mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 14:45 
Cytuj  
wyglada mi to na cos innego
jesli erdogan planowal czystki na sierpien to wg mnie wyglada to tak ze wojskowi bedac tego swiadomi chcieli wyprzedzic ten ruch i zrobic pucz, ale widac mieli za malo czasu i sie nie udalo, generalnie widac ze US/Niemcy popieraly pucz, bo po pierwsze USA nie wydalo kolesia, po drugie jak sie juz nie udalo to we wszystkich gazetach trabia ze to prowokacja hitlerka
pozatym
Cytuj:
Turkey coup could threaten country's Nato membership, John Kerry warns


Erdogan grubo gra i mysle ze grubo przegra, z USA sie nie zadziera, odjebia go , co prawda turcja to nie ukraina, ale i na niego przyjdzie czas

Na kremlu na prawde moga otworzyc szampana :<

ciekawe co na to niemcy, jak wg wiki maja
Cytuj:
(1.55 million (Turkish citizens, in 2013) 2.71 million (Residents in Germany with at least one parent from Turkey)

moga erdoganowi skoczyc hehe

trzeba byc debilem zeby cieszyc sie ze anty europejski dyktator przejmuje wladze w turcji


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 14:51 
Cytuj  
Coś czuję że usa wpompuje sporo kasy teraz w turcje i "opozycje", oby nie doprowadzili do burdelu jak za każdym razem, bo lepszy 100x erdogan niż jakaś marionetka muslimska bo zaraz będzie tam burdel z kurdami, isis i jakimiś syryjskim gównem od asada.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 14:53 
Cytuj  
Czytanie wynaturzeń kucharek o geopolityce jest nużące.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 14:55 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Czytanie wynaturzeń kucharek o geopolityce jest nużące.


haha

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 17:40 
Cytuj  
Tak apropo tematu pojawiających się ostatnimi czasy w debacie publiczbej cywili / lekko uzbrojonej Obrony Terytorialnej walczącej z wojskiem:

https://amp.twimg.com/v/1fcd1b41-7e29-4 ... 53218d4232

Kto ma pierwszeństwo ruchu jak czołg naprawdę chcę przejechać:

https://twitter.com/bilaltanriverdi/sta ... 32/video/1

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 18:32 
Cytuj  
Lokken1 napisał(a):
Jutro zaczyna się sezon wyników za IIQ w US. Jak oni znowu zaliczą kolejny spadkowy kwartał zysków przy jednoczesnych wzrostach na giełdzie to ja wysiadam.

Jak wyniki spółek w USA? To, że giełda im bije rekordy wszechczasów to wiem, ale nie grzebałem za wynikami, a ty pewnie choćby z racji zawodu wiesz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 20:23 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=Bn_6sU7O43w :lol:

Profeta napisał(a):
póki co stwierdzam, że starsi chcą zrobić "UK great again" wysiłkiem młodego pokolenia i na ich ewentualny koszt :lol:


Hehe. :lol:



ten link, który wkleiłeś jest retarded... brat gonciarza i syn kolonkowego jeśli chodzi o gadanie?


statystyki są, jakie są :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 20:32 
Cytuj  
Rozmumiem, że nic nie zrozumiałeś. Niestety wersji z ruskimi napisami nie znalazłem, sorry. :(

**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 20:42 
Cytuj  
sula napisał(a):
Lokken1 napisał(a):
Jutro zaczyna się sezon wyników za IIQ w US. Jak oni znowu zaliczą kolejny spadkowy kwartał zysków przy jednoczesnych wzrostach na giełdzie to ja wysiadam.

Jak wyniki spółek w USA? To, że giełda im bije rekordy wszechczasów to wiem, ale nie grzebałem za wynikami, a ty pewnie choćby z racji zawodu wiesz.


Na razie nie ma ich jeszcze zbyt wiele.

Z wynikami i tak jest niezły wałek.

1. Prognozy analityków są zwykle zaniżone, więc zazwyczaj mamy lepsze wyniki, więc jest powód do wzrostów.

2. W mediach podają wyniki jako zysk na akcję (EPS), a ostatnich w kwartałach obserwujemy rekordową skalę buy-backów, czyli skupu akcji własnych. Takie akcje są umarzane co automatycznie zwiększa EPS. Czyli możemy mieć wzrost EPS przy spadku zysku w ujęciu nominalnym. Dla akcjonariuszy liczy się bardziej EPS, ale przez to giełdy są coraz mniejszym odbiciem gospodarki.

