mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1611, 1612, 1613, 1614, 1615, 1616, 1617 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 11:55 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie da się ukryć że w Polskiej polityce zaszły zmiany i są one źle postrzegane przez rynki, nie wnikam co ma podstawy co nie, kto kogo straszy i kto robi negatywny wizerunek, nie wnika tez w to komu podobają się decyzje gospodarcze itd.
Efekty zobaczymy dopiero za rok, a może i dłużej, jak rynki, inwestorzy i zagranica przetrawi zmiany, wtedy o większości będzie decydować realny stan naszej gospodarki i finansów.

Jakbym siedział sobie za biurkiem w jakimś corpo finansowym to pewnie odbierałbym to podobnie jak teraz, jakiś kraj gdzie po ulicach chodzą białe niedźwiedzie, pije się spirytus i mówi nazdarowje, kradnie niemieckie samochody, a na ulicach nadal furmanki... zaczyna fikać ?


Pytanie czy to dobrze czy źle, że złoty się osłabia, bo co branża, człowiek to może być inaczej. Ujemne skutki są wtedy gdy rośnie oprocentowanie pożyczek dla państwa, bo za to wszyscy zapłacą. A tak to polityka gospodarcza nie jest po to, żeby zadowalać różnej maści prognostów z instytucji finansowych zajmujących się głównie spekulacją.

@Fajfus Nie wiesz co odpisać, więc teraz będziesz kłamał, że ja płakałem nad konsewkencjami polityki PiS? Używasz języka lumpa i zachowanie do tego pasuje.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 11:58 
Cytuj  
Dobra strategia, sam nie wiesz co powiedzieć, nie masz argumentów na swoją obronę wiec zarzucasz mi to samo i jeszcze jedziesz ad hom. Prostactwo, buractwo i żenada.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 12:00 
Cytuj  
Ok, dam ci szansę. Skoro płakałem dniami i nocami nad tym, że polityka PiS osłabia złotego to znajdziesz trzy posty na przestrzeni miesięcy, które podtrzymają tę tezę: jednoznacznie wiążę spadek kursu z polityką rządu i oceniam negatywnie. No chyba, że jesteś małym kłamczuszkiem.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 12:01 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
O czym Ty w ogóle piszesz? O jakich naszych? W czym się gubię?

Razem z Profetą i innymi nie płakaliście dniami i nocami o tym że to przez PiS PLN leci na łeb i będzie tylko gorzej czy nie?

Człowieku, miej trochę honoru, już po Niahu i jego pierdołach tego się nie spodziewam ale miałem nadzieje że ty będziesz mógł raz powiedzieć "Okay, bylem w błędzie", no ale widocznie wszyscy .Nowotworowi Petruwicze są tacy sami.



skoro płakałem dniami i nocami to wskaż 3 moje posty, w których 'płaczę, że przez PiS, PLN leci na łeb i będzie tylko gorzej'.

tymczasem wig20 nie może się wygrzebać z dołka

http://stooq.pl/q/?s=wig20&c=1y&t=l&a=lg&b=0

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 12:02 
Cytuj  
embe to Homo sovieticus to wiele wyjaśnia.
Póki Homo sovieticus w takiej masie żyje w Polsce tak długo (prawie) wszystkie partie będą u nas socjalistyczne.
Emerycie, popieraj Polskę czynem i umieraj przed terminem!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 12:05 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
Nefastus napisał(a):
O czym Ty w ogóle piszesz? O jakich naszych? W czym się gubię?

Razem z Profetą i innymi nie płakaliście dniami i nocami o tym że to przez PiS PLN leci na łeb i będzie tylko gorzej czy nie?

Człowieku, miej trochę honoru, już po Niahu i jego pierdołach tego się nie spodziewam ale miałem nadzieje że ty będziesz mógł raz powiedzieć "Okay, bylem w błędzie", no ale widocznie wszyscy .Nowotworowi Petruwicze są tacy sami.



skoro płakałem dniami i nocami to wskaż 3 moje posty, w których 'płaczę, że przez PiS, PLN leci na łeb i będzie tylko gorzej'.

tymczasem wig20 nie może się wygrzebać z dołka

http://stooq.pl/q/?s=wig20&c=1y&t=l&a=lg&b=0


Zapewne w Maju już wiedzieli że PiS wygrał wybory. :lol:

A poszukam dla ciebie i Torba, ale chwile to zajmie. Odpiszę za jakiś czas.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 12:06 
Cytuj  
Trzymam za słowo, żeby nie było jak z embe, który znika jak dyskusja jest dla niego niekorzystna i za parę dni wraca z tym samym twierdzeniem.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 12:17 
Cytuj  
Cytuj:
Prowadzę ostatnio tak intensywne życie międzynarodowe, że można się pomylić, czy jestem premierem Polski, czy premierem Europy - powiedziała premier.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 12:30 
Cytuj  
Rząd dał górniczym związkom w Kompanii Węglowej alternatywę: cięcie płac albo zamknięcie kopalń. Jeśli nie zgodzą się na obniżkę, to w nowej spółce będzie miejsce tylko dla siedmiu najlepszych kopalń z 11.

