mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1610, 1611, 1612, 1613, 1614, 1615, 1616 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 02:57 
Cytuj  
Okay nie stare, nie o to mi chodziło. Przepraszam.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 08:38 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://www.se.pl/wiadomosci/opinie/Janusz-Korwin-Mikke-rozboj-na-rownej-drodze_772432.html
Zgadzam się z nim.

Ta. Niestety.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 09:05 
Cytuj  
mam nadzieje ze wejda poprawki nowoczesnej i powyzej pewnego progu zarobkow nie dostajesz pincet


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 09:51 
Cytuj  
http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/w-piate ... 04224.html

To absolutnie dzięki Petru i Komitetu Obrony Debili.

Czekam na komentarze Profety i innych KODziarzy.

P.S. Oczywiście nigdy nie podkreślałem że waluta zawsze robi dołek podczas kampanii i odbija po kiedy humory się stabilizują. No ale według .Nowotworych spadek PLN był Nowoczesną sprawą i winą wyłącznie PiSu. :lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 09:58 
Cytuj  
Ty czujesz wewnętrzny przymus wypisywania takich głupot? Czy to jakaś przemyślana strategia?


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 10:07 
Cytuj  
A teraz sprecyzuj czy tylko masz ból anusa że petrusy kwiczały o spadek PLN bo PiS, a jak mówiłem wielokrotnie że to tylko odczynnik wyborów, to NIEE TO PISSS I BĘDZIE GORZEJ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 10:34 
Cytuj  
Spadek wartości złotego po obniżce ratingu przez S&P nastąpił, obniżka była na skutek kilku decyzji obecnego rządu. Chwilowe wahania na kursie mogą być spowodowane spekulacją, dzisiaj już jest 4.40. Ty po zachowaniu kursu w jednym dniu już wyciągasz wnioski co do zasady jak gimba-ekonomista od Korwina.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 10:39 
Cytuj  
Nie po zachowaniu się kursu z jednego dnia tylko po przewidzianym zachowaniu się z przed jak i po wyborach. Tak jak mówiłem i co jest wiadome dla normalnych ludzi, że złoty jak i inna waluta by spadła przed i podczas wyborów i naturalnie się wybiła po wyborach. Za to gibmy-ekonomiści Petruwicze kwiczą że spadek PLN to wyłącznie wina PiS i wręcz musi być tylko gorzej, bo Pan Sorros tak powiedział.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 10:48 
Cytuj  
Równie dobrze mogę postawić twierdzenie, że ten "normalny" wzrost wynikał z większej niepewności co do wyników wyborów, bo sondaże dawały szanse partii populistyczno-socjalistycznej w programie planującej zadłużanie kraju. Jeżeli przed wyborami wskazywałyby na wygraną jakichś partii prorynkowych, liberalnych to zachowanie rynku mogłoby być odwrotne.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 10:49 
Cytuj  
Obrazek

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 10:51 
Cytuj  
Co ja poradzę jak nie rozumiesz podstaw zachowań ludzi na rynkach?


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 10:55 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Równie dobrze mogę postawić twierdzenie, że ten "normalny" wzrost wynikał z większej niepewności co do wyników wyborów, bo sondaże dawały szanse partii populistyczno-socjalistycznej w programie planującej zadłużanie kraju. Jeżeli przed wyborami wskazywałyby na wygraną jakichś partii prorynkowych, liberalnych to zachowanie rynku mogłoby być odwrotne.


Nie wiem czemu nie potrafisz przyznać się do porażki, tak samo jak Profeta i reszta. Mówiłem że spadek PLN to standardowa kwestia sezonu wyborów i waluta wybije się po wyborach, bez znaczenia jaka jest polityka PiSu (której nie popieram). Kwiczeliście że to wina PiSu, że PLN padnie na pysk, ale jakoś teraz cisza i tylko cienkie usprawiedliwienia. Żenada.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Co ja poradzę jak nie rozumiesz podstaw zachowań ludzi na rynkach?


