mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1660, 1661, 1662, 1663, 1664, 1665, 1666 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 13:15 
Cytuj  
„.Natomiast dałem się podejść na chwyt ze zgubą pieniędzy i kontrolą wydatków .Masz miękkie serce musisz mieć twardą .... .Podpisałem dwa podobne , główne dokumenty , przy dwóch świadkach , to umożliwiło Sbeką pobieranie pieniędzy dla siebie nie dla mnie i o dziwo robili to po kolei różni i to dość długo .Ja dawno zdecydowanie zerwałem kontakty .Musieli wykazywać że współpracuję i pisali za mnie donosy .by brać na moje konto pieniądze . Materiały ręcznego opisu które w padały podczas rewizji i zebrane z różnych miejsc podbudowywały ich bezczelne działania .. Kapitanie Graczyk to Pan mnie tak urządził ,a ja się zlitowałem nad Panem ..Jedno pytanie pozostaje, czy zrobił Pan to w pojedynkę czy robiliście to zbiorowo .Panie Boże dzięki CI AMEN . lw”

Co dzien to nowa historia!

Sprytni ci ezbecy, wymyslili sposob jak sobie dorobic, a dobrotliwy Bolek ich kryl.

Szczerze mi go szkoda. To czlowiek o wybujalym ego i nawet ciezko sobie wyobrazic co teraz przezywa. To tak jakby Kukuczce udowodnili ze nigdy nie byl w Himalajach, a Kasparowowi ze nigdy nie gral w szachy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 13:19 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Jaki wiek?
Zastanawiam się co mojej 5-latce zaproponować.
Ostatnio w humblu były 3 przygodówki z misiem Uszatkiem i teraz je męczymy, ale zastanawiam się co potem.
Prawie 6 lat. teraz dopiero gra właściwie sam. rok temu grał akurat w tą samą grę i dużo pomagałem.

Seria lego jest o tyle fajna, że jest bardzo dobra obsługa pada, nie ma jakichś szybkich akcji i jest bardzo dużo dość prostych łamigłówek.
Co do wychowywania dzieci na tablecie to uważam że trzeba zachować "higienę" jest czas gry, np 2h co 2 dni. Nie dajemy tableta w metrze, w samochodzie, nie używamy tego jako wypełniacza czasu.

Na tablecie Cut The Rope - uważam że genialna gra dla każdego dziecka. Uczy fizyki, przecinanie sznurków palcem jest idealne na touchscreen. Najważniejsze na tablecie unikać darmowych gier z reklamami.

Oczywiście zgadzam się, że lepiej byłoby bez tabletów ale wracają z przedszkola o 17, jest już ciemno zimą .. "basen, trampolina.." Mamy super działkę w lesie więc latem jest inaczej.


_________________
psn

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 13:19 
Cytuj  
Krył ich by potem ich obalić, mimo, że mieli na niego haki, które mogły go w każdej chwili zmieść z życia politycznego.

Piękna historia, uronię łezkę.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 13:25 
Cytuj  
Na pewno relacje z bezpieką w latach 80, czy próbowali go zdyskredytować czy nie wymagają zastanowienia się. Czy można go było zmieść w latach 80? Nie sądzę, ale na pewno można było skłócić środowisko. Na razie maluje się postać tragiczna, od konfidenta w latach 70' do przywódcy bezkrwawej rewolucji w latach 80'. Niezły materiał na film, tym razem prawdziwy.

mrynar napisał(a):
To tak jakby Kukuczce udowodnili ze nigdy nie byl w Himalajach, a Kasparowowi ze nigdy nie gral w szachy.


Nie, takie porównanie jest kłamliwe i nijak ma się do rzeczywistej sytuacji obecnie.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 13:28 
Cytuj  
Nie no wyluzujcie :D
Moja ogląda bajki około 30min wieczorem na dobranoc + piątek i sobotę około 2h (dłuższa bajka).
Tabletu nie ma jeszcze, gra u mnie na kompie razem ze mną zwykle w niedziele jak młodsza śpi przez może 1,5h...tatuś uzależniony przecież do kompa nie puści częściej :lol:

Myślę nad tabletem, w październiku będzie 6 lat, to może na urodziny jej sprawimy jakiegoś. Oczywiście też będą ograniczenia ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 13:30 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ech, zobaczcie sobie sprawę Kohla, którego mimo faktycznych olbrzymich zasług dla Niemiec przyciągnęli pod kilem za w sumie niewielką sprawę. A u nas zawsze są chętni do pudrowania liszai.
Raka się wycina, a nie hoduje.

tu nie chodzi o to zeby kogos wybielac, tylko ze na chwile obecna przybralo to forme polowania na czarownice
jeszcze tylko brakuje zeby mu auto porysowali albo okno w domu wybili - bo tak zazwyczaj postepuja 'prawdziwi patrioci'

niech zrobia sledztwo, przedstawia dowody a potem dopiero zrobia medialna nagonke

bo narazie to rzucili jakies papiery gawiedzi a gawiedz sie cieszy

sam uwazam ze te teczki sa prawdziwe (smieszne by bylo gdyby gen WSW trzymal jakas makulature na chacie ) a linia obrony walesy komiczno/tragiczna, ale forma jaka to przybralo jest niebezpieczna, niestety takie standardy przyjelo PiS ze kipruje przyczepke gnojowki na srodku podworka i wszyscy sie w niej taplaja , tak bylo z TK i tak jest teraz


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 13:33 
Cytuj  
Powiem Ci ze mam też taki zwyczaj że gry dla dzieci są tylko na laptopie 15" i o graniu można myśleć tylko jak nie jest w plecaku w szafie. na PC ze mną nigdy nie grali.


