mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1743, 1744, 1745, 1746, 1747, 1748, 1749 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 13:09 
Cytuj  
Ja tak mialem pompe za Komora -zlobkowy angielski, wiejskie maniery, do konca zycie bede pamietal wizyte w Japonii.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 13:20 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
profeta skoro polska jest wasalem/bliskim sojusznikiem usa to dlaczego ciagle mamy wizy? jakos na bliskiego sojusznika mi to nie pasuje lol :)

te wielkie wizyty z pompa to sie jak odbywaly? na szczytach nuklearnych? do calej reszty wogole sie odnosisz a takiego ladnego mema ci wkleiem ktory cala sytuacje podsumowuje :)

serio masz z wyborczej jakas kase za to ? :) bo styl i narracja podobne.

nie zrozumiales junkier :)


nie spełniamy ich wymogów prawnych co do % odrzuconych podań i do tej pory nikomu nie udało się wpłynąć na decyzję USA. Może w takim razie wasal (dla nich)/bliski sojusznik(dla nas) tak jak napisałem?

sam sobie poszukaj, z całą pewnością nie były to rozmowy w kuluarach jakie zamieniają dyplomaci mówiąc "dzisiaj ważne dla nas jest sratatata" z odpowiedzią "rozumiem i z całym szacunkiem my też sratatata, ale i blablabla".

co mnie obchodzi mem i sam kijowski? żaden z niego idol. ani wzór dla mnie, powiedziałbym, że szkoda, że KOD został zorganizowany przez właśnie tego człowieka.

wyrażam swoje zdanie, GW to nie jest wyrocznia, ale to chyba każdy wie. chociaż na bezrybiu (gazety prawilne) i rak ryba...


Komor był z deczka obciachowy, za to obecny ma 'piękny' uśmiech, którym i mnie zwiódł. A trzeba było się trzymać maksymy poznacie ich po owocach... :-?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 13:31 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 13:45 
Cytuj  
ekhm. wasal ciagle ma sie nijak :) polecam definicje.

kod nie zostal zorganizowany przez kijowskiego, on jest tylko figurantem. serio myslisz ze kod zostal zorganizowany prze typa ktory nie mial nawet kasy na alimenty? bezrobotnego dodajmy. normalnie kariera rockefelera teraz go stac na latanie po stanach :) nie powtarzaj glupot.

komora po owocach? o to ci chodzilo? prosze cie. ladny usmiech to zajebista, jedna z wielu, cech prezydenta uwierz mi :)

ameryka realizuje swoje/lobbystow cele. jednoczesnie musi myslec o poloni amerykanskiej bo wybory. uwierz gowno ich obchodza geje w polsce czy inne kartofle dopoki jakis amerykanski baron kartoflany albo gej nie zacznie naciskac na doradcow ze cos z tym trzeba zrobic. i to nie chodzi o polske ale ogolnie o polityke. do tego masz jeszcze kwestie wizerunkowe i sytuacje geopolityczna i cala mase inncyh rzeczy jaka pewnie mi tor zaraz wygogluje :)

ogolnie jak dlamnie gownoburza i drama z malej wpadki. a moze nawet i nie bo generalnie chyba kazde panstwo chcialo sie spotkac z preziem usa na tym szczycie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 13:58 
Cytuj  
Ale beka zeby audiencja u niggera byla odzwierciedleniem sily polskiej dyplomacji :lol:

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 14:10 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Ale beka zeby audiencja u niggera byla odzwierciedleniem sily polskiej dyplomacji :lol:


No tak bo to przecież nigger zabiegał o możliwość wizyty z wasalem jakieś popierdółki. :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 29 mar 2016, 14:18 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 14:17 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Dracos napisał(a):
Ale beka zeby audiencja u niggera byla odzwierciedleniem sily polskiej dyplomacji :lol:


No tak bo to przecież nigger zapobiegał o możliwość wizyty z wasalem jakieś popierdółki. :lol:


