a hand out. You believe in government institutions and you have a strong sense of belonging to those with the same nationality as you. You believe in individual freedoms, but you also take into account tradition and social order. Anarchy and communism are your worst nightmares! Ronald Reagan is most likely one of your personal heroes!

W sumie tekst pominąłem, ale jak teraz tak patrze, to by się zgadzało w większości.
Wynika z tego, że Myrnaryzm jest moim największym koszmarem :D :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 12:59 
Cytuj  
A ja mam poglądy jak tczewiak? Jakim cudem? Chyba, że on darwinizm społeczny wyznaje tylko na potrzeby forum. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 13:07 
Cytuj  
To moje poglady: :)

https://www.youtube.com/watch?v=oEBaC2ZnU3Q

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 13:30 
Cytuj  
Rewolucjonista.

@tczewiak - a co ma społeczeństwo obchodzić że sobie karierę zwichniesz? Jesteś przestępcą to idziesz siedzieć i nieważne czy jesteś bogatym obiecującym programistą, czy przygłupem z Tczewa. Zresztą jak cię przecwelą, to jest spora szansa że zrobisz wszystko, żeby nigdy więcej tam nie trafić. Więc resocjalizacja działa. No, chyba że ci się spodoba. Poszkodowany i tak dostanie zadośćuczynienie, to nie jest zależne od tego czy sprawca siedzi, czy nie.
Natomiast powiedzmy że ktoś ci dał po ryju, lecisz na policję, zgłaszasz. I gościa zatrzymali. Jego koledzy przychodzą do ciebie (adres w aktach) i proponują ugodę, bo jak nie, to poznasz rozkosze wpierdolu i sexu analnego. Pękasz, podpisujesz i gość dalej sobie chodzi bezkarny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 13:37 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Natomiast powiedzmy że ktoś ci dał po ryju, lecisz na policję, zgłaszasz. I gościa zatrzymali. Jego koledzy przychodzą do ciebie (adres w aktach) i proponują ugodę, bo jak nie, to poznasz rozkosze wpierdolu i sexu analnego. Pękasz, podpisujesz i gość dalej sobie chodzi bezkarny.


To jest prawdą wobec dowolnego świadka w dowolnej sprawie. Pan Zbyszek chroni, Pif Paf.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 13:40 
Cytuj  
PiS zabiera pieniądze z kultury i daje rydzykowi !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 13:45 
Cytuj  
Zastraszanie jest problemem, zgoda. Natomiast 59a pozwala całkowicie uniknąć odpowiedzialności karnej, bez znaczenia czy masz odpowiednio przekonujących kolegów, czy wypchany portfel.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 13:46 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A ja mam poglądy jak tczewiak? Jakim cudem? Chyba, że on darwinizm społeczny wyznaje tylko na potrzeby forum. ;)

embe to dobrze podsumował:

embe napisał(a):
Co do tej zabawy z orientacją, wystarczy poklikać mniej zdecydowanie w opcje 2 i 3 to zawsze wepchnie was komunizm, a jak poklikałem zdecydowanie po 1 i 4 to mam okolice konserwatyzmu, za to zaznaczenie homo i przeciwko aborcji to daje liberalizm :D



Ja szybko przeklikałem dwa razy i jest jak embe mówi. "Test" jak każdy inny tego typu robiony przez onety i inne , głupawy i w sumie mało pokazujący.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 13:47 
Cytuj  
@Isengrim Jeśli się dogadali i nie jest to ciężkie przestępstwo to w czym problem? Prawo jest na potrzeby społeczeństwa, a nie odwrotnie.

@sula No przecież, że to zabawa. :<


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 13:51 
Cytuj  
Wiem, że zabawa, ale jest słabo zrobiona. Zabawka tez musi być dobrze zrobiona, żeby bawić :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 13:54 
Cytuj  
Po 10 mln na "wydatki majątkowe" i "wydatki bieżące" zdecydowała się przekazać Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu sejmowa komisja finansów publicznych. Odpowiednią poprawkę do budżetu na 2016 r. zgłosił wicemarszałek Sejmu i przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,19547164,pis ... z3yXkGSsRZ

Wolny rynek jest passe:
- Jest Komisja Nadzoru Finansowego, jest Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Oni powinni sprawdzić, czy jest zmowa cenowa i wykonać swoje uprawnienia - powiedział w TVP minister finansów Paweł Szałamacha komentując podwyżki opłat za konta, karty i kredyty wprowadzane obecnie przez banki.

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,147582,195 ... z3yXk1dueb


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1597, 1598, 1599, 1600, 1601, 1602, 1603 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.