mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 17:04 
Cytuj  
Dodaj to tego że przywódcy innych planet też się odsunęli.
Obama jest na wylocie, więc kto go tam słucha poza tvn ?
Clintonowa lub Trampowy jak wy to mawiacie to lepsze zło ale wątpię by chcieli odsuwać od siebie polandie.

Ogólnie TVN to dzisiaj odstawia komedie na portalu i w tv, takiego wypaczania i kreowania wiadomości to już dawno nie widziałem ale zapomnieli że nic im to nie dało i nic nie da.

edit: F16 śmigają w rejonie balic w Krakowie ładnie, transportowce i śmigłowce wojskowe też, spore nasilenie, ciekawe co się będzie działo jak przybędzie do nas król watykanu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 17:15 
Cytuj  
No tvp zdecydowanie nie slucha, dziwnym przypadkiem wybiorczo nie poinformowali o tym, ze obama krytykuje stan demokracji w Polsce. Jak w telewizji lemingow nie ma to spoko, co z oczu to z serca.

Wiem, ze jestes przyzwyczajony do polityki zagranicznej w wykonaniu miszcza waszczykowskiego, ale w normalnych krajach jest cos takiego jak kontynuacja. To, ze bedzie inny prezydent (nawet z przeciwnej partii) nie zmienia ogolnych zalozen dyplomatycznych. No, ale na bank cofna i przeprosza coby Jarka godnosci nie uszczerbic.

Mina Maliniaka mowi wszystko ;)

Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 17:22 
Cytuj  
Ja głównie oglądam i czytam tvn ale zlewam ich stronniczość i wiem że nowoczesne media nie przekazują informacji tylko je kreują, jest to łatwe do oddzielenia jak się przejdzie wiek gimbazowy, ty za to udowadniasz że strasznie bierzesz do siebie pierdy medialne z tvp, tvn itp, jak dorośniesz to zmądrzejesz i nie, nie sugeruj się mną nigdy, z czasem ogarniesz więcej tematów niż miny polityków w tvn.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 17:28 
Cytuj  
Ok, moze kiedys sie naucze jak w jednym poscie nie zawrzec ani jednej sensownej informacji i przy okazji zamordowac bogu ducha winny przecinek.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 17:29 
Cytuj  
ale te media sa skurwiale

wszedzie tylko co obama powiedzial o TK, ale nigdzie o tym ze NATO wysyla 4 bataliony do panstw baltyckich i polski
a do polski ma trafic 1000 osobowy rotacyjn oddzial usa

kurwa jakis absurd

czyli jak by nie mowic duzy sukces PiS i waszczykowskiego

zamiast tego to "OBAMA ZANIEPOKOJONY TR?YBUNALEM" lol
jakos pomimo zaniepokojenia nie wycofuja sie z pomocy, po prostu amerykanski pragmatyzm

no i wiemy teraz tez dlaczego polska wysyla swoje F16 nad syrie

nie mowiac juz o informowaniu o kontynuowaniu budowy tarczy rakietowej w polsce, temat w ogole pomijany w mediach


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 17:57 
Cytuj  
Tylko nie wiem dlaczego w mediach nie wykorzystują szczytu nato do wychwalania bronka, donka i ewki bo przecież sami ostatnio się chwalili że to oni przyczynili się do tego że szczyt nato jest w Polsce, za to mamy to co nie sprawdza się czyli męczenie tematu TK, dobrze że na obamie nie puścili z projektora tekstu konstytucji i nie darli ryja publikuj.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 18:16 
Cytuj  
to sa standardy. tego tez w tvn jakos nie widzialem:

Kod:
"Jestem pewny przyszłości demokracji w Polsce. Niewątpliwie Polska będzie dalej przykładem praktyk demokratycznych dla całego świata"


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 18:19 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
jak tam niahu twoj deal z hamerykanami o tk i wyslaniem naszych "wojsk" do syrii? pisales ze byl deal, jest szczyt nato, obama wspomnial jednak o demokracji w polsce :) . to jak tam niahu bylo? moj ty polityczny ekspercie.