3. Sztuczki księgowe - http://www.zerohedge.com/news/2016-04-1 ... sensus-eps

Tu masz małe podsumowanie wyników. http://www.cnbc.com/earnings-surprises/

Tak na oko to znowu mamy spadek w ujęciu nominalnym, ale jeszcze bym poczekał. W każdym razie ja tydzień temu zamknąłem krótką i stoję obok. Nie podoba mi się ten rynek, ale wiem, że równie dobrze może sobie wesoło rosnąć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 22:31 
Cytuj  
Ciekaw jestem czy w ataku z dzisiaj w Niemczech pan z siekierą krzyczał "Aloha Snackbar" czy sfrustrowane "Wo ist araben?"

**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 22:58 
Cytuj  
Cytuj:
ein 17-jähriger Afghane


http://www.welt.de/vermischtes/article1 ... zburg.html

Ciekawe co na to Mutter Angela.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 23:05 
Cytuj  
Oj tam, zagubiony był pewnie i nie znalazł pomocy na rządowych www jak ma się w Eu zachowywać.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 23:10 
Cytuj  
Lokken1 napisał(a):
Ciekawe co na to Mutter Angela.

https://www.youtube.com/watch?v=vfRwFacKeso

¯\_(ツ)_/¯

**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 23:12 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Oj tam, zagubiony był pewnie i nie znalazł pomocy na rządowych www jak ma się w Eu zachowywać.


Nom. Były już komiksy o tym jak się zachować na pływalni. Pewnie zapomnieli zrobić dla pociągów.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 23:22 
Cytuj  
Lokken1 napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Oj tam, zagubiony był pewnie i nie znalazł pomocy na rządowych www jak ma się w Eu zachowywać.


Nom. Były już komiksy o tym jak się zachować na pływalni. Pewnie zapomnieli zrobić dla pociągów.

Trzeba iść z duchem czasu i zrobić w formie filmiku. Dla reszty pasażerów pociągu też, żeby wiedzieli jak się bronić. Jest jedna telewizja z doświadczeniem w filmach instruktażowych dla ludności.

https://www.youtube.com/watch?v=3WIp2mae6Zo

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2016, 08:02 
Cytuj  
Nie widzę innego wyjścia, jak zakazać sprzedaży siekier.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lip 2016, 08:34 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Nie widzę innego wyjścia, jak zakazać sprzedaży siekier.

Już o tym nie raz pisałem: niższa inteligencja -> mniejsze zachamowania + rasistowska pogarda dla białego człowieka i jego praw = większa kryminalność

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2016, 08:37 
Cytuj  
Ale z tą niższą inteligencją i rasizmem to trafiłeś - isengrim zaraz zacznie z maczetą napierdalać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2016, 09:18 
Cytuj  
to co wkleil Isengrim to akurat fakt, ale nie wiazal bym przestepczosci z islamem samym w sobie, po prostu tak przebiega podzial spoleczny we francji, tzn naplywowa mniejszosc z afryki ktora ma problem z wejsciem na rynek pracy i awansem spolecznym, odrebna religia i kultura tylko to poglebia


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lip 2016, 09:25 
Cytuj  
Dzięki za wyjaśnienia.

Taki mały link w temacie:

http://www.bloomberg.com/news/articles/ ... iser-honda

Cytuj:
Ben S. Bernanke, who met Japanese leaders in Tokyo this week, had floated the idea of perpetual bonds


Cytuj:
Reserve chief warned there was a risk Japan at any time could return to deflation. He noted that helicopter money -- in which the government issues non-marketable perpetual bonds with no maturity date and the Bank of Japan directly buys them -- could work as the strongest tool to overcome deflation


I najlepsze:

Cytuj:
"I do not believe that there is any credible scenario in which Japanese government debt can be repaid in the normal sense of the word repay," according to Turner. “It would therefore be useful to make clear to the Japanese people that the public debt does not all have to be repaid, since some of it can be permanently monetized by the Bank of Japan.”


Cóż wygląda na to, że wygrywa (już wygrała?) opcja:

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.