Ze hej ze jak to po naszemu bylo napisane ?
Zapobiegal czy zabiegal ? a skoro my jestesmy wasalem to tą popierdolką rozumiem ze jest USA ?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 14:18 
Cytuj  
Co?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 14:47 
Cytuj  
po owocach odnosi się do bycia marionetką i do TK

widzę, że Tobie Duda imponuje, a dla mnie jest kolejnym biegaczem w sztafecie

@dracos
pewnie, to nie ma żadnego znaczenia ;) jak i szereg innych dyplomatołkowych posunięć

dla mnie to właściwie koniec tematu, bo wystarczy poczekać na kolejne.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 16:24 
Cytuj  
http://pikio.pl/natemat-koloryzuje-obam ... st-z-duda/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 17:51 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
http://pikio.pl/natemat-koloryzuje-obama-spotka-sie-z-tuskiem-na-kolacji-zamiast-z-duda/


rotfl :)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 22:41 
Cytuj  
https://twitter.com/racjonalna_org/stat ... wsrc%5Etfw


_________________
Bishop - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 09:15 
Cytuj  
widzisz profeta twoje teksty z narracja wyborcza zmuszaja ludzi do siegniecia glebiej i w sumie dobre to ale dla tych tylko co im sie chce.

takze z tego co ja doczytalem to prezio usa i prezydenci 50 krajow beda na tym szczycie a prezio spotka sie tylko z 2 (korea i chiny chyba) a z m.in. z francja czy wb czy pozostalymi 48 juz nie... to ze poslka dyplomacja sie pewnie ubiegala ale tak samo jak dyplomacja pozostalych krajow to w sumie i nic dziwnego szkoda tylko ze tak ubiegalismsy sie ale 1 prezio i 50 krajow i kilka dni tylko takze nie vrati. ale skutek jest wiekszosc ludzi mysli o shit juz nawet usa nie chca sie z nami spotykac... chujoza z ta wyborcza niemilosierna i ze ty chyba w miare rozumujacy czlowiek (chyba grales kiedys nawet w l2 ze mna) lapie sie na taka chujnie. mozesz jechac po pisie czy dudzie bo jest za co i ja ci jeszcze przyklasne ale nie za pierdy ktory tworzy wyborcza ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 11:04 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
widzisz profeta twoje teksty z narracja wyborcza zmuszaja ludzi do siegniecia glebiej i w sumie dobre to ale dla tych tylko co im sie chce.

takze z tego co ja doczytalem to prezio usa i prezydenci 50 krajow beda na tym szczycie a prezio spotka sie tylko z 2 (korea i chiny chyba) a z m.in. z francja czy wb czy pozostalymi 48 juz nie... to ze poslka dyplomacja sie pewnie ubiegala ale tak samo jak dyplomacja pozostalych krajow to w sumie i nic dziwnego szkoda tylko ze tak ubiegalismsy sie ale 1 prezio i 50 krajow i kilka dni tylko takze nie vrati. ale skutek jest wiekszosc ludzi mysli o shit juz nawet usa nie chca sie z nami spotykac... chujoza z ta wyborcza niemilosierna i ze ty chyba w miare rozumujacy czlowiek (chyba grales kiedys nawet w l2 ze mna) lapie sie na taka chujnie. mozesz jechac po pisie czy dudzie bo jest za co i ja ci jeszcze przyklasne ale nie za pierdy ktory tworzy wyborcza ;/



mój point jest taki, że do spotkania powinno zwyczajowo już dojść, Obama nie chce się chwilowo spotkać z Dudą, a PiS chciał to załatwić koło szczytu nuklearnego, oficjalna wizyta w USA, albo oficjalna wizyta w Polsce to są szczebelki wyżej, chciano chociaż takie spotkanie 'dostać', akurat te cuda na kiju z kijowskim mnie też śmieszą


tutaj opinia zwolennika PiSu:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/barack- ... rzeja-dude

"Obama zlekceważył Polskę".

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 11:38 
Cytuj  
jezu profeta ciezko z toba gadac. ok do spotkania powinno juz dojsc ale nie kurwa na szczycie nuklearnym. ja pierdole no prosze cie. mozna jebac pis za to ze sie nie spotkali jeszcze z obama chociaz oni maja chyba wybory jakies swoje wlasne problemy z tk itd. ale ciul tam ja w sumie nawet wolabym zeby chyba duda sie spotkal juz z nowym preziem. ale ok moge powiedziec ze to blad dyplomacji ze duda jeszcze sie nie spotkal z preziem usa. ale ty mi teraz powiedz kolego bo do tego wogole sie nie chcesz przyznac jak to sie ma z cala afera rozdmuchana przez gw?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 12:16 
Cytuj  
Jesteśmy czołowym członkiem klubu nuklearnego, więc Obama powinien z nami rozmawiać, za to Kijowski zbiera na spłacanie alimentów, a ze bredzisław sugerował Obamie że jego żona go zdradza to będą mieli wspólny temat przy kolacji.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 14:13 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
jezu profeta ciezko z toba gadac. ok do spotkania powinno juz dojsc ale nie kurwa na szczycie nuklearnym. ja pierdole no prosze cie. mozna jebac pis za to ze sie nie spotkali jeszcze z obama chociaz oni maja chyba wybory jakies swoje wlasne problemy z tk itd. ale ciul tam ja w sumie nawet wolabym zeby chyba duda sie spotkal juz z nowym preziem. ale ok moge powiedziec ze to blad dyplomacji ze duda jeszcze sie nie spotkal z preziem usa. ale ty mi teraz powiedz kolego bo do tego wogole sie nie chcesz przyznac jak to sie ma z cala afera rozdmuchana przez gw?