Pisz po polsku.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 18:31 
Cytuj  
ty nie pisz wcale niahu. bo co napiszesz swoje twierdzenia i pewniki to pozniej qpa wychodzi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 18:43 
Cytuj  
Jakoś dziwnym trafem nikomu nie udało się obalić moich stwierdzeń o sprowokowaniu do wojny Niemiec i Japonii.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 19:58 
Cytuj  
O czym ty Niahu piszesz. Chyba znowu wydałeś za dużo zasiłku/renty na koneserskie wino.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 20:07 
Cytuj  
embe napisał(a):
Tylko nie wiem dlaczego w mediach nie wykorzystują szczytu nato do wychwalania bronka, donka i ewki bo przecież sami ostatnio się chwalili że to oni przyczynili się do tego że szczyt nato jest w Polsce,.



za czyjej kadencji było uzgodnione ,że szczyt NATO będzie w Polsce?

teraz się okazało ,że to wszystko dzięki Antoniemu i jego odbudowie naszej armii

poziom absurdu tego forum sięga powoli Himalajów

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 20:23 
Cytuj  
No to dlaczego w mediach opozycyjnych nie wykorzystują szczytu nato do wychwalania bronka, donka i ewki tylko do opowiastek atakujących PiS ?
Przecież negatywna kampania nie sprawdziła się ostatnio.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 22:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
No to dlaczego w mediach opozycyjnych nie wykorzystują szczytu nato do wychwalania bronka, donka i ewki tylko do opowiastek atakujących PiS ?
Przecież negatywna kampania nie sprawdziła się ostatnio.


może po prostu nie mówi się rzeczy oczywistych?
moze po prostu nie wszyscy muszą piać poemy na swój temat ile to zrobili i ile im zawdzięczamy? ( tak jak teraz mamy propagandę sukcesu )
a może po prostu wzmianka w tv o słowach Obamy na temat TK jest wg reporterów ważna?

jak ktoś pisze/mówi prawdę o PIS to opozycjonista i medialny manipulator :)

szkoda czasu na to forum, jak pisałem w imię partyjnych prawidłowości logikę depcze się na miazgę i sieje propagandę , której absurd goni absurd
jak za czasów jakże znienawidzonej komuny- nic dziwnego skoro najwięcej byłych członków PZPR jest w szeregach PIS ( tak to prawda :) )

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 22:38 
Cytuj  
Strasznie jedno i to samo wałkujesz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 22:57 
Cytuj  
a ja się zastanawiam ( bo telewizji nie oglądam i nie mam nic do powiedzenia w tym temacie ), po zdjęciu, który wstawił cypis, co kurwa polscy politycy mają z tym węzłem krawata? Przecież to PRL/ZSRRowski potworek


gdyby rozstrzelali wszystkich nosicieli to od razu Polska stała by się piękniejsza :(



Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2016, 23:16 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
może po prostu nie mówi się rzeczy oczywistych?
moze po prostu nie wszyscy muszą piać poemy na swój temat ile to zrobili i ile im zawdzięczamy?


tak na trzezwo przeczytaj co piszesz. pozniej popros kogos madrego zeby to przeczytal i zapytaj go jak bardzo sie osmieszyles. pogadaj z kims o polityce i wykorzystaniu mediow. normalnie jak cie cytuje i mysle o tym co piszesz to jakbym sie babral w umyslowym gownie. ty serio nie masz mozgu?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 07:17 
Cytuj  
Rozmawiasz sam ze sobą?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 07:26 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
a ja się zastanawiam ( bo telewizji nie oglądam i nie mam nic do powiedzenia w tym temacie ), po zdjęciu, który wstawił cypis, co kurwa polscy politycy mają z tym węzłem krawata? Przecież to PRL/ZSRRowski potworek

To nie tylko politycy, 99% Polaków na weselach nosi windsora. Oczywiście krawat wisi zawiazany w szafie, bo nikt nie umie wiązać tego z pamięci, hehehe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 08:51 
Cytuj  
lordyp momentami wydaje mi się że jesteś bardzo naiwny, pamiętam że prowadzisz firmę swoją, wiec logiczne jest że wolisz nie być dymany przez władze czy z po czy z pis, nie jesteś jakimś szablonowym klepaczem kodu z forum, który czuje jakby złapał pana boga za nogi bo ma ponad średnią krajową, więc dziwi mnie twoja naiwność i wiara w dobro jakie nam chcą wciskać korporacje polityczne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.