mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 08:53 
Cytuj  
No właśnie Embe.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 09:25 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Profeta napisał(a):
a ja się zastanawiam ( bo telewizji nie oglądam i nie mam nic do powiedzenia w tym temacie ), po zdjęciu, który wstawił cypis, co kurwa polscy politycy mają z tym węzłem krawata? Przecież to PRL/ZSRRowski potworek

To nie tylko politycy, 99% Polaków na weselach nosi windsora. Oczywiście krawat wisi zawiazany w szafie, bo nikt nie umie wiązać tego z pamięci, hehehe.


No ale politycy nosza krawat codziennie wiec troche by mogli sie podciaganac , a reszta to w sumie jaka dla nich roznica jak zakladaja go na kilka okazji w roku ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 09:55 
Cytuj  
embe napisał(a):
lordyp momentami wydaje mi się że jesteś bardzo naiwny, pamiętam że prowadzisz firmę swoją, wiec logiczne jest że wolisz nie być dymany przez władze czy z po czy z pis, nie jesteś jakimś szablonowym klepaczem kodu z forum, który czuje jakby złapał pana boga za nogi bo ma ponad średnią krajową, więc dziwi mnie twoja naiwność i wiara w dobro jakie nam chcą wciskać korporacje polityczne.


Taa lordyp zadziwia. Powinni "Pasja 2" nakręcić - lordyp i jego droga krzyżowa przez rujnowaną polskę z PiSowskim krzyżem na plecach :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 10:51 
Cytuj  
Windsor jest symetryczny co ładnie wygląda. Prosty zawsze będzie "krzywo". Windsory noszą poza anglosasami dość często.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 12:44 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tak na trzezwo przeczytaj co piszesz. pozniej popros kogos madrego zeby to przeczytal i zapytaj go jak bardzo sie osmieszyles. pogadaj z kims o polityce i wykorzystaniu mediow. normalnie jak cie cytuje i mysle o tym co piszesz to jakbym sie babral w umyslowym gownie. ty serio nie masz mozgu?


Twoje posty to albo chęć pokazania ,że coś tam kumasz- efekt jest jakże mizerny , piszesz głupoty zaczerpnięte z jakiś pudelków czy co tam czytasz ( bo nie wierze ,ze normalny człowiek na poziomie może pisać tak słabe merytorycznie posty )
albo piszesz posty , w których kogoś obrażasz

w obu przypadkach okazujesz się żałosny i bardzo malutki- pomijam też twoją ortografię gramatykę itp bo to już jest na poziomie 6-latka

a najlepiej jak komuś z forum piszesz ,żeby czytał uważnie swoje i cudze posty i je próbował zrozumieć - beka na całego - przebijasz akurat w tym względzie nawet mareczka :)

nie mam zamiaru dłużej z tobą dyskutować bo dyskusja z tobą zaczyna mnie po prostu obrażać

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 12:59 
Cytuj  
http://namzalezy.pl/wielka-brytania-roz ... z-indiami/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 14:58 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Windsor jest symetryczny co ładnie wygląda. Prosty zawsze będzie "krzywo".

Oczywiście, że będzie i o to chodzi. Asymetryczny węzeł prosty dodaje do męskiego ubioru odrobinę sprezzatury. Windsor jest nudny, nawet jego wynalazca go nie używał.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 15:08 
Cytuj  
mi ten węzeł kojarzy się z politykami państw Układu Warszawskiego, właściwie na każdej fotografii/materiale od 1945 do dzisiaj widać bardzo konsekwentne używanie windsora ;)

to mało zauważany i drobny relikt komunizmu, między innymi w Polsce, przedwojenni politycy II RP prawie w ogóle go nie używali, a przynajmniej ja nie zauważyłem, może poza częścią działaczy komunistycznych

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 16:04 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Oczywiście, że będzie i o to chodzi. Asymetryczny węzeł prosty dodaje do męskiego ubioru odrobinę sprezzatury. Windsor jest nudny, nawet jego wynalazca go nie używał.

Może i nudny, ale symetria jest miła oku. Zresztą wystarczy popatrzeć na foty oficjeli i większość na portretówkach ma windsory, nomen omen Juncker choćby :). Obama ma chudą szyję, to windsora nie założy. Do tego jeszcze materiał i krój krawata. No i służby mundurowe też chyba noszą windsory, może to powagi dodaje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 16:20 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
mi ten węzeł kojarzy się z politykami państw Układu Warszawskiego, właściwie na każdej fotografii/materiale od 1945 do dzisiaj widać bardzo konsekwentne używanie windsora ;)

Oczywiście, dokonywałem już tutaj kiedyś podobnej analizy popartej bogatym materiałem zdjęciowym.

