mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1872, 1873, 1874, 1875, 1876, 1877, 1878 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 2 lip 2016, 23:27 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ale to musi byc wiecej szczegolow. doniesienia wyborczej sa hmm no gebelsowskie. do tego co czytam knf sie tym zajmuje. moglbym pisac ze takie akcje to za czasow po byla co najzywej niegospodarnosc ale to nie to chodzi. mysle ze szybciej paru kolesi chcialo sobie dorobic lub tez standardowo pisl stwierdzil ze spolka ma chujowy bilans zeby uzasadnic zmiane a nikt nie pomyslal jakie beda tego efekty. i tu niespodzianka spodziewalbym sie raczej ze gdyby knf postawilo zarzuty, pis by szybko wyjebal stamtad zarzad i ustanowil nowy.



jasne, przy dużej giełdowej spółce każdy komunikat jest rozważany, ugrywanie na tym polityki jest naganne dla rynku, a tutaj widoczne jest coś więcej, ale oczywiście PiS nie jest pierwszy i nie jest pewnie ostatni... styl lat 90'.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2016, 23:40 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kurwa Embe i kaax są z PiS. Serio uwierzyłem w to.


ociec ja wierze w to ze kiedy u nas narodzi sie taki patriotyzm lokalny ale to wymaga szrszego spojrzenia i akurat w polskim spoleczenstwie bedzie to trudne. taki norweg woli zaplacic wiecej ale swojemu bo rozumie ze to napedza gospdoarke jego kraju ale tez oczywiscie nie wszyscy. u nas kompletnie tego nie ma. ba typy wola jechac 100km dalej zeby cos kupic 5 zl taniej. itd. itp. wystarczyloby troche checi przy konstruowaniu przetargow i zamowien publicznych zeby to polskie firym mialy klatwiej a nie pod gorke. jesli dla ciebie to pis to ok.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2016, 23:55 
Cytuj  
A ja Ci powiem, mimo że pewnie najebany już jesteś, to najlepsze wały i najłatwiej kupowało się w ministerstwie przetargi jak rządziła prawica, zawsze. Czy tam Pissuaro podobni. Dlatego jak Was czytam to śmiać i płakać mi się chce. Ideowcy kurwa Wasza mać.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 00:11 
Cytuj  
wiesz Oyci3C
oni mają swoje POLSKIE firmy , wiec oczywiste ,że teraz te polskie firmy ( czyli ich ) mają wygrywać przetargi- nieważne czy produkt dobry czy w miarę rozsądna cena- grunt, że polskie, a że zrobią wałek - eee tam PO i PSL robiło to samo

gdzies czytałem jak to Antoś bez przetargu zrobił dla POLSKIEJ firmy reklamowej kontrakt wizerunkowy MON, firma powstał miesiac przed decyzją a mieści się w bloku :)- ale wiesz to POLSKA firma, nie co te znienawidzone niemieckie itp

a najlepsze ,że jak poszukasz na forum obaj będą ci pisac o wolnym rynku itp

czyli zrobić ustawki na przetargach , tzn żeby lokalne firmy ( znajomych itp) miały łatwiej - jak to robili PO_PSL to złodzieje, teraz przy rządach PIS zrobić wałek na kontrakcie = patriotyzm :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 07:44 
Cytuj  
Jesli juz to pseudo prawica.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 08:56 
Cytuj  
ty lordyp jak zwykle nie doczytasz nie zroumiesz ale jadu lubisz wylac. nie kumam staje ci czy jak? poczytaj sobie o norwegi debilu to moze cos zrouzmiesz. inaczej niz debilem ciezko cie nazywac bo to kolejny twoj post w ktorym po prostu nic nie piszesz tylko cisniesz jadem dlatego jestes debilem. do tego jak cos wiesz o jakiejs korpucji badz czytales to napisz cos szerzej i ze szczegolami a nie tylko takie mlaskanie i ciamkanie debila. link chociaz bys jakis wstawil. ty serio tobie ktos z pisu zlamal serce czy jak?

ta ociec prawica=korupcja... serio kurwa troche myslenia. korpucja to ludzie a z ktorej storny beda jeden chuj.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 09:17 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
A ja Ci powiem, mimo że pewnie najebany już jesteś, to najlepsze wały i najłatwiej kupowało się w ministerstwie przetargi jak rządziła prawica, zawsze. Czy tam Pissuaro podobni. Dlatego jak Was czytam to śmiać i płakać mi się chce. Ideowcy kurwa Wasza mać.

Ale pieprzysz, kiedy to jakaś prawica rządziła w w Polsce, SLD, AWS, UW, PO, kto z nich był tą prawica co wspominasz, nawet przed 1992 rokiem nie można by ich nazwać prawicą.
Nawet nie dyskutujmy o ministerstwach itp ale jak przyszedł gościu to ratusza na spotkanie z radą miejską to wszyscy się ustawiali to robienia laski bo to gościu z zagranicznej firmy i wszyscy mieli w dupie jakie są koszty że lokalne firmy mogą to zrobić tanio, najistotniejsze było ile gościu będzie skłonny dać z tej kasy dla nowo powstałych firm tych co robili mu laskę.
Oyci3c masz jakieś dziwne pojęcie o otaczającym świecie, jesteś strasznie naiwny, zatrzymałeś się na etapie gimnazjum, do którego pewnie nie chodziłeś, wszyscy szczęśliwi i uczciwi zwłaszcza politycy, a zło to pis.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 10:34 
Cytuj  
W Polsce jedyną partią prawicą jest Korwin, jest chujową partią prawicową, ale jednak prawicową.
Taka skrajna prawica z przywódcą kretynem/agentem putina i debilami pokroju miriam i gimbazą w wieku 20-30 lat.

