mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1731, 1732, 1733, 1734, 1735, 1736, 1737 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 14:01 
Cytuj  
Ostatnio znowu dojebali im do kwoty wolnej od podatku, wiec chyba dobrze


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 14:18 
Cytuj  
TK kurwa i koniec tematu, idźcie pod krzyż pod pałac prezydencki, a nie smucicie na forum w kółko jedno i to samo jaki to duda i pis zły, w okolicy macie kąski zakąski, wódeczka ze śledzikiem tania ( chyba ze zlikwidowali ? ).


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 14:28 
Cytuj  
Widzę, że robienie z siebie pajaca weszło ci w nawyk.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 14:29 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
No jakbym kierował się takimi kwestiami to w ostatnich wyborach zapewne głosowałbym na PO. Ludzie mają swoje cele, ambicje i ideały, a ty chcesz tylko żyć i żreć jak rurkowce.


widzisz junkier czlowiek ponoc wyksztalcony a nie potrafi odpowiedziec na 1 bardzo proste pytanie :) a jakiez to ambcije cele i idealy chcialbys zrealizowac za rzadow po? 2 proste pytanie :) od rurkowca czyli chyba nie bedziesz mial problemu odpowiedziec? :) no i 3 buzki cmon dasz rade az tak glupi i zmanipulowany to chyba nie jestes? oh wait...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 14:33 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cześć marek, jak zmieniło się twoje życie w UK pod rządami PO?


W UK na szczescie PO nie rzadzilo nawet jednego dnia :evil:

Piszpan - kazdy kto przedklada idee nad logika jest imho glupi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 15:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Junkier napisał(a):
Cześć marek, jak zmieniło się twoje życie w UK pod rządami PO?


W UK na szczescie PO nie rzadzilo nawet jednego dnia :evil:

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Twój ból dupy podczas rządów PO ocierał się o niezdrową obsesję, więc zgodnie z waszą logiką musiał nielicho wpłynąć na twoją sytuację życiową. Czekam na konkrety.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 16:09 
Cytuj  
http://natemat.pl/174789,kto-to-powiedz ... czy-hejter


polecam ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 17:32 
Cytuj  
Na początku kwietnia Trybunał Konstytucyjny ogłosi dwa kolejne wyroki. Zaplanowano również rozprawę. Rozpatrując wnioski konstytucyjne bez uwzględniania ich kolejności, sędziowie nie stosują się do ustawy o TK.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 17:44 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Widzę, że robienie z siebie pajaca weszło ci w nawyk.


tor ty nie musisz :) zacytuj cos z onetu to sie posmiejemy jaki to ty wyedukowany jestes :P

junkier serio wykrecasz sie jak piskorz dajesz jakies z dupy teksty. serio sredni prawnik z ciebie raczej bedzie ale za to dobry polityk :) zapytaj jeszcze rurkowca jak na jego zycie wplynely rzadu pisu :) zreszta jak ty maszerujesz razm z ludzmi takimi jak ta baba z krakowa to o czym mowic. imho berety powoli zacznie zmieniac znaczenie na druga strone :) zreszta walic ich wszystkich bo sa sobie rowni a wam zycze troche wiecej otwartosci i poluznienia muskuf chociaz chyba juz za pozno i tylko beton do konca :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 17:48 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Junkier napisał(a):
Cześć marek, jak zmieniło się twoje życie w UK pod rządami PO?


W UK na szczescie PO nie rzadzilo nawet jednego dnia :evil:

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Twój ból dupy podczas rządów PO ocierał się o niezdrową obsesję, więc zgodnie z waszą logiką musiał nielicho wpłynąć na twoją sytuację życiową. Czekam na konkrety.