Warto dodać, że arbiter elegantiarum polskiej polityki Sławomir Nowak nosi(ł) węzeł prosty.
Cytuj:
to mało zauważany i drobny relikt komunizmu, między innymi w Polsce, przedwojenni politycy II RP prawie w ogóle go nie używali, a przynajmniej ja nie zauważyłem, może poza częścią działaczy komunistycznych

węzeł został rzekomo wynaleziony przez Edwarda VIII (tego co abdykował dla amerykańskiej rozwódki), także to że w latach 30 tych nie był powszechnie używany to akurat nie dziwne ;p

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 08:15 
Cytuj  
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wybory- ... 57730.html

Obecny premier i koalicja w Japonii wygrali wybory w dodatku uzyskując większość konstytucyjną. Niewykluczone, ze oznaczać to będzie zmiany w konstytucji, kontynuację (przyśpieszenie?) zbrojeń, a w ekonomii dalsze drukowanie jena na potęgę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 08:26 
Cytuj  
sula napisał(a):
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wybory-w-Japonii-Exit-polls-miazdzace-zwyciestwo-koalicji-premiera-Shinzo-Abego-3557730.html

Obecny premier i koalicja w Japonii wygrali wybory w dodatku uzyskując większość konstytucyjną. Niewykluczone, ze oznaczać to będzie zmiany w konstytucji, kontynuację (przyśpieszenie?) zbrojeń, a w ekonomii dalsze drukowanie jena na potęgę.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Helikop ... 32558.html

Pierdolnięci keyniści. Może ja też sobie podrukuje w piwnicy, co? Jebane lewactwo.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 09:23 
Cytuj  
Ech.... czyli czeka nas kolejna fala pompowania balona ? Na dodatek wyglada na to, ze babacia Yellen zrobi wszystko aby nie dopuscic do wiekszej korekty na rynkach US co mogloby zmniejszyc szanse na wygrana Hilary. Chujnia. Ciekawe ile z tego splynie na nasz rynek. Chyba tym razem stane obok.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 10:50 
Cytuj  
Zostając w tematach ekonomicznych. Nie do końca polityka międzynarodowa, ale jako, że wszystko się przenika, a gospodarka jest tu często omawiana...

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Glowny- ... 37269.html

Cytuj:
Europa stoi na skraju nowego kryzysu bankowego. Aby go ugasić, potrzeba 150 miliardów euro – uważa David Folkerts-Landau, główny ekonomista Deutsche Banku.[...] Zdaniem głównego ekonomisty największego niemieckiego banku, Europie potrzebne jest coś na wzór programu TARP, przy pomocy którego jesienią 2008 roku ówczesny sekretarz skarbu, Hank Paulson, uratował największe amerykańskie banki przed bankructwem. W tym pośrednio także swoją macierzystą korporację – bank inwestycyjny Goldman Sachs

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 10:58 
Cytuj  
Wystarczy zerknąć na najważniejszy bank w EU czyli DB, który jedzie na stratach od jakiegoś czasu, wycena akcji ich tez są adekwatne do sytuacji.

Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 11:07 
Cytuj  
Nie znam się do końca, ale pamiętałbym, że jest uchwalone prawo tzw. bail-in za pomocą, którego w przypadku kłopotów banku pieniądze klientów z depozytów powyżej 100 000 euro mogą zostać użyte do ratowania banku. (jak na Cyprze 3 lata temu).

Teraz trzeba pamietac, że część Polskich banków jest posiadana przez Niemieckie, Hiszpańskie czy Włoskie banki...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 11:39 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Profeta napisał(a):
mi ten węzeł kojarzy się z politykami państw Układu Warszawskiego, właściwie na każdej fotografii/materiale od 1945 do dzisiaj widać bardzo konsekwentne używanie windsora ;)

Oczywiście, dokonywałem już tutaj kiedyś podobnej analizy popartej bogatym materiałem zdjęciowym.

Warto dodać, że arbiter elegantiarum polskiej polityki Sławomir Nowak nosi(ł) węzeł prosty.
Cytuj:
to mało zauważany i drobny relikt komunizmu, między innymi w Polsce, przedwojenni politycy II RP prawie w ogóle go nie używali, a przynajmniej ja nie zauważyłem, może poza częścią działaczy komunistycznych

węzeł został rzekomo wynaleziony przez Edwarda VIII (tego co abdykował dla amerykańskiej rozwódki), także to że w latach 30 tych nie był powszechnie używany to akurat nie dziwne ;p



a nie zwróciłem uwagi na Nowaka :)

ten węzeł chyba nigdy nie zdobył takiej popularności na zachodzie jak na wschodzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 13:15 
Cytuj  
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 15:55 
Cytuj  
http://pikio.pl/niemcy-medialna-burza-p ... sylwestra/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 21:26 
Cytuj  
Węzeł prosty jest jak sama nazwa wskazuje - dla prostaków. :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.