Wszystkie pozostałe partie to lewica, a po chuj z po (centrum, lewica czy bezideowa partia władzy, jeden chuj).
Gdybyśmy żyli w normalnym państwie to pis, onr i rn zostałyby zdelegalizowane za promowanie nielegalnych - komunistycznych - poglądów.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 12:16 
Cytuj  
Zaraz wyjdzie, ze prawdziwa prawica to taki jednorożec. AWS było prawicowe, PiS w części tez jest, takie sa fakty.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 12:19 
Cytuj  
gospodarczo same lewaki :P


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 13:49 
Cytuj  
Piszpan debil to jesteś Ty i to debil do kwadratu a nawet potęgi n-tej
jaki ja jad wylewam- zobacz sobie mój post i twoj- kto tu jad leje, kto kogo obraża?
ciemniaku jeden, jak ci brak argumentów to najlepiej wyzwiska , ale już nas do tego przyzwyczaiłeś

chamie jeden- napisałem szczerą prawdę tam gdzie będą "ułatwienia" dla rodzimych tworzy to patologie- szwagier wójta, zięc burmistrza itp
i nie pisz mi o Norwegii bo to zupełnie inni ludzie- tak właśnie ty buraku jeden poczytaj sobie o Norwegii i o krajach skandynawskich- akurat mam tam dobrych znajomych jeden pracuje jako mechanik samochodowy ( miał w Polsce swój warsztat) i jedna pani doktor okulistka, opowiadają mi troche o tamtych ludziach , ich mentalnośći i życiu, to co u nich jest normalne u nas może siępo prostu nie przyjać- nie będe ci tłumaczył bo jesteś ciemny jak tabaka i tyle
ty rzucasz sloganami, właśnie bez przykładów, bez znajomości rzeczy, bo tak gdzieś wyczytałeś
dałeś nam przykład twojego ROZUMIENIA, na przykładzie gw i ich artykule o Kapustce- nawet nie miałęś odwagi napisać - coś źle przeczytałem , powtórzyłem za niezależną czy co tam- zbłaźniłeś się totalnie wieć sorki ale pokazałeś swój poziom inteligencji i kultury

taki burak i cham jak ty idealnie nadaje się do PIS- leć , tuptaj moze załapiesz się na jakś kontrakt- wybuduj estrade dla MON na dni NATO bez przetargu i bedziesz happy

qwa co za typ- wyszło jaki jesteś-żenada, jak PIS przestanie rządzić będziesz szybciutko lizał butki innych , kolejnych
i zacznij czytać jakieś poważniejsze gazety, portale czy co tam bo bycie biznesmenem w oparciu o ułatwienia to nie wszystko , trzeba coś sobą reprezentować

edit
aż mi wstyd ,że musiałem się zniżyć do takiego poziomu :(


Ostatnio edytowano 3 lip 2016, 14:11 przez lordyp, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 13:58 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=BCqItQCv2XQ
pis to lewica


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 14:15 
Cytuj  
Zarzucasz lordypowi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem a sam tego nie potrafisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 14:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zaraz wyjdzie, ze prawdziwa prawica to taki jednorożec. AWS było prawicowe, PiS w części tez jest, takie sa fakty.

Taa AWS prawicowe, związki zawodowe plus domieszka sld, uw i pc, a PiS jest prawicowe bo stawia na socjal, centralizacje, a nawet są plotki o upaństwowieniu tego czy owego.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 14:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zaraz wyjdzie, ze prawdziwa prawica to taki jednorożec.

Dla sebixów prawica to jedno ze słów kluczy oznaczających fajnych ludzi (w odróżnieniu od reszty, tzn. lewaków), którzy obniżają podatki i robią dobrze przedsiębiorcom.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 15:20 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zaraz wyjdzie, ze prawdziwa prawica to taki jednorożec.

Dla sebixów prawica to jedno ze słów kluczy oznaczających fajnych ludzi (w odróżnieniu od reszty, tzn. lewaków), którzy obniżają podatki i robią dobrze przedsiębiorcom.


W sumie to masz rację, SLD jednak góruje, co nie zmienia faktu ze w 2005-2007 PiS jednak obniżało podatki.

Nie da się tego powiedzieć o PO.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 15:31 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zaraz wyjdzie, ze prawdziwa prawica to taki jednorożec.

Dla sebixów prawica to jedno ze słów kluczy oznaczających fajnych ludzi (w odróżnieniu od reszty, tzn. lewaków), którzy obniżają podatki i robią dobrze przedsiębiorcom.


Trzeci próg zniosło SLD, najlepsza prawica dla forumowych Januszy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 15:42 
Cytuj  
Nie, to Jarek. Zamknij mordę bo się nie znasz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 16:38 
Cytuj  
ta lordyp kurwa chuj debil cham wall of text kurwa chuj debil cham. mozemy tak bez konca ziew. a teraz pocyztaj sobie moj post i poczytaj sobie o norwegi. ta ta ociec. chyba ty.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 17:29 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie, to Jarek. Zamknij mordę bo się nie znasz.


Nie uczestniczysz w dyskusjach i robisz z siebie gwiazdę.

Zabij sie.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1872, 1873, 1874, 1875, 1876, 1877, 1878 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.