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,147747,195 ... z3z6U8rNWJ

Wreszcie coś co mogę poprzeć. :) Chociaż najlepiej to wszystko sprywatyzować.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 12:31 
Cytuj  
mmm, miód na moje serce, niech się wykrwawiają bez sensu
http://namzalezy.pl/niemcy-zaplaca-220- ... igracyjny/

Choć wolałbym, żeby to Rosja się z takim kosztem zmierzyła. Może by się zapadła w sobie ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 12:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Pytanie czy to dobrze czy źle, że złoty się osłabia, bo co branża, człowiek to może być inaczej. Ujemne skutki są wtedy gdy rośnie oprocentowanie pożyczek dla państwa, bo za to wszyscy zapłacą. A tak to polityka gospodarcza nie jest po to, żeby zadowalać różnej maści prognostów z instytucji finansowych zajmujących się głównie spekulacją.

Oczywiście że nie dobrze ale juz mieliśmy raz osłabianie złotówki, które odbiło się rewelacyjnie na gospodarce i potem przy kryzysie finansowym banków przeszło trzęsienie ziemi walut, wtedy złotówka straciła na wartości 1/4, kto pamięta jeszcze zakupy w usa i chinach jak dolar był po 2,2zł ale wtdy naszych producentów to bardzo bolało.
Balans między słabą i mocną złotówka jest kruchy ponieważ zyski jakie może gospodarka otrzymać ze słabej złotówki to stracimy w finansach państwa.

------

http://www.tvn24.pl/lech-walesa-zrezygn ... 076,s.html
szybko szybko bo jest szansa na pozytywny dla niego wyrok :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 12:52 
Cytuj  
Napisze tu też bo temat jak najbardziej odpowiedni:

Obywatelu dostaniesz Windowsa 10 czy tego chcesz czy nie.

Windows 10 dodany do zalecanych aktualizacji w Windows Update dla Win 7 i Win 8.

http://pclab.pl/news68202.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 12:55 
Cytuj  
Użytkownicy, którzy korzystają z aktualizacji automatycznych otrzymają na szczęście możliwość zrezygnowania z przesiadki. Wyświetlany ma być specjalny komunikat, w którym osoba będzie musiała potwierdzić chęć instalacji Windows 10. Jeśli już natomiast zainstalujemy uaktualnienie, mamy 31 dni, by ewentualnie powrócić do starszej wersji systemu.

W czym zatem jest problem?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 13:09 
Cytuj  
embe napisał(a):
http://www.tvn24.pl/lech-walesa-zrezygnowal-z-debaty-o-zarzucanej-wspolpracy-z-sb,616076,s.html
szybko szybko bo jest szansa na pozytywny dla niego wyrok :)


Lech Wałęsa dużo stracił po tym co robił po 1990 roku.
Jednakże.
Jego prawdopodobna współpraca ze służbami prl to majstersztyk. Gdyby nie Wałęsa i jego współpraca to nie byłoby Solidarności.
Jednakże.
I bez solidarności Polska i Europa Wschodnia odzyskałaby niepodległość, jak ktoś uważa inaczej to ja jemu współczuje, a jak piastuje ważne stanowisko państwowe to wypad! Idź durniu zajmij się czymś czego nie spartolisz!
8)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 3 lut 2016, 13:13 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 13:13 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
mmm, miód na moje serce, niech się wykrwawiają bez sensu
http://namzalezy.pl/niemcy-zaplaca-220- ... igracyjny/

Choć wolałbym, żeby to Rosja się z takim kosztem zmierzyła. Może by się zapadła w sobie ;)



na tej stronie wykładają porównanie: 220 mld złotych = 30% budżetu Polski.

"By łatwiej uzmysłowić sobie wysokość opłat, warto zauważyć, że jest to mniej-więcej 30% rocznego budżetu Polski."



to już lepiej sięgnąć do źródła:

Obrazek



wg. tego instytutu w 2017 koszt wyniesie niemców 22 miliardy euro co daje ok. 7% budżetu FEDERALNEGO Niemiec, a ok. 20-30% budżetu CENTRALNEGO Polski

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 13:30 
Cytuj  
kurwa przy 1 mln ludzi dochodzi do zamieszek a oni chca przyjac kolejne 1 mln, a w rzeczywistosci pewnie 1,5

czyli razem z kosztami nauki jezyka chca wydac okolo 50 MLD jurkow do 2017, przy zalozeniu ze okolo 10% z nich bedzie pracowalo

ciocia angela ma gest jebana

nie wierze w to co widze O_O


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 13:40 
Cytuj  
Choćby dlatego, że już to widzę oczami wyobraźni jak odkręcam to u kogoś mniej kumatego na kompie "bo nie wie co się stało i nie działa/jest inaczej" :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 13:42 
Cytuj  
Nie rozumie tego strachu przed win10, jakoś w fonach każdy update jest przyjmowany z zachwytem, nawet update w lustrzance jest oczekiwany, a tu jakieś hipsterskie ochhh nooo!!!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 13:42 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
to już lepiej sięgnąć do źródła:
wg. tego instytutu w 2017 koszt wyniesie niemców 22 miliardy euro co daje ok. 7% budżetu FEDERALNEGO Niemiec, a ok. 20-30% budżetu CENTRALNEGO Polski


Szczerze nie wgłębiałem się zupełnie w liczby. Może być 22mld nie kłócę się, choć wolałbym 220mld :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 13:55 
Cytuj  
Oho, no to jest chyba w huk nie to czego chcą ludzie w UK
http://www.irishtimes.com/news/world/eu ... -1.2519385

Na moje to teraz by musiał się zdarzyć cud, żeby Cameron mógł wrócić do UK z tarczą.


Ciekawe czy Brytole dadzą się zastraszyć później w referendum jak ajrisze z Lisboną.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1611, 1612, 1613, 1614, 1615, 1616, 1617 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.