ja nie mam wątpliwości, że GW ma swoją linię, tak samo jak inne gazety, czy też portale, jedni rozdmuchują tą sprawę, inni inną, czasem bez żadnych podstaw, akurat tutaj jakaś podstawa jest, a czy rozmiar odpowiedni? Nie wiem, wydaje mi się, że warto zwrócić na to uwagę.

tak jak na słowa Jarosława K. o Polakach, którzy nie popierają jego wizji, którą emanuje PiS:

"W Polsce po 1989 roku przyjęto, że tak naprawdę prawa ma jedna część społeczeństwa, a ta druga o innych poglądach, innych opcjach praw nie ma. (...) W związku z tym nakręcano spiralę złości, niechęci i nienawiści, taką która już się z niczym nie liczyła. Wszelkie świętości, wszystkie granice zostały przekroczone. No i to oczywiście oddziałuje na tę najgorszą część społeczeństwa. W każdym społeczeństwie jest taki element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny i powtarzam - tutaj się niczym nie różnimy od innych - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z Superstacją."

"Dodał, że właśnie ta część społeczeństwa, nie może "być nigdy traktowana jako całość". - Bo nasi wrogowie bardzo często próbują sprowadzić (opinię na temat) Polaków do tego - powiedział."

teraz stałem się zdemoralizowanym, podłym, zwierzęcym bytem

narodowy socjalizm zobowiązuje.

+ wskazywanie jakiegoś "wroga"

naprawdę to kupujesz piszpan? że ci ludzie mają 'dobre' zamiary i 'dobry' pomysł - dobrą zmianę?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 14:28 
Cytuj  
Ja pamiętam jak w latach 90-tych helmut darł ryja w TV niemieckim że podłością jest kupowanie produktów innych niż niemieckie, że takie społeczeństwo powinno się zastanowić czy nie wyjechać tam gdzie te produkty są robione.
Zdobył tym wielkie poparcie w mediach.

Ty się podniecasz pogaduchami prezesa partii, który swoje opowieści bazuje na tym samym co PO, tylko że oni to potrafili wykorzystać do swoich politycznych i biznesowych celów dużo lepiej niż obecne PiS.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 14:37 
Cytuj  
nowa drama
http://wpolityce.pl/media/286240-pis-bl ... zlowiekiem
http://wpolityce.pl/polityka/286774-obr ... od-rozwage

Michał Karnowski
‏@michalkarnowski
Piotr Zaremba spokojnie stawia pytanie czy zapiekły obrońca głupich tez Zychowicza to dobry kandydat na szefa IPN?

PS. Atakujesz Zychowicza jesteś anty-polakiem albo masz budyń (taki "czekoladowy") w głowie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 14:39 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ty się podniecasz pogaduchami prezesa partii, który swoje opowieści bazuje na tym samym co PO, tylko że oni to potrafili wykorzystać do swoich politycznych i biznesowych celów dużo lepiej niż obecne PiS.



pogaduchy prezesa partii, który steruje dwoma najważniejszymi urzędami i wieloma ich podwładnymi,

kiedyś komuchy czytały i słuchały prasy i przekazów, żeby się doszukiwać kto jest na fali, a kto nie, jaki pogląd jest wiodący etc.

teraz w ten sposób słucha się Kaczyńskiego i jego słów.


podaj przykład podobnych zabiegów kogoś podobnie ważnego jak Kaczyński (w domyśle - Tusk) ze strony PO.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1743, 1744, 1745, 1746, 1747, 1748, 1749 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.