Chyba piszesz do siebie. :roll: :lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 11:03 
Cytuj  
No tak, oczywiście kurs waluty to wina kaczystowskiego rządu, który zatrząsł nawet giełdą chińską i odbił się negatywnie na rozmowach putina z szejkami, miał też wpływ na to że wojna jaką islam wypowiedział niewiernym przeniosła się na ulice miast europejskich.

imperator to przewidział !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 11:12 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Nie wiem czemu nie potrafisz przyznać się do porażki, tak samo jak Profeta i reszta. Mówiłem że spadek PLN to standardowa kwestia sezonu wyborów i waluta wybije się po wyborach, bez znaczenia jaka jest polityka PiSu (której nie popieram). Kwiczeliście że to wina PiSu, że PLN padnie na pysk, ale jakoś teraz cisza i tylko cienkie usprawiedliwienia. Żenada.


Ok. Sezon wyborów to co to jest? Kiedy się zaczyna spadek i kiedy kończy, mniej więcej?


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 11:18 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Nie wiem czemu nie potrafisz przyznać się do porażki, tak samo jak Profeta i reszta. Mówiłem że spadek PLN to standardowa kwestia sezonu wyborów i waluta wybije się po wyborach, bez znaczenia jaka jest polityka PiSu (której nie popieram). Kwiczeliście że to wina PiSu, że PLN padnie na pysk, ale jakoś teraz cisza i tylko cienkie usprawiedliwienia. Żenada.


Ok. Sezon wyborów to co to jest? Kiedy się zaczyna spadek i kiedy kończy, mniej więcej?


Przed wyborami i po, nie ma określonych dat, no chyba że jesteś Keynesistą i masz na to jakąś magiczną formułę :lol:

Możesz sobie wyszukać w googlach kursy PLN z poprzednich okresów wyborczych, a teraz przestań desperacko szukać usprawiedliwienia dla swojej głupoty i naiwności, m.in. za popieranie .Nowotworwych dyrdymałów.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 11:35 
Cytuj  
Ja nie muszę nic szukać, bo nie neguję wpływu wyborów na kurs waluty. Tylko ty nie rozumiesz co napisałem ci w pierwszym poście, że nie wybory a wzrost niepewności jest bezpośrednią przyczyną. No i decyzji ekonomicznych rządu na kurs podciągasz pod własnie jakąś "keynesowską" teorię, "bo są wybory", a jednocześnie przyznajesz, że nie ma żadnego sztywnego okresu wyborczego.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 11:41 
Cytuj  
A ty nadal w zaparte jak szympans ignorujesz o czym piszę, że według waszych płaczy tymczasowy spadek PLN był bezpośrednią winą PiSu i miało być tylko gorzej. Raz w życiu byś z pokorą zamkną japę, ale nie i chuj, jak twój pies Niahu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 11:43 
Cytuj  
Teraz już naszych? Udowodniłem ci, że nie jesteś w stanie tego wykluczyć, że gubisz się w swojej gimba-ekonomii i jeszcze mi płaczesz do ucha. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 11:47 
Cytuj  
Nie da się ukryć że w Polskiej polityce zaszły zmiany i są one źle postrzegane przez rynki, nie wnikam co ma podstawy co nie, kto kogo straszy i kto robi negatywny wizerunek, nie wnika tez w to komu podobają się decyzje gospodarcze itd.
Efekty zobaczymy dopiero za rok, a może i dłużej, jak rynki, inwestorzy i zagranica przetrawi zmiany, wtedy o większości będzie decydować realny stan naszej gospodarki i finansów.

Jakbym siedział sobie za biurkiem w jakimś corpo finansowym to pewnie odbierałbym to podobnie jak teraz, jakiś kraj gdzie po ulicach chodzą białe niedźwiedzie, pije się spirytus i mówi nazdarowje, kradnie niemieckie samochody, a na ulicach nadal furmanki... zaczyna fikać ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 11:49 
Cytuj  
O czym Ty w ogóle piszesz? O jakich naszych? W czym się gubię?

Razem z Profetą i innymi nie płakaliście dniami i nocami o tym że to przez PiS PLN leci na łeb i będzie tylko gorzej czy nie?

Człowieku, miej trochę honoru, już po Niahu i jego pierdołach tego się nie spodziewam ale miałem nadzieje że ty będziesz mógł raz powiedzieć "Okay, bylem w błędzie", no ale widocznie wszyscy .Nowotworowi Petruwicze są tacy sami.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1610, 1611, 1612, 1613, 1614, 1615, 1616 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.