Ładnie zaorałeś embe i marka


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 18:14 
Cytuj  
A to do mnie, bo mi chuje zmniejszyli moja emeryturę i jaka by nie była to wiem że przez nich będzie niższa.
Przez zjebane decyzje lokalnych chujków popieranych przez PO wstrzymano remont drogi przez co nie mogę zrobić uczciwego wjazdu na swój teren.
Budynek, w którym miała powstać nowa przychodnia została klepnięta synowi radnego, który miał w planie zrobić market ale projekt wstrzymany, pewnie maszerują teraz z flagami kod.
Tereny objęte ochroną i wpisane do parków krajobrazowych zostały przeorane pewnego dnia, gościu zapłacił mandat, a po dwóch latach jako już bez ochrony klepnięte pod salon samochodowy znanego kandydata do sejmu z ramienia PO.

Pierdolcie dalej o TK i jaki to PiS jest zły.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 18:27 
Cytuj  
https://web.facebook.com/RepublikaTV/po ... 2827881952
Żenada Liroy. Donoszenie to jeden z obowiązków obywatela wobec Państwa.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 18:40 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Junkier napisał(a):
Cześć marek, jak zmieniło się twoje życie w UK pod rządami PO?


W UK na szczescie PO nie rzadzilo nawet jednego dnia :evil:

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Twój ból dupy podczas rządów PO ocierał się o niezdrową obsesję, więc zgodnie z waszą logiką musiał nielicho wpłynąć na twoją sytuację życiową. Czekam na konkrety.


A ja w dalszym ciagu udaję, że pytania nie rozumiem :)

"Ocierał się" - czas przeszły. Good. U ciebie ból dupy full power od pierwszego dnia rządów PiS. Pure 100% lewak ideowiec. Idź odetchnij wśród swoich - jakiś przemarsz KOD lub tęcze sobie pokoloruj dla odprężenia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 18:43 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Donoszenie to jeden z obowiązków obywatela wobec Państwa.

Szmalcownik

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 19:00 
Cytuj  
Używasz słów których znaczenia nie znasz albo jesteś kurwą.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 19:03 
Cytuj  
mysle ze powinienes to zglosic na policje


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 19:48 
Cytuj  
Niah napisał(a):
https://web.facebook.com/RepublikaTV/posts/1088502827881952
Żenada Liroy. Donoszenie to jeden z obowiązków obywatela wobec Państwa.

Niezły folklor z tego Liroya.
Cytuj:
"Ocierał się" - czas przeszły. Good. U ciebie ból dupy full power od pierwszego dnia rządów PiS. Pure 100% lewak ideowiec.

Mój ból dupy jest uzasadniony, zostałem oszukany przez człowieka na którego zagłosowałem w wyborach prezydenckich i muszę jakoś odreagować.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 22:44 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Mój ból dupy jest uzasadniony, zostałem oszukany przez człowieka na którego zagłosowałem w wyborach prezydenckich i muszę jakoś odreagować.

Polska to grajdół śmierdzący kruchtą i kadzidłem. Raj dla sukienkowych szamanów i nierobów. Prawo istnieje tylko teoretycznie w myśl zasady każdy chuj na swój strój. Obywatel jest dodatkiem do kampanii wyborczej wszelkiej maści cwaniaków którzy chcą lekko żyć i za nic nie odpowiadać.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2016, 01:20 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Junkier napisał(a):
Mój ból dupy jest uzasadniony, zostałem oszukany przez człowieka na którego zagłosowałem w wyborach prezydenckich i muszę jakoś odreagować.

Polska to grajdół śmierdzący kruchtą i kadzidłem. Raj dla sukienkowych szamanów i nierobów. Prawo istnieje tylko teoretycznie w myśl zasady każdy chuj na swój strój. Obywatel jest dodatkiem do kampanii wyborczej wszelkiej maści cwaniaków którzy chcą lekko żyć i za nic nie odpowiadać.


właśnie opisałeś większość państw na świecie, w miejsce podkreślonych można wstawić inne elementy opisujące rzeczywistość :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2016, 08:04 
Cytuj  
Junkier - a ktory polityk czy ugrupowanie polityczne Cie nie oszukalo? :D :D :D

Profeta - tylko, ze wiekszosc panstw na swiecie przedklada interes wlasny nad interes regionu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1731, 1732, 1733, 1734, 1735, 1736, 1737 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.