_________________
psn

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 13:34 
Cytuj  
Przecież to są kwity które nawet Dziadek Waldemar określił mianem ohydnych. :wink:
Jakby ludzie w '80tych mieli twarde dowody (teczkę pracy i personalną), że na nich donosił za pieniądze, to by go wywieźli taczkami.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 13:47 
Cytuj  
SB przecież próbowało skłócić środowisko Solidarności, zawsze byłoby podejrzenie/obrona że fałszywki, etc. Jeśli mieliby go uwalić to musieliby to zrobić zanim stał się liderem tego środowiska, a pewnie liczyli na wznowienie współpracy. Z resztą to zabawa w spekulacje.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 13:54 
Cytuj  
Dzieci wychowane przed kompem mają potem pomysły jak syn mojego szefa - tuż przed osiemnastką stwierdził, że rzuca szkołę i chce pracować. Głównym środkiem utrzymania miały być gejmpleje na jutjubie (pomijam już zdolność do samodzielnego myślenia, działania i rozmowy z kimś nieznajomym, bo to faktycznie wskazuje na jakąś formę upośledzenia) :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 13:57 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
Dzieci wychowane przed kompem
Byłbyś uprzejmy zdefiniować?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 14:03 
Cytuj  
No tacy jak my. PC od podstawówki, gry i filmy pełne przemocy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 14:11 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mendol napisał(a):
tczewiak, mozesz z laski swojej zamknac kurwa morde?

Oho, Mendol nabrał już wódki na poczet 500 na dziecko.

Hahahaha

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 14:19 
Cytuj  
w pracy nie pije.
formularz wydrukowany, juz raczki zacieram, w sklepie zamowiona dostawa.

a tak na serio to przy 2 dzieci, same ferie, wakacje, wyjazdy to jest kupa kasy rocznie.
zreszta kiedys o tym pisalem, nie ma sensu sie powtarzac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 14:22 
Cytuj  
lol. liderem buntownikow zostaje nasz byly agent. kurwa zrobmy wszystko zeby mu sie udalo a w biurach strzelaly korki od szampana. taka czysto hipotetyczna sytuacja jakichkolwiek sluzb na swiecie. a czy pasuje do walesy. napewno nikt z sb nie chcial uwalic walesy majac na niego teczki i kulkuletnia historie wspolpracy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 14:25 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Aldatha napisał(a):
wyjdz z nia na spacer i pobaw sie na dworze, chyba ze leje caly czas w IRL :)

jak pracowalem w przedszkolu to bralem 11 dzieciakow na dwor i wymyslalem rozne gry i zabawy


Dokladnie! Ograniczajcie dzieciakom te tablety. Nie badzcie jak Mark24 :) To jest wygodny sposob na swiety spokoj z dziecmi, ale skutki moga byc kiepskie.

Moze juz o tym pisalem. W wakacje byly u nas dzieciaki z Warszawy. Mamy trampoline, basen, psy, kupe terenu do zabawy, byla mega pogoda, a nasza mala nie mogla ich na zewnatrz wyciagnac, bo calymi siedzialy wpatrzone w tablety.

Ostatnio czytalem ze dzieciaki wychowane na tabletach sa spolecznie mocno uposledzone i nie radza sobie z prostymi sytuacjami w zyciu, szkole itp


roznie to bywa. jak dzieciak jest chory to niestety tablet czy tv to jedyna rozrywka raczej. ja sie jedynie ciesze ze ciagle u mojego mlodego zbawa na podworku>tablet jak bedzie inaczej to wyjebie za okno.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 14:29 
Cytuj  
Wydaje mi się że dużo zmienia się w szkole, znajomy mówi że jak jego syn wraca ze szkoły to nie może mu zabronić grac bo z 10 chłopaków z klasy siada i grają razem na PC przez sieć ..


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 14:29 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
SB przecież próbowało skłócić środowisko Solidarności, zawsze byłoby podejrzenie/obrona że fałszywki, etc. Jeśli mieliby go uwalić to musieliby to zrobić zanim stał się liderem tego środowiska, a pewnie liczyli na wznowienie współpracy. Z resztą to zabawa w spekulacje.


Jak juz spekulujemy: byc moze Kiszczak i scisle kierownictwo PZPR trzymali Walese w uspieniu dlatego te teczki co mamy teraz nie wyplynely w 1980. Walesa mialby pozamiatane. Moze taki lider im pasowal.

Nie twierdze oczywiscie, ze byl sterowany w latach 80tych, bo to bardzo watpliwe, ale zapewne byl szantazowany teczkami przed okaglym stolem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 14:41 
Cytuj  
Ja tam bym poczekal z wyrazaniem opinii az wyjda powazne demotywatory w tej sprawie


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 14:43 
Cytuj  
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transm ... 200321049#
Konferencja prasowa - 100 dni rządu-sprawdzian z rządzenia
co za chujowy rząd, gorzej niż po


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1660, 1661, 1662, 1663, 1664, 1665